на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Коли ворог не здається, його знищують!

     О двадцять другій годині на понеділок, 30 червня, закінчився термін дії одностороннього припинення вогню. У рамках плану з мирного врегулювання ситуації на Донбасі такий крок вперше ініційовано 20 червня. 27 червня Україна продовжила його ще на три дні. Протягом десяти днів ми продемонстрували Донбасу, Україні, всьому світові свою відданість мирному способу врегулювання спровокованого ззовні конфлікту.

Переглядів: 811 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Останні події вкотре довели: сподіватися на мирне врегулювання ситуації можуть або дурні, або зловмисники. Президент правдиво намагався досягти консенсусу з гарантом РФ, сформулював 15 пунктів, що мали стати опорним планом на шляху до розв’язання конфлікту, ба більше – оголосив про одностороннє припинення вогню. І для чого?

Переглядів: 661 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Окреслено шляхи налагодження співпраці з актуальних питань між керівниками правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування

     На виконання доручення голови облдержадміністрації Андрія Троценка за результатами спільної наради з керівниками правоохоронних органів і органів місцевого самоврядування 27 червня 2014 року голова райдержадміністрації Володимир Чуйко провів нараду-зустріч.

Переглядів: 713 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обговорено актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування

     3 липня 2014 року в залі засідань районної ради відбувся виїзний семінар Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на тему: «Актуальні проблеми реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Переглядів: 701 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Бачу нову країну!»: банк «Надра» спільно з телеканалом «Інтер» передали сучасне офтальмологічне медобладнання Олександрівській лікарні в Києві

     У рамках Всеукраїнської благодійної акції «Бачу нову країну!», ініційованої після трагічних подій на Майдані Незалежності в Києві, під час яких багато учасників зіткнень отримали серйозні травми очей, банк «Надра» спільно з телеканалом «Інтер» закупили та передали офтальмологічному відділенню Центральної міської клінічної (Олександрівської) лікарні сучасне медичне обладнання.

Переглядів: 672 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

     27 червня 2014 р. в актовій залі Галицької районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України. Захід розпочато національним славнем та хвилиною мовчання на згадку про полеглих борців за волю України. Урочистості події додало внесення Державного Прапора та виступ акторів у строях Запорізького козацтва та Української Повстанської Армії. Було покладено квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. 

Переглядів: 740 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася проща родин до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої

     28-29 червня 2014 року відбулася щорічна піша проща родин Івано-Франківської архієпархії УГКЦ до Маріямпільської чудотворної ікони Матері Божої.За словами професора Володимира Боцюрка, голови громадської організації «Комітет відродження Маріямполя», проща цікава тим, що її відвідують поляки, родини яких свого часу були депортовані з цього містечка.

Переглядів: 750 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Слово о полку Ігоревім» в поетичному контексті княжого Галича

     Минали роки, змінювалися суспільні формації, розвивалась наука, та не старів, а, навпаки, новими гранями обертався до кожної доби, славетний твір літератури Київської Русі «Слово о полку Ігоревім», створений наприкінці ХІІ ст. Ця ліро-епічна поема, мабуть, відразу набула великої популярності завдяки своїй високій художності та актуальності. 

Переглядів: 1855 | Коментарів: 0 Детальніше >>

7 липня – День працівників природно-заповідної справи

     7 липня наш колектив, напередодні 10-річчя створення Галицького національного природного парку разом із  працівниками природно-заповідної справи України відзначає своє професійне свято, встановлене Указом Президента України у серпні 2009 р.  

Переглядів: 868 | Коментарів: 0 Детальніше >>

12 липня – День Дністра

     Вода є джерелом життя на землі. Ріки і озера дають воду для зрошення та обводнення земель, служать цілям транспорту, водопостачання та джерелом утримання енергії. Окрім того, що вода велике багатство, вона може завдавати великої шкоди при проходженні високих паводків, повеней. Втручання людини веде до зміни режиму водних об’єктів і водних систем в цілому. В майбутньому активне втручання людини в гідрологічні процеси буде безперервно зростати. 

Переглядів: 724 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький комбінат хлібопродуктів готовий до приймання нового врожаю сільгосптоваровиробників Прикарпаття

     26 червня 2014 року у філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Галицький комбінат хлібопродуктів» відбувся «День відкритих дверей» за участю сільгосптоваровиробників Івано-Франківської та Львівської областей, поклажодавців, зернотрейдерів, представників Державної інспекції сільського господарства в Івано-Франківській області та спеціалістів управління агропромислового розвитку Галицької РДА.

Переглядів: 875 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області за січень-травень 2014 року

     За січень-травень 2014р. підприємствами області реалізовано промислової продукції на 8180,0 млн грн, або 1,8% її загального обсягу по Україні. Суттєві обсяги реалізації забезпечили підприємства міст Івано-Франківська (18,4% загальнообласного обсягу) і Калуша (14,8%), Галицького (29%), Долинського (9,6%) та Тисменицького (7%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств Рожнятівського району склала 6,4%, Надвірнянського – 5,8%, м.Коломиї – 1,6%, Рогатинського – 2,6% та Снятинського – 1,1%, Богородчанського, Городенківського, Коломийського – 0,8%, м.Болехова – 0,4%, Косівського – 0,3%, Тлумацького – 0,2% Калуського – 0,1% районів.

Переглядів: 726 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Гриби можуть бути небезпечними!

     Цьогорічна дощова погода виявилась надзвичайно сприятливою для грибів і, звичайно, грибників. Лиш тільки перестає дощити, зблисне сонечко – і вже зранку найзавзятіші грибники йдуть на “тихе полювання”. Наш край здавна славиться їстівними грибами: білими, підберезовиками, маслюками, сироїжками.

Переглядів: 685 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пластовий табір «КОЛЬОРОВИЙ СВІТ»

     Зараз у нашій країні непростий період. Ці моменти переживаємо кожний по-своєму. Та, ні на що незважаючи, ми повинні жити і прагнути до кращого. Тож цього літа на терени Снятинщини завітали пластуни Івано-Франківської округи – з Гошова, Долини, Іваниківки, Галича, Заболотова, Коломиї, для яких Бог і Україна – то не просто слова, а життєві ідеали.

Переглядів: 1590 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обговорено актуальні проблеми молоді

     26 червня 2014 року на базі Бурштинського торгівельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми молоді сьогодення», присвячений Дню молоді. 

Переглядів: 754 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net