на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Новобудова над Луквою

     будуємо школуУ селі Крилос триває будівництво нової школи. На сьогоднішній день завершуються роботи зі зведення фундаментів головного корпусу. Роботи здійснює Івано-Франківське ВАТ «Житлобуд» (виконуючий обов’язки директора Віктор Вепрейчук, виконроб Василь Юнгер).

Переглядів: 2035 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не варто хвилюватися

     Григорій ІвасишинЗалишився тиждень до події, яка викликала в українському суспільстві неоднозначний резонанс – з 1 серпня 2010 року на 50% буде підвищено ціни за використаний природний газ населенням і підприємствами комунальної теплоенергетики. Дане рішення було затверджено 21 липня Національною комісією з регулювання в енергетиці, яким виконано одну з умов Міжнародного валютного фонду, рада директорів якого погодилась виділити Україні кредит в розмірі 14,9 мільярда доларів.

Переглядів: 1829 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Єднаймося, люба родино!

     Хорова академіяПід такою назвою 17 липня за сприяння Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради, управління культури обласної державної адміністрації, навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, Галицької районної державної адміністрації та Галицької районної ради у місті Галичі відбулася VII обласна Галицька хорова академія.

Переглядів: 2852 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Дещо про повені... і що треба зробити, щоб їх запобігти...

     СегінЧи була повінь в кінці 1941 року катастрофічною?..
Яка була повінь 2008 року?..
Що можна зробити, щоб зменшити руйнівні наслідки повеней?
На всі ці запитання можна відповісти тоді, якщо буде відомо, куди дівалася і дівається вода, яка приходить з басейну Дністра, як мінявся стан січення між Замковою горою і узгір’ям нижче Більшівців в різні історичні періоди.

Переглядів: 3367 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дорогі краяни, християни древнього Галича!

     УАПЦМинуло два роки з того часу, як почалося будівництво дзвіниці і каплиці біля храму Святого Рівноапостольного Володимира Великого. І ось вже цього літа на куполах цих будівель красуються хрести, у дзвіниці встановлено всі дзвони, впорядковано церковне подвір’я.
Від імені громади нашого храму висловлюємо щиру подяку всім, хто своїми пожертвами долучився до благородної справи – відродження Галицької Православної Святині. Щиросердечно запрошуємо усіх галичан на святкове Богослужіння з нагоди храмового свята – Святого Володимира і на освячення новозбудованих дзвіниці та каплиці, які очолить Високопреосвященніший Кир Андрій – Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською  єпархією УАПЦ.

Переглядів: 1972 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Випуск – 2010

     ІФНТУНГ27 червня у Бурштинському енергетичному коледжі ІФНТУНГ відбулися урочистості з нагоди першого випуску бакалаврів денної та заочної форм навчання. 49 бакалаврів напрямів «Теплоенергетика», «Екрноміка підприємств» одержали дипломи в стінах alma-mater.
Про цю подію йшла мова в статті М’аряна Грінера «В добру путь, бакалаври енергоколеджу!» («ГС», 3 липня 2010 р., №28).

Переглядів: 1706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сергій Тігіпко: «Ми шукаємо нових лідерів»

     С.Тігіпко«Сильна Україна» визначить, хто користується реальною довірою на місцях
Списки кандидатів від партії для участі у місцевих виборах будуть сформовані з урахуванням результатів попереднього партійного голосування – так званого праймеріз.

Переглядів: 1713 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Андрей Шептицький – Князь Церкви

     ШептицькийМитрополит Шептицький, безумовно, заслужив бути названим славетним, бо нема практично жодної ділянки суспільно-політичного життя Галичини в XX ст., де б не було його впливу. Сорок чотири роки він крізь шторми і бурі суспільних катаклізмів мудро вів корабель Української греко-католицької церкви. Про себе і свою місію на землі казав: «Я так дуже хотів би обтерти сльози з очей тих, що плачуть, потішити кожного, хто сумує, окріпити кожного, хто слабий та немічний, оздоровити кожного, хто хворий, просвітити кожного, хто темний!»

Переглядів: 3631 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Інновації в роботі

     На днях з роботодавцями району в Галицькому районному центрі зайнятості проведено семінар «Подання звітності в електронному вигляді – сучасно, зручно, вигідно», на якому розглядалися такі аспекти: що таке електронна форма звітності; переваги для роботодавців при поданні звітності в електронному вигляді; можливості подання звітності з використанням електронного ключа та електронного цифрового підпису, який генерується АДСК ДСЗУ.

Переглядів: 2648 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Славний гетьман

     Богдан ХмельницькийНа перехресті доріг Галич-Калуш-Сівка Войнилівська у селі Залуква є пам’ятник видатному синові українського народу, славному лицарю Війська Запорозького Богдану (Зіновію) Хмельницькому. Стоїть батько Хмель, як завжди, похмурий, у глибокій  задумі.  І наче дорікає нам, українцям, що не все ще зроблено.

Переглядів: 4622 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Вода камінь точить. А реклама?..

     Алкоголи для дитиниУ нашій державі діє Закон України «Про рекламу», у ст.22 якого записано: «Реклама тютюнових, алкогольних виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби, забороняється: на радіо та телебаченні, на перших і останніх сторінках газет, перших і останніх сторінках обкладинок журналів та інших видань, засобами внутрішньої реклами, реклами на транспорті, за допомогою заходів рекламного характеру (крім спеціальних виставкових заходів)».

Переглядів: 1700 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Думка галичанина

     Я довго вагався, писати чи ні. Та все ж вирішив, що треба. Адже те, про що піде мова нижче, вже чомусь стає звичним у нашому місті. Я хочу висловити своє враження. Та й не тільки своє... Мене підтримує більшість галичан щодо організації та місцяпроведення останнього свята, яке називається хоровою академією.

Переглядів: 2275 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Наш Михайло

     З Михайлом Фітаком ми зустрічаємося кожного дня. Він працює токарем в Бурштинському комунальному підприємстві «Житловик». Всі, хто спілкується з ним по роботі, знають його як працьовиту, добросовісну, чесну людину. Яку б роботу йому не доручили, то завжди він її виконає вчасно і якісно. В комунальному підприємстві без токаря не обійтись. Майже кожного дня треба терміново виконувати замовлення, на які чекають жильці будинків. Ще не було такого випадку, щоб якогось споживача залишили без подачі тепла чи води.

Переглядів: 1851 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про забезпечення виконання власних надходжень до бюджету ПФУ і завдань щодо зменшення заборгованості із страхових внесків

     Протягом шести місяців 2010 року до бюджету Пенсійного фонду в районі надійшло власних коштів в сумі 51511,4 тис.грн. або 99,1% до планового завдання. Бюджетом фонду недоотримано коштів в сумі 455,7 тис.грн.
Фонд оплати праці за 6 місяців становить 139065,3 тис.грн., нарахованих страхових внесків в сумі 48169,6 тис.грн. Надходження страхових внесків становить майже 101,0%...

Переглядів: 2333 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Управління праці та соціального захисту населення інформує!

     За підсумками проведеної 19 липня 2010 року селекторної наради з питань соціального захисту населення під час оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги і природний газ Віце-прем’єр міністр України Сергій Тігіпко дав доручення створити в управліннях праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, міст обласного значення, директору департаменту праці та соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради гарячі телефонні лінії з 6:00 до 23:00 год.

Переглядів: 2811 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Прикарпаттю виділять додатково 13 млн гривень на ліквідацію наслідків стихії

     Прикарпаттю виділять додатково 13 млн гривень на ліквідацію наслідків стихії. Така домовленність Михайла Вишиванюка та прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Кошти будуть спрямовані на фінансування робіт з ліквідації наслідків стихії на об’єктах освіти і охорони здоров’я. Водночас голова ОДА обговорив з керівником уряду варіанти залучення інвестицій в ...

Переглядів: 1674 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні мешканці! Галицький рв гу мнс ураїни в області застерігає: будьте обережні на воді

     МНСВода – чудовий засіб оздоровлення організму. Але, на жаль, для декого необережне поводження на водних об’єктах (річках, озерах, ставках) закінчується трагедією. Незважаючи на неодноразові звернення працівників МНС про безпечну поведінку на водних об’єктах, все ж таки трапляються нещасні випадки.  
Як свідчить статистика, з початку 2010 року на водних об’єктах області вже загинуло 32 особи, за аналогічний період 2009 року – 12, тобто через необережне поводження людей на водних об’єктах загибель зросла на 37,5%. У Галицькому районі загинуло 4 особи.

Переглядів: 1722 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Увага! Вибухонебезпені предмети

     МНСНа території району виявляють вибухонебезпечні предмети, яких багато залишилося після Великої Вітчизняної війни (авіаційні бомби, снаряди, інженерні і артилерійські міни, гранати, патрони та ін.). Як правило, вони лежать у землі. Крім того, цей «арсенал» поповнюється боєприпасами, які не вибухнули на військових полігонах наших часів.
Головну небезпеку в таких «подарунках» містять пристрої ініціювання вибуху основної маси вибухівки. Від вологи, перебування в землі, при взаємодії металу та вибухівки утворюються хімічні сполуки – пікрати, які становлять основну небезпеку (зовні мають вигляд білуватих порошкоподібних наростів).

Переглядів: 1648 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За дорученням Кабміну Міністерство освіти продовжило термін подачі документів у вузи на 5 днів

     Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник пішов назустріч побажанням батьків і абітурієнтів і дав додатково 5 днів на вступну кампанію.
Таким чином він виконав доручення Кабміну в особі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова розглянути необхідність продовження першого етапу вступної кампанії, тобто збільшити термін подачі документів у вищі учбові заклади.

Переглядів: 2214 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Івано-Франківську відкрилася перша соціальна аптека

     Минулої середи в Івано-Франківську за ініціативи Громадського Форуму відкрилася перша соціальна аптека. Як наголошує голова Громадського Форуму Юрій Соловей, продаж медичних товарів здійснюватиметься за собівартістю. Мінімальна націнка в розмірі 3-4% залишиться лише для того, щоб оплачувати роботу продавців, витрати на транспорт і комунальні послуги.

Переглядів: 2322 | Коментарів: 0 Детальніше >>

15 серпня – перший термін сплати земельного податку

     Відповідно до норм Закону України від 03.07.1992року №2535-XII „Про плату за землю” використання землі в Україні є платним. Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, крім орендарів, сплачують земельний податок.
Нарахування громадянам сум земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності проводиться органами державної податкової служби. Власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок, а також орендну плату за земельні ділянки з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою...

Переглядів: 1854 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Небезпечні наслідки дитячих бешкетів поблизу електромереж

     ВАТ “Прикарпаттяобленерго”Лише розпочалися літні канікули, як енергетики вже отримали тривожні сигнали: діти не дотримуються правил електробезпеки. Так наприкінці червня вздовж дороги між селами Довге-Войнилівське і Станькова, що у Калуському районі, підлітки, жбурляючи камінням, розбили кілька фарфорових ізоляторів на опорах повітряної лінії електропередавання 10 кіловольт. Видається, що школярі на відпочинку повністю забули про небезпеку електротравматизму та інші наслідки таких дій. Бавлячись на пасовищі, діти спричинили знеструмлення одразу кількох населених пунктів.

Переглядів: 1839 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Атмосфера скорочується

     Атмосфера скорочуєтьсяВчені виявили нез’ясовне і рекордне скорочення атмосфери Землі.
За 43 роки спостережень частина земної атмосфери нещодавно рекордно скоротилася. Катаклізм мав місце в термосфері – розрідженому шарі, що знаходиться на висоті 90-600 км. Він захищає планету від ультрафіолетового випромінювання.
Подію зафіксувала група вчених з Військово-морської науково-дослідної лабораторії США під керівництвом Джона Еммерта.
Термосфера, зазвичай, розширюється і стискається відповідно з 11-річним циклом сонячної активності. Протягом сонячного максимуму вона розігрівається до 1 100 ˚ C і розширюється. Сонячний мінімум призводить до зворотного процесу...

Переглядів: 1856 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ВІД СИТЦЕВОГО ДО КОРОННОГО

     Шлюб – то довгий шлях, і чим довше пара живе разом, тим поважнішими і вагомішими є відзнаки на цьому шляху.
Зелене весілля – день узяття шлюбу. Його символ - миртове листя у весільному вінці.
Ситцеве весілля святкують після першого року шлюбу і називають його так тому, що буденність уже увійшла в життя молодят і вони на знак цього дарують одне одному ситцеві хустинки.
Дерев’яним весіллям відзначають п’ятиріччя подружнього життя. Цього дня, зазвичай, дарують різні вироби з дерева...

Переглядів: 3055 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net