на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Протистояння

     Інформація прес-служби прокуратури Івано-Франківської області під заголовком «Директор заповідника розтринькав 218 тисяч гривень» (для тих, хто не читав, подаємо мовою оригіналу та без скорочень) ще у листопаді минулого року облетіла чи не всі ЗМІ краю: «При розслідуванні кримінальної справи правоохоронцями встановлено, що директор одного з національних заповідників Прикарпаття зайво сплатив приватному підприємству, яке здійснювало охорону об’єктів культурної спадщини, 218 тисяч гривень. Таким чином, вчинив незаконну розтрату бюджетних коштів. Прокуратурою Івано-Франківської області заявлено позов до Галицького районного суду з вимогою відшкодувати державі завдані злочином збитки».

Переглядів: 1286 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Українці живуть під акомпанемент інформаційного лементу. Публіцисти дотримуються старої стратегії: без кінця говорять про те, що треба рятувати країну, використовують потужну аргументацію, всяко намагаються отямити народ…Але нічого не виходить. Забагато інтелектуалізму, розумування та марудних повчань. Потрібна команда освічених талановитих політиків, які чесно хотіли б бачити свою державу сильною і робили усе можливе для досягнення мети, а не ламалися від першого-ліпшого подуву російського вітру чи від шелесту зелененьких купюр. Необхідна стратегія.

Переглядів: 993 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Cтворення сприятливих умов для розвитку підприємництва – важливий напрямок роботи податкової служби

     З метою реалізації в районі завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу та в рамках податкової реформи запроваджено низку сервісів для платників податків. Серед яких: створення комфортних умов європейського рівня-відкриття центрів обслуговування платників податків,  послуги з оперативного вирішення проблемних питань – сервісу «Пульс податкової», інформаційних сервісів для платників податків , запровадження з 2013 року електронної контрольної стрічки до РРО.

Переглядів: 1077 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

     30 червня 2013 року на Майдані Різдва у м.Галичі відбулися урочистості, присвячені Дню Конституції України та Дню молоді.
Святкове дійство розпочалося з привітань декана Галицького деканату УГКЦ отця-мітрата Василя Завірача, голови районної ради Петра Стрембіцького, заступника голови районної державної адміністрації Людмили Сівецької.

Переглядів: 830 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проща родин до Маріямполя

     29 червня 2013 року розпочалася Проща родин Івано-Франківської Архиєпархії до Маріямполя, присвячена Року Віри та 1025-річчю Хрещення Київської Русі.
Організаторами пішої ходи виступили комісія у справах родини Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ та ОО ВУТ «Просвіта» ім.Т.Шевченка.
В церкві Різдва Христового у м.Галичі Святу Літургію відслужив декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василій Завірач. Він благословив прочан на щасливу дорогу, на молитву до Маріямпільської Чудотворної ікони Матері Божої.

Переглядів: 910 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фестиваль Марійської духовної пісні

     В рамках проведення Прощі родин Івано-Франківської Архиєпархії до Маріямполя «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» 29 червня 2013 року відбувся ІV фестиваль Марійської духовної пісні, який зібрав 29 колективів з міста Івано-Франківська, області та району.

Переглядів: 1100 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подбайте про своє майбутнє

     Як відомо, використання найманої праці без оформлення трудових відносин суттєво впливає на страховий стаж, а і на розмір пенсії громадян. Тому легалізація зарплати й зайнятості населення є одним із пріоритетних завдань для управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі.
Водночас приховування доходів безпосередньо позначається на наповненні бюджету і впливає на отримання пенсій.

Переглядів: 964 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головна робота – попереду

     7 липня працівники природно-заповідних установ України відзначають своє професійне свято. Указ Президента України у серпні 2009 року про встановлення Дня працівників природно-заповідної справи – ще одне свідчення того, що держава проводить послідовну політику в питаннях охорони навколишнього природного середовища і вона стає загальнонаціональним пріоритетом.
Свої зусилля працівники Галицького національного природного парку спрямовують на:
- охорону і збереження унікальних природних  комплексів лісової, лучно-степової та водно-болотних екосистем  Передкарпаття та Опілля;   

Переглядів: 1041 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майбутнє твориться сьогодні (ФОТО)

     На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» 2013 проголошений Роком дитячої творчості.
Відділ освіти районної державної адміністрації відкриває рубрику «Майбутнє твориться сьогодні»,
в якій розповідатиметься про талановитих дітей Галицького району.

Переглядів: 1863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мистецтво Галицького краю» (ФОТО)

     Повертаємося знову до однойменної акції, що проводиться в районі, під час якої організатори зустрічаються з талановитими земляками.
Народна мудрість говорить: «Під лежачий камінь вода не тече». Звичайно, що природний талант потрібно розвивати, удосконалювати. Так впродовж свого життя робить Ярослав Маслій із смт Більшівці. Вміння робити щось з особливою майстерністю, філігранно, краще від інших – унікальний дар, який подарував йому Бог.

Переглядів: 1591 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Розповита душа»

     Так називається мистецька виставка, яка відкрилася в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич». Свої роботи привезли галичанам художниці з Івано-Франківська, викладачі інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Оксана Бейлах та Світлана Повшик. Адже, як зазначають мисткині, вихід з майстерні, спілкування з відвідувачами виставок – це дуже важливо для творчої людини. Той вогник, що спалахує в очах глядача – найвища оцінка і найбільша підтримка художника.

Переглядів: 1126 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відродження Галичини

     На своєму історичному шляху Галичина пережила кілька періодів  занепаду та  відродження. Це було пов’язано із тим, що за певних історичних подій вона втратила свою державність, а пізніше  ніяк не могла  спрямувати курс  свого самовизначення  у потрібне русло.  

Переглядів: 1230 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дослідницька палітра Олега Іоаннесяна

     Серед  дослідників давнього Галича було чимало представників різних народів та етносів. До чисельної плеяди галичан, які чи найбільше прислужилися до висвітлення подій власної історії, додано відомі прізвища українських, російських, польських, австрійських істориків,  праці яких зробили значний внесок у пізнання історії Галичини та Галича зокрема, серед яких є одне вірменське прізвище і саме про цього історика та археолога піде мова нижче. Усі, хто трохи ширше обізнаний із дослідженнями галицької археології та іменами дослідників Галича, безумовно здогадались, що йтиметься у нашій розповіді про Олега Іоаннесяна.

Переглядів: 1032 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міжнародний семінар «Ковчег – 2013»

     Днями у Центрі Миру та Возз’єднання, що знаходиться при Більшівцівському монастирі братів францисканців, відбулося відкриття восьмого Міжнародного молодіжного семінару «Ковчег- 2013» під назвою «Поранений світ – відповідальність перед Богом». Завдання семінару - подати якомога більше знань молоді про те, як вижили євреї, поляки, українці в умовах тоталітарного режиму – нацистського і радянського – та як знайшли шляхи порозуміння.

Переглядів: 1095 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пластовий табір країна «Дивокрай»

     Під такою назвою відбувся пластовий новацький табір в селі Ясень Рожнятівського району Івано-Франківської області. Десять чудових днів провели 48 дітей віком від 6 до 12років  на території місцевої школи. Географія учасників різноманітна: Київ, Рівне, Львів, Снятин, Богородчани, Галич та Рожнятів. Саме із цих куточків нашої України  прибуло новацтво, щоб відбути щорічний вишкільний  літній пластовий екологічний  табір.

Переглядів: 2724 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання Громадської ради

     3 липня 2013 року відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації під керівництвом голови ради Михайла Вітовського. На засідання були запрошені заступник голови райдержадміністрації Людмила Сівецька, керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Олена Щурик.
На початку зустрічі присутні ознайомились з новими положеннями Закону України «Про громадські об’єднання».

Переглядів: 885 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net