на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Відбулася X обласна спартакіада серед команд державних службовців

     У суботу, 16 червня, на стадіоні «Колос» у м.Галичі відбулося відкриття X обласної спартакіади серед команд державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
 Участь  у змаганнях взяли збірні команди всіх райдержадміністрацій,  збірна команда облдержадміністрації, головних управлінь Держкомзему та юстиції в області, які змагалися з футзалу, волейболу,  настільного тенісу,  шахів та шашок.

Переглядів: 1863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Відкритий лист головному редакторові....»

     Публікується без виправлень і скорочень

     Пане редакторе!
Звернутися особисто до вас  спонукали мене матеріали «Галицького слова» №24 від 15 червня цього року, особливо третє ваше запитання інтерв’ю з головою РДА, в якому прямим текстом ви кажете, що «депутати ... застосовують досить таки брудні технології».
Якщо виступи трьох депутатів обласної ради, отця-декана нашої церкви, інших поважних людей району на захист української мови - це «брудні технології», то які технології ви подаєте в матеріалі цього числа газети з назвою «Галицькі освітяни знайомляться з ПАТ «Івано-Франківськцемент», присвятивши вихвалянням депутата-«тушки» аж цілу сторінку...

Переглядів: 1419 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День Конституції України

     28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України. Цього дня у 1996 році на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни ¬– першу Конституцію незалежної української держави.

Переглядів: 1960 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вікторів зігріває серця Прометеїв

     Більше чверть століття тому я вперше почув про учителя французької мови Романа Івановича Пахолка. Тодішній директор Вікторівської восьмирічної школи №2 Володимир Федорняк  розповідав мені, яке то щастя є для педагогічного колективу, якщо в навчальному закладі працює людина, що всеціло віддає себе розвою шкільної художньої самодіяльності і естетичному вихованню учнів. Працюючи тоді в редакції галицької районної газети, я й гадки не мав, що доля невдовзі зведе мене з Романом Пахолком на педагогічній ниві.

Переглядів: 2064 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За прикладом “Галицької брами” у Надвірній організують “ДженджурФист-2012”

     В сучасну пору проведенням фестивалю нікого не здивуєш. Вони, як культурно-мистецькі заходи, вже довший час проводяться на теренах нашої держави і, як правило, різняться за тематичним наповненням та статусом. Разом з тим, новими для України є фестивалі, які, окрім презентації народної творчості, дають можливість гостям та учасникам фестивалю взяти участь в майстер-класах та безпосередню участь в дійстві історичної реконструкції минулих століть. Подібні заходи популяризують пам’ятки культурної спадщини (поруч яких проводяться), привертають увагу до потреби їхнього збереження.

Переглядів: 1494 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      18 червня 2012 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бродович провів нараду з начальниками відділів та управлінь. Заслухано інформацію про підсумки роботи за минулий та накреслено плани роботи на наступний тиждень. Зокрема, заплановано провести засідання комісії з питань пасажирських перевезень за участю перевізників, які працюють на території району, покращити показники по сплаті податків до Пенсійного фонду підприємствами та фізичними особами, які здійснюють роботу на території Галицького району, провести аналіз здійснення орендної плати підприємцями за землю та інші.

Переглядів: 1560 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галич, рік 1849

     Мандруючи вулицями рідного міста, переглядаючи путівники попередніх років, слухаючи оповіді старших, згадуючи своє дитинство і юність, бачимо, як наш Галич змінюється. Окремі об’єкти зникають, інші постають або оновлюються. Це не дивно, адже місто є динамічним організмом, який постійно змінюється, поширює свої терени. Особливо цікаво порівнювати сучасний Галич з його зображеннями XVII – поч. ХХ століть і бачити основні збережені домінанти впродовж кількох століть – Замкову гору, церкву Різдва Христового, металевий міст, окремі будівлі центральної частини.

Переглядів: 2015 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Один епізод із життя шляхти у Галичі

     З розвитком та становленням у середині ХVII століття нового міста Покуття - Станиславова, роль Галича (як адміністративного старостинського центру і як військової твердині) зменшувалася. Поступово цей процес затягнувся на ціле століття. І хоча шляхта ще гриміла зброєю, проводила час у забавах та розкошах (кінець XVIII ст.), місто з огляду на зовнішньополітичні та внутрішньодержавні процеси зустріло як складова частина імперії Габсбургів.

Переглядів: 1680 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ять скорботи та величі

     22 червня 1941р. український народ, як і все прогресивне людство, віддає данину пам’яті загиблим, які віддали своє життя заради спасіння світу від коричневої чуми в роки Другої світової війни.
Нема в житті людини трагічнішого слова, ніж війна. Війна – це завжди людські втрати, кров, біль, знищення матеріальних та духовних цінностей, це психологічна травма, рана, яка ніколи не заживає в організмі людини.
Такою болючою раною для народу України, який входив тоді до СРСР, була війна 1941-1945 рр.

Переглядів: 1692 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Земельний податок з громадян: сплачуємо за новими правилами

     Статтею 206 Земельного кодексу України від 05.10.2001р. №2768-ІІІ передбачено, що використання землі в Україні є платним.
Обчислення та строки сплати земельного податку регламентуються розділом XIII Податкового кодексу України. Плата за землю належить до загальнодержавних податків та справляється у формі земельного податку й орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Платниками є власники та користувачі земельних ділянок (паїв), а також орендарі.

Переглядів: 1565 | Коментарів: 0 Детальніше >>

РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ В ОРГАНАХ ДВС

     Документи, що надходять на адресу відділу державної виконавчої служби приймаються, попередньо опрацьовуються та реєструються діловодом Відділу.
Кореспонденція, що надсилається електронною поштою, приймається адресатами – користувачами поштових скриньок.
Кореспонденція, що надсилається факсимільним і телексним зв’язком, приймається працівниками, відповідальними за виконання службових документів. У разі необхідності така кореспонденція передається для реєстрації чи обліку.

Переглядів: 3133 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Активний відпочинок у оздоровчому таборі «Січ Соколина»

     13-14 червня 2012 року спеціалісти Галицького РЦЗ Н.Гамлява та С.Смолюх провели профорієнтаційні заходи з виїзним мобільним центром у ДЛОК «Сокіл», який розташований у мальовничому і затишному від вуличного шуму куточку, оточеному лісом, неподалік річки Лімниці та гори Сокіл.
Під час проведення виїзної акції діти ознайомились із різноманітними інформаційними матеріалами про послуги служби зайнятості, актуальними професіями на регіонально

Переглядів: 3212 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч із німецькою молоддю

     Група молоді з обмеженими фізичними можливостями благодійного фонду “Карітас” міста Аахен (Німеччина) приїхала на запрошення благодійного фонду “Карітас” м.Івано-Франківська, щоб ознайомитись ї наблизитись до життя молоді з обмеженими фізичними можливостями, які обслуговуються благодійним фондом. Учасники зустрічі з Німеччини та України побували в м.Галичі, відвідали музей в с.Крилос. В Галицькому територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч з німецькими гостями, в ході якої обмінялися враженнями від поїздки по Івано-Франківщині, зокрема по Галицькому району. Гостей пригостили гарячим обідом.

Переглядів: 1317 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роздуми про українську мову

     Після того, як 5 червня Верховна Рада прийняла в першому читанні за основу законопроект «Про засади державної мовної політики» регіоналів Ківалова-Колісніченка, український посол у Російській Федерації Володимир Єльченко заявив про складне становище української мови на території Росії. «Мені, як представнику країни, в якій мовне питання часто ставало предметом різних спекуляцій, є що сказати на цю тему. В нашій державі у сфері спілкування російській мові належить значне місце і хотів би особливо підкреслити – в Україні ніколи не було проблем з російською мовою або її використанням».

Переглядів: 1704 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обласні змагання з пішохідного туризму

     З метою визначення найсильніших туристсько-спортивних команд учнів області, популяризації  і пропаганди  пішохідного туризму серед учнівської молоді, підвищення туристської майстерності учасників та безпеки походів  з 5 по 13 червня були проведені 53-ті обласні змагання (чемпіонат області з пішохідного туризму серед учнівської молоді). До змагань допускалось по одній команді учнів від району віком 13-17 років. У змаганнях взяли участь 15 команд.

Переглядів: 1683 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Карпатський рай

     Команда КВК Галицької гімназії «Бомба» – найсильніша в районі.  Про «професійні» успіхи цієї невгамовної юні в ЗМІ під час навчального процесу можна було багато дізнатись. Настало літо. Наші незмінні наставники Марія Богданівна Непийводі та Світлана Іванівна Михашула поїхали з нами в Карпати.

Переглядів: 2493 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net