на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Він пройшов «пекло» і полон й залишився живим… Завдяки маминій молитві…

     Минулої суботи звичний і буденний спокій села Колодіїв порушила звістка про те, що додому приїде Михайло Фрик – командир танка, який воював на Сході, був важко поранений і потрапив у полон до бойовиків.

Люди залишали роботу та свої клопоти по господарству і поспішали до обійстя Марії та Петра Фриків, щоб побачити їхнього сина – героя.

Переглядів: 1404 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Погода розігрілась не на жарт: особливу «вдячність» їй щоденно висловлюють люди, хворі на ожиріння чи гіпертонію. На фоні безжальної спеки активізувалися і задавнені патології на Сході: нещодавно з’явилося повідомлення про найбільшу кількість обстрілів із боку бойовиків від початку року. Ворог навіть спалив 4 автомобілі представників місії ОБСЄ. Скільки доказів та «сигналів» потрібно світові, щоб нарешті надати українцям якісне озброєння для боротьби з агресором? От, приміром, Німеччина збільшила експорт зброї і тепер постачає її курдам, що воюють з «Ісламською державою». 

Переглядів: 584 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мобілізація: відверто про наболіле

     Добігає кінця 6-та хвиля часткової мобілізації на території нашої держави. 

Затишні домівки Прикарпаття, рідні і найдорожчі люди з нетерпінням чекають своїх воїнів, своїх чоловіків, батьків, дітей, котрі більше року тому вступили до лав українського війська, щоб дати відсіч агресору, виконати священний чоловічий обов’язок - захистити Батьківщину. І, здавалось би, ніщо не може стати на заваді цій довгоочікуваній зустрічі, адже гідні сини Прикарпаття, котрі з честю виконали визначені державою завдання вже мали б демобілізовуватись, та тут постає дуже цікаве питання: «А хто ж їх замінить?»…

Переглядів: 625 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася зустріч з керівництвом УСБУ

     Відбулася чергова зустріч керівництва Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області з представниками моніторингової групи ОБСЄ, на якій сторони обговорили питання безпеки в регіоні.

Начальник Управління Петро Дідух розповів міжнародним спостерігачам про роботу штабу Антитерористичного центру при УСБУ. Також було обговорено питання інформування мешканців області щодо протидії терористичним загрозам. 

Переглядів: 589 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оздоровлення постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та учасників АТО

     Департамент соціальної політики обласної державної адміністрації підписав угоду з санаторієм «Карпати» (Закарпатська область, Мукачівський район, с.Карпати) щодо надання послуг із оздоровлення у 2015 році постраждалих учасників масових акцій громадського протесту та учасників антитерористичної операції за такими профілями: 

Переглядів: 556 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пільги по доходах

     З 1 липня 2015 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 389 “Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї”.

Переглядів: 707 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Крилосі відновлено будівництво школи

     Ще у 2009 році було закладено фундамент під будівництво Крилоської школи, та, у зв’язку з відсутністю фінансування,  будову було заморожено. Лише цього року вдалося з районного бюджету виділити кошти та відновити будівельні роботи. Про це повідомляє офіційний сайт Галицької РДА.

Переглядів: 810 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Компенсація особам, що надають соціальні послуги

     Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 р. №558 передбачено компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Компенсація призначається  непрацюючим   фізичним   особам,   які   постійно  надають соціальні   послуги   громадянам   похилого  віку, інвалідам, дітям-інвалідам,  хворим,  які  не  здатні до самообслуговування і потребують  постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються  соціальними службами).

Переглядів: 786 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицька команда «Гайдамаки» – одна із кращих

     Із 4 по 13 серпня у с. Козина Тисменицького району на базі військово-патріотичного центру «Воїн-патріот» відбувся другий етап обласної молодіжної патріотичної  науково-пізнавальної програми «Чорний ліс - 2015», організаторами якої є управління молоді та спорту, освіти і науки обласної державної адміністрації. 

Переглядів: 709 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Значення співпраці митрополита Андрея Шептицького і доктора археології Ярослава Пастернака для історії княжого Галича

     Така сфера досліджень, як благочинна діяльність УГКЦ, все ще не знайшла свого історика. А тим часом вклад церкви в розбудову української науки і мистецтва, без сумніву, заслуговує монографічного опрацювання. 

Переглядів: 1051 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що для мене рідна мова?

     Україна… Вільна, самостійна, незалежна держава. Століттями багато поколінь мріяло про цю щасливу мить. Та хіба тільки мріями? Мрія нездійсненна без боротьби. За неї вмирали, гинули на ратному полі без слави, без почестей від рук ординців, турецьких яничар, польської шляхти, російських головорізів, що споконвіку зазіхали на її свободу, честь, багатства. А вона, немов неопалима купина, запалювалася новим вогнем, піднімалася з руїн, виростала з попелищ.

Переглядів: 53250 | Коментарів: 19 Детальніше >>

Ярослав Бартків: «Військовослужбовці повинні відчути, що про них дійсно дбають»

     На нараді, яка відбулася 13 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Бартківа, обговорювалися шляхи вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників АТО, які демобілізуються. 

Переглядів: 640 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В районі створено дитячий будинок сімейного типу

     10 серпня 2015 року з метою здійснення соціального супроводження ДБСТ та контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, директор Галицького РЦСССДМ Людмила Слюзар та начальник відділу соціальної роботи Галицького РЦСССДМ Тетяна Щурик відвідали дитячий будинок сімейного типу в  м. Галичі, який почав функціонувати в липні цього року. 

Переглядів: 837 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нові дослідження про караїмів

     11 серпня в Національний заповідник «Давній Галич» завітали гості з Рівненщини та Львова. Відомий краєзнавець, автор кількох видань Володимир Шабаровський привіз свою нову книгу «Караїми на Волині. Штрихи до портрета загадкового народу», презентація якої відбулася в Картинній галереї установи. А дослідниця зі Львова Вероніка Клімова, аспірант університету в Познані, котра вивчає «священну мову караїмів» – іврит, розповіла багато цікавих фактів із релігійного життя цього народу. Зокрема, караїмські діти вивчали іврит у школі, обов’язком кожного члена караїмської громади було вивчати Тору, читати Святе Писання мовою оригіналу.

Переглядів: 759 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Авто для військових

     Минулої п’ятниці в зону бойових дій  з Галицького району відправлено ще один автомобіль.

«Ниву» для наших захисників спільно придбали та відремонтували за власні кошти народний депутат України Володимир Шкварилюк та депутат Галицької районної ради Дмитро Горчак (ПП «Народний фронт»).

Переглядів: 590 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чи прозріють «Францішкові очі»?

     Люди часто схильні до перебільшень і вияву негативу, коли чують про нові проекти, початок робіт, люблять покритикувати та вставити своїх «п’ять копійок», не володіючи при цьому повною інформацією. 

Після виходу в №21 у газеті «Галицьке слово» від 7 серпня 2015 року статті «Висохли «Францішкові очі» складається враження, що в Крилосі з початком робіт із облаштування території біля Францішкових джерел відбувся справжній акт вандалізму, зруйноване святе місце, а неуки незаконно, без дозволів, без узгоджень з відповідними інстанціями знищили легендарні джерела.

Переглядів: 1202 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бережімо ліс від пожеж!

     «Суха та спекотна погода встановилась в Україні. Протягом найближчих днів вона не зміниться. Опадів не передбачається»,- повідомляє Укргідрометцентр. 

Тому засуха у лісах може сприяти виникненню пожеж при найменшій необережності з вогнем, завдати непоправного лиха для людей і природи. 

Переглядів: 825 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Глава Пенсійного фонду Олексій Зарудний: «Якщо ти хочеш мати більшу пенсію, відкладай собі більше»

     - Нещодавно в Верховній Раді провалили законопроекти про пониження пенсійного віку для жінок: з 60 до 55 років. Давайте розберемось, а що дало це підвищення пенсійного віку для жінок та чоловіків за часів Януковича? Ефект був? 

Переглядів: 561 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дерев’янко вимагає провести капітальний ремонт Дубовецької амбулаторії

     Депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко вимагає провести капітальний ремонт амбулаторії сімейної медицини в с. Дубівці, яку примусово перенесли з першого на другий поверх, та розглянути можливість придбання комп’ютера, принтера й апарату УЗД.

Переглядів: 662 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свині «Даноші» – здорові

     Наприкінці липня стало відомо про нові випадки зараження вірусом африканської чуми свиней (АЧС) на одному з українських підприємств, у зв’язку з чим компанія «Даноша» переглянула свою політику біобезпеки. 

Вірус АЧС є надзвичайно небезпечним для свиноферм, оскільки спричиняє стовідсоткову загибель поголів’я та не підлягає медикаментозному лікуванню чи профілактиці. 

Переглядів: 685 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Благодійники передали УСБУ в Івано-Франківській області тренажер для реанімації

     7 серпня учасники «Благодійного товариства поляків України ім. Андрія Потоцького» передали Управлінню СБ України в Івано-Франківській області анатомічний тренажер для серцево-легеневої та мозкової реанімації. 

Переглядів: 677 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ» посприяла в розвитку духовної та освітньої сфер

     Мешканці Старих Скоморох Галицького району Івано-Франківської області отримали фінансову допомогу на розвиток духовної сфери. 

Там за кошти, які виділив Агрохолдинг «МРІЯ», встановили тротуару плитку біля церкви. 

Люди вже довго чекали на оновлення території храму в с. Старі Скоморохи, яке відноситься до Новоскоморохівської сільської ради. 

Переглядів: 795 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net