на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Жнива у розпалі

     Комбайн, жниваПід урожай зернових та зерно-бобових культур 2011 року в районі було засіяно 25,5 тисяч гектарів ріллі. Один за одним сільськогосподарські підприємства приступили до жнив і почали обмолот озимої пшениці. Як зазначив начальник управління АПР районної даржавної   адміністрації Володимир Гловацький прогноз до збирання ранніх культур складає 8303 га. Станом на 26 липня вже зібрано урожай із 3324 га, тобто 40% від загальної площі, при врожайності 27,5 ц/га. Вал складає 9129 тонн. В тому числі з площі 6229 га ярої та озимої пшениці уже зібрано 1700 га (44%) при врожайності 28 ц/га. Вал – 7644 тонни. При прогнозах озимого і ярого ячменю, що  складає 1021 га, вже зібрано 594 га (58%) при врожайності  28 ц/га. Вал вскладає 1485 тонн зерна.

Переглядів: 2412 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невимовний біль втрати

     Невимовний біль втратиДме сильний вітер. Небо почорніло. Насувається гроза. Біля доглянутої могили з дорогою гранітною пам’ятною плитою навколішках стоїть жінка. Погладжуючи фото красивого широкоплечого чоловіка, ридає і щось тихенько шепоче. Спершу слів не чутно із-за сильного грому. Потім грім стихає. З уст нещасної лине сповідь зраненої душі...
Минуло три роки з того дня, як вона щодня і за будь-якої погоди приходить сюди, на могилу свого коханого Іванка.
Ох, як же невпинно і без вороття збігає час... Час... Він такий же невблаганний, як… як і смерть... Смерть, що забрала у неї найдорожче… Забрала коханого чоловіка і батька її дітей – найріднішу і найближчу людину...

Переглядів: 2623 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася чергова сесія районної ради

     На шосСесіяту сесію районної ради п’ятого скликання, яка відбулася 28 липня 2011 року, було винесено ряд питань, серед яких: виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік; виконання районного бюджету  за перше півріччя 2011 року; затвердження розпоряджень районної ради, районної державної адміністрації та протоколів засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій; уточнення бюджету на 2011 рік; внесення змін до Зведеного плану природоохоронних заходів Галицького районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2011 рік; про стан матеріально-технічної бази, роботу лікувально-профілактичних закладів та перспективи реформування галузі охорони здоров’я.
Крім того, сесією розглянуто питання: про гірничий відвід; про оптимізацію мережі загальноосвітніх закладів району; про стан соціального захисту населення; про звіт комісії з питань поновлення прав реабілітованих тощо.

Переглядів: 1467 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колегія райдержадміністрації

     26 липня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на  порядку денному якого стояли питання: про підсумки виконання програми соціально-економічного  та культурного розвитку району за перше півріччя 2011 року; про завдання щодо реалізації на території району Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації у першому півріччі 2011 року відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Переглядів: 1254 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мар’яна Рудак: Про події в області

     Місцевим бюджетам – по півмільйона гривень
Півмільйона гривень - таку суму коштів виділять Рогатинському, Галицькому, Городенківському, Тлумацькому, Снятинському, Богородчанському і Верховинському районам, місту Коломиї і майже 200 тисяч гривень – Болехову. Крім того, на добудову Галицької центральної районної лікарні – 500 тисяч, і 400 тисяч на будівництво школи у Крилосі. Розподіл дотації вирівнювання – одне з найважливіших питань, які розглядали на засіданні бюджетної комісії Івано-Франківської обласної ради. Потребу в додатковому фінансуванні політики детально аналізуватимуть, щоб поставити усіх в однакові умови...

Місцевим бюджетам – по півмільйона гривень
Півмільйона гривень - таку суму коштів виділять Рогатинському, Галицькому, Городенківському, Тлумацькому, Снятинському, Богородчанському і Верховинському районам, місту Коломиї і майже 200 тисяч гривень – Болехову. Крім того, на добудову Галицької центральної районної лікарні – 500 тисяч, і 400 тисяч на будівництво школи у Крилосі. Розподіл дотації вирівнювання – одне з найважливіших питань, які розглядали на засіданні бюджетної комісії Івано-Франківської обласної ради. Потребу в додатковому фінансуванні політики детально аналізуватимуть, щоб поставити усіх в однакові умови. Бо, як запевнив голова комісії Володимир Шкварилюк, є дуже хитрі чиновники: спочатку закладають кошти на будівництво, а потім скаржаться – на зарплатню не вистачає.
Вперше на Прикарпатському аеродромі – вантажні літаки
Прикарпатський військовий аеродром вперше прийняв вантажні літаки «Геркулес-86» повітряної бригади командування повітряних сил США. Понад 1300 військовослужбовців візьмуть участь у міжнародних українсько-американських тактичних навчаннях із залученням військ «Швидкий тризуб-2011». Востаннє десантники із різних країн світу виконували спільні масштабні стрибки ще 2000 року в рамках міжнародних військових навчань серії «Щит миру».
Хочеш пити чисту воду – готуй гроші
В Івано-Франківську відкрили три пункти з продажу очищеної питної води: на вулицях Сухомлинського, Целевича і Стуса. Це інвестиційний проект, реалізований приватною фірмою. Два дні питну воду люди мали можливість споживати безкоштовно, а тепер у них просять 50 коп. за один літр. ЇЇ фільтрують на кількох установках, де відбувається до десяти ступенів очистки. Подібним методом з 2009 року очищають воду в Коломиї. Іванофранківці не дуже довіряють такому «ноу-хау», кажуть: «Це та ж вода з водопроводу, куди додали хімії, і вирішили продавати». Загалом з очисткою води ситуація в місті не найліпша. Зношеність технологічного обладнання тут становить приблизно 70%, а більше 30% - то кількість мереж в аварійному стані, що потребують негайної заміни. Крім того, незадовільний стан водопроводів призводить час від часу до повторного забруднення води.
Оздоровлення дітей
Якщо Крим часто називають візиткою літнього відпочинку в Україні, то Прикарпаття має всі шанси створити належні умови для зимового, зокрема дитячого. В цьому переконаний начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ростислав Заремба. 26 липня він підсумував перший етап літньої дитячої оздоровчої кампанії: «Влада краю цього року планує «охопити» літнім оздоровленням 50% дітей віком від 7 до 17 років. На 100%, – каже він, – оздоровити дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 70% - дітей із малозабезпечених сімей». На це з різних джерел фінансування виділили майже 17 мільйонів гривень.
67 річниця визволення Івано-Франківська
Іванофранківці відзначили 67-му річницю визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди влада, духовенство, ветерани, а також представники політичних партій та громадських організації поклали вінки до Вічного вогню, відправили панахиду і хвилиною мовчання пом’янули полеглих воїнів. Червона Армія штурмувала Станіслав двічі: перша, березнева, спроба закінчилася невдачею (втратили 20 танків, десятки солдат і відступили), але 27 липня 1944 року місто від німців таки визволили. Сьогодні в Івано-Франківську залишилось 10 очевидців тих подій віком від 82-ох до 94-ох років. Прийти на урочисте відзначення 67-ї річниці зміг тільки один, найстарший, Борис Колгушкін.
Правоохоронці підсумували роботу за перше півріччя
Правоохоронці області підсумували роботу за перше півріччя 2011 року. За цей час, кажуть фахівці, відбулось зниження тяжких і особливо тяжких злочинів, умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, розбійних нападів і крадіжок майна, натомість – збільшилась кількість зґвалтувань і крадіжок металу. Поліпшити діяльність обласного управління МВС України допомогло оперативніше реагування на заяви і звернення громадян: тепер їх розглядають впродовж 3 днів, а не 10, як було колись.
Дитяче Євробачення – юні учасниці з Прикарпаття
Участь у «Міжнародному конкурсі дитячої пісні «Євробачення-2011» візьмуть дві мешканки нашого краю: Христина Дутчак і Марта Квочак. Побачити виступи дівчат можна буде 31 липня о 21:20 год. в ефірі Першого національного телеканалу. Марта Квочак виконає музичну композицію під назвою «Пісня щастя», над якою працювали Ірина Батюк, Роман Калин, Ганна Крисюк та Ігор Квочак. Виступатиме вона під номером 18. Ще одна учасниця – Христина Дутчак з міста Калуша виконає пісню «Ой мольфаре, чародію». Цікаво, що над створенням композиції дівчинка працювала у парі зі своєю наставницею Оксаною Лісовською, аранжування – Лесі Соболевської. Виступатиме Христина під номером 13. Отже, хто презентуватиме Україну на дитячому "Євробаченні-2011" у Вірменії, що відбудеться в грудні, вирішувати глядачам.
«Галицькі передзвони» на міжнародному фестивалі у Словаччині
Івано-Франківський муніципальний камерний хор "Галицькі передзвони"  повернувся з міжнародного фестивалю оркестрів та хорових колективів "Шенгенський мередіан", що відбувся у Словаччині. Сюди завітали учасники з Польщі, Данії, Угорщини та України. Хорове мистецтво нашої країни не залишилось поза увагою іноземців. Фестиваль тривав 8 днів. Всі колективи-учасники після спільного першого концерту мали низку виступів на більших чи менших сценах міста Кошіце, а також на його околицях. «Галицьким передзвонам» пощастило також побувати в містечку Новий Смоковєц під високими Татрами, де прикарпатці вразили глядачів: ті довго не відпускали колектив, вдячно аплодуючи.
Негода вкотре завдала збитків
26 липня через дощі та сильні пориви вітру без світла залишилось 319 населених пунктів України, 37 з яких – на Івано-Франківщині. Від негоди насамперед постраждали мешканці гірських районів, частково - Богородчанський район (с. Старі Богородчани, с. Горохолино) та Косівський (с. Річка). Крім того, в місті Косові через грозові дощі пошкоджено газопровід середнього тиску та припинено газопостачання в 115 житлових будинках, повідомляє прес-служба управління МНС в області.
У смт. Делятин Надвірнянського району без газу залишилося 120 приватних помешкань та психоневрологічний диспансер. Також припинено газопостачання мешканцям села Гвізд Надвірнянського району.  А в селі Ступка Коломийського району вода річки Опрашіна пошкодила центральний водопровід, внаслідок чого припинено централізоване водопостачання мешканцям чотирьох п’ятиповерхівок (близько 500 осіб).
Смерть від блискавки
39-річна мешканка села Уторопи Косівського району потрапила в реанімаційне відділення Косівської центральної районної лікарні у важкому стані через ураження блискавкою. Грозовий розряд влучив у жінку, коли вона вела корову із пасовища. На жаль, врятувати життя потерпілої не вдалося, вона померла тієї ж ночі, повідомляють в Управлінні МНС в області.Чоловіка, що йшов за дружиною на відстані декількох метрів, блискавка не зачепила.

Переглядів: 1747 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Поташник: Про події в районі

     Крилос приймав паломниківКрилос приймав паломників
«Вкорінені і збудовані на Христі, зміцнені у вірі» (пор. Кол. 2.7) з таким наголосом 23-24 липня під патронатом Івано-Франківської єпархії УГКЦ, за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Галицької районної державної адміністрації та районної ради, Івано-Франківського міськвиконкому проходила ХІІ молодіжна проща до Галицької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці з Крилоса.
Заходи розпочалися Службою Божою в Катедральному соборі Святого Воскресіння у місті Івано-Франківську, звідки піша колона паломників рушила до села Крилос, де відбулося благословення прибулих прочан та  євангелізаційна програма.
Далі заходи продовжилися Великою вечірнею та походом зі свічками до джерела Святого Францішка, де відбулася співана вервиця. Опівночі розпочалися нічні чування та молодіжна програма...

Переглядів: 2274 | Коментарів: 1 Детальніше >>

І знову про дитяче оздоровлення влітку 2011 року

     Сьогодні, як ніколи, гостро постало питання літнього оздоровлення дітей району. Чомусь, коли йде мова про санаторно-курортне лікування, то проблем нема. Кожен добре вміє подбати про себе, про свій стан здоров’я, а щодо  оздоровлення дітей, то не завжди э бажання знайти розумні шляхи вирішення проблеми. Складно достукатися до кожного серця керівника, який очолює колектив, де працюють застраховані особи, які мають право на оздоровлення своєї дитини віком від 7 до 18 років за кошти Фонду СС з ТВП. Одні відгукнулися одразу ж, інших хвилюють тільки путівки для власного лікування, а є й такі “хороші”, які на  тему дитячого оздоровлення і говорити не хочуть. Не буду переконувати, що ми мусимо дбати про здоров’я наших з вами дітей.

Переглядів: 2369 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Понад 153 млн. грн. надійшло до бюджету від платників податків Галицького району

     Протягом першого півріччя 2011 року до Зведеного бюджету забезпечено надходження платежів у сумі понад 153,4 млн. грн., що становить 128,6% доведених завдань. Додатково надійшло 34,1 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплачено на 81,8 млн. грн. більше.  
Зокрема, до Державного бюджету надійшло понад 79,1 млн. грн., що на  57,9 млн. грн. більше порівняно з минулорічним показником.
Доходи місцевих бюджетів, що контролюються податковою інспекцією Галицького району, склали у січні-червні цього року 74,3 млн. грн. платежів (139,8%), що на 10,9 млн. грн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

Переглядів: 1605 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району (коротко)

      Минулий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин розпочав з обговорення основних виробничих питань щодо забезпечення життєдіяльності району на нараді із заступниками.
Крім того, керівник району разом з головою районної ради Петром Стрембіцьким взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, засіданні президії районної ради та роботі шостої сесії районної ради.
Григорій Івасишин  провів ряд нарад, де були обговорені питання ремонту пам’ятників Тарасу Шевченку у місті Галичі та Дмитру Вітовському у селі Медуха, виконання проектних робіт в районі, виконання ремонтних робіт в хірургічному відділі центральної районної лікарні та  будівництва третьої черги ЦРЛ.

Переглядів: 1574 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Все починалося із сільського осередку

     Володимир ФедорнякДержавна історія нашого народу сягає корінням глибин тисячоліть. Та історичні умови завжди складалися таким чином, що впродовж сотень років Україна змушена була рахуватися з інтересами наймогутніших володарів світу, а українські проводирі не раз диктували умови миру лише під мурами їхніх столиць. Та дух свободи і незалежності, прагнення до волі ніколи не покидали нашого волелюбного  народу.
 Під завісу ХХ століття кращі сини і дочки  України стали учасниками процесів,  які були прологом логічного завершення боротьби за її незалежність. Серед них Володимир Федорняк – голова районної організації Народного Руху України, який ділиться спогадами про діяльність громадських організацій, котрі брали на себе відповідальність за політичні події двадцятирічної давності, що відбувалися  на території району.

Переглядів: 1759 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Назустріч ювілею

     БуТЕСУкраїна готується гідно зустріти свій 20-річний ювілей. Бурштинські енергетики вносять  свою вагому частку у загальну справу відбудови Української незалежної держави, забезпечуючи її найбільш життєво необхідними видами продукції – електричною і тепловою енергіями.
Починаючи з 2002 року, Бурштинська ТЕС щорічно нарощує обсяги виробництва електроенергії, працюючи  в режимі „ Бурштинського острова”, значно випереджаючи за цим показником більш потужні і молодші за віком теплові електростанції України.
За 6 місяців 2011 року БуТЕС виробила 4,143 млн. кВт/год електроенергії, що майже на 1,2 млн. кВт/год  більше, ніж за відповідний період 2010 року.

Переглядів: 2311 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято села у Брині

     Свято села у БриніУ неділю, 17 липня, у селі   Бринь відбулося свято села, на якому завклубом О.Пашкевич провела творчий звіт перед населенням, присвячений 20-ій річниці незалежності України. До уваги глядачів було представлено святкове дійство «Україна у нас одна».
Завідувач бібліотекою О.Мисів оформила книжкову виставку «Світе тихий, краю милий, моя Україно». Ведучі Галина Самочко та Тетяна Сива розказали легенду про походження назви нашої держави. Стилізований образ України зіграла Семанишин, розповіла про тернистий шлях до волі і попросила присутніх не розчаровуватись у сьогоднішніх негараздах.
Глядачів зачарували пісні «Україна», «Перепілочка», «Вільний птах», «Рідний край» у виконанні Вікторії Пашкевич та «Гімн любові», «Пісня про Андрійка», які подарувала глядячам  Сюзанна Том’юк. Читці В.Іванів, Л. Маціборський, диктор Богдан Пашкевич своїм виразним читанням скрасили концертну програму.

Переглядів: 2881 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Звітують працівники культури

     ТЗвітують працівники культури села Куропатникиворчий звіт колективів художньої самодіяльності, приурочений 20-й річниці незалежності України відбувся в клубному закладі села Куропатники. На осуд односельчан були представлені різноманітні жанри колективів художньої самодіяльності. Слід відзначити дівочий ансамбль, який виконав твори «Моя Україна», «Ми бажаєм вам добра».
Заполонив своїм співом і ансамль хлопчиків, дівочий дует (Смолій В., Пинчак І.), жіночий дует (Жиляк Г. і Ковальчук Г.). Глядачі вітали солістів Магомету Н. і Борис М. У звітній програмі взяв  участь і танцювальний колектив, який виконав композиції «Рушничок» і «Вальс».

Переглядів: 3470 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Княжий сон» галицьких сіл або про діяльність «Просвіти»

     «Княжий сон» галицьких сіл  або про діяльність «Просвіти»У квітні 1979 року в Нью-Йорку на 83-му році життя помер заслужений громадянин, письменник, журналіст і мистецький критик Михайло Островерха. Прийшов він на світ у 1897 році в містечку Бучачі. Воював у лавах УСС,  попав у російський полон, брав участь у поході української армії на Київ у серпні 1919 року, стипендіант єпископа УГКЦ Г.Хомишина, проживав в Італії та США. Написав і видав кільканадцять вартісних книжок. Відзначався оригінальним обривчастим стилем.

Переглядів: 2704 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Іван Крип’якевич – історик України

     Іван Крип’якевич – історик УкраїниНародився І. Крип’якевич 1886 р. у Львові, але все своє життя не вважав себе львів’янином. Він немов постійно відчував на собі ношу попередніх поколінь роду – спадкових протягом століть холмщаків і спадкових також сторіччями священиків. Дитинство, молодість Івана, школа, гімназія були львівськими. Польські педагоги гімназії намагалися довести йому, що він є людиною нижчою. Цю науку Іван зрозумів, бо й університетські роки (філософський факультет Львівського університету 1904-1909 рр.) проходили в такому ж дусі.
У Львівському університеті, розташованому на українській землі, панувала шовіністична польська професура.

Переглядів: 3837 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Легенди нашого краю

     Усі ми вийшли із казки, всі ми виросли на міфах та легендах. На цих трьох китах буйної уяви і фантазій саме стоїть історія народів. Минуле і нинішнє, реальність і вигадка, слово, мовлене і писане, переплітається у чарівне тло, на якому віками триває життя на землі.
Казка асоціюється з дитинством, а міфи і легенди – з дитинним станом розвитку людства. На «дорослому» етапі людство наче втрачає здатність творити і видумувати цікаві, фантастичні, привабливі історії та погасити наївні, які трапляються з людьми. Але читати, слухати легенди люблять і діти, і дорослі. Цікава та захоплююча легенда, записана нашим земляком, поетом, прозаїком, фольклористом, етнографом Степаном Пушиком у його романі «Галицька брама», пов’язана із історією галицького замку.
Дорослі і діти дуже люблять слухати легенди про велике кохання. Захопююча розповідь про справжню любов між паничем, власником великого замку та незліченних скарбів і бідною дівчиною.

Переглядів: 3850 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Олександр Іволга: «Камо грядеши»

     Олександр Іволга:  «Камо грядеши»Наприкінці кожного місяця в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбувається відкриття нової мистецької виставки. І вкотре галичани мають змогу доторкнутись до прекрасного. 25 липня було розгорнуто виставку живопису під назвою «Камо грядеши» молодого художника зі Львова Олександра Іволги. Як зауважив генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський, щомісяця нам випадає щаслива нагода відкривати для себе нове ім’я. І, можливо, в майбутньому ми будемо пишатись, що саме в нашому місті демонструвались твори того чи іншого художника.

Переглядів: 2623 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшанували маестро

     Вшанували маестро24 липня цього року в смт.Букачівці Рогатинського району відбулося вшанування пам’яті Івана Костянтиновича Зобківа, колишнього директора Бурштинської музичної школи і першого диригента чоловічої хорової капели «Гомін» (відтак «Дзвін»). Минає в серпні 20 років від дня його смерті, а колектив Бурштинської музичної школи, учасники хорової капели «Дзвін», громадськість Бурштина його і досі пам’ятають як талановитого музиканта, диригента і великого патріота України, коли у 1989 році з ініціативи Народного Руху України була створена чоловіча хорова капела «Гомін» (Дзвін), Іван Костянтинович Зобків без жодних коливань погодився стати її диригентом.

Переглядів: 2067 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Контрактникам збільшено платню

     Продовжуючи заходи щодо підняття престижу військової служби за контрактом, Міністр оборони України своїм наказом з 1 липня поточного року збільшив на 280-420 гривень щомісячне грошове забезпечення особам рядового, сержантського та старшинського складу за контрактом, яке на сьогодні буде складати в середньому від 1500 до 1700 гривень. А в підрозділах і на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України розмір місячного грошового забезпечення контрактникам збільшено від 2000 до 3000 гривень. З грудня минулого року військовослужбовці за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу мають можливість харчуватись в обід безкоштовно. Матросів на кораблях безкоштовно харчують чотири рази на день.

Переглядів: 1456 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хвороба, яку ми зобов’язані попередити!

     У зв’язку з появою у ЗМІ повідомлень щодо спалахів харчових отруєнь як в організованих колективах, так і під час святкування сімейних урочистостей в побуті, санітарно-епідеміологічна служба Галицького району попереджає про необхідність дотримання санітарних норм, правил при приготуванні страв та дотримання правил особистої гігієни.
Факторами передачі інфекції найчастіше стають готові м’ясні, рибні страви, молоко і молочні продукти, кондитерські вироби, які готуються із запасом, що призводить до нагромадження мікробів чи їх токсинів у продуктах.

Переглядів: 1822 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Покарати не можна виправдати

     Сьогодні увага країни залишається прикутою до резонансної справи проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко, увага як і її прихильників, так і противників. І єдиної думки серед аналітиків (а це стало ключовою темою в багатьох ЗМІ і різних політичних ток-шоу) щодо того, де врешті буде поставлено кому в даному твердженні, нема. Прихильники обвинувачуваної називають справу політичним замовленням, стверджуючи, що дану позицію підтримує і Захід, натомість протилежна сторона вказує на величезні збитки держави від діянь Тимошенко, підкреслюючи, що всі рівні перед законом і тому не можна говорити про це, як про політичне переслідування. Яка із сторін є правою, важко сказати, мабуть, у кожної є своя доля істини.

Переглядів: 1811 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ми – у власному домі

     Після багатьох десятиріч наруги та гніту історія дала нам, українському народові, утвердитися як народ, утвердити Україну як могутню суверенну державу.
Неукраїнці-недруги нав’язують нам погляд на полеміку про багатонаціональну Україну.
Ця тотальна фальсифікація, вигідна нашим недоброзичливцям та прямим політичним спекулянтам. Ми повинні рішуче і назавжди відкинути цю облуду. Упертий і повсякденний політичний дурман про багатонаціональність України – спроба поставити під сумнів право українців на власну державу на власній землі або розчленування нашої землі.

Переглядів: 1909 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net