на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
“Даноша” збудувала ще один свинокомплекс

     ТОВ “Даноша” продовжує розширювати свою діяльність на теренах Прикарпаття.
Наразі це вже п’ятий потужний тваринницький комплекс в області, збудований данською фірмою, і другий на території Галицького району. Розрахований він на вісім тисяч свиней.

Переглядів: 2691 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Золота булава. Духовний код Трипілля, України і Європи

     Презентація нової книги відомого дослідника давніх цивілізацій світу, вченого етноісторика В. Хитрука відбулася нещодавно в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич». На святі були присутні наукові співробітники заповідника, представники влади, інтелігенція з Івано-Франківська та Львова.

Переглядів: 1479 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      19 липня 2012 року відбулося  урочисте закладення першого каменя під будівництво свинокомплексу у с.Деліїве. Участь у даному заході взяли голова райдержадміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бродович. Це вже третя будівля, яка зводиться в районі ТОВ «Даноша». Місцевий парох УГКЦ о. Микола Данилюк освятив місце, де невдовзі має постати нова будівля майбутнього  свинокомплексу. Виконавчий директор підприємства Крістіан Брокоп Якобсен презентував програму розвитку Товариства у нашому районі. У своєму виступі голова райдержадміністрації Григорій Івасишин сказав: «Галицький район все ж таки залишається насамперед аграрним. Тому інвестування саме у сільськогосподарську галузь є особливо важливим для нашого краю. Це дасть можливість створити нові робочі місця, збільшити надходження  до місцевого бюджету, розвиток інфраструктури  відповідних населених пунктів».

Переглядів: 1587 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інформація роботодавцям щодо несвоєчасного подання або неподання відомостей за формою № 5-ПН „Звіт про прийнятих працівників”

     Згідно п.1 ст. 38 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, роботодавець несе відповідальність за несвоєчасне подання або неподання відомостей, встановлених зазначеним Законом.

Переглядів: 2381 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Закінчується етап «передвиборчої кампанії» без «передвиборчої кампанії»

     За соціологічними дослідженнями фонду «Демократичні ініціативи», Верховна Рада України досягла катастрофічного рівня недовіри в суспільстві. Депутатам довіряють лише 7% українців. Люди говорять, що парламентарі демонстративно та зухвало порушують Конституцію України. При наявності в залі 70 депутатів приймають закони, для чого потрібно 226 голосів. Фахівці підрахували, що за останній рік лише 14% законопроектів були прийняті особистим голосуванням. На жаль, сумнозвісний «мовний» закон до когорти таких не потрапив.  Але ж незабаром випаде можливість й іншим людям завоювати місце парламентарів. І складається враження, що офіційна передвиборча кампанія вже давним-давно розпочалася, хоча її час наступить 30 липня цього року. Що ж говорять про неї експерти?

Переглядів: 1495 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Більшість підприємців Галицького району обирають спрощену систему оподаткування

     Обсяги надходжень від сплати єдиного податку від суб’єктів малого підприємництва Галицького району порівняно з першим півріччям минулого року зросли майже вдвічі і становлять 1,3 млн гривень. Сплачені суми свідчать про сприятливі умови, створені для розвитку малого та середнього бізнесу. На позитивну динаміку надходжень по єдиному податку вплинули як стимули, закладені в нормах Податкового кодексу України, так і суттєве поліпшення якості обслуговування платників податків.

Переглядів: 1785 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Життя моє – обірвана струна»

     Дивовижно складаються людські долі. Одному судилося спокійне життя, сповнене праці, всього того, чим живе людина на землі. А є долі, наче блискавки, які залишають свій відблиск у людській пам’яті. До таких належить Володимир Івасюк – наш осяйний співець, ціла епоха в пісенній культурі. 22 липня в Будинку культури с. Залуква відбувся тематичний вечір «Життя моє – обірвана струна», присвячений творчості Володимира Івасюка.

Переглядів: 2105 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чи вдасться зберегти свободу?

     За тиждень розпочинаються парламентські вибори, що визначать долю України на десятиліття вперед. Що принесуть вони Україні та українцям? Топтання на місці, крок уперед чи два кроки назад?

Переглядів: 1472 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Час збирати каміння «покращення»

     Об’єднана опозиція «Батьківщина» оголосила про старт акції «Україна проти Януковича», у рамках якої в усіх куточках країни почався збір
підписів під позовом проти чинного президента. Його звинувачують у
багаторазовому порушенні Конституції Україні.

Переглядів: 1466 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З піснею в серці

     Все в житті починається з пісні. Живе українська пісня в душі народу, бо віддзеркалює усе: і давню історію, і мужню звитягу, і дзвін струмочка, і сміх дитини, посмішку матері, калину в лузі, спів солов’я на світанку.
Про все, що дороге нашому серцю, розповіли аматори сцени с.Загір’я (кер. Надія Макар) в обмінному концерті, з яким прибули у с.Яблунів.
Тепло приймали глядачі виконавців пісень та читачів поезій, в яких звучала палка любов до рідного краю.

Переглядів: 1643 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нариси військової історії Галича та околиць. Запорожці

     Дана стаття має пряме відношення до визвольної боротьби (1648-1654 рр.) під проводом Б.Хмельницького. У перший рік цієї боротьби (1648 р.) на теренах сучасного Галицького району перебував посланець Хмельницького Ярема Кончевський, який закликав населення приєднатися до запорожців. Він був спійманий і страчений, перед цим на допиті зазначивши, що будучи в Галичі, він бачив бажання людей приєднатися до повсталого козацтва.

Переглядів: 1468 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Третій – зайвий…

     Ще тільки наступного тижня розпочнеться офіційна передвиборча кампанія, а в окремих  прикарпатських мажоритарних округах вже не те що виникла гостра боротьба між ймовірними кандидатами у народні депутати України, а й визначилися лідери. До прикладу, припускають, що у 83-му виборчому окрузі переможе директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко.

Переглядів: 1775 | Коментарів: 2 Детальніше >>

До Дня шахів

     На виконання Постанови Верховної Ради України (№3985-VI від 01.11.2011 року) «Про проголошення Дня шахів в Україні» та в рамках проведення Державною пенітенціарною службою України  та  фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» України VIII очно-заочної Олімпіади з шахів та шашок 2012 року серед засуджених 20 липня 2012 року в Галицькій виправній колонії Управління Державної пенітенціарної служби України (№128) проведено заходи з нагоди відзначення Дня шахіста в Україні. Відбулися товариські турніри між засудженими відділень, в яких взяли участь переможці 2-го етапу Олімпіади та всі бажаючі засуджені. Заходи проводились за участю голови районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Бабія Івана Васильовича.

Переглядів: 1544 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Безпека у пасажирському транспорті

     Останнім часом на автошляхах держави виникає ряд дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками за участю водіїв автобусів під час перевезення пасажирів.
В Чернігівській області автобус SCANIА на 119 км автодороги Київ-Чернігів, рухаючись у крайній правій смузі руху, з невстановленої причини змінив напрямок руху, перетнув розподільну смугу, дві смуги зустрічного руху і з’їхав у кювет, де перекинувся на лівий бік. На момент автопригоди в салоні автобуса перебували 41 пасажир та 2 водії.

Переглядів: 1546 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Дощ не зіпсував свято

     Минулої неділі в с.Тустань відбулася товариська зустріч між місцевою футбольною командою та футболістами з с.Насташине.
На спортивне свято до Тустані приїхали і гості: керівник відділу рослинництва ТОВ «Даноша» Мортен БЕЛЕ, менеджер цього ж відділу Пітер Педерсон, адміністративний керівник ТОВ «Даноша» Любов Богачевська, голова районної федерації футболу Іван Белей, а також місцевий парох о.Михайло Яблонь. Футбольна дуель завершилася впевненою перемогою господарів поля з рахунком 8:2. Радість від перемоги тутстанських футболістів була підсилена ще й цінним подарунком. Представники данського інвестора, який працює на території Тустанької сілької ради, вручили спортсменам комплекти футбольної форми на суму 3000 грн. Тустанський сільський голова Галина Наконечна подякувала футболістам обох команд за чудову гру, а представникам «Даноші» - за футбольну форму.

Переглядів: 2682 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відпочинок на водоймах Галицького району

     Влітку відпочивають скрізь, але жителі нашого району віддають перевагу чистим водам річок Лімниця та Дністер. Відпочинок максимально безпечний там, де знаходиться рятувально-водолазна станція м. Галич.
Саме там, біля пішохідного мосту з лівої сторони р. Дністер і знаходиться міський пляж (хоча саме місце під пляж не облаштовано згідно з правилами).

Переглядів: 1695 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про боротьбу з туберкульозом

     Галицький район за підтримки Галицького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  і Галицької ЦРЛ (туб.кабінет ) реалізовує проект «Покращення діагностики та лікування туберкульозу серед груп високого ризику у сільській місцевості та у малих містах України» завдяки проектній пропозиції від МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI).

Переглядів: 1775 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чистота насамперед

     Цього року Бурштинська міська рада планує спорудження  сміттєпереробного комплексу для переробки твердих побутових відходів.
Все це робиться для того,щоб очистити місто від сміття і бруду та зробити його чистим, приємним для мешканців.
На стадії розробки проектно-технічна документація сортувальних ліній з відбору твердих побутових відходів.

Переглядів: 1418 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net