на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Володимир Шкварилюк: «Партія регіонів має сотні мільйонів доларів, щоб скуповувати депутатів»

     26 червня 2013 року народні депутати України Володимир Шкварилюк та Дмитро Шлемко провели прес-конференцію для регіональних та місцевих засобів масової інформації щодо об’єднавчих процесів партій «Фронт Змін» та «Батьківщина».
Найбільше представників ЗМІ цікавили питання, щодо об’єднавчого процесу та ситуації всередині політичних партій, щодо майбутнього формування фракцій на місцевому рівні та майбутнього вектору розвитку тепер уже однієї об’єднаної «Батьківщини». Не оминули і теми купівлі-продажу опозиційних депутатів та сумного фінансового становища країни.

Переглядів: 1139 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Більшовизм — це є насильство над людиною, це є рабський труд, це є сваволя політичної кліки, це є новітнє кріпацтво, це є терор фізичний і духовний, це є злидні, це є голод, це є війна», – так написав український письменник і публіцист Іван Багряний у своєму листі-памфлеті «Чому я не хочу вертатись до СССР?». Зрозуміло, чому він не міг ототожнювати «совєтську родіну» із Батьківщиною. Масові вбивства, знищення інтелігенції, концтабори, голодомори і війни, а головне – страх, який сковував кожного «гвинтика» кривавого механізму, – це далеко не весь перелік найтиповіших атрибутів радянської дійсності. Люди боялися.

Переглядів: 872 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

     28 червня – День Конституції України. Цього дня у 1996 році на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла Основний закон країни – першу Конституцію (лат. constitution – установлення, устрій, порядок) незалежної української держави. Цей факт засвідчив, що назад до радянських часів дороги вже нема.

Переглядів: 1742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сесія

     У залі засідань Галицької районної ради відбулася 19 сесія шостого скликання, у роботі якої взяли участь голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, його заступники, начальники відділів та управлінь.
На розгляд районних депутатів винесено наступні питання порядку денного:  виконання районного бюджету за 1-й квартал 2013 року; затвердження розпоряджень районної ради та протоколів постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; внесення змін до Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони...

Переглядів: 906 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колегія

     Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів чергове засідання колегії, на якій було розглянуто такі питання: про реалізацію в районі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо питань захисту прав дітей. З цього питання виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Емілія Думан.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Матіїв прозвітував про завершення 2012-2013 навчального року та підготовку до нового 2013-2014 навчального року.

Переглядів: 764 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшанували пам’ять депортованих

     Громадськість лемків м.Галича зібралася на Привокзальній площі біля пам’ятного знаку депортованим у 1944-1947 роках. Відроджуючи традицію пошанування предків у день Святої Трійці, священики УГКЦ на чолі з деканом Галицького деканату УГКЦ отцем-мітратом Василієм Завірачем відслужили панахиду пам’яті постраждалих, внаслідок депортації українців у 1947 році під час проведення операції «Вісла».

Переглядів: 937 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Примножувати подвиг героїв

     У Галичі на будинку військкомату відкрили меморіальну дошку районному провіднику Служби Безпеки УПА, члену районного Братства вояків УПА Олексію Васильовичу Юрчишину (псевдо «Хміль»). В урочистому віче взяли участь представники районної та міської влади, члени Галицької районної станиці Братства вояків УПА, лідери політичних партій, громадськість міста. Панахиду пам’яті відслужили декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач та священики деканату. Хвилиною скорботи учасники заходу вшанували полеглих борців за волю України.

Переглядів: 898 | Коментарів: 0 Детальніше >>

П’ятсот світлин про Галич

     Власне стільки фотографій вмістив новий фотоальбом Володимира
Дідуха про Галич, який нещодавно побачив світ у видавництві «Місто НВ»
Тримаю у руках книгу, яка ще пахне свіжою поліграфічною фарбою. А на душі уже з’являється якийсь незвіданий трепет. Чому? А тому, що це книга про Галич. І це не просто книга, це новий фотоальбом знаного на Прикарпатті журналіста, майстра пера і талановитого фотомитця Володимира Дідуха. Його погляд на Галич через фотооб’єктив вражає. Це дійсно праця не одного дня, це частина життя, це вагомий слід, який автор залишає після себе.

Переглядів: 937 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Молодь на ринку праці

     З 1-го січня 2013 року в Україні діє Закон «Про зайнятість населення». В рамках цього закону реалізуються програмні цілі та ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо подолання безробіття серед молоді.
 Особливу увагу у реалізації закону приділено забезпеченню першим робочим місцем молодих спеціалістів, які щойно закінчили навчальні заклади. Відтак Галицьким районним центром зайнятості проводиться активна інформаційна робота щодо роз’яснення механізму реалізації закону серед роботодавців, випускників і безробітних молодих осіб.

Переглядів: 1477 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Пам’ять про вас в нашім серці жива»

     Вже стало традицією в день Пресвятоі Трійці вшановувати пам’ять полеглих героїв.
24 червня в с.Пукасівці біля могили «Борцям за волю Украіни» відбулася поминальна панахида,
яку відслужив парох сіл Пукасівці, Курипів та Ганнівці отець Володимир Нейлюк та було проведено реквієм «Пам’ять про вас в нашім серці жива».
Учасники заходу – аматорський колектив «Берегиня», гурт дівчат «Лімничаночка» (керівник Н.Савчук), котрі виконали партизанські пісні. Устами молоді прозвучали слова подяки загиблим воїнам та ветеранам, що проживають у селі.

Переглядів: 1203 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Розгуляй у Задністрянську»

     Наша молодь – це  гордість і майбутнє села. Саме так відгукуються мешканці с.Задністрянське про своїх хлопців і дівчат. І це недаремно. Адже завдяки молоді, яку професійно організовує директор БК Руслана Демченко, художній керівник Володимир Мацьків та Олександр Заставний. Задністрянці майже кожної неділі відвідують сільський клуб для перегляду  нової концертної програми.

Переглядів: 1268 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Радилися працівники культури

     В клубі села Межигірці відбувся кущовий семінар працівників культури навколишніх сіл.
Клубні працівники села Межигірці представили тематичний захід «Вклоняюсь піснею усім, ким дорожу».
Це було справжнє свято, бо відбулася зустріч з українською піснею, яка впродовж життя супроводжує людину. Ведучі Христина Шубіна та Іван Ґава вели розповідь про значення пісні, про її історію, походження та створення.

Переглядів: 995 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Податок на нерухоме майно не зачепить значну кількість громадян

     Державна податкова інспекція у Галицькому районі нагадує, що з 1 січня 2013 року вступила в дію стаття 265 Податкового кодексу України про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості
Під оподаткування підпадуть три категорії громадян, які мають у власності квартиру, житловою площею понад 120 кв.м., житловий будинок, житловою площею понад 250 кв.м. та декілька (два і більше) об’єктів житлової нерухомості.

Переглядів: 945 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Героєм він залишиться назавжди!

     Із  книг та кінофільмів  ми дізнаємося про подвиги багатьох героїв. Вони стають для нас зразками для  захоплення чи наслідування. І нерідко  задумуєшся, а якби я поступив у тій чи іншій ситуації, чи готовий морально  до якогось героїчного вчинку. Адже, зазвичай, герої були такими ж простими  людьми, як і ми.  Тільки  на їхню долю випадали нелегкі випробування, незвичайні ситуації, які вимагали миттєвої реакції. І все залежало від того, наскільки людина готова до  рішучих дій,  або наскільки стоїть вище від того, щоб не зламатися.

Переглядів: 2369 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч випускників. Дев’яносто років потому...

     Зустрічі випускників – явище не нове. Адже  і колись  було приємно зустрітися з тими, з ким сидів за однією партою, ділився скромним обідом. Мабуть, з тих часів, відколи існують школи чи університети, такі зустрічі організовувались більш-менш регулярно – через десять, двадцять чи більше років.
Про одну таку зустріч,що відбулася у далекому 1923 році в Станиславові, йтиметься у цій статті. Тоді після десятилітньої перерви зустрілися випускники Станиславівської гімназії, а називалось це перший поматуральний з’їзд гімназистів, які закінчили свій навчальний заклад у 1913 році.

Переглядів: 1253 | Коментарів: 0 Детальніше >>

26 червня – Міжнародний день боротьби з наркоманією

     Міжнародний день боротьби з наркоманією був заснований у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співпрацю для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками.

Переглядів: 1321 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Знищити рівень піратства

     Захист права інтелектуальної власності в Україні в останні роки набуває усе більшої гостроти, оскільки масштаби порушення цих прав стрімко зростають. Однією з проблем є проблема виробництва та реалізації ліцензійних компакт-дисків, відеокасет, комп’ютерних програм тощо.
Рівень піратства в Україні після трьох років зростання в 2012р. знизився на 2% (до 84%). Водночас комерційна вартість неліцензійного програмного забезпечення, встановленого на персональні комп’ютери в країні, зросла більш, ніж на 13% порівняно з 2011 р., і досягла рекордних $647 млн. Такі дані опублікувала Асоціація виробників програмного забезпечення (Business Software Alliance) у щорічному звіті Глобальне дослідження піратства за 2012 р.

Переглядів: 998 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Етапи для отримання дитячих новорічних подарунків

     Швидко пролетять літні та осінні дні і настане найулюбленіше свято дорослих і дітей — Новий рік. Роботодавець може придбати новорічні подарунки та привітати дітей своїх працівників по-різному. Найпоширеніший з них — отримання подарунків за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – Фонду ФСС з ТВП).
Придбання дитячих новорічних подарунків є однією із соціальних послуг, які надаються Фондом застрахованим особам відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” від 18.01.2001р. № 2240-ІІІ.

Переглядів: 2195 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Самогубство – трагедія для людства…»

     Самовільний вихід із життя — велика трагедія не тільки тому, що на Землі стало на одну людину менше, не тому, що даний акт несе горе та сльози рідним та близьким, а ще й тому, що причини та умови, які підштовхують до самогубства, залишаються.
Проблема самодеструктивної поведінки, тобто поведінки, направленої на фізичне знищення свого організму, є дуже актуальною та доволі делікатною, тому  вимагає серйозних роздумів про реальні причини, що штовхають людей на самогубство. При її вивченні випливає необмежена кількість питань, глибоких та складних.

Переглядів: 1264 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інвестиційне забезпечення економіки Галицького району

     За січень–березень 2013р. підприємствами та організаціями Галицького району освоєно 14,9 млн грн капітальних інвестицій, з них 99,7% – у матеріальні активи.

Переглядів: 1028 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поводження з відходами на підприємствах

     Протягом 2012р. у результаті економічної діяльності підприємств та організацій, розташованих на території Галицького району (які отримали дозволи на утворення та розміщення відходів), утворилось 936,4 тис.т відходів І–ІV класів небезпеки (на 0,4% більше, ніж у попередньому році). Основну частину утворених  відходів складають відходи IV класу небезпеки, на відходи ІІІ класу припадало 10,6 т, ІІ класу – 12,8 т, І класу небезпеки – 1,3 т.

Переглядів: 922 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Піраміда у Галичі

     Серед  зелені саду, в якому знаходиться пасіка головного бджоляра району Віктора Білаша, ховається цікава споруда. Це перша  піраміда в Галичі, аналогічна піраміді Хео́пса, що є  найбільшою з-поміж єгипетських пірамід, і є одним із «Семи чудес світу», однак значно менша в розмірах.Таке рідкісне чудо задумали звести галицькі бджолярі. За геометрією вона є чотиригранною, рівносторонньою пірамідою, грані якої чітко зорієнтовані на чотири сторони світу. Щоб її створити, делегація пасічників району об’їздила чимало місць в Україні, консультувалась зі спеціалістами з пірамідології та біоенергетики і лише після цього, перечиташи відповідну літературу, набравшись досвіду,виробивши будівельну технологію і макет, почали зводити свою (причому без жодного цвяха). ЇЇ висота – 3,8 метра, довжина – 5 метрів 12 сантиметрів. Всі пропорції піраміди відповідають пропорціям кристалу  структурованої води.

Переглядів: 1323 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net