на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Вони думали, що прийшли у цей світ навічно…

     Вже два тижні в Галичі триває реконструкція площі Волі. Наразі тривають роботи з підготовки до встановлення тут нової бруківки, розбивки клумб та газонів, монтажу електрокабелів для освітлення. Однак, у ході робіт перед будівельниками виникла проблема… Необхідно було демонтувати основу бетонного постаменту позаду пам’ятника Т.Шевченку, на якому колись стояв «вождь пролєтаріята». 

Переглядів: 878 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «У перiод ЗУНР не треба було вагатися, а розстрiлювати тих, які ухилялися вiд мобiлiзацiї в армiю», - ці слова належать публіцисту Осипу Назарукові. Цікаво, як він прокоментував би теперішні проблеми з проведенням 6-ої хвилі мобілізації. І хоча цього разу чоловіків набирають на прості спеціальності, однак охочих іти до війська - на заячий скік. Призовники то переховуються, то відкуповуються, то стають «новонаверненими» баптисами чи свідками Єгови. На все ладні, аби тільки не потрапити до армії. 

Переглядів: 563 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани вирушили на Схід для будівництва фортифікаційних споруд

     Минулої п’ятниці, 24 липня, представники Галицького району вирушили в м.Костянтинівка Донецької області для будівництва фортифікаційних споруд.  У більшості, це працівники райдержадміністрації та інших структур району.

Переглядів: 689 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Об’єднаними зусиллями вистоїмо у боротьбі з агресором

     В Україні триває завершальна шоста хвиля часткової мобілізації, яка розпочалась 18 червня. Її тривалість становить 60 днів, що передбачено Законом 113-VIII  «Про часткову мобілізацію».Принципових відмінностей від попередньої хвилі не буде. Тим не менш, на поточний момент не відомо, скільки людей буде призвано в рамках шостої хвилі. Згідно з прогнозом військового прокурора Анатолія Матіоса їх кількість становить 50 тисяч чоловік.

Переглядів: 642 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок забезпечення житлом учасників бойових дій під час проведення АТО

     Правом на першочергове забезпечення житловою площею учасники АТО користуються на підставі п.14 ст.12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року №407 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок», від 20 травня 2015 року №348 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов».Його можна реалізувати, якщо учасник бойових дій:

Переглядів: 798 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Родина Кольпінга» відвідала с.Задністрянське

     «Хто хоче здобути прихильність людей, мусить поставити на кін своє серце»… Саме ці слова священика, реформатора Адольфа Кольпінга  назавжди закарбувалися в пам’яті тих, хто продовжує його справу. Католицьке об’єднання «Справа Кольпінга» діє в Україні з 2001 року. Воно супроводжує та підтримує людей у житті, освіті, вірі та добрих вчинках. Це об’єднання існує в 53 країнах світу та налічує 450 тисяч осіб. Найменшим організаційним осередком є «Родина Кольпінга», якою опікується священик. 

Переглядів: 814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» ввійшла до 100 найкращих агрокомпаній України

     «Даноша» увійшла до рейтингу 100 найкращих аграрних підприємств України в проекті «Аграрна Еліта України» за версією журналу «The  Ukrainian  Farmer». Презентація та церемонія нагородження агропідприємств відбулася у м. Києві, де компанія  «Даноша» в черговий раз отримала пам’ятну нагороду у номінації «Кращий іноземний інвестор». 

Переглядів: 724 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Арсеній Яценюк: «В системі середньої освіти у нас криза...»

     Освіта – це найважливіше для того, щоб наша країна стала сильною, а наші діти добре заробляли і почували себе вільно в цьому світі. Знання – це набагато дорожче, ніж нафта, газ, корисні копалини. Знання рухають світ.На жаль, тільки половина українських дітей мають можливість потрапити до дитячого садка. 20 тисяч місць за минулий рік ми створили для того, щоби українські діти потрапили до дошкільної освіти. Але цього не вистачає. 

Переглядів: 609 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галиця – крилатий змій

     Чи не найбільшою загадкою історії давнього Галича є рельєфне зображення крилатого змія, яке дивом збереглося на стіні церкви Успіння Пресвятої Богородиці у с.Крилос.  Його було знайдено під час розкопок руїн Успенського собору в Галичі (друга половина ХІІ ст.). Це був дракон, із пащі якого виростає пишна гілка. Чому це зображення майстри перенесли до новозбудованої церкви, наступниці даньогоалицького собору, невідомо.  Але якщо вони його залишили, то це означає,що цей крилатий змій мав для галичан певне сакральне значення. Можливо, це було пов’язано якось із заснуванням міста.

Переглядів: 2070 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Ведуть в Зарваницю стежки і дороги…»

      Зарваниця – славнозвісний Марійський центр на Тернопільщині, один із найбільших в Україні. Для християн з цілого світу відомий цей храмовий комплекс. Тут знаходиться чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з’являлася Божа Матір. 

Переглядів: 912 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Митрополит Андрей Шептицький – провідник українського народу

     

29 липня 1865 року  в с. Прилбичі Яворівського району Львівської області у родині графа Івана та графині Софії (з родини Фредрів) Шептицьких народився син Роман, майбутній Глава УГКЦ. Цього року в Україні широко відзначається 150-річчя від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Переглядів: 890 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Крилосі триває підготовка до Всеукраїнської Патріаршої Прощі

      У с. Крилос Галицького району відбулася виїзна нарада з питань підготовки до проведення протягом 1-2 серпня Всеукраїнської Патріаршої Прощі УГКЦ до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої.

Переглядів: 530 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оксана Кузів: «Не кажи, що убогий світ...»

      Кожен день – це робота, дім, навчання, зустрічі з людьми… Дехто залишає нас байдужими, хтось подобається чи викликає негатив, а хтось зворушує і залишає в душі свій невидимий слід, котрий ще довший час викликає вир думок та емоцій. Саме такою стала зустріч з нашою землячкою, родом з Бурштина, сучасною письменницею Оксаною Кузів.
«Зустріч з письменницею…» – звучить так просто... Ні… 

Переглядів: 3911 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про молодь без іронії…

      Дочитавши до останньої крапки цей матеріал, дехто із скептиків зіронізує: «Це ти вже, Ільку, зі злості!» Але, шановні, я знову про наболіле – про нашу молодь.
Кожен із старшого покоління впевнено може сказати:  «Молодість – прекрасна пора, найкращий період життя людини». І хочу вас запевнити, що серед молодих галичан багато світлих особистостей. Це цілеспрямовані, освічені, раціональні молоді люди, які дивляться у майбутнє. Вони тішать оточуючих і своїх батьків. Ці юнаки та дівчата шукають своє місце в житті, шукають свій шлях…

Переглядів: 788 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Глава Пенсійного фонду Олексій Зарудний: «Якщо ти хочеш мати більшу пенсію, відкладай собі більше»

     Нова версія пенсійної реформи була презентована Кабміном ще в березні цього року. Та поки що її розгляд у Верховній Раді затягується. Як зазначав міністр соціальної політики Павло Розенко, уряд намагається зібрати потрібну кількість голосів, але в парламенті є лобі, що будь-якою ціною намагається «зірвати законопроект та не допустити єдиних принципів нарахування пенсій, щоби і далі були дві касти пенсіонерів». Проте питань до авторів документа, дійсно, набирається достатньо. Це і невдало обраний час для реформи, і «шанс» збільшити і без того немалий дефіцит Пенсійного фонду в результаті перекидання коштів із солідарної системи в накопичувальну, і неможливість спрогнозувати цінність цих накопичень через 30 і більше років.

Переглядів: 842 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошуємо до банку речей «Турбота»

      У Галицькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє банк речей «Турбота» для соціально незахищених верств населення.

Переглядів: 684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Прикарпатті співробітники СБУ запобігли контрабанді етилену до Європи

      Співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби запобігли на Івано-Франківщині контрабанді до європейської країни майже 800 тонн отруйної хімічної речовини етилен.
Службові особи одного з державних підприємств подали пакет документів для митного оформлення експорту етилену. Співробітники спецслужби з’ясували, що документація містить недостовірні дані щодо походження речовини.

Переглядів: 617 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Демографічні характеристики домогосподарств Івано-Франківщини

      Наприкінці 2014 року Головним управлінням статистики в рамках обстеження умов життя домогосподарств проведено дослідження соціально-демографічних характеристик домогосподарств області.

Переглядів: 704 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всеукраїнська акція «Добро жменями»

      Члени громадської екологічної організації «Еко-Галич» та адміністрація Галицького НПП підтримали акцію БФ «ОВЕС» зі збору та переробки пластикових кришечок-закруток для протезування воїнів АТО. 
Кришечки вироблені з різних видів пластику, дробляться в гранули і використовуються як сировина, яку передають спеціалістам на виготовлення протезів для бійців. 

Переглядів: 1057 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net