на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
В Калуші відкриють перший в Україні пам’ятник Роману Шухевичу

     Завершуються останні приготування до урочистого відкриття у Калуші пам’ятника Головнокомандувачу УПА Герою України Роману Шухевичу. За ідеєю організаторів, ця подія має «прогриміти» на всю країну. Відкриття заплановано на 11.00 30 червня — до 105-річчя від дня народження Героя. Крім того, цього ж дня у 1941 році у Львові було проголошено Акт відновлення української державності. Цієї середи відбулося чергове засідання організаційного комітету зі спорудження у місті пам’ятника Роману Шухевичу. Оскільки основний обсяг робіт з підготовки площі вже виконано, а Шухевич у бронзі вже готовий, то оргкомітет основну увагу приділив організації самого урочистого дійства.

Переглядів: 1316 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Закон, що змінив державу

     27 червня в рамках заходів з підготовки та відзначення 16-ї річниці Конституції України в читальній залі районної ЦБС відбулося засідання круглого столу «Закон, що змінив державу», організованого працівниками районної ЦБС за участю  голови Галицької районної державної адміністрації Григорія Івасишина, заступника голови районної державної адміністрації Ірини Чернеги, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослава Бобриса, начальника загального відділу районної ради Любомра Лавера,

Переглядів: 1227 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галичі побувала делегація із Румунії

     26 червня відбулася зустріч голови РДА Григорія Івасишина та заступника голови районної ради Михайла Маха з делегацією Сучавського повіту Румунії. Гостей поінформували про соціально-економічний та інвестиційний потенціал району, а також про можливі напрямки співпраці з румунською стороною.

Переглядів: 1408 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колегія

     26 червня 2012 року відбулася колегія районної державної адміністрації. В її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький,  голови міських, селищної та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів, директори освітніх навчальних закладів району,  керівники ЗМІ.

Переглядів: 1335 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

     22.06.2012. Голова районної ради Петро Стрембіцький, заступник голови районної ради Михайло Мах взяли участь у святкуванні Дня державної служби.
Цього ж дня голова районної ради П.Стрембіцький, заступник голови районної ради М.Мах взяли участь у заходах скорботи та вшанування пам’яті жертв радянсько-німецької війни 1941-1945 років.
23-24.06.2012. Голова районної ради П.Стрембіцький, заступник голови районної ради М.Мах взяли участь у прощі у с.Маріямпіль.
25.06.2012. Заступник голови районної ради М.Мах провів нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради. Основну увагу було акцентовано на удосконаленні роботи із місцевими радами та передплаті періодичних видань.
27.06.2012. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бобрис та начальник загального відділу районної ради Любомир Лавер взяли участь у роботі круглого столу з нагоди 16-ї річниці прийняття Конституції України.

Переглядів: 1578 | Коментарів: 1 Детальніше >>

71-а річниця Акту проголошення відновлення Української Держави

     30 червня 1941р. – важлива дата в історії українського народу й особливо в історії українського національно-визвольного руху XX століття.
Цього пам’ятного дня у Львові на Народних зборах урочисто проголошено Акт відновлення Української Держави, у якому заявлено: “Волею українського народу Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери проголошує відновлення Української Держави, за яку поклали свої голови цілі покоління найкращих синів України.

Переглядів: 1969 | Коментарів: 0 Детальніше >>

58 річниця Кінгірського повстання політв’язнів

     26 червня 2012 року у музеї «Визвольних змагань Галицького району» зібралась група полів’язнів, щоб відзначити 58-у річницю трагічної і героїчної події, яка відбулася в совєтськім концтаборі Казахстану Кінгірі. де спалахнуло повстання полів’язнів, яке тривало 42 дні. Організаційну роль взяли на себе українські націоналісти і колишні вояки УПА, яких в політичних таборах була переважна більшість. Причина повстання – нестерпні умови для ув’язнених. В квітні 1954 року спеціально із Колими етапом було завезено в Кінгірські табори 500 крмінальних злочинців, щоб допомогти табірній адміністрації розправитися з політв’язнями. 17 травня 1954 року в Кінгірі вартові з вежі випустили автоматну чергу по політв’язнях, які знаходилися...

Переглядів: 2049 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Промова Олександра Сича на урочистостях до Дня Конституції

     Всечесні отці!
Вельмишановна святкова громадо!
Дозвольте у цей урочистий день від імені усього депутатського корпусу Івано-Франківської обласної ради привітати всіх нас із Днем Конституції України – одним з найвеличніших державних свят! Воно значною мірою уособлює саму Українську державність. Бо саме Конституція є головним виразником її характеру, внутрішньої і зовнішньої політики. Конституція змальовує ту модель українського суспільного життя, якої всі ми – держава і народ – спільними зусиллями мали б осягнути. 

Переглядів: 2059 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Алебастрові вироби бовшівських майстрів

     Колись великою популярністю у побуті жителів Галичини, в основному інтелігентського його прошарку, користувалися вироби із алебастру. Його поклади були відкриті у Колоколині, Медусі, Підмихайлівцях, Журавні, Бовшеві. Проте, як зазначали спеціалісти, саме бовшівський алебастр був найкращий і продукційно найвартісніший. За княжих часів алебастр використовували для спорудження білокам’яних храмів. Він є порівняно м’який і легко піддається обробці. Пізніше жителі галицьких сіл, де було знайдено цей різновид гіпсу, в основному використовували його для підвалин під свої хати.

Переглядів: 3341 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спадкування за законом

     При спадкуванні майна в Україні застосовуються два основних порядки визначення спадкоємців та розподілу майна-спадкування за законом та за заповітом. При спадкуванні за законом спадкове майно розподіляється між особами, які названі в числі спадкоємців у відповідних статтях Цивільного Кодексу України. Такі особи називаються законними спадкоємцями, або колом спадкоємців за законом.
Спадкування за законом має місце тоді, коли воно не змінене заповітом, тобто спадкодавець не призначив спадкоємців особисто в заповіті. Розрізняють п’ять черг спадкування:

Переглядів: 1623 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Життя – найвище благо

     Щороку в світі закінчують життя самогубством 1100000 чоловік. Це за офіційними даними. За неофіційними – в чотири рази більше. Щороку з лиця планети зникає величезне місто, населення якого вмирає не від старості, не від хвороби, навіть не від нещасного випадку. Кожен рік населення величезного міста добровільно, за власним вибором, відходить у небуття.

Переглядів: 1873 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порада лікаря

     Наступила літня пора. Мешканці нашого краю стараються вийти на природу та провести літнє оздоровлення поблизу водойм, щоб відпочити, набратись сил. Але вода не тільки приносить здоров’я, а може принести і біду.
Щорічно в області та в нашому районі реєструються трагічні випадки на воді. Щоб відвернути трагедію, хочу нагадати правила надання першої медичної допомоги при утопленні.

Переглядів: 1612 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вчитись у новому коледжі

     Бурштинське вище професійне училище торгівлі та ресторанного сервісу, яке стоїть на порозі свого сорокаліття, щойно реорганізоване у торговельно-економічний коледж. Воно пройшло немалий шлях, піднімаючись сходинками вгору, від створеного в жовтні 1972 року навчально-курсового комбінату  з підготовки робітничих професій для торгівлі та підприємств масового харчування до 2004 року, коли здобуло статус вищого професійного училища торгівлі та ресторанного сервісу.
Цей навчальний заклад випустив  зі своїх стін тисячі

Переглядів: 2450 | Коментарів: 4 Детальніше >>

Обмінний концерт

     24 червня, аматорами художньої самодіяльності клубу с. Лани проведено обмінний концерт в клубі с. Делієве, присвячений 16-ій річниці Конституції України. У концертній програмі взяли участь вокальний жіночий ансамбль «Берегиня», дитячий «Мрія», а також солісти та дует. Слід відзначити солістку Уляну Сторощук та Анюту Сницар, які своїм співом зачарували глядачів.
На завершення концерту завідувач клубом с. Делієве Ганна Бода від імені глядачів щиро подякувала аматорам сцени за чудовий виступ, побажала їм міцного здоров’я, творчих злетів, Божого благословення.

Переглядів: 1530 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net