на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
“...скріпити свою працю до останньої перемоги.”

     “...скріпити свою працю до останньої перемоги.”Велика та героїчна історія нашого народу. Любов до рідної землі і бажання бути єдиними господарями на ній здавна були властиві галичанам. Тому в пам’яті народній навіки залишаться імена тих, хто боровся за незалежність України, хто йшов тернистим шляхом до волі, залишаючи по собі безсмертні подвиги в ім’я великої ідеї. Їх було сотні, а потім і тисячі. Вони не підкорились своїм “визволителям”, вибирали смерть або важке заслання, але не зрадили Україну. Їхнє життєве кредо – «Смерть або воля України». Багато вже мовлено про цих звитяжців, але ще не все і не про всіх. Ті, які загинули героїчною смертю, не завжди мали свідків. Багато цікавого забрали вони із собою в могилу. Вже ніколи не дізнаємося правди. Тепер, поки ще живі деякі очевидці, ми повинні все зробити для того, щоб не загубилися яскраві приклади героїзму та служіння рідному народові за волю і незалежність України.

Переглядів: 1826 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Горе-матір або коли відсутній материнський інстинкт

     Горе-матір або коли відсутній материнський інстинктВ центрі невеличкого містечка, очікуючи рейсового автобуса, на лавках, що на зупинці, сидить багато людей.
Юрба голосно гомонить: хтось обговорює місцеві новини, хтось переповідає різні історії, хтось бідкається що хворіє птиця, а хтось радіє, що гарно вродила картопля, а в когось добрий урожай пшениці, у когось онуки уже закінчують школу, а в когось тільки-но ідуть в перший клас, хтось іде на службу до армії, а хтось – на навчання до інституту, хтось працює, а хтось не може знайти роботи, хтось народився, а хтось і помер…
І чого тільки тут не почуєш іще?
Життя минає у кожного по-різному, але проблеми одних добре знайомі іншим і – навпаки. Тут можна почути хорошу пораду і отримати непогану підказку, яка, можливо, колись стане в пригоді. Адже в житті, як на довгій ниві…

Переглядів: 2278 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Припинення виплати допомоги по догляду за дитиною

     – Я зараз перебуваю у декретній відпустці і є зареєстрована як фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності. Хочу знати, чи буде мені виплачуватись допомога по догляду за дитиною, якщо я буду працювати тільки півдня?
І. Б., м. Бурштин
Відповідно до ст. 13 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» від 21. 11. 1992 року № 2811 право на виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку має один із батьків дитини, усиновитель, опікун, дідусь, бабуся або інший родич, який фактично здійснює догляд за дитиною...

Переглядів: 2925 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про надання соціальних послуг

     Прийняття Закону України “Про соціальні послуги”, який набув чинності 01.01.2004 р., сприяло започаткуванню в Україні процесу удосконалення існуючої системи соціального обслуговування громадян з метою врахування індивідуальних життєвих потреб людини, що потрапила у складні життєві обставини, і потребує таких соціальних послуг, які забезпечать безпеку і якість їх життя.
 Згідно із зазначеним Законом та відповідно до Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004р. №558, починаючи з 2004 року в Україні впроваджено нову форму соціального обслуговування громадян, які потребують постійного стороннього догляду за місцем проживання.

Переглядів: 1591 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прес-реліз до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми»

     22 червня 2011 року Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми».
Постановою передбачено надання допомоги при народженні дитини, яка народилася після 8 квітня 2011 року, у таких розмірах:
● на першу дитину у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 24 960 грн, з 1 жовтня – 25 590 грн, з 1 грудня – 26 100 грн);
● на другу дитину – у сумі, кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 49 920 грн, з 1 жовтня – 51 180 грн, з 1 грудня – 52 200 грн);
● на третю і кожну наступну дитину – у сумі, кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 99 840 грн, з 1 жовтня – 102 360 грн, з 1 грудня – 104 400 грн)...

Переглядів: 1750 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мар’яна Рудак: Про події в області

     У Івано-Франківській області найдорожче пальне
За минулі дві доби ціни на бензин на українських АЗС знову виросли. Причому, якщо у Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Харкові, Дніпропетровську, Києві вони коливалися від 9.97 грн до 10.34 грн, в Криму за літр 95-ої платили 10.39 грн, то у Івано-Франківській області вчора зранку встановлено абсолютний, як виявилося, всеукраїнський рекорд - 10.49 грн за літр.

     Виборче законодавство контролюватиме спеціальна комісія
Наше суспільство необхідно привчати, що треба жити, дотримуючись українського законодавства  —  саме така мета роботи тимчасової контрольної комісії з перевірки фактів порушення в області чинного виборчого законодавства. Нещодавно відбулося її перше, організаційне, засідання, де  розглянули випадки порушень під час минулих виборів до органів місцевого самоврядування краю. «Правоохоронці, на думку депутатів, не дали об’єктивної оцінки законності їх проведення, і щоб уникнути зловживань на майбутніх виборах, створена і працюватиме ця комісія, —  каже її голова Степан Волковецький». Результати та звіти її роботи розглядатимуть на сесії Івано-Франківської обласної ради.

Переглядів: 2186 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Поташник: Про події в районі

     Визначено переможців
28 липня у читальній залі Галицької ЦБ відбувся заключний етап районного конкурсу «Краща бібліотечна виставка», присвячений 155-й річниці від дня народження класика української літератури І.Я. Франка.
Презентувала тематичну виставку «Народу син і гордість України» головний бібліотекар читальної зали Галицької ЦБ Галина Петраш. Поезію Франка представляли читачі бібліотеки Юрій Гривнак, Роксоляна Мацьків, Марія Левандівська.
Також присутні мали можливість подивитися уривок із історичної повісті «Захар Беркут», де головну роль Захара Беркута зіграв Мирон Сачовський, уривок із драми «Украдене щастя» виконали М.Чуйко та Т.Гудзь.
Після завершення заходу було проведено засідання оргкомітету та визначено переможців конкурсу.
Петрше місце журі присудило Галицькій ЦБ, друге – Більшівцівській селищній бібліотеці-філіалу, третє місце зайняли бібліотеки м. Бурштина та бібліотеки Дубівецького куща.
В Галицькій ЦБ розпочинаються літературні читання «Я син народу, що вгору йде», які будуть проходити протягом серпня-вересня 2011р.
26 липня в читальній залі Галицької ЦБ відбулася зустріч з поетами-земляками Марією Букавин, Любою Бойко і Семеном Возняком, котрі ознайомили присутніх зі своїми новими творчими доробками, серед яких були вірші, присвячені 155-й річниці від дня народження Івана Франка.

Переглядів: 1823 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Підсумки першого місяця політичного процесу проти Юлії Тимошенко: від суду до судилища, від судилища до прямої розправи із застосуванням фізичного насильства»

     Судилище над Юлією Тимошенко перетворилося на відверту політичну розправу із позбавленням її права на захист
та із застосуванням грубої фізичної сили проти її команди.

     1. Печерський суд над Юлею Тимошенко, прозваний у народі «печерським судилищем», є політичноюч розправою над лідером опозиції.
Янукович переконався, що він ніколи не зможе домовитись з Юлею Тимошенко, що вона не зрадить своїх принципів, що він не здатен залякати Тимошенко, що йому не по силах її зламати. Залишилось одне – кинувши її за грати, захиститися від неї мурами в’язниці.
2. Так само, як злочинці звикли робити свої чорні справи нишком у пітьмах і при цьому дуже бояться розголосу висвітлення процесу над Тимошенко...

Переглядів: 1660 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чутливий індикатор стану суспільства про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до управління праці та соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації протягом І півріччя 2011 року

     Основою діяльності управління праці та соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації є робота з людьми, котрі, реагуючи на заяви та доручення уряду в соціальній сфері, всі свої проблеми, негаразди «несуть» для вирішення до працівників управління. Спеціалісти ж, у свою  чергу, відповідно до діючого законодавства стараються максимально задовільнити прохання заявників.
У І півріччі 2011 року на особистий прийом звернулось 6434 жителі району, з них до начальника – 108 громадян. За результатами особистого прийому та після наступної подачі відповідних документів заявниками 323 сім’ї користуються субсидією, 872 призначено різні види соціальних допомог, 9 громадянам встановлено статус учасника війни, що дає змогу користуватися відповідними пільгами, 83 – «Ветеран праці».

Переглядів: 1603 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Суд розтоптав право на пам’ять про Бандеру і Шухевича

     Вищий адміністративний суд України залишив чинним рішення донецьких судів, якими було скасовано Укази Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання “Герой України” Степану Бандері та Роману Шухевичу. Я подавав касаційні скарги на ці рішення, бо вважав і продовжую вважати їх незаконними та аморальними.
Дуже просто сказати, як було постановлено Донецьким окружним адміністративним судом 2.04.2010 р.: “набуття громадянства України є можливим з 1991 року. Отже, особи, що померли до цього року, не можуть бути громадянами України”. Цими словами судді ствердили, що незалежність України почалася наче з чистого листа, до 1991 року громадян України не існувало.

Переглядів: 1391 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звітують працівники культури

      «Живи і квітуй Україно». Під такою назвою 31 липня 2011 року в клубі села Загір’я проведено творчий звіт Будинку культури села Кукільники, клубних закладів с. Загір’я та с. Яблунів. Слід відзначити чудово оформлену виставку бібліотекарем с. Загір’я Марією Броніковською. Сценічне оформлення виконала завідувач клубу с. Загір’я Надія Макар.
У творчому звіті взяли участь солістка Тетяна Ґудзь (дир. Будинку культури с.Кукільники), дитячий ансамбль «Загір’яночка», ансамбль дівчат (кер. Марія Бура), жіночий квартет та чоловіче тріо із с. Загір’я. На сцені звучали українські народні, повстанські, стрілецькі пісні. Слід відзначити гумористів із с. Кукільники Ірину Януш та Ярослава Бука.

Переглядів: 2612 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обговорюємо питання про ринок сільськогосподарських земель

     Останнім часом все більшої актуальності набирає питання завершення земельної реформи та запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення. Влада не усувається від обговорення  цієї проблеми, яка на сьогодні є найбільш дискусійною і заполітизованою.  Навпаки вживаються дієві заходи для поступового руху вперед. У червні ц.р. Верховна Рада України прийняла Закон України «Про державний земельний кадастр». На черзі прийняття ще одного життєвоважливого закону «Про ринок земель».  
Як відомо, громадяни України, згідно з чинним законодавством, в даний час можуть вільно продавати й купувати присадибні наділи, ділянки для ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, дачного і гаражного будівництва. Власники ж земель сільськогосподарського призначення – так звані пайовики реформованих колективних сільгосппідприємств...

Переглядів: 1729 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення до мешканців Івано-Франківщини

     МНСЗ початку року в державі в цілому, та й області зокрема, склалася тривожна ситуація з пожежами, надзвичайними ситуаціями, травмуванням та  загибеллю людей на них. За 6 місяців 2011 року в Україні виникло 113 надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру – 76, природного – 37, в яких загинула – 181 особа, постраждало – 362 особи.

     Станом на 15.07.2011 року на Івано-Франківщині виникло 2 надзвичайні ситуації, внаслідок яких загинуло 6 осіб. На території області зареєстровано 867 пожеж, вогонь забрав життя 49 мешканців краю, з них одна дитина. Багаторічний аналіз дає підставу стверджувати, що суб’єктивний, так званий людський фактор – головна причина мало не кожної пожежі. Банальна людська необережність у поводженні з вогнем коштує людям не тільки значних матеріальних збитків, але й найціннішого – життя. Найбільше трагічних випадків загибелі людей на пожежах зареєстровано в Коломийському (загинуло 7 осіб), Косівському (загинуло 6 осіб), Рожнятівському (загинуло 6 осіб), Галицькому (загинуло 5 осіб) та Городенківському (загинуло 4 особи) районах.

Переглядів: 1655 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звітність за єдиним внеском

     Як відомо, з 1 січня 2011 року впроваджений єдиний соціальний внесок. Щомісячно до управління Пенсійного фонду в районі за найманих осіб звітуються приблизно 560 страхувальників. Враховуючи   те, що звітність по єдиному соціальному внеску  подано  уже за 6  місяців  поточного року можна виділити найбільш типові помилки, які допускають відповідальні особи страхувальників при формуванні звітності: заповнення графи 10 «тип нарахувань», якщо нема випадків, передбачених переліком кодів типу нарахувань 1-5; формування звіту не за той звітний місяць (за попередній або наступний); відсутність усіх обов’язкових таблиць звіту; помарки та виправлення у таблицях звіту, що є недопустимим.

Переглядів: 1746 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне завдання податківців – наповнення бюджету

     “Сьогодення вимагає від органів Державної податкової служби напруженої та самовідданої роботи по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів”, – заявив на початку брифінгу заступник начальника ДПІ в Галицькому районі – начальник відділу оподаткування юридичних осіб Ігор Кудляк.   
Протягом січня - липня 2011 року до зведеного бюджету забезпечено надходження платежів у сумі понад 159,8 млн грн, що становить 126,2% доведених завдань. Додатково надійшло 33,1 млн грн Порівняно з відповідним періодом минулого року сплачено на 80,7 млн грн більше. 

Переглядів: 1610 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Посміхайтеся здорово

     http://shlub.ogo.ua/assets/images/catalog/oblstomat/23409.jpegКарієс – це захворювання, при якому відбувається поступове руйнування твердої тканини зуба, внаслідок чого в ньому утворюється порожнина – дірка. Карієс здатний не лише зробити ваші зуби негарними, але і повністю зруйнувати їх, заподіюючи при цьому біль і викликаючи неприємні відчуття. Крім того, наслідки запущеного ураження зубів карієсом – розвиток ще небезпечніших захворювань.

Переглядів: 1742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Згасла зоря Миколи Скаврінка

     Микола СкаврінкоКажуть, коли помирає людина — згасає зоря. Не так давно одна яскрава зірка погасла на галицькому небосхилі. Відійшов у вічність Микола Барткович Скаврінко – учитель, дослідник-краєзнавець, Людина з великої літери.
Для мене його відхід у засвіти став несподіваним і болем зачепив струни мого серця. Не стало людини, яка впродовж кількох останніх років була мені порадником, наставником і до певної міри критиком. Адже не було жодної моєї статті, котру б Микола Барткович не прокоментував чи покритикував, якщо для цього були вагомі підстави. Від нього я багато навчився, адже його життєвий досвід дозволяв це зробити. Він був прямолінійним, мав твердий характер, говорив правду в очі, не думаючи подобається вона комусь чи ні.

Переглядів: 2342 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net