на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Лунає українська пісня

     Хор ДЗВІНУкраїнці співали віками, завжди та скрізь: і у щасливу днину, і в негоду, і на свята за чаркою, і у полі за роботою... З піснею повставало Запоріжжя на турків, татар і поляків, з піснею йшли нащадки козаків-січовиків – стрільці січовії – на бій із ворогом, з піснею на вустах помирали за волю України патріоти.
На початку літа у ПК „Прометей” бурштинці святково відзначили 20-літній ювілей чудового співочого колективу – народної чоловічої хорової капели „Дзвін”.
Так ніби вчора на кухні у Романа Олексійовича Німого зібрались...

Переглядів: 2474 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Конституція України – фундамент подальшої розбудови правової держави

     Богдан Струк, начальник Галицького районного управління юстиції Будь-яка конституція встановлює соціально-політичне обличчя держави, фіксує вихідні принципи її функцірнування й розвитку.
Iстоpiя укpаїнської конституцiї у часовому пpостоpi налiчує декiлька столiть. Бiля її джеpел лежать вiдомi науковому свiтовi пам’ятки вiтчизняної пpавової культуpи «Руська Пpавда», «Литовськi статути», акти пеpiоду козацької деpжави Богдана Хмельницького (зокpема «Беpезневi статтi») тощо.

Переглядів: 1789 | Коментарів: 0 Детальніше >>

5 років на реформування економіки

     Олег БілоусУже два тижні експертне середовище аналізує оголошений Президентом Віктором Януковичем план реформування держави. Фахові оцінки різняться — поряд із схваленням запропонованих новацій досить багато зауважень щодо здатності нинішньої влади здійснити ці перетворення, які мають бути спрямовані на побудову сучасної, стійкої, відкритої, конкурентноспроможної у світовому масштабі економіки, формування професійної, ефективної системи управління і на підвищення добробуту українських громадян.
Програма охоплює широкий набір стратегічних перетворень за 5 напрямками...

Переглядів: 1763 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Якісний підбір та підготовка кадрів

     Центр зайнятостіСлужбою зайнятості з моменту її існування всі зусилля спрямовуються на вирішення питань зайнятості населення району та соціального захисту громадян від безробіття.
У Галицькому районі протягом останніх десяти років відбувалися не значні, але позитивні зміни на ринку праці, що призвели до зниження рівня безробіття.
Рівень зареєстрованого безробіття в 2001 році становив...

Переглядів: 2471 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ігор Зварич виступив на ТРК “РАІ”

     Ігор Зварич24 червня на телеканалі «РАІ» в прямому ефірі програми «Тема дня» відбулася зустріч із заступником голови обласної державної адмі-ністрації  Ігорем Зваричем, який коротко познайомив телеглядачів з основними напрямками діяльності обласної державної адміністрації, охарактеризував стан соціально-економічного розвитку області, зокрема, торкнувся й проблем Галицького району, наголосив на перспективах розвитку сільських населених пунктів, роботи промислових підприємств, необхідності залучення інвестицій.
Зосередив увагу заступник очільника області й на...

Переглядів: 2584 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День державного службовця

     День державного службовцяУрочистості з нагоди Дня державної служби України в Галицькому районі розпочалися Богослужінням у церкві Різдва і продовжилися у сесійній залі районної ради, яка не так часто збирає державних службовців разом. Та цей день особливий – професійне свято.
Вітаючи державних службовців, голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин зазначив...

Переглядів: 5330 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День пам’яті жертв війни

     День пам’яті жертв війни22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.
І саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом.
22 червня в районі відбулися пам’ятні заходи, приурочені Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В храмах району відслужені панахиди, в населених пунктах відбулося...

Переглядів: 2160 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Золотий фонд нашого краю

     Золотий фонд нашого Галицького краю24 червня у галереї Національного заповідника “Давній Галич” відбулося традиційне свято-зустріч очільників району з обдарованою учнівською молоддю. Його учасниками стали юні переможці та призери олімпіад, конкурсів, турнірів обласного та Всеукраїнського рівнів, а також учителі, які їх підготували.
Голова районної державної    адміністрації Григорій Івасишин у своєму виступі привітав творчу обдаровану молодь, назвав “золотим фондом нашого краю” учасників свята та наголосив на тому, що успіхи дітей – це неоціненна кропітка праця наставників, які є прикладом у здобутті перемог...

Переглядів: 1976 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В оздоровчому таборі

     В оздоровчому таборіПочинаючи з п’ятого класу, учні навчальних закладів проходять літню практику.
Цього року ми творчо працювали та весело відпочивали в оздоровчому таборі «Обрій» при Малій академії народних ремесл м.Галич.
Нас здивувала його назва. Та виявилось, що «Обрій» – це «обдарований рій», адже у таборі зібрались найталановитіші та найобдарованіші діти, а у МАНР всі вихованці обдаровані: хтось уміє малювати, хтось вправно різьбить, хтось гарно вишиває, хтось виплітає гарні вироби із соломки...

Переглядів: 2369 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Любов матерів змінює світ

     Любов матерів змінює світПогожий весняний ранок. День обіцяє бути теплим і сонячним. Заклопотані жінки із спільноти “Матері в молитві” Івано-Франківської єпархії разом із власником мікроавтобуса Василем Нагорняком і його дружиною Наталею бережно завантажують одяг, взуття, продукти, приготовлені пакунки і подарунки, картоплю і буряки, олію і муку, сало і паштет, консервацію, чай і горіхи та ще багато різного для дітей-сиріт із «Снятинського дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів і сиріт з розумовими і фізичними вадами». Там 107 дітей.
Щиро відгукнулися матері на пропозицію координатора спільноти “Матері в молитві» Івано-Франківської єпархії Наталії Гавдяк провідати дітей-сиріт в День матері. Але це були не тільки матері із спільноти, а й...

Переглядів: 3032 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”

     Акція “Запобігти.  Врятувати. Допомогти.”У понеділок, 21 червня, о 10 годині у с. Сокіл на території ЛОК «Сокіл» проводилась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, у програмі якої:
- показ обладнання та пожежно-рятувальної техніки для безпечної роботи в різних умовах;
- надання першої медичної допомоги;
- гасіння умовної пожежі;
- рятування утопаючого та застережні заходи безпечного поводження на водних об’єктах.
Під час акції проводились цікаві конкурси та вікторини, у яких брали участь...

Переглядів: 2064 | Коментарів: 0 Детальніше >>

КРВ в Галицькому районі інформує

     КРВ в Галицькому районі інформуєЗа п’ять місяців 2010 року працівниками КРВ в Галицькому районі проведено 8 ревізій бюджетних установ з питань фінансово-господарської діяльності.
Проведеними ревізіями виявлено фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 859,01 тис.грн., в тому числі недоотримання фінансових ресурсів на суму 529,21 тис.грн., нецільових витрат державних ресурсів на суму 245.28 тис.грн., незаконних витрат на суму 84,28 тис.грн. та недостач на суму 0.24 тис.грн. Крім того, виявлено інші фінансові порушення, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5119,86 тис.грн.

Переглядів: 1914 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Галичі обікрали заправну станцію

     ГривніПрактично кожен українець сьогодні дбає про те, щоб якось заробити гроші. Зрозуміло, що з офіційним працевлаштуванням не кожному щастить. Отож одні їдуть на роботу за кордон, інші підшукують сезонні сільськогосподарські чи будівельні роботи в межах своєї країни. І одним, і іншим треба добряче гнути спину, щоб заробити менш-більш пристойні гроші. Але є у нас ще й інша категорія людей – ті, хто намагається збагатитися, не докладаючи для цього особливих зусиль. Саме таким виявився галичанин К, який в ніч з 15 на 16 червня поцупив із сейфу однієї з автозаправних станцій в м.Галичі 39 300 грн. Про цей випадок газету повідомив начальник Галицького РВ УМВС Юрій Макойда.

Переглядів: 1929 | Коментарів: 1 Детальніше >>

В Дубівціях обрано нового сільського голову

     Відповідно до рішення Дубовецької сільської територіальної виборчої комісії з проведення позачергових виборів сільського голови села Дубівці від 21 червня 2010 року №16 « Про результати виборів сільського голови с.Дубівці» до списків виборців було внесено 1589 виборців. Взяли участь у голосуванні 1020 виборців. 36 бюлетенів визнано недійсними. Свої голоси на підтримку кандидатів на посаду сільського голови віддали...

Переглядів: 2081 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Цьогоріч зміни відбуваються не лише у ЗНО, а й при вступі до вишів

     Aбітурієнти склали останній екзамен зовнішнього незалежного оцінювання. Хоча своїх результатів з усіх предметів вони ще не знають, проте кожен сподівається, що сума балів дозволить стати студентом. Щоправда, цьогоріч зміни відбуваються не лише у ЗНО, а й при вступі до вишів: 26 березня профільне міністерство внесло чимало поправок. Більшості з них абітурієнти та викладачі раді, інформує Івано-Франківський “Оглядач”.

Переглядів: 2156 | Коментарів: 0 Детальніше >>

фестиваль живих скульптур

     фестиваль живих скульптур20 червня в Івано-Франківську пройшов фестиваль живих скульптур «Львівське крізь віки». Організатором красивої події, що відтворює історію нашої батьківщини, стало перше українське пиво «Львівське».
Цього дня жителі та гості міста завітали на Вічевий майдан, де відбулось феєричне шоу, що подарувало івано-франківцям можливість здійснити екскурсію у часі – від давніх віків, коли в Україні почалась доба пивоваріння, і до сьогоднішніх днів.

Переглядів: 1828 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітня виставка “Експо-2010”

     З 1 травня по 31 жовтня 2010 року в м.Шанхай (Китай) проходить Всесвітня виставка “Експо-2010”.
Всесвітні виставки “Експо” проводяться раз у 5 років і є найбільш престижними іміджевими заходами у світі, на яких країни-учасниці мають змогу продемонструвати економічний та науковий потенціал, унікальність своєї культури та національну ідентифікацію, а перші особи держав провести неформальні зустрічі зі своїми колегами.

Переглядів: 2339 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ще раз про африканську чуму свиней

     Африканська чумаПротягом останнього часу ситуація щодо африканської чуми свиней ускладнилася. На даний час в Російській Федерації нараховується 15 неблагополучних пунктів. Ця хвороба вже докотилася до кордонів з Україною. В зв’язку з цим Кабінет Міністрів визнав АР Крим, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Сумську та Харківську області загрозливими зонами щодо можливого занесення збудника африканської чуми свиней.
Африканська чума – високо контагіозне вірусне захворювання свиней, перебігає блискавично, гостро, підгостро, безсимптомно, характеризується гарячкою, посинінням шкіри, геморагічним діатезом внутрішніх органів, некротичними змінами в різних органах, високою смертністю. Джерелом інфекції є хворі і перехворілі свині, заражені вірусом корми, кліщі, а також дикі кабани, які можуть переносити це захворювання безсимптомно.  Вірус африканської чуми дуже...

Переглядів: 3410 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вода корисна та небезпечна!

     Вода є одним з найважливіших елементів біосфери. Без води неможливе життя людей, тварин і рослин. Людина без води може прожити не більше 5-6 діб. Організм дорослої людини складається в середньому на 65 % з води. З віком її кількість зменшується. Так, зародок людини містить 97 % води, організм новонароджених -77 %, у 50 річному віці кількість води в організмі становить лише 60 %. Основна маса води (70 %) зосереджена всередині клітин, а 30 % – це позаклітинна вода, яка розподілена в організмі неоднаково: менша (близько 7 %) – це кров і лімфа, більша – вода, що омиває клітини. У різних органах і тканинах вміст води теж неоднаковий: скелет містить 20 %, м’язова тканина – 76, сполучна тканина – 80, плазма крові - 92, склоподібне тіло – 99 % води.

Переглядів: 3314 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net