на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У Древньому Галичі вперше за сотні років висвятять єпископа

     З 2 до 3 серпня в Крилосі відбуватиметься ІІІ Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, покровительки Галицького краю.2 серпня в Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська о 18:00 розпочнеться Чин Архієрейського найменування         о. Йосафата Мощича. 

Переглядів: 674 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В єдності – сила народу, запорука його перемог

     Відверта путінська агресія проти України дедалі сильніше згуртовує і консолідує український народ, перетворює суспільство у націю, яка понад усе прагне відстояти і зберегти соборність і незалежність України як цивілізованої європейської держави. Саме у ці тривожні і трагічні дні завдяки зусиллям народу відроджується українська армія, Збройні Сили держави, що системно нищилися правлячим режимом Януковича під контролем і за завданнями московської імперської кліки.

Переглядів: 871 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Співробітники Управління СБУ готові до участі в АТО

     На засіданні Громадської ради при УСБУ в Івано-Франківській області, яке відбулося 17 липня 2014 р., начальник управління Микола Найдич повідомив учасників про готовність підпорядкованого йому особового складу до проходження служби в зоні АТО. Раніше Громадська рада висловила вимогу почути від співробітників УСБУ про рішучість захищати український народ та відданість присязі.

Переглядів: 754 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Незручності на залізничній станції - тимчасові

     Як повідомив редакцію міський голова м.Галич Орест Трачик, Галицька міська рада неодноразово зверталася до Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень щодо відновлення роботи квиткової каси та залу очікувань на залізничній станції Галич. За його словами, останнє таке звернення було надіслано 24 червня цього року.

Переглядів: 787 | Коментарів: 0 Детальніше >>

КУДИ ТИ ЙДЕШ?...

     6 липня 2014 року з Катедрального Собору  м. Івано-Франківська отці Ярослав Жолоб та Богдан Равський передали мощі св. Апостола Петра до  Храму Різдва Пересвятої Богородиці с. Дубівці.  Парох села о. Володимир Шпирка разом з парафіянами процесійно і урочисто, з духовними піснями зустрічали  мощі Святого Петра.  Протягом тижня  в храмі  відправлялися Літургійні Богослужіння, читалися молитви, проводилися нічні чування біля мощей. 

Переглядів: 772 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Знову літо зігріло теплом

     Кожне літо ми чекаємо з нетерпінням. Це час ігор, розваг, свободи у виборі занять. Цьогоріч, а саме з 14 по 17 липня реабілітанти Галицького центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з особливими потребами мали унікальну нагоду побувати у літньому відпочинковому оздоровчому  таборі  с.Заріччя. Поїздка відбулася завдяки фінансовій підтримці «Карітас Мекленбург» (Німеччина) та за співпраці БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ». 

Переглядів: 768 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Веселі канікули з Богом»

     Нещодавно закінчилися веселі  дні у таборі, але розповіді і щасливі миті спогадів ще не вщухли серед дітей.  З 14 по 17 липня 2014р. при УГКЦ Покрови Пресвятої Богородиці с.Вікторів вперше був відкритий літній припарафіяльний катехитичний табір для  дітей.Від дитячого гомону і щебету, радісних  посмішок ще більше розквітли квіти і кущі біля церкви, вітаючи своїм поклоном-пелюстками найменших прихожан, радіючи спільно з ними їх відпочинком, науці, іграм і захопленням.

Переглядів: 824 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Кобзар» на сцені»

     Культурно-мистецьким проектом «Кобзар» на сцені» продовжується відзначення в районі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.20 липня 2014 року в Народному домі с.Крилос місцеві жителі та гості переглянули виставу Марка Кропивницького «Титарівна» за мотивами однойменної поеми Тараса Шевченка.

Переглядів: 742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СБУ затримала на хабарі міліціонера

     18 липня п.р. о 18:30 співробітники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області спільно з працівниками відділу внутрішньої безпеки МВС затримали на «гарячому» при одержанні неправомірної вигоди працівника сектору карного розшуку Івано-Франківського МВ УМВС України в Івано-Франківській області. 

Переглядів: 811 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактичні бесіди з мешканцями краю на водоймах району

     Найбільш корисний відпочинок влітку - це відпочинок на воді. Більшість наших краян, а особливо діти,  проводять свій вільний час на березі річки, озера чи ставка. Нагадати мешканцям нашого краю, як потрібно поводитись під час відпочинку на воді, щоб уникнути біди, застерегти  від необачних вчинків поблизу водойм, саме з такою метою працівники Галицького районного відділу  продовжують проводити профілактичні бесіди  у місцях  масового відпочинку.

Переглядів: 800 | Коментарів: 0 Детальніше >>

АРХЕОЛОГІЯ ГАЛИЧА В ПЕРІОД «СТАЛІНСЬКИХ МОРОЗІВ» І «ХРУЩОВСЬКОЇ ВІДЛИГИ»

     Стаття присвячена висвітленню історії діяльності Галицької археологічної експедиції, яка проводила обстеження території столиці Галицько – Волинського королівства, здійснювала в окремих районах княжого міста розкопки, а цілий ряд її учасників (В. Гончаров, В. Довженок, М. Малєвська) дали глибоке наукове висвітлення здобутих в процесі досліджень матеріалів. Роботу цієї «дивної експедиції» продовжив професор М. Каргер, який завершив дослідження фундаментів храму святого пророка Іллі і ротонди XIII ст. в с. Побережжя. Експедиція не виконала завдань, поставлених перед нею політичним керівництвом країни, приходять до такого висновку автори публікації, але своїми успішними розкопками нагромадила неоціненний джерельний матеріал до історичної топографії давнього Галича, його господарсько - економічної історії та відтворення мистецької спадщини.

Переглядів: 1239 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Археологи зі Львова досліджують територію Галицького замку

     З 7 по 18 липня цього року на Галицькому замку працювала археологічна експедиція Національного заповідника «Давній Галич», яку очолював науковий співробітник відділу археології заповідника Ігор Креховецький. До роботи в експедиції, у рамках співпраці між  науковими установами були  залучені студенти Українського Католицького університету (м. Львів) під керівництвом  старшого викладача кафедри нової та новітньої історії України Андрія Вулочина.

Переглядів: 927 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Голову Галицької районної організації ветеранів України Катерину Горчар привітали з ювілеєм

     17 липня 2014 року виповнилося 70 років голові Галицької районної організації ветеранів України Гончар Катерині Петрівні. Гостей радо зустрічала сама іменинниця. Привітати Катерину Петрівну з ювілеєм прийшли голова районної державної адміністрації Володимир Чуйко та його заступник Людмила Сівецька.

Переглядів: 928 | Коментарів: 0 Детальніше >>

24 липня минуло 70 років звільнення Галича від фашистських загарбників

     У Національному заповіднику «Давній Галич» відбулися історичні читання, присвячені 70-річчю звільнення Галича від фашистських загарбників. Відкрив захід завідувач науково-освітнього відділу Ярослав Поташник. Він розповів про напад гітлерівців на наш край. Німецькі фашисти бомбили Галицький район, зокрема Бовшів, вже о 4-ій годині ранку 22 червня 1941 р. 1 липня фашисти увійшли в с. Височанку, 2 липня – в Галич, а далі – в села Галицького району.

Переглядів: 966 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net