на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Ми вишиванкою своєю дивуємо весь світ»

     24 серпня галичани урочисто відзначили 24-у річницю Незалежності України. 

Заходи розпочалися на майдані Різдва в м.Галичі. Участь у святкуванні взяли представники районної та міської влади, громадськості, учасники АТО, ветерани УПА та чисельна галицька громада.

Переглядів: 742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Останні дні літа наскрізь просякнуті передчуттям осені. Тим часом на фоні крон, які поволі забарвлюються у жовте, глянцево квітне політична реклама. Рішучі кандидати на пости мерів міст переконують електорат у власній винятковості, порівняно з чинними очільниками. Силкуються зазирнути в душу амбітними поглядами з білбордів. Чепуряться й піаряться. Пора збирати врожай. 

Переглядів: 585 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В жовтні розпочнеться призов на строкову службу

     З 01.09.2015 року набрав чинності пункт 2 статті 1 Указу Президента України №88/2015 від 17.02.2015 року «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» щодо проведення у жовтні-листопаді 2015 року призову громадян України на строкову військову службу.

Переглядів: 801 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галичі відбувся фестиваль гармат «Сальви лицарській звитязі»

     Напередодні відзначення 24-ої річниці Незалежності України в м.Галичі відбувся фестиваль гармат «Сальви лицарській звитязі», інформує офіційний сайт Галицької РДА.

Організаторами культурно-мистецького заходу виступили Національний заповідник «Давній Галич» та відділ молоді та спорту райдержадміністрації.

Переглядів: 644 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Єднаймось у молитві, матері!

     Молитва матері за дитину – це велика сила. А коли до Господа звертаються матері, зібрані разом, то ця сила примножується в безліч разів. Саме така молитва звучала в церкві Різдва Христового міста Галича 14 серпня цього року. 

В день мучеників Макавеїв, у річницю Хрещення України-Руси, галицький рух «Матері в молитві» скликав на святковий з’їзд з нагоди свого 10-літнього ювілею усі засновані ним спільноти. 

Переглядів: 1066 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Конференція освітян Галицького району

     27 серпня під керівництвом голови Галицької РДА Я.Бартківа проведено конференцію для освітян, у якій взяли участь керівники району, заступник голови РДА М.Попович, начальник відділу освіти і науки Галицької РДА І.Матейко, директори та вчителі навчальних, дошкільних закладів району й міжшкільного навчально-виробничого комбінату, а також головний спеціаліст департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Роман Вуйцік.

Переглядів: 600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Село моє – краса моя і сила»

     Сонячної днини, 19 серпня, мешканці Загір`я були у піднесеному настрої, адже вони дружною сільською родиною святкували День села.

Урочистості розпочалися з Літургії, яку відслужив настоятель місцевого храму о. Микола Добруцький, а продовжились у сільському парку, де односельчан та гостей радо зустрічали завідувач клубу Надія Макар та учасники заходу.

Переглядів: 1178 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Семінар працівників культури

     Неодноразово газета «Галицьке слово» розповідала про навчання клубних працівників на кущових семінарах, де вони підвищують свій фаховий рівень, діляться досвідом роботи, сценаріями, переглядають показові масові заходи.

Напередодні Дня Незалежності такий семінар відбувся в БК с.Кінчаки, який організували  Стефанія Зарецька та Євгенія Колодій. 

Переглядів: 855 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Творча криївка» для реабілітації учасників АТО

     Волонтери БФ «Міжнародний благодійний фонд «Творча криївка» започаткували відпочинковий проект «Творча криївка» у високогірному карпатському селі Дземброня. 

Переглядів: 648 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мандрівка на гору Хом’як

     Спільний літній відпочинок молодіжних організацій стає доброю традицією. Цей рік не став винятком і для МГО  «Українська молодь – Христові», яка діє при церкві Різдва Христового в м. Галичі. 

20 серпня 2015 року члени організації разом із своїм духівником о. Володимиром Кузюком за підтримки відділу молоді та спорту районної державної адміністрації здійснили мандрівку на гору Хом’як (висота - 1542 м). 

Переглядів: 809 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Моє місто – моя відповідальність»

     23 серпня 2015 року члени молодіжної організації «Українська молодь – Христові», яка діє при церкві Різдва Христового в м. Галичі, в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України провели акцію «Моє місто – моя відповідальність». 

Переглядів: 627 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Молодь обирає життя»

     21 cерпня 2015 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», з метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі головний спеціаліст відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій та головний спеціаліст Галицького РЦСССДМ Світлана Кобель у ДЛОК «Сокіл» провели годину здоров’я «Молодь обирає життя».

Переглядів: 751 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика захворювань людей на лептоспіроз

     

     Лептоспіроз - гостре інфекційне захворювання людей і тварин, яке характеризується ураженням печінки, нирок, м’язів, супроводжується хвилеподібною гарячкою. Збудники хвороби належать до геномовиду Leptospira interrogans, роду Leptospira, родини Spirochаetaceae.

Переглядів: 986 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Африканська чума свиней

     Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні значно ускладнюється. В цьому році вже виявлено 16 випадків захворювання.

Хвороба завдає значних економічних збитків внаслідок загибелі свиней та ліквідації всього поголів’я в неблагополучних регіонах. Так, внаслідок виникнення африканської чуми на свинокомплексі ПАТ АК «Калита» (Київська область) було знищено і спалено майже 62 тисячі голів свиней.

Переглядів: 1474 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Контрабандні поставки в нашу країну синтетичного опіанту «SUBUTEX»

     У серпні 2015 року до України екстрадовано мешканку Івано-Франківська, яка, перебуваючи в одній з європейських країн, налагодила контрабандні поставки в нашу країну синтетичного опіанту «SUBUTEX».

Жінку було оголошено в міжнародний розшук, а двох її спільників затримано в Україні. Одного з них співробітники управління СБУ в Івано-Франківській області затримали «на гарячому», коли він отримував чергову посилку з наркотичним засобом.

Переглядів: 543 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net