на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
“Зійди, щоб трудитись на землі...“”

     ГаличСьогодні християнський світ відзначає свято Преображення Господнього. Це свято сягає IV століття. Починаючи від VІ століття, воно поширюється у Східній церкві під назвою Преображення Спасителя. В його основі знаходяться євангельські події, описані трьома євангелістами – Матеєм, Марком та Лукою.
Наприкінці свого земного життя Ісус Христос відкрив cвоїм учням, що має постраждати за людей, померти на Хресті і воскреснути. Після цього Він узяв із Собою трьох апостолів – Петра, Якова та Йоана – на «високу гору».

Переглядів: 1910 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перше півріччя: поступ нормальний…

     Григорій ІвасишинЩорічно у липні-серпні район, як правило, підбиває підсумки соціально-економічного і культурного розвитку у першому півріччі. Попри чималу кількість проблемних питань, більшість показників економічного розвитку району демонструють стійкий ріст. А отже,  ми не пасемо задніх серед інших районів області.
Про підсумки розвитку району за результатами першої половини 2011 року розповідає голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.

Переглядів: 2190 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято обіцяє бути яскравим

     Чернега Ірина ФедорівнаНа останньому засіданні організаційного комітету остаточно погоджено Програму святкування 20-річчя незалежності України у місті Галичі та в населених пунктах району.
– У цьому році ми хочемо по-особливому зустріти річницю незалежності України, – каже заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега, – а тому впродовж всього року робили все для покращення соціально-економічного життя району і кожного мешканця зокрема. А якщо говорити конкретно про заходи, то вони розпочнуться 23 серпня, у День Державного Прапора України, на майдані Різдва урочистим підняттям Прапора, врученням паспортів юним громадянам держави і продовжаться чудовим театралізованим дійством. По завершенні святкових заходів відбудеться урочисте відкрите засідання сесії районної ради і святковий концерт.

Переглядів: 1692 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мар’яна Рудак: Про події в області

     Мінус тисяча. Головне управління статистики в Івано–Франківській області оприлюднило звіт про кількість народжених, померлих та природний приріст населення за перше півріччя 2011 року. Дані невтішні: протягом січня-червня народилося 7762 немовлят, за цей же час померло 8676 людей. Арифметично чисельність громад скоротилася на 914 людей. Минулого року цей показник становив 755. Приріст населення зафіксовано лише у містах. Натомість у сільській місцевості кількість мешканців зменшилася на 1050 осіб. Загалом в області позитивну динаміку населення зафіксували тільки в трьох гірських районах: Верховинському, Надвірнянському та Рожнятівському...

Переглядів: 1711 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Поташник: Про події в районі

     Галич хрещення 2011Урочистості з нагоди 1023-ліття Хрещення. Київської Русі відбулися у Галичі. У цьому році Україна відзначає 1023-ліття Хрещення Київської Русі. З цієї нагоди 14 серпня у місті Галичі в церкві Різдва Христового відбулася Божественна Літургія. А вінчав свято чин освячення води на річці Дністер. На урочистості були запрошені священики і миряни Галицького деканату УГКЦ.
 “Ці святкування пов’язують нас зі світлою добою розквіту Київської Русі та її духовно-релігійної традиції, початки якої сягають своїм корінням часів князя Аскольда, чи навіть ще далі – у близькі до апостольських часи, коли святий священомученик Папа Климентій І проповідував євангельську науку на українських землях.

Переглядів: 1581 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Василь Завірач: Молитви ніколи не буває багато

     Василь ЗавірачДревній Галич ввійшов в історію України та світу. Про нього писали і будуть писати ще багато, бо є чимало подій і постатей в його історії, які ще не висвітлені.
Частина Західної України набула назви Галичина. Галицько-Волинське князівство було велике за територією і могутнє як держава. Особливого свого розквіту воно набуло за князювання короля Данила Галицького та Ярослава Осмомисла.
Багато повчального є в нашій історії, в історії Галичини. Слід більше знати і про її провідників, кожен з яких лишив свій вагомий внесок у розбудову і розвиток краю та є цікавим для  будь-яких дослідників.

Переглядів: 4107 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Доторкнулися серцем до прекрасного і вічного…

     З 24 по 27 липня у селі Вікторів в Українській Греко-Католицькій Церкві Покрови Пресвятої Богородиці перебувала ікона Матері Божої Милостивого Захисту, яку написав сліпий Фернандо Карті.
Повернемось до історії ікони… Ікона є в церкві св. Андрія Отців Василіан у Львові. Художнику Фернандо Карті 59 років. Він проживає у штаті Індіана, США. Одружений. Дружина – практикуюча католичка. Фернандо – батько кількох дітей, колишній мільйонер. Жив, як усі багаті люди, без Бога. І в один прекрасний день почув голос Ісуса, який звертався до нього: «Сину, чи хочеш виконати волю Божу?». Фернандо відповів: «Так, Господи».

Переглядів: 2814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виконуємо заплановане і плануємо на майбутнє

     Трачик Орест АнтоновичНапередодні 20-ї річниці Незалежності України міський голова міста Галича Трачик Орест Антонович розповів кореспондентові «ГС» про існуючі проблеми та поставленні завдання, а також окреслив плани на майбутнє.
- Оресте Антоновичу, розпочнемо з головного – бюджету Галицької міської ради за І півріччя 2011 року.
- Бюджет Галицької міської ради за даний період разом із внесеними змінами по загальному фонду та спеціальному фондах бюджету складають 6170271 грн. У результаті виконання бюджету за І півріччя 2011 року доходи складали 3575957 грн. У відповідності до річних планових показників бюджет Галицької міської ради за даний період виконано на 96,62%...

Переглядів: 1692 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Голова за покликанням

     Василь СаноцькийВасиль Саноцький народився у місті Караганді. Його батько – зв’язковий СБ УПА, псевдо «Осика», родом з Дитятина, у 1945 році був арештований і засуджений на 25 років. Пройшов етапом табори Сибіру, а потім перебував на поселенні у Караганді. Саме там познайомився зі своєю майбутньою дружиною Василиною, яка свого часу була зв’язковою крайового відтинку УПА Рівненщини. У 1962 році сім’я переїхала в Україну.

Переглядів: 2925 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Форс-мажор

     Поломка підстанції у Слобідці Більшівцівській сталася ще минулого четверга біля 18 години вечора. Мешканці вулиць Лесі Українки, Грушевського та Оболоні розповідають, що через перепади напруги у них погоріла домашня електротехніка: телевізори, холодильники, пральні машини, комп’ютери, телефони.
Ремонтна бригада у цей день не з’явилася. Прийшли наступниго. Постраждалим ніхто нічого не пояснив щодо ситуації, яка склалася напередодні.
З ініціативи людей була створена спеціальна комісія для обстеженню тих будинковолодінь, які зазнали матеріальної шкоди. В комісію ввійшли представники селищної ради та філії “Галицький РЕМ” ПАТ “Прикарпаттяобленерго”.

Переглядів: 1614 | Коментарів: 1 Детальніше >>

В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області представили нового керівника

     Грищенко Геннадій Михайлович13 серпня відбулось представлення нового начальника Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області. Ним, відповідно до Указу Президента України від 05 серпня, став полковник Грищенко Геннадій Михайлович.
Представив керівника правоохоронного органу спеціального призначення в області заступник Голови СБ України генерал-лейтенант Породько Володимир Михайлович. На представлення були запрошені голова ОДА Михайло Вишиванюк, голова обласної ради Олександр Сич, керівники правоохоронних органів області.

Переглядів: 3113 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Професіографічна екскурсія

     Професіографічна екскурсіяНещодавно спеціалістами Галицького районного центру зайнятості Наталією Гамлявою та Сергієм Смолюхом організовано та проведено професіографічну екскурсію для безробітних громадян на ДП ВО „Карпати”, що у м.Івано-Франківську. Спільно з начальником цеху №210 п.Евгеном Бараном учасників екскурсії ознайомлено з процесом виробництва дверних джгутів для сучасних автомобілів „Шкода-Октавія, Фабія”.

Переглядів: 3123 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З турботою про людей

     З турботою про людейГалицький територіальний центр соціального обслуговування понад 10 років плідно працює з благодійним фондом «Карітас» (м.Івано-Франківськ)Української Греко-Католицької Церкви.
Саме завдяки цій взаємодії відчувають постійну підтримку одинокі та малозабезпечені громадяни похилого віку нашого району. При підтримці благодійного фонду «Карітас» (м.Івано-Франківськ) Української Греко-Католицької Церкви функціонує в м.Галичі благодійна їдальня, де щодня 30 малозабезпечених жителів м.Галич отримують гарячі обіди, продуктові набори.

Переглядів: 1530 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Результат оздоровчої кампанії

     Під час оздоровчої кампанії Галицькою районною виконавчою дирекцією Івано-Франківського обласного відділення Фонду  оздоровлено 376 дітей застрахованих осіб за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. З них 356 дітей оздоровились у ДЛОК “Сокіл”. З досвіду попередніх років знаємо, що це чудовий заклад, в якому працюють досвідчені педагоги і вдало організовують якісний відпочинок дітей з проведенням різноманітних інтелектуальних та спортивних конкурсів і розважальних програм, заклад ,який знаходиться на території Галицького району, і кому, як не нам підтримувати цей заклад, який на сьогоднішній день серед оздоровчих закладів області найкращий.

Переглядів: 1992 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СБУ просить допомогти в розшуку особи

     Бондаренко Юрій ВолодимировичСлужбою безпеки України за скоєння тяжких злочинів розшукується громадянин України Бондаренко Юрій Володимирович, 1964 року народження, українець, уродженець с. Лозова Кегічевського району Харківської області. Був зареєстрований у місті Шостка Сумської області. Може використовувати документи на ім’я Шевченка Юрія Володимировича, 1964 року народження, уродженця с. Вовна Шосткінського району Сумської області.
На вигляд 50 років, зріст 171 см, волосся чорне, очі світло-карі, повної статури, обличчя кругле.

Переглядів: 1517 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збережемо хліб від пожеж!

     Збережемо хліб від пожеж!Боротьба з пожежами в усі часи існування людства була однією із найболючіших проблем. Особливо тяжкими є наслідки пожеж в агропромисловому комплексі. Важлива умова успішного проведення жнив – неухильне дотримання вимог пожежної безпеки. На жаль, у деяких господарствах до цих питань ставляться несерйозно.
Під час рейдової перевірки сільськогосподарських підприємств встановлено, що у ряді господарств не відремонтовані як слід сільськогосподарські механізми. Зернозбиральна техніка не в повному обсязі забезпечена первинними засобами пожежогасіння, а наявні ТЗ не пройшли технічного обслуговування.

Переглядів: 1904 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома багатодітних сімей

     З 16 червня 2011 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про охорону дитинства».
Законом розширюється поняття багатодітної сім’ї, визначаючи її як сім’ю, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.
Крім того, до складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років. Ця норма набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Переглядів: 1604 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома споживачів електроенергії

     У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» діє Інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії.
Фахівці Інформаційно-кон-сультаційного центру надають безкоштовно інформацію та консультації з питань щодо якості, умов і режимів споживання електричної енергії, послуг, пов’язаних з її постачанням, тарифів, пільг, розрахунків за спожиту електроенергію.
З метою розгляду та розв’язання спірних ситуацій між енергопостачальником й споживачем, підготовки висновків з питань, які виникли внаслідок незадоволення скаржника – письмовою відповіддю енергопостачальника на письмове звернення скаржника), при Інформаційно-консультаційному центрі створена Комісія.

Переглядів: 1885 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-Франківській обл. повідомляє

     Про роботу автомобільного транспорту
Автомобільним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців Галицького району за січень-червень 2011 року перевезено 41,7 тис.т вантажів, вантажооборот становив 36,4 млн.ткм, що відповідно на 27,5% та на 42,2% більше, ніж за січень-червень 2010 року.
Послугами автомобільного транспорту району скористалися 180,2 тис. пасажирів або на 21,8% менше, ніж за січень–червень минулого року. Усі пасажирські перевезення здійснено автотранспортом фізичних осіб-підприємців.

Переглядів: 2309 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Робимо квас

     КвасБуряковий квас
Інгридієнти:
1 кг сирого столового буряка
1/3-1/2 склянки цукру
2,5 л охолодженої кип’яченої води
шкірка житнього хліба (100 г)
сіль за смаком
Приготування...

Переглядів: 3979 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net