на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Вітаємо! Галицькі держслужбовці – переможці обласних змагань!

     6-7 липня 2013 року в м.Івано-Франківську проходила ХІ обласна спартакіада ФСТ «Спартак» серед команд державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, присвячена 17-й річниці Конституції України. У даних змаганнях взяли участь 17 команд державних службовців. Програмою спартакіади передбачались змагання із 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки.

Переглядів: 1071 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Герої. Розрекламовані, прославлені, шановані…а ще забуті, хоча й гідні такого звання. Хто сьогодні обирає людей, які формують обличчя нації? Які заслуги є індикатором благородства і важливості? «Вы конечно не б..дь, Просто очень похожи. Не хочу оскорблять, Но читаю по роже», − це уривок із вірша новоспеченого народного артиста України Олега Гаврилюка, який, думаю, навіть не варто продовжувати. Клопотання про присудження звання підписали 13 регіоналів. Ініціатором був Ян Табачник.

Переглядів: 926 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Купчак знову «відзначився»...

     Нардеп-«тушка» з Прикарпаття Володимир Купчак підписав звернення комуністів і регіоналів до Сейму Республіки Польща із закликом визнати Волинську трагедію геноцидом, в якому винна Українська Повстанська Армія. Під зверненням підписалися 148 обранців – здебільшого регіонали, комуністи й кілька «тушок»-перебіжчиків з опозиції.

Переглядів: 1015 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола Шамбір: Мінсоцполітики навіть не розглядає питання про підвищення пенсійного віку

     Пенсійна реформа продовжує викликати у суспільстві підвищений інтерес. Час від часу у ЗМІ з’являються все нові і нові версії вірогідних новацій. Їхній діапазон є доволі великим: від підвищення або зменшення пенсійного віку – аж до цілковитого скасування пенсійної реформи.
А що думають з цього приводу фахівці? Про це в інтерв’ю для Укрінформу розповів директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України Микола Шамбір.

Переглядів: 759 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відтерміновано сплату податку на нерухомість

     Прийнятий нещодавно Верховною Радою України проект закону «Про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України щодо об’єктів житлової нерухомості» передбачає, що цього року українцям не потрібно буде сплачувати податок на нерухомість.
В тексті документа зазначено, що у 2013 році органи державної податкової служби не нараховують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичним особам – платникам податків, і цей податок фізичними особами не сплачується.

Переглядів: 973 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зміни щодо сплати єдиного внеску

     1 липня 2013 року набрав чинності Закон України від 14.05.2013 № 231Л/ІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» (далі — Закон №231), яким урегульовано питання щодо зарахування до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.
Починаючи з липня цього року платниками єдиного внеску визначено також підприємства, установи, організації, фізичних осіб, які використовують найману працю та виплачують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, а також осіб, які перебувають у відпустці та отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами.

Переглядів: 860 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Єдиний страховий внесок сплачуємо добровільно

     28 квітня 2013 року набрав чинності Закон України від 04.04.2013 року № 184-УІІ ”Про внесення змін до деяких законодавчих законів України щодо добровільної сплати єдиного внеску”. Цей закон врегулював питання сплати єдиного внеску міжнародними установами, розташованими за межами нашої держави, за громадян України, що працюють у них.

Переглядів: 1129 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Районна комісія виїхала в с.Яблунів для врегулювання конфлікту

     9 липня 2013 року між власниками земельних паїв у с.Яблунів виник черговий конфлікт у зв’язку з тим, що державний реєстратор Галицького району відмовив Євгену Кащишину в реєстрації головою кооперативу.
На місце події виїхала районна комісія, очолювана головою райдержадміністрації Григорієм Івасишиним, для врегулювання даної ситуації.
Досягнуто порозуміння між конфліктуючими сторонами щодо вирішення спірних питань.

Переглядів: 1064 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виїзна профорієнтаційна акція

     Для проведення ефективної профорієнтаційної роботи Галицьким районним центром зайнятості проводяться виїзні профорієнтаційні акції з використанням мобільного центру профорієнтації. Особливою популярністю мобільний центр користується у молоді під час виїзних акцій в школах району та в дитячих оздоровчих таборах. 3-4 липня 2013 року проведено ряд профорієнтаційних заходів у оздоровчому таборі «Січ Соколина»,що знаходиться у мальовничому куточку с.Сокіл, що неподалік річки Лімниці.

Переглядів: 1213 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Країна Мрій»: як берегти своє

     Журналісти часто кажуть, що влітку культура впадає у сплячку. Кількість імпрез помітно зменшується, тож працівникам ЗМІ доводиться скрутно. Та не варто жити стереотипами. Липень у Києві – пора інтенсиву. Фестивалі, концерти, виставки, кінопокази на берегах Дніпра...Є на що подивитися. Знакова подія минулих вихідних − масштабний етнофестиваль «Країна Мрій», який вже вдесяте організовує відомий співак Олег Скрипка.

Переглядів: 1178 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День родини

     Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.  З цієї нагоди під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Людмили Сівецької на базі районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю працівників відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, управління соціального захисту райдержадміністрації, фахівців соціальної роботи організовано засідання круглого столу «Міцна родина – сильна Україна».

Переглядів: 1039 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Приймати закони чи блокувати трибуну?

     Депутати, що вийшли із «Батьківщини», працюють краще за своїх колег. Останні півроку наш парламент, на жаль, не міг похвалитися ефективністю. Адже мало не щотижня опозиція блокувала трибуну – за підрахунками експертів, із 46  пленарних засідань 19 були змарновані блокуванням.
Зрозуміло, що така поведінка викликає занепокоєння не лише у виборців, але й в окремих депутатів від опозиції. Особливо обурюються мажоритарники. Бо, як влучно зазначив директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко, «якщо блокування стане практикою, то у людей виникатиме закономірне питання: а для чого вони там взагалі, якщо не працюють?».

Переглядів: 905 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допомога виборцям – обов’язок народного депутата

     Володимир Купчак звітує про свою роботу на виборчому окрузі № 84

Переглядів: 1211 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Володимир Купчак закликає не спекулювати на темі Волинської трагедії

     Народний депутат Володимир Купчак закликає політиків не спекулювати на темі міжнаціональних конфліктів та Волинської трагедії зокрема. Про це він заявив, коментуючи звернення депутатів Верховної Ради до свої колег із польського Сейму відносно подій на Волині у 1943-1944 роках.
«Відомо, що країна, котра не пам’ятає свого минулого, не має майбутнього. Але одна справа – пам’ятати, а зовсім інша – спекулювати на трагічних сторінках історії. На жаль, саме це ми спостерігаємо сьогодні, коли деякі політикани, прикриваючись патріотичними гаслами, сіють ненависть та розкол в Україні. Цю практику слід негайно припинити»,  - говорить Володимир Купчак.

Переглядів: 1022 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Василь Скрипничук: «Я хотів би, щоб відносини представницького органу та органів державної виконавчої влади в частині виконання делегованих повноважень суворо базувалися на дотриманні та виконанні норм закону»

     Під час другого пленарного засідання 22-ї сесії Івано-Франківської обласної ради при заслуховуванні питання про звіт голови Івано-Франківської облдержадміністрації щодо підсумків виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2012 рік і делегованих обласною радою повноважень голова обласної ради Василь Скрипничук, визнавши добротність підготовки звіту голови ОДА, звернув увагу депутатів і на недостатнє виконання структурами виконавчої влади делегованих обласною радою повноважень.

Переглядів: 966 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вікентій Хвойка – відкривач Трипілля «Народ, що створив ці пам’ятки, не міг зникнути безслідно»

     8 липня в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулися читання, присвячені річниці відкриття Трипільського поселення Вікентієм Хвойкою. З цікавими доповідями про життя і діяльність вченого, а також про сучасні дослідження Трипільської культури виступили молодший науковий співробітник історичного відділу Роман Рарик, завідувач археологічного відділу к. і. н. Тарас Ткачук, старший викладач Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Кочкін.

Переглядів: 3222 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Святкування Івана Купала відбувалося на березі Дністра

     6 липня 2013 року у м.Галичі на лівому березі Дністра відбулося фольклорно-етнографічне свято «Ой на Івана та на Купала» за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, гостей та громад населених пунктів району.

Переглядів: 1097 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мистецтво Галицького краю»

     Розповідь сьогодні поведемо про умільців та майстрів мистецтва із с. Маріямпіль.
Пікуляк Марія Миколаївна – самодіяльний композитор, майстриня художнього слова, працювала у Маріямпільській ЗОШ вчителем музики та художнім керівником Будинку культури. Створила хор «Джерела Лемківщини», фольклорно-етнографічний гурт «Парадниці», чоловічий гурт «Гудаки». Ці колективи брали участь у «Лемківських ватрах» (м. Ждиня, Польща), у Львові на «Співочому полі», на Всесвітньому конгресі лемків у Тернополі, у Калуші та Івано-Франківську, де представляли фрагменти «Лемківського весілля», «Лемківських вечорниць», вистави «Перстень Матері Божої».

Переглядів: 1314 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інформація про реалізацію третього обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування

     Нагадаємо, що для участі у третьому обласному Конкурсі було подано 135 проектів від 114 місцевих рад на суму 16,7 млн грн, в т.ч. 9,5 млн грн з обласного бюджету, 2,5 млн грн – з місцевих бюджетів і 4,7 млн грн – від організацій-партнерів.

Переглядів: 1050 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обережно – нітрати

     Спокуслива та одночасно небезпечна літня пора. Овочі і  зелень заполонили ринок і прилавки продовольчих магазинів. Кольорова вітамінна продукція так і проситься на тарілку.
Однак, необхідно пам’ятати, що у ранніх овочах і зелені є чимало нітратів. Надлишок нітратів – це особливість окремої ранньої городини, що вирощена в закритому грунті. Особи, що займаються її вирощуванням, застосовують органічні і неорганічні добрива, пестициди.  Надмірне їх використання негативно впливає на організм людини.

Переглядів: 916 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Право на пільгове отримання ліків

     На виконання розпорядження облдержадміністрації від 10.08.2012р. №575 «Про створення в області мережі соціальних аптек» та п.2.3. протокольного доручення голови Галицької РДА адміністрація Галицької ЦРЛ повідомляє, що на даний час функції медикаментозного забезпечення пільгових категорій населення району за безоплатними та пільговими рецептами лікарів виконують такі аптеки: комунальна центральна районна аптека № 12 м. Галича (завідуючий Тростянецький Р.Ф.); аптека « Ваше здоров’я» п/п Ковальчук Л.А., яка знаходиться в хірургічному відділенні Галицької ЦРЛ; аптека п/п Фардига Н. О. в Бурштинській МЛ.

Переглядів: 1150 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Касова» с.Бовшів – володар кубка!

     6 липня на стадіоні «Колос» у Галичі відбувся фінальний матч розіграшу кубка Галицького району сезону 2013 року. До останньої стадії змагань вийшли команди «Касова» з Бовшева та «СБК-1» с. Задністрянське.
Матч вийшов дуже цікавим, напруженим, з великою кількістю небезпечних моментів, саме такий, яким люблять його вболівальнки. Варто відзначити кваліфіковане суддівство Олексія Лавріва та його помічників Сергія Соколова та Михайла Садловського.

Переглядів: 1368 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net