на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Зернові потоки спрямовуються на «Галицький комбінат хлібопродуктів»

     «За кількістю зерновиробників, які відновлять співпрацю з «Галицьким комбінатом хлібопродуктів», ми зможемо визначити, скільки серед наших фермерів справжніх патріотів Галицького району»… Цю думку, за якою – жодної політики, а суто економіка, ми почули у середу під час проведення Дня відкритих дверей у філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Галицький комбінат хлібопродуктів».

Переглядів: 1512 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Черговий сесійний тиждень Михайла Довбенка в Києві. Результати

     Після плідної роботи на попередньому сесійному тижні у Києві народний депутат М. Довбенко вирушив до округу.

У вівторок, 14 червня, Верховною Радою України було підтримано у другому читані та прийнято в цілому Законм №3555 «Про фінансову реструктуризацію», попередньо опрацьований Комітетом з питань фінансової політики та банківської діяльності. Михайлом Довбенком було подано 152 поправки до цього документу (з яких, за результатами дискусій, було відхилено лише 19). Зокрема, вже під час голосування в залі за пропозицією депутата в Законі було залишено норму, яка дозволяє зменшити податкові навантаження при реструктуризації. 

Переглядів: 587 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів?

     Шановні мешканці району! Шановні батьки!

Галицьким відділенням поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області проводиться відповідна роз’яснювальна робота серед населення Галицького району та міста Бурштин щодо небезпеки поводження зі зброєю, боєприпасами та вибухонебезпечними речовинами.

Переглядів: 709 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Волонтерська допомога – безцінна

     Українців у Нідерландах об 'єднав  Майдан і бажання допомогти Батьківщині. Тепер вони по-всякому підтримують нашу країну, збирають кошти на лікування та реабілітацію бійців АТО, допомагають родинам загиблих, забезпечують дитячі лікарні та садочки. І наше місто ці волонтери не оминули. 

Переглядів: 1006 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Святині нашої пам’яті

     В урочищі Дем’янів Лаз на Івано-Франківщині відбулось вшанування пам’яті жертв комуністичних репресій 1939–1941 рр. Починаючи з 1990 р., тут традиційно на Трійцю збирається громадськість Прикарпаття.

     Дем’янів Лаз - це перші розкопки в Україні, проведені у 1989 р., де за висновками порушеної карної справи та судово-медичних експертиз юридично було доведено злочин тодішньої комуністичної влади. У трьох могилах було виявлено 524 останки, серед яких - понад 150 жінок, останки немовляти.

Переглядів: 919 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З історії Української Конституції

     В історії нашої країни від Київської Русі до сьогодні налічується кілька конституційних документів, які визначали правові основи функціонування держави.

Переглядів: 1082 | Коментарів: 1 Детальніше >>

До річниці Конституції у Медині відкрито пам’ятну дошку

     З ініціативи Калуської та Галицької організацій КУНу  в Медині виготовлено та відкрито пам’ятну дошку Дмитру Коржинському.   

У селі Мединя 28 червня відбувся звіт художньої самодіяльності Народного дому.  У залі виступили аматорські колективи — чоловічий хор та дитячий вокальний ансамбль. 

Переглядів: 868 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чому Коростовичі та Куропатники ніяк не дочекаються епохи відродження?

     

     «Мати на рахунку 3 мільйона 150 тисяч гривень,  і щоб вони пішли, як вода  в пісок, це треба вміти!" – обурювались Коростовичі та Куропатники, які входять до однієї сільської ради і, звичайно ж, мають єдиний бюджет та спільного сільського голову. На той час на цій посаді четверту каденцію поспіль була Ганна Іванівна Михайлишин. Саме на її адресу селяни закидали невміння чи небажання так розпоряджатися великими коштами, щоб довгоочікувані результати були значущими. Але звідки їм було взятися, якщо з тих 3 мільйонів сільська рада добровільно-примусово віддала як субвенцію Галицькому районному бюджету, згідно договору з Галицькою районною радою, а сільраді залишилося тільки 630 тис. грн, на які вдалося відремонтувати 1,5 км місцевих доріг та частково прокласти водозливні лотки в обох селах.

Переглядів: 1986 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Як створити ОСББ? «Українська Галицька Партія» підготувала довідник

     Короткий, але дуже практичний та детальний довідник «Як створити ОСББ?» розробили та видали активісти «Української Галицької Партії» (УГП). Він містить конкретні поради і кроки для мешканців багатоповерхівок, які вирішили створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Переглядів: 921 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Книга до Ювілейного Року Милосердя

     

     У Крилосі, біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці, представлено нову книгу співробітника Національного заповідника «Давній Галич»  Ганни Жолоб «Ювілейний святий рік в Успенському храмі» (Івано-Франківськ, 2016 р.). 

Переглядів: 728 | Коментарів: 0 Детальніше >>

"Ми побачили красу Карпатських гір"

     23 червня Галицька організація «Українська молодь - Христові» разом зі своїм духовним наставником – отцем Володимиром Кузюком здійснила поїздку на озеро Несамовите. 

Переглядів: 878 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net