на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Проща в Крилосі об’єднала понад 40 тисяч паломників

     До велелюддя давньому Галичу не привикати. Протягом тривалого часу до цього колись славного міста-столиці сходилися сотні тисяч наших краян. Крилоська гора по праву була і залишається місцем паломництва вірних впродовж віків. Але такої величної прощі, як цього року, тут, здається, іще не було. Її атмосферу важко передати словами. Все те, що там відбувалося, треба було відчути. Потоки людей, які вливалися у могутню живу ріку, тягнулися з усіх сторін до самого серця Галича-Крилоса – місця розташування Успенського собору.

Переглядів: 1880 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Ліна Костенко писала: «Настала якась собача старість ідей. Ніхто нічого не хоче. Ніхто ні за що не бореться. Тільки наші політики за владу над нами. […] Знову насуваються вибори. У нас же вибори починаються задовго до виборів. Заздалегідь готують електоральне поле, засівають його гречкою і обіцянками. Усувають конкурентів. Піаряться. Від компроматів тхне, як від розлюченого тхора». Ця цитата добре характеризує події сьогодення.

Переглядів: 1252 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Талановиті «Сусіди»

     У Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрилася мистецька виставка під назвою «Сусіди». Організували її заступник генерального директора з наукової роботи Семен Побуцький та співробітники науково-освітнього відділу (т. в. о. завідувача відділу Галина Величко). На виставці представлені найкращі роботи митців Буковини, Закарпаття, Львівщини, Вінниччини, Рівненщини, Івано-Франківщини.
Завідувач Музею караїмської історії та культури Ярослав Поташник повідомив, що...

Переглядів: 1581 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      26 липня 2012 року голова райдержадміністрації Григорій Івасишин взяв участь у роботі семінару «Розвідка та розробка газу сланцевих порід Олеської площі – погляд у сьогодення та майбутнє», який організувала  корпорація «Шеврон».
 26 липня 2012 року голова райдержадміністрації Григорій Івасишин здійснив об’їзд території Крилосівської сільської ради з метою контролю за підготовкою до проведення Патріаршої Всеукраїнської прощі до “Галицької Чудотворної ікони» с.Крилос.

Переглядів: 1358 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошення до участі у Конкурсі

     1.  Організація громади «З турботою про майбутнє»  с.Комарів та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Водопостачання села Комарів», вул.Ворони,  с.Комарів, Галицький район, Івано-Франківська обл.: роторне буріння  двох свердловин, укладання трубопроводів із поліетиленових труб...

Переглядів: 1085 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ви запитували на семінарі

     З 1 липня 2012 року набрали чинності норми Закону України від 24 травня 2012 року №4834-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм” , які стосуються порядку реєстрації платників ПДВ.

Переглядів: 1327 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На операційному столі під скальпелем п’яного лікаря померла молода мама...

     Чому на операційному столі померла 23-річна жінка – шукають правду її родичі.
Напередодні Юлія Чошко прийшла у Калуську районну лікарню на планову операцію. Хірургічне втручання мало бути нескладним, і наступного дня пацієнтку обіцяли відпустити додому. Півторигодинна операція переросла для родичів у 5 годин очікування й невідомості, інформують «ФАКТИ».
«Вона не мала ніяких хвороб. Лише скаргу на цю грижу. Була здорова дівчина, прийшла до них здоровими ногами, а з операційного ліжка вже не встала», – розповідає чоловік Ігор Чошко.

Переглядів: 1506 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кого захищають судді?

     Триває обговорення передвиборчої програми Об’єднаної
опозиції «Батьківщина». Цього разу народні депутати та експерти дискутували про правовий блок документа – тут потрібно
вивірити кожне слово, аби після перемоги на виборах докорінно змінити правоохоронну й судову системи в Україні. Силовики
і судді мають захищати всіх громадян, а не лише чиновників.

Переглядів: 1430 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Трагічний день на Касовій горі і в с. Бовшів

     На жаль, так склалася історія українського народу, що протягом більше трьох століть ми не мали своєї держави.
Хто тільки не приходив на нашу землю: і турки, і татари, угорці, поляки, німці... Кожен окупант намагався підкорити наш народ, перетворити на послушних рабів, але він не скорився і протягом століть вів нерівну боротьбу. Так було за часів Козаччини під проводом Богдана Хмельницького, Петра Сагайдачного, Івана Мазепи і інших козацьких гетьманів.

Переглядів: 2375 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ЖНИВА, ОМИТІ КРОВ’Ю

     Жнива 1949-го видалися напрочуд урожайними. Не покладаючи рук, у поті чола селяни Кінашева, Коростовичів, Слободи, Курова, Жалиборів, Нараївки звозили снопи жита, пшениці на свої подвір’я, ціпами обмолочували їх, очищали зерно від полови, а потім насипали в полотняні мішки.

Переглядів: 1602 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Промова Блаженнішого Патріарха Святослава на прощі у Крилосі

     Найперше дозвольте мені щиросердечно вас привітати. Тут у цьому місці, як ніде в іншому місці в Україні, коли дивимося, споглядаємо ці фундаменти древнього Успенського Собору, маємо можливість власною рукою торкнутись коріння нашої церкви і нашого народу.
В цих днях, коли святкуємо пам’ять благовірного, рівноапостольного, великого князя Володимира і благовірної, рівноапостольної Ольги, справді тут маємо унікальну нагоду торкнутися фундаменту, на якому наш народ протягом століть будував своє життя. А цим фундаментом є святе хрещення, хрещення, яке передав нам оцей славний князь Володимир.
Тому з усього серця з княжого міста Києва заношу вітання до цього княжого міста і місця Галича, з тих берегів древнього Дніпра - до цих берегів древнього Дністра. Бо в цих днях і в цих місцях поєднується історія, минуле, сучасне, а відтак і висвітлюється майбутнє нашої церкви і нашого народу.

Переглядів: 1999 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сини світла і краси народжуються в Різдвянах

     Я люблю писати про долі людей з покоління Юліана Крайківського. Деколи мені здається, що це покоління Франкових синів своєю жертовністю назавжди поставило на вівтар незалежності України Євангеліє Свободи. Так, як у центральній Україні кожен, хто жив майбутнім своєї Батьківщини, той був розстріляний, ув’язнений, замордований в 30-і роки ХХ ст., для рідного народу Юліан Крайківський був насильно заборонений до кінця своїх днів.

Переглядів: 3170 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Делегація Прикарпаття на святкуванні 20-ї річниці флоту України

     Урочистості з нагоди цього свята відбулись 28 - 29 липня 2012 року в м. Севастополі. Участь у святкуванні взяла делегація з Галицької, Рогатинської та Снятинської районних державних адміністрацій, яку очолив керівник Рогатинщини Йосип Нижник. Вони відвідали Севастопольський  штаб ВМС ЗСУ.

Переглядів: 1115 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щоб малюки росли здоровими!

     Спеціалістами Галицької райсанепідстанції на виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 17.05.2010 №16 «Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей» постійно ведеться контроль вмісту нітратів у воді криничній децентралізованого водопостачання.

Переглядів: 1184 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Право фізичної особи – підприємця, який обрав спрощену систему оподаткування

     Сьогодні маємо численні звернення фізичних осіб-підприємців стосовно надання матеріального забезпечення та соціальних послуг.
 Згідно Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 (далі – Закон № 2464) фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування (платники єдиного податку) з 01 січня 2011 року беруть участь у  загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні у зв’язку з...

Переглядів: 1377 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Аби ліси не спопеліли…

     Збереження лісових угідь Прикарпаття від вогню у теперішній пожежонебезпечний період обговорювалося на спільній семінар-нараді фахівцями Управління Держтехногенбезпеки в області, Територіального управління МНС,  Управління з питань  надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Івано-Франківської ОДА, представниками відповідних служб та відомств, діяльність яких пов’язана з питанням протипожежного стану лісових угідь та природних екосистем.

Переглядів: 1584 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бережіть ліс від пожеж!

     Шановні громадяни! Галицький РВ УДІТБ та пожежно-рятувальна служба міста Галича вкотре закликає Вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових зонах. З настанням теплих днів погодні умови сприяють відпочинку. Більшість наших мешканців виїжджає за місто: на дачу, до води, у ліс. На жаль, на відпочинку громадяни забувають про правила поведінки у лісі, чим саме провокують виникнення пожеж.

Переглядів: 1301 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net