на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Незалежності гідні незалежні духом!»

     Незалежність – символ і найдорожчий скарб української нації. Її відновлення є закономірним результатом незламної боротьби за національне визволення й територіальну самостійність, логічним продовженням тисячолітньої державницької традиції, що в різні історичні епохи викарбовувала у мільйонів українців волелюбне прагнення до свободи, справедливості та демократії.

Переглядів: 1347 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Володимир Купчак: “Я впевнений, що люди будуть голосувати серцем”

     «Смутні часи настають в нашій державі. Під сумнів ставлять нашу мову і нашу релігію. Ці вибори – остання можливість змін мирним шляхом. Влада думає, що виборців можна купити цементом чи гречкою. Але я впевнений, що люди будуть голосувати серцем» – Володимир Купчак.

Переглядів: 2442 | Коментарів: 0 Детальніше >>

– Пане Володимире, загально відомо, що підтримка політиків серед виборців не є надто високою. Як Ви, як єдиний кандидат від опозиції, збираєтесь відстоювати інтереси Вашого округу? – Є чіткий план дій Об’єднаної опозиції, єдиним представником якої я

     24  серпня 1991 року конституційною більшістю Верховної Ради було ухвалено Акт проголошення державної незалежності України. Вперше у вітчизняній історії право на свою державність було здобуто без війн і кровопролиття. Поява на політичній карті світу вільної і самостійної України стала однією з визначних подій всесвітньої історії Другої половини ХХ століття, закономірним результатом прагнення нашого народу бути господарем у власному домі.

Переглядів: 1606 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Такого свята у Демешківцях ще не було

     Культурно-спортивне свято, яке відбулося минулої неділі у с.Демешківці, зібрало на сільському стадіоні чимало прихильників. Організатори приурочили його до Дня українського прапора та 21-ї річниці незалежності України. Футбольний та волейбольний турніри, шашки і шахи, штовхання гирі та перетягування канату – змагання у цих видах спорту відбулися за підтримки та сприяння меценатів, серед яких і депутат обласної ради Володимир Купчак. Мешканці Демешківців та інших сіл сільської ради зазначали, що такого масштабного свята у селі не пам’ятають. Тому висловлюють вдячність організаторам і тим, хто долучився до його проведення.

Переглядів: 3171 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Реалізація мікропроектів ПРООН

     21 серпня 2012 року  в ряді населених пунктів Галицького району відбулося відкриття об’єктів  внаслідок впровадження  мікропроектів «Енергозберігаючі заходи в школах сіл Блюдники та Бовшів».
На подвір’ї Блюдниківської ЗОШ І-ІІІ ст. представників влади та координаторів проекту зустрічали учні та вчителі.  Саме тут за проектом Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», що співфінансується Європейським Союзом, здійснено часткову заміну покрівлі.  Вартість мікропроекту  становить 174261 грн. (з них: 79900 – кошти ПРООН,  15361 – внесок громади, 79000 – бюджетне фінансування). 

Переглядів: 1872 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будуймо Україну щодня!

     Івано-Франківська облрада має намір з 2013 року збільшити ветеранам Організації Українських Націоналістів – Української Повстанської Армії щомісячну надбавку до пенсій на 500 грн. Про це повідомив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Переглядів: 1367 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державне замовлення на беззаконня

     Влада усупереч Конституції не дозволила реєстрацію кандидатів у народні депутати Юлії Тимошенко і Юрію Луценку. Незаконну забаганку адміністрації президента освятив Київський апеляційний суд, а потім і Вищий адміністративний. Проте, хоч би як старалися Партія регіонів та її владні покровителі, не бачити їм перемоги на виборах, як власних вух без дзеркала, - переконані в Об’єднаній опозиції “Батьківщина».

Переглядів: 1320 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Освячено капличку Успіння Пресвятої Богородиці

     Нещодавно в с. Нараївка освячено новозбудовану капличку Успіння Пресвятої Богородиці. Не минуло і два роки, як біля сільської церкви виріс ще один Божий храмик. Працювали усім селом. Завдяки організаційним здібностям сільського голови М. Р. Курас наш малий храм,
Мов те сонечко зійшов,
Промінчиком засяяв при дорозі
І вічний вогник віри запалив
Та погасить його ніхто не в змозі…

Переглядів: 2331 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перше Причастя

     До Першого Причастя діти с. Нараївка готувалися заздалегідь. Парох о. Микола Цимбалістий кожного тижня проводив катихизацію. Голова осередку Союзу Українок Марія Януш розучувала з дітьми молитви, пісні, вірші, хороводи.
У день Першого Причастя діти разом із хресними батьками прийшли до храму, де їх зустріли мами, священик, парафіяни. Із молитвою «Вірую» всі зайшли в церкву, де розпочалася Літургія, під час якої діти прийняли Перше Причастя.

Переглядів: 3955 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Хто будуватиме Україну? Молодь, що в ній зневірилася?

     Незалежна та самостійна...
...Саме такою Україну бачили 23 серпня 1991 року, а вже 24-го по всій території лунали феєрверки та переконливі обіцянки: «Ми житимемо не гірше, ніж Німеччина та Франція!». Можливо, не гірше, можливо, колись, не зараз, а через 30, 50, 100 років... Вони просто пообіцяли, але не уточнили, коли саме країна почне розвиватися. А люди повірили, бо звикли вірити. Вони так навчені, і по-іншому не можуть.

Переглядів: 1632 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Освячено хрест

     На Преображення Господнє у с. Вікторів освячено хрест – символічний пам’ятник борцям за волю України. Чин освячення провели декан Галицький УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач, місцевий парох о. Іван Петляк. Віче, приурочене пам’яті борцям за волю України, відкрив сільський голова Миросов Глум. Художню програму підготувала Ольга Ткачівська. Парафіяни села виносять щиру подяку Ковальчику Василеві Івановичу за благочинність у спорудженні і відкритті пам’ятника.

Переглядів: 1616 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перший ювілей

     Бурштинський храм Преображення Господнього  УПЦ КП відзначив своє перше десятиліття з часу становлення.
З нагоди такої урочистості на свято Спаса сюди прибув митрополит Івано-Франківський і Галицький Іосаф, який очолив святкову літургію.
Після Богослужіння прихожани вийшли на подвір’я церкви. Митрополит Іосаф привітав присутніх зі святом і в пам’ять про спільну молитву залишив благословенну грамоту з іконами Святої Трійці і преподобних Іова та Феодосія.

Переглядів: 1725 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нове в роботі підрозділів державної міграційної служби УДМС України в Івано-Франківській області

     Відповідно до Указу Президента України від 6.04.2011 року №405 “Питання Державної міграційної служби України” та наказу МВС України від 17.07.2012 року №626, завершується ліквідація Державного департаменту в справах громадянства, імміграції га реєстрації фізичних осіб, його органів та територіальних підрозділів.   Із 1 серпня 2012 року роботу з видачі паспортів громадян України реєстрації місця проживання фізичних осіб, а також виконання інших функцій визначених законодавством України про громадянство та імміграцію Державний департамент в справах громадянства. імміграції та реєстрації фізичних осіб, його органи та територіальні підрозділи   передає Державній міграційній службі України.

Переглядів: 8125 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола Зелінський: “Не все ще в цьому житті купується і не все продається..”

     21 серпня в івано-франківському готелі «Надія» свою першу прес-конференцію для обласних та районних ЗМІ провів кандидат в народні депутати Микола Зелінський.

Переглядів: 1466 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ви запитували на семінарі

     Введено п’яту та шосту групи для платників єдиного податку.
В газеті Верховної Ради України «Голос України» від 11.08.2012 № 147 опубліковано текст Закону України №5083-VI “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби і у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні”.

Переглядів: 1402 | Коментарів: 0 Детальніше >>

20 серпня 2012 року з паломницьким візитом до Галича завітав Архієпископ Харківсько-Полтавський

     20 серпня 2012 року з паломницьким візитом до Галича завітав Архієпископ Харківсько-Полтавський УАПЦ Кир Ігор (Ісіченко) з духовенством та групою прочан Київської, Миколаївської та Харківської єпархій.
Владика Ігор з паломниками у супроводі митрофорного протоієрея Іоана Кузя  декана Галицького УАПЦ відвідали храми Галича і району (Крилос, Шевченкове, Більшівці).
Відбулися міжконфесійні зустрічі духовенства і парафіян УАПЦ, УГКЦ та РКЦ.

Переглядів: 1788 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перший ювілей садочка “Дубочок” та освячення каплички

     В день Преображення Господнього ДНЗ “Дубочок” відсвяткував  один рочок свого існування. Найбільше радіє дітвора, втішаються батьки, жителі села, гості.
Привітати колектив та вихованців садочка з цієї нагоди завітали голова Галицької районної ради Петро Стрембіцький, перший заступник голови Галицької районної державної адміністрації Володимир Бродович, депутат районної ради, директор ПП “Галвапно” Володимир Магаль, заступник голови правління ПАТ “Івано-франківськцемент” Богдан Гудзак, президент страхової компанії “Галицька” М. Торб’як, заступник начальника гірничого цеху ПАТ “Івано-франківськцемент” С.Савчук, депутат районної ради, директор Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Василь Ковальчук.

Переглядів: 2855 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net