на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Кара небесна

     Повінь Галич7-8 липня внаслідок довготривалих сильних дощів від розливу річок, підмиву та пошкодження окремих ділянок дамб, підйому ґрунтових вод, нагромадження у низинах стічних вод та активізації зсувних процесів у 14 районах області (Богородчанський, Верховинський, Галицький, Долинський, Калуський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Рогатинський, Рожнятівський, Снятинський, Тисменицький, Тлумацький, Яремчанська міськрада) постраждали 133 населених пункти, з них повністю або частково підтоплено 85 населених пунктів, у тому числі м. Івано-Франківськ.

Переглядів: 2369 | Коментарів: 3 Детальніше >>

На Прикарпатті від великої води постраждали 133 населені пункти

     Повінь ГаличНаразі підтоплені 623 житлові будинки, один об’єкт соціальної сфери (Центральна міська клінічна лікарня м. Івано-Франківська), 674 підвальні приміщення, 2 тис. 30 дворогосподарств, 2 тис. 287 присадибних ділянок, 1 тис. 64 криниці та 349,3 га сільгоспугідь. Відключено від електропостачання 31 населений пункт. Відсутнє транспортне сполучення з 39 населеними пунктами, газопостачання – у 5 населених пунктах.

Переглядів: 1686 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вчора Кабмін виділив Прикарпаттю перших 17 млн. грн.

     Повінь Галич17 млн. грн. на першочергові заходи з ліквідації наслідків повені виділено вчора, 9 липня, Івано-Франківській області відповідно до розпорядження Прем’єр-міністра України Миколи Азарова після розмови з головою обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком. Про це повідомляє офіційний інтернет-сайт ОДА.

Переглядів: 2235 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прикарпатка втопилася у річці, що розлилася через повінь

     Повінь ГаличПовінь на Івано-Франківщині починає забирати людські життя. 55-річна жителька с. Розточки Долинського району втопилася у річці. У місцевій сільраді розповіли, що жінка впала у річку Розтока, випасаючи худобу неподалік своєї хати...

Переглядів: 2132 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ЗВЕРНЕННЯ Галицької районної санітарно-епідеміологічної станції

     Шановні мешканці району!
У зв’язку з різким зростанням рівня води в річках басейну річки Дністер, підтопленням дощовими та повеневими водами джерел водопостачання (криниць, водопроводів) є небезпека потрапляння нечистот в питну воду.
З метою попередження виникнення гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь Галицька райсанепідстанція рекомендує...

Переглядів: 3725 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вистояти і перемогти

     Мазур ПетроБурштинське водосховище споруджувалося паралельно з теплоелектростанцією 45 років тому як технологічна водойма, у якій вода для потреб станції має бути відповідної якості. Яким чином подати таку воду підприємству? Способів хімічної очистки води є чимало. Та все ж і сорок років тому люди  думали про екологічну ситуацію в районі.
З цією метою було вирішено створити господарство з вирощування рослиноїдної риби – строкатого  і білого товстолоба, які  поїдають синьо-зелені і діамантові водорослі та є найкращим біологічним фільтром.
Протягом років господарство розвивалося, мінялися керівники. З 1998 року директором державного підприємства рибгосп «Галицький» призначено Петра Володимировича Мазура.
Саме з ним і його колективом ми вирішили зустрітись у переддень професійного свята – Дня рибалки.

Переглядів: 6681 | Коментарів: 1 Детальніше >>

100 днів плідної роботи

     Григорій Івасишин7 липня голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів прес-конференцію за підсумками ста днів своєї діяльності при новому керівництві держави. Мова йшла про основні напрями роботи районної державної адміністрації, пріоритетні завдання виконавчої влади, гострі проблеми та перешкоди на шляху виконання поставлених завдань. У прес-конференції взяли участь журналісти  ТРК «РАІ», газети «Галицьке слово» та обласного радіо.

Переглядів: 1965 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Нарада з підприємцями

     8 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович спільно з працівниками управління праці та соціального захисту населення районної державної      адміністрації, управління пенсійного фонду в Галицькому районі, районного центру зайнятості, державної податкової інспекції в Галицькому районі провів нараду з підприємцями району, на якій розглянуто питання заборгованості із виплати заробітної плати, легалізації робочих місць, контролю за ціновою ситуацією на споживчому ринку тощо.

Переглядів: 1740 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дбаймо про якісний добір кадрів для влади

     Законами України “Про державну службу” і “Про службу в органах місцевого самоврядування” передбачено, що на державну службу і на службу в органи місцевого самоврядування на усі посади (крім виборних) можуть бути призначені особи, які, зокрема, мають відповідну освіту і професійну  підготовку  та  пройшли  у встановленому порядку конкурсний відбір, або за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

Переглядів: 2365 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги платників податків!

     ДПІ УкраїниПрийнято за основу проект Податкового кодексу України
17 червня 2010 року Верховна Рада України в першому читанні прийняла за основу проект Податкового кодексу України, який створить усі необхідні умови для проведення податкової реформи.
Даний документ, покликаний стати економічною конституцією країни, передбачає ряд позитивних змін. У результаті набрання чинності Податкового кодексу кількість загальнодержавних податків та зборів буде скорочена з 29, що існують сьогодні, до 19. Усі норми, пов’язані з податками, будуть зведені в єдиному законі, більше 100 підзаконних актів будуть скасовані.

Переглядів: 2322 | Коментарів: 1 Детальніше >>

До відома жителів м.Галича!

     З 13.07.2010 року відкривається маршрут автобуса «Галич-центр – Галич-Гора».

Місця зупинки
На Галич-Горі:
  - Калинівка (біля каплички);
  - Галич-Гора (біля магазину);
  - Галич-Гора (біля газового господарства).
В центрі міста:
  - біля райдержадміністрації;
  - біля церкви Різдва.

Графік відправлення автобуса:
7:55 год.; 12:20 год. – з центру;
8:10 год.; 12:30 год. – з Галич-Гори.

Вартість проїзду – 1,5 грн.

Переглядів: 2069 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Минуле таки болить

     Баба і дідоПоки людина молода і сповнена енергії, вона майже не задумується над старістю.
Літа спливають, мов вода, і людина на схилі віку нарешті розуміє, що найбільше її багатство – це життя, прожите так, що не соромно ні перед собою, ні перед людьми.
І чим далі шляхом свого життя йде людина, тим сильніше пробуджується у неї бажання зупинитись і глянути на пройдений відрізок. А чим коротшою стає решта життєвого шляху, тим частіше людина оглядається назад, намагаючись збагнути, навіщо все це пройдено.
Вони також озирнулись назад, а, озирнувшись, спитали себе, чи не даремно прожиті гони літ, призначені їм долею.

Переглядів: 2142 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола Попович: “Прийняття закону «Про все-український референдум» може стати серйозним прецедентом...”

     Керівник Івано-Франківського обласного секретаріату Єдиного Центру Микола Попович висловив думку, що прийняття Закону «Про всеукраїнський референдум» у запропонованому Партією регіонів варіанті стане в майбутньому серйозним прецедентом, який відкриє можливості для маніпулювання свідомістю громадян та відкриє широкі можливості для зміни політичного устрою країни.
– Партія регіонів, окрилена своїми владними здобутками, намагається за будь-яку ціну створити собі необхідний плацдарм для подальших перетворень з метою убезпечення власного правління.

Переглядів: 1969 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виступ народного депутата України Д.В.Шлемка на пленарному засіданні Верховної Ради України 2 липня 2010 року

     ШлемкоШановні співвітчизники!
Шановні галичани!
Саме ваші багаточисельні листи, звернення змусили мене поставити питання перед однією із партій, що сьогодні неконституційно створила, очолила парламентську коаліцію та монополізувала владу в Україні. Воно звучить так: «Чому Партія регіонів оголосила війну Галичині? Чи добре її керманичі над цим подумали?». А що це так, підтверджують наступні факти та дії регіоналів, їхніх очільників.
Нинішній міністр освіти і науки, один з ідеологів Партії регіонів заявляє: „Галичани – це лакеї, які ледь навчилися мити руки, які, практично, не мають нічого спільного з народом великої України ні в ментальному, ні в конфесійному, ні в лінгвістичному, ні в політичному плані”. І це, вдумайтеся всі, про нащадків великого князя Данила Галицького. А іншим разом цей же проффесор від історії заявляє ще гостріше та брудніше. Цитую: „Сьогодні, як у 1941-1945 роках, є лише ми і вони – цивілізація й дикість, культура і варварство”.

Переглядів: 1985 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І знову одинадцятирічка

     І знову одинадцятирічкаВерховна Рада (ВР) України ухвалила закон “Про внесення змін до законодавчих актів України з питань загальної середньої і дошкільної освіти (щодо організації учбово-виховного процесу)”. За відповідне рішення проголосували 248 депутатів з 426 зареєстрованих в залі.
 Законом встановлюється 11-річний термін навчання в загальноосвітніх учбових закладах і впроваджується обов’язкова дошкільна освіта дітей старшого дошкільного віку, а також надається загальноосвітнім учбовим закладам право входження до складу освітніх кіл, союзів і інших об’єднань.

Переглядів: 2084 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома жителів Галицького району

     27 квітня 2010 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”.
Ст. 52 зазначеного Закону встановлено прожитковий мінімум для:
працездатних осіб
з 1 січня – 869 грн., з 1 квітня – 884 грн., з 1 липня – 888 грн., з 1 жовтня – 907 грн., з 1 грудня – 922 грн.;
осіб, які втратили працездатність...

Переглядів: 2018 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Народний депутат Микола Круць пере-йшов до коаліції

     Народний депутат Микола КруцьНа вчорашньому ранковому засіданні Верховної Ради спікер Володимир Литвин заявив, що до коаліції увійшло ще 5 депутатів з фракцій БЮТ і НУНС.
Так, до коаліції увійшли НУНСівці Микола Круць і Катерина Лук’янова та БЮТівці Валерій Гацько, Раїса Сорочинська-Кириленко та Іван Денькович.

Переглядів: 2156 | Коментарів: 1 Детальніше >>

У ВР створили нову депутатську групу “Право вибору”

     У Верховній Раді оголосили про створення у складі фракції “Наша Україна - Народна Самооборона” депутатської групи “Право вибору”. Про це з трибуни парламенту заявив народний депутат від фракції НУ-НС Володимир Марущенко, передає інтернет-видання ІМК.

Переглядів: 1850 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Альтернативна служба

     Перелік релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, визначено постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1999 р. № 2066. До них належать: адвентисти-реформісти; адвентисти сьомого дня, євангельські християни; євангельські християни-баптисти; покутники; свідки Єгови; харизматичні християнські церкви (та церкви, прирівняні до них згідно із зареєстрованими статутами); християни віри євангельської (та церкви, прирівняні до них згідно із зареєстрованими статутами); Товариство Свідомості Крішни.
На відміну від громадян, які несуть строкову військову службу, альтернативники мають чітко регламентований робочий день, відповідну заробітну платню, проживають, як правило, вдома, мають право навчатися на вечірніх та заочних відділеннях навчальних закладів.
Потрапити на таку службу можна лише за рекомендацією керівництва релігійної громади за умови, якщо молода людина протягом тривалого часу дотримується всіх постулатів віри.

Переглядів: 3484 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безпека праці на жнивах

     Безпека праці на жнивахВ цілому по району дозріває врожай зернових культур і підлягає до збирання 8563 га, в тому числі по агроформуваннях 4038 га. В даний час окремі господарства приступили до збирання озимого ячменю та ріпаку. Жнива – це відповідальна пора, де за короткий термін (10-14 днів) необхідно провести комплекс робіт. Більше половини зернового клину посіяно в індивідувальних господарствах, збирання проводиться комбайнами господарств та окремими власниками, які несуть відповідальність за комплекс робіт з питань охорони праці на жнивах.

Переглядів: 4513 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чи живильна вода з криниці?

     криницяВ Галицькому районі люди п’ють воду переважно із власних криниць, яких налічується 29 тисяч. З них  41 громадська і 1820 – на обійстях, де є діти до трьох років.  У частині з них  вода не відповідає вимогам за бактеріологічними та хімічними показниками. Із чим пов’язана така ситуація? Як загрожує здоров’ю людей неякісна вода у колодязях? Ці питання ми попросили прокоментувати  лікаря з комунальної гігієни районної санітарно-епідемологічної станції Оксану Зеленецьку.
– Враховуючи, що в регіоні пройшли дуже сильні опади, на сьогодні вода в колодязях не відповідає нормативам у більшості випадків. Нами було вже обстежено і продезінфіковано  45 криниць з 362, забруднених під час червневого підтоплення, проводилась профілактика гемоглобін нітрат емісії.

Переглядів: 4652 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Енергетична безпека України

     Енергетична безпека УкраїниСучасне розуміння енергетичної безпеки не обмежене економічною складовою. Воно набуває істотного політичного змісту, пов’язаного з національними інтересами держави та її системою національної безпеки у цілому. Забезпечення енергетичної безпеки окремої країни потребує врахування низки міжнародних чинників і енергетичної політики інших держав в умовах світової економічної та політичної системи, серед яких боротьба за ресурси, антитерористична діяльність, екологічні проблеми тощо.

Переглядів: 6296 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Довкілля і ми

     Давно людство несміливо і обережно увійшло у прекрасний світ природи, щоб згодом, набравшись від неї мудрості й досвіду, стати господарем на квітучій, родючій і багатій землі. Щедра природа зустріла його ніжно й турботливо: давала дрова для вогнища,їжу для споживання,поїла джерельною водою, а пізніше навчила користуватися своїми дарами, які народжувала для нього.
То ж чому сьогодні людство так недбало ставиться до матінки природи? Чому не цінує всіх дарів, які годувальниця так жертовно нам підносить? Мабуть тому, що людство поринуло у світ нових технологій, які нищать природу. Тому зараз у нашому суспільстві так гостро постає проблема захисту довкілля. Люди намагаються перебудувати взаємини з природою. Екологічна криза охопила практично увесь світ…

Переглядів: 3137 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Довголіття у вашому садочку

     Барселонський ФУНДУКМова піде про фундук – з роду ліщини, який кожен може вирощувати в своєму садку.
Фундук – це культурна форма лісового горіха і вирізняється він серед горіхоплідних рослин високою харчовою цінністю. Калорійністю фундук перевершує хліб (у 2-3 рази), молоко (у 8 разів) і навіть шоколад. Він містить усі двадцять амінокислот, необхідних людському організму, 9 вітамінів, макро- і мікроелементи.
В олії фундука найшли дуже цінну речовину – токоферол (вітамін Е), який називають вітаміном молодості. Токоферол – це сильний антиоксидант, який продовжує життя людям, особливо в похилому віці. В екстракті лісового горіха виявлено хімічну речовину паклітаксел, яка запобігає утворенню ракових пухлин.

Переглядів: 4311 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net