на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Коли життя бере в супутниці гітару

     "Галицький район: особистості нового часу"

     Відкриваючи  рубрику під такою назвою, «ГС» присвячує її неординарним сучасникам – вихідцям з Галицького району, які вміють насамперед діяти, і своєю працею, здобутками, оптимізмом роблять добру справу не тільки для малої батьківщини, а й, можливо, для всієї України.

Переглядів: 934 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Найближчим часом розпочнеться ремонт автодороги «Тустань – Маріямпіль»

     19 липня відбулася виїзна нарада з питання ремонту доріг за участю голови районної ради Павла Андрусяка, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Поповича та представників ПМК-88.

Переглядів: 617 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Прискорена пошта» – доставка на наступний день

     Послуга «Прискорена пошта» від «Укрпошти» – це швидка доставка відправлень між обласними центрами на наступний день, а в межах обласного центру,  - за умови, що відправлення отримано у поштовому відділенні до 12 години, – протягом дня.

Переглядів: 677 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що робити з помилками в Державному земельному кадастрі?

     В порядку реагування на доручення депутата облради О.Галабали, щодо роз’яснення земельного законодавства в ЗМІ в частині виправлення помилок у Державному земельному кадастрі, відділ Держгеокадастру в Галицькому районі інформує наступне.      

Переглядів: 2617 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Небажані корективи і… рекордна урожайність

     Попри молитви та найкращі сподівання хліборобів, жнива у Галицькому районі все-таки відчули на собі небажані корективи, внесені природою. Дощова погода не дозволила провести жнива, як планувалося, за два-три тижні. Та й у найближчі дні хід робіт буде залежати від погодних умов.

Переглядів: 526 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Під час жнив озимого ячменю встановили новий рекорд

     5 липня перші одиниці техніки ТзОВ «Даноша» виїхали на поля Галицького району для збору урожаю озимого ячменю. Завдяки сприятливим погодним умовам вдалося оперативно провести зернозбиральні роботи. Загалом на полях працювали 10 комбайнів.

Переглядів: 639 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відзначення року Івана Франка в Галичі

     «Іван Франко – мов рух стихії,

     Що творить в нас і серед нас».

     Ці слова українського поета Миколи Вороного якнайкраще ілюструють тему читацького діалогу, що відбувся днями в Галицькій районній бібліотеці. В ньому взяли участь працівники бібліотеки, наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич». Учасники діалогу говорили про життєвий і творчий шлях геніального письменника, визначного публіциста, вченого, громадського діяча.

Переглядів: 567 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дослідження Галицького некрополя

     Цього року експедиційний загін Національного заповідника «Давній Галич» досліджував поховання на старому цвинтарі м. Галича. 

Як зазначив керівник експедиції Андрій Чемеринський, «метою обстеження місця давніх поховань галичан було виявлення могил відомих діячів минулого, які творили історію цього міста і краю та фіксація їх у статистиці».

Переглядів: 703 | Коментарів: 0 Детальніше >>

20 проектів-переможців конкурсу «Місто своїми руками» в Бурштині та Галицькому районі отримали від ДТЕК 558 тис. гривень

     У містах Бурштині та Галичі, а також дев’яти селах  Галицького району - Коростовичі, Більшівці, Дем’янів, Комарів, Демешківці, Старий Мартинів, Задністрянське визначені переможці конкурсу ДТЕК «Місто своїми руками». 

У цьому році мешканці цих населених пунктів разом подали 56 пропозицій щодо благоустрою міста та сільських територій району. Переможцями стали 20 ідей. Загальний фонд конкурсу, який ДТЕК профінансує в Бурштині, складає 218 тис. грн, у місті Галичі та районі - 240 тис. грн.

Переглядів: 634 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«З весільною обручкою я вручаю тобі своє серце» А для чого тоді державна реєстрація шлюбу?

     Кажуть, що перед одруженням навіть найбезстрашніші чоловіки бояться ДРАЦСу (колишній ЗАГС), як вогню. Але нікуди від нього не дінешся, навіть якщо з дитинства знаєш, що шлюби здійснюються на небесах, а земний союз молодих перед Господом укладається у Церкві Господній. Справа у тому, що в Україні церква відділена від держави, тому немає такої влади, щоб освячений нею шлюб визнавався юридично. Тож рано чи пізно двоє закоханих ідуть до ДРАЦСу, тим паче, що у сім’ї, народженій коханням, мають панувати і правові відносини, які започатковуються свідоцтвом про державну реєстрацію шлюбу.Про ці та супутні аспекти розмовляємо з начальником Галицького відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Лесею Семченко.

Переглядів: 686 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діти-переселенці в Галицькому НПП

     Цими днями тридцять вихованців  і п’ятеро вихователів  літнього табору для дітей - переселенців  м. Івано-Франківськ, що функціонує за підтримки української діаспори в Канаді, відвідали Еколого-освітній  туристичний комплекс Галицького національного природного парку. 

Переглядів: 684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Віхи української історії обговорили за круглим столом

     Коли оглядаєшся назад у початок  дев`яностих, то бачиш, що кожен рік, кожен місяць є особливим у нашій історії… А надто 1990-1991 роки, які були справді історичними.

Переглядів: 632 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звітують заклади культури

     17 липня творчий  звіт  відбувся  в Більшівцівському НД, присвячений 25-ій річниці Незалежності України та 160-ій річниці від Дня народження великого Каменяра І.Я. Франка.  

Переглядів: 733 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net