на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Спека не відступає

     Спека в ГаличіТе, що нинішнє літо буде спекотним, синоптики прогнозували ще в травні. Нещодавно в Україні був зафіксований температурний рекорд останніх 130-ти років, коли температура сягала +40 ОС. І хоч незабаром календарне літо закінчуватиметься, погода, як запевняють синоптики, все ж змусить нас ще попітніти. Що ж робити, щоб легше перенести спеку? Адже для багатьох людей +25 ОС – це вже загострення, проблеми зі здоров’ям.
Ось що радить головний фізіотерапевт ГУОЗ Києва Сергій Бучинський.

Переглядів: 1753 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обережно! “Ліжечко-вбивця”!

     Обережно! “Ліжечко-вбивця”!Нещастя прийшло зненацька… 6 серпня 2010 року в м. Бурштин семимісячний хлопчик задушився у власному новенькому дитячому ліжечку-колисці.
За даними Галицького РВ УМВС, у даному нещасному випадку провину несе виробник дитячих колисок. Справа в тому, що основа в ліжечка виготовлена не із суцільної дерев’яної дошки, а із дощечок-рейок,  проміжок між якими сягає приблизно 12 см. Саме так між цим злощасними дошками та боковою стінкою колиски сповз і провис хлопчик, який прокинувся. Він не дістав ніжками підлоги, задушився…
Не може собі простити батько того, що в час, коли хлопчик потрапив у лихо, він, стомлений після тяжкого робочого дня, міцно спав біля колиски... Мати була впевнена, що син спить, побігла до сусідів за молоком....

Переглядів: 2394 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перший маршрут «Дністровської флотилії»

     Перший маршрут  «Дністровської флотилії»Річка Дністер бере початок з джерел на схилі гори Розлуч біля села Середа (Вовче) Турківського району Львівської області, на висоті 760 метрів над рівнем моря. Довжина Дністра – 1362 км, з них у межах України – 705 км. Річка має 386 приток, серед яких найбільші Стрий, Свіча, Лімниця, Бистриця, Золота та Гнила Липи, Серет, Збруч, Смотрич, Ушиця.
Сьогодні Дністер досить популярний серед любителів водного туризму. Сплави по Дністру ввібрали в себе всю повноту літнього відпочинку. Адже придністров’я в межах Галицького, Тлумацького та Городенківського районів Івано-Франківщини дає можливість ознайомитись із пам’ятками природи, історії та культури нашого краю, організувати чудовий відпочинок біля вечірньої ватри. А велика кількість звивів – меандр, що утворює потік ріки у цьому проміжку, робить відпочинок екстремальним.

Переглядів: 3432 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Пісня житнього стебла

     Вироби з соломиНа початку серпня у м.Луцьк проходив Міжнародний фестиваль соломкарського мистецтва «Сніп», на який із своїми доробками приїхали справжні майстри соломкарського мистецтва з Росії, Білорусії, Узбекистану, США, Нідерландів, Великобританії, Швейцарії, Німеччини, Угорщини, Тунісу. Це різні за професіями люди, та єдині за покликанням – їх зачарувала соломка, з якої вони творять справжні дива.
Учасників фестивалю на Волині зустріла справжня спека. Та все ж вона не стала на заваді тим, хто приїхав сюди з далеких закордонних країв та різних областей України. Такої сонячної, світлої експозиції давно не бачили українці. Адже пісня житнього стебла, що бринить у виробах, спроможна не тільки торкнутися кожного серця, а й оживити урбаністичний побут своїм органічним теплом, наповнивши сучасний інтер’єр духовним світінням...

Переглядів: 6177 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галич відкриває свої таємниці

     Розкопки в Галичі19 квітня 1882 року парох села Залуква отець Лев Лаврецький разом із істориком Ісидором Шараневичем розпочали розкопки фундаментів старовинної кам’яної церкви на горі Карпиця, неподалік від храму Пантелеймона. За припущеннями істориків, це була церква Спаса. У 1982 році пам’ятку повторно досліджувала експедиція Олега Іоанисяна із Ленінграда.
Із ось уже впродовж двох років залишки храму досліджують археологічні експедиції Прикарпатського університету імені Василя Стефаника під керівництвом кандидата історичних наук Богдана Томенчука та національного заповідника «Давній Галич» під керівництвом наукового співробітника відділу археології Олега Мельничука. Саме у пана Олега ми вирішили довідатись про результати цьогорічних досліджень церкви Спаса.

Переглядів: 2244 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Важкі часи для школи і суспільства

     Матіїв ВасильСуспільство і школа переживають непрості часи. Особливо у цьому році, коли Міністерство освіти заставило добряче понервувати освітян, батьків та й учнів. Факт залишається фактом. Та нема нічого поганого, щоб не вийшло на добре. І школа сьогодні намагається врахувати умови й потреби реального життя, принаймні у нашому районі.
Про це й піде мова у розмові з начальником відділу освіти районної державної адміністрації Василем Матіївим.

Переглядів: 2261 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Гостей зустрінемо медами

     Віктор БілашСпекотної серпневої пори, коли хлібороби справляють обжинки, а в садах дозрівають яблука, до нас приходить одне з дванадцяти найбільших християнських свят – Преображення Господнє, яке народ іменував Спасом.
За величністю воно поступається лише Різдву та Великодню. А головною його ідеєю є духовне переродження людини, оновлення її життя.
І саме у цей день, 19 серпня, в Україні пошановують невтомну працю пасічників та посвячують меди. Зрештою, в галицькій землі бджолярів шанували з давніх-давен. Навіть села мають медові назви – Мединя та Медуха. А саме добування меду з кропіткої праці перетворилося у справжнє мистецтво, секрети якого відкриваються лише дбайливим і працьовитим. Та й відомий вислів «працьовитий, як бджола» не є випадковим....

Переглядів: 2067 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розведення кролів в умовах Прикарпаття

     крілик, кролик, заец, заяць, зайчик, кроленяОдним із джерел надходження дієтичного м’яса для населення є кролівництво – скороспіла, багатоплідна галузь, оплата продукції кормом якої становить 4 ц кормових одиниць на 1 ц приросту живої маси і є вищою, ніж у ВРХ та свиней. Від однієї кролематки за рік можна одержати до 80-100 кг кролятини в живій масі.
Залежно від основного напряму продуктивності та біологічних особливостей породи кролів поділяють на м’ясо-шкуркові, м’ясні і пухові, а за довжиною волосяного покриву – на нормально-шерстих, короткошерстих та довгошерстих. За розміром кролі бувають крупні – 4,5-5,5 кг, середні – 2,5-4,5 кг, дрібні – 2,5 кг і менше, декоративні – 1 кг...

Переглядів: 46176 | Коментарів: 73 Детальніше >>

Нарада

     Уряд України вимагає від відповідних міністерств та відомств, а головне – від місцевої влади суттєво покращити роботу з надання громадянам житлових субсидій. Таку заяву 10 серпня 2010 року зробив Перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв на розширеній селекторній нараді з керівниками обласних державних адміністрацій: «Вимагаю від міністерств та відомств, місцевих адміністрацій і регіональних органів державних установ, від усіх причетних до організації соціального захисту населення, щоб ця маштабна та кропітка робота була виконана вчасно і з максимальною увагою до людей». Також він зазначив, що найбільше запитів на «гарячу лінію»  

Переглядів: 2381 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головою райдержадміністрації проведено черговий виїзний прийом громадян

     На порядок денний виїзного прийому громадян в Тенетниківській сільській раді, здійсненого головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та працівників соціальної сфери були винесені питання соціально-економічного розвитку населених пунктів, що належать  до  сільської ради, проведення  ремонту бюджетних установ, а також прийом громадян з особистих питань.

Переглядів: 1771 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення Головного управління МНС в області до мешканців Івано-Франківщини

     Пожежа, пожар в лісіЗа повідомленням Українського гідрометеорологічного центру на території держави на тривалий час прогнозується суха і спекотна погода, в результаті чого підвищується ризик виникнення випадків пожеж.
З року в рік, як свідчить статистика, саме в літній пожежонебезпечний період найчастіше пожежі виникають в лісових масивах, на торфовищах, сільгоспугіддях.

Переглядів: 3187 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Підприємці Галицького району обговорювали проект Податкового кодексу

     У вівторок, 10 серпня, в державній податковій інспекції в Галицькому районі відбулося засідання „круглого столу” по обговоренню проекту Податкового кодексу України за участю  начальника Державної податкової інспекції в Галицькому районі О.Верещак, першого заступника начальника ДПІ в районі М.Ворох, завідувача сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Л.Чернецької, голови спілки підприємців Галицького району І.Дулика, голови спілки роботодавців Галицького району М.Гойсана, диретора телекомпанії „РАІ” В.Русиняка та підприємців району.

Переглядів: 1856 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Навчаються роботодавці

     Центр зайнятості11 серпня 2010 року працівниками відділу взаємодії з роботодавцями Галицького районного центру зайнятості проведено семінар на тему «Про проведення оплачуваних громадських робіт та можливість працевлаштування».
Учасникам семінару – роботодавцям, директор центру зайнятості Ганна Баранівська детально проаналізувала  питання «Про внесок центру зайнятості та Фонду ЗДССВБ у соціально-економічний розвиток району шляхом спільної діяльності та організації оплачуваних громадських робіт», наголосивши, що оплачувані громадські роботи – це загальнодоступні види тимчасової трудової діяльності громадян, що не потребують спеціальної кваліфікації і виконуються на договірній основі. Оплачувані громадські роботи повинні мати суспільно корисну спрямованість і сприяти соціальному розвитку регіону. Оплачувані громадські роботи організовуються з метою надання тимчасової роботи громадянам.

Переглядів: 2354 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Літо кличе

     Купання в річціСонечко пригріло, на береги річок, ставків та інших природних та рукотворних водойм вийшли відпочивальники, чимало сред них дітей. Щоб зберегти їх життя, варто запам’ятати кілька простих правил:
* Не залишайте дітей будь-якого віку без нагляду навіть на кілька хвилин. За певних обставин дитина може дуже швидко втопитися у невеликій кількості води. Не треба океану – достатньо відра води чи калюжі!
* Не організовуйте відпочинок у місцях, де купання заборонене...

Переглядів: 1906 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-франківській області інформує

     Про оплату житлово-комунальних послуг
Упродовж червня поточного року населенням Галицького району оплачено за житлово-комунальні послуги 1,4 млн.грн. (в 1,9 раза більше нарахованих за цей період сум, тобто відбувалося погашення боргів за попередні періоди).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг зменшилась у червні порівняно з травнем 2010 року на 17,8% і на початок липня поточного року становила майже 3,0 млн.грн., середній термін заборгованості населення за всі види послуг склав 1,2 місяця...

Переглядів: 2212 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Газовані напої – шкідливий спосіб втамування спраги

     холодні напоїКожна людина, як і будь-яка жива істота на Землі, відчуває спрагу. Адже бажання пити – це природна потреба організму.
Одним із способів втамування спраги є вживання газованих напоїв, які, як виявляється, є дуже шкідливими для здоров’я людини. Газовані напої, а особливо солодкі, завдають організму багато шкоди, ще більше, ніж кава, повідомляють вчені.
Річ у тому, що в таких напоях міститься багато шкідливих домішок і барвників. А велика кількість цукру, яка входить до складу солодкого газованого напою, при споживанні потрапляє в організм у великому обсязі і в результаті створює навантаження на підшлункову залозу.
Є напої, які містять цукрозамінники та підсолоджувачі, а як відомо, печінка з ними не «дружить».

Переглядів: 2146 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кумедні факти про овочі

     ОвочіРіпу колись сіяли з рота. Справа в тому, що у неї дуже дрібне насіння. В 1 кг – більше мільйона, і вручну так просто не розкинути. Однак і плювати – справа не проста, тому кращі «плювальники» цінувалися і шанувалися в народі.
Відваром буряка в давнину користувалися як дезинфікуючим засобом, і, природно, їли і вареним, і сирим. А потрапив він до нас з Візантії.
Є багато видів капусти: червонокачанна, білокачанна, цвітна … Цвітну капусту Марк Твен називав капустою, яка закінчила коледж. Броколі американці називають «капустою з університетською освітою».

Переглядів: 1807 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Висока температура

     Висока температура повітряОстанні 5-7 років характеризуються дуже високими літніми температурними показниками на території України, але це не означає, що наступний рік буде таким же аномальним, як і цей. Але в будь-якому випадку ще 5-7 років нам доведеться жити в умовах різких високих температур влітку. Про це повідомив директор Інституту гідрометеорології Володимир Осадчий.
За його словами, для літньої температури в Україні характерна циклічність коливань.

Переглядів: 2065 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вінок завжди пасував дівчині до лиця

     Український вінокСором був тій дівчині, у якої стрічки пов’язані недбайливо, або не до порядку. В’язати стрічки треба теж уміти і символи їх знати. Скажімо, найпершу у віночку – посередині, в’яжуть світло-коричневу стрічку – символ землі-годувальниці. Обабіч від коричневої – жовті стрічки – символ сонця, за ними – світло-зелені – символ краси і молодості...

Переглядів: 6132 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net