на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У Соколі оновлено філію Комарівської ЗОШ

     Школа в селі СокілВ районі розроблена спеціальна програма, згідно якої здійснюються ремонти у навчальних закладах. З ініціативи голови Галицької районної державної адміністрації Григорія Івасишина цього року пощастило жителям села Сокіл, адже саме у цьому селі оновлено філію Комарівської ЗОШ, яку оновили та створили належні умови для навчання дітей.
Загалом Галицькою районною державною адміністрацією та Галицькою районною радою виділено 55 тисяч гривень, за рахунок яких повністю змінено покрівлю, вікна, оновлено зовнішній фасад будівлі. До виконання ремонтних робіт долучилися батьки учнів. Власними силами вони зробили ремонт в одному класі та відмостку навколо школи.

Переглядів: 2048 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицька твердиня потребує нашої допомоги

     Галицький замокМинуло вже чимало часу, а з пам’яті не йде розмова з продавцем одного із магазинів м.Галича. Перепитавши мене, чи справді працюю в Національному заповідникові «Давній Галич» і отримавши ствердну відповідь, жінка почала. Цитую майже дослівно: « А чи були ви на Галицькому замку, чи бачили,  у якому він стані, скільки там сміття та повалених дерев, що роблять ваші співробітники, які отримують такі високі зарплати, чому не прибирають територію?..
Я спробував, було, пояснити своїй співрозмовниці, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, що завдання науковців нашої установи не наводити лад на  Галицькому замку, хоча цього ми ніколи не цураємося і дуже часто прибираємо територію святині.

Переглядів: 3120 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято у вишиванках

     Урочистості з нагоди 20-ї річниці незалежності України у Галицькому районі розпочалися задовго до знаменної дати 24 серпня і були наповнені цілим рядом подій, які ввійдуть яскравою сторінкою в літопис краю.
Відкриття меморіальної дошки Антіну Могильницькому у селі Комарів. Відкриття після проведення ремонту пам’ятника Дмитру Вітовському у селі Медуха. Відкриття дошкільного навчального закладу у селі Дубівці. Відкриття після ремонту Будинку культури та меморіальної дошки Степану Городецькому у селі Межигірці… Це не повний перелік тих добрих справ, з яким район ішов до свята.

Переглядів: 1810 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стартував новий навчальний рік

     Василь Матіїв2011-2012 навчальний рік у всіх школах запропоновано розпочати уроком «Україно! Ти моя молитва», який повинен задати тональність усім іншим урокам і відобразити головну тенденцію сьогодення. А вона полягає в єднанні навколо нашої держави – України.
Саме школа має й повинна виховувати людину, яка спроможна творити власне життя, здатна до самовизначення. Адже зміни, сьогодення вимагають конкурентоспроможності, професійної і соціальної мобільності, неперервної освіти, професійного і духовного самовдосконалення.

Переглядів: 1759 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сапогів святкував 600-ліття

     600 років СапоговіІсторики завжди вважали село Сапогів, яке розкинулося на лівому березі річки Лукви, підміською службовою оселею, утвореною від певного роду ремесла. І першу письмову згадку про населений пункт датують 1411 роком. У 1454 році селом володів Іван із Комарова, у 1458 – шляхетний Петро із Блюдник.
У 16 столітті сапогівськими землевласниками були шляхтичі, які часто змінювалися і передавали село з рук в руки, що шкодило стабільному соціально-економічному розвиткові. Та все ж жителі Сапогова, які постійно відстоювали ідею національного виховання молодого покоління, спромоглися спорудити церкву.

Переглядів: 1523 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колегія районної державної адміністрації

     26 серпня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним: про  хід виконання розпорядження РДА від 10.06.2011 р. №243 «Про завершення 2010-2011 навчального року, підготовку до нового 2011-2012 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період»; про роботу Галицького національного природного парку щодо збереження та відтворення природних комплексів, забезпечення раціонального використання природних ресурсів,  проведення еколого-освітньої роботи; про хід виконання розпорядження РДА від 05.05.2011 р. №172 «Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами», реалізацію вимог доручення Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. від 19.05.2010 р. №27554/2/2-10.

Переглядів: 1466 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Район відзначив ювілей держави

     Пукасівці20 років тобі, Україно!
20 впевнених звіданих кроків,
20 подихів сили й снаги,
20 років тобі, 20 років
Незалежності, правди, мети.

Переглядів: 3827 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Поташник: Про події в районі

     У керівників району непочатий край роботи
Минулий робочий тиждень голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина та голови районної ради Петра Стрембіцького розпочався з нарад щодо основних питань життєдіяльності району і продовжився рядом виробничих нарад щодо капітального ремонту Народного дому в селі Кукільники та клубу у селі Бишів, спорудження дамби і об’їзної дороги у місті Галичі. Взяли участь у засіданні колегії відділу освіти районної держаної адміністрації, а також у святкових заходах з нагоди Дня знань...

Переглядів: 1630 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виступ голови Галицької районної державної адміністрації Григорія Івасишина під час урочистого віче з нагоди Дня незалежності України

     Григорій Івасишин, голова Галицької РДАВсечесні отці! Шановні учасники святкового зібрання!Дорогі діти!
Думаю, що сьогодні ми усі особливо щасливі. Щасливі усвідомленням того, що Господь Бог подарував нам можливість бути учасниками особливого свята українського народу – двадцятої річниці Незалежності України. На жаль, нині ми не маємо ні критеріїв оцінки, ні порахованих тих великих жертв наших предків,які вони складали століттями в ім’я сьогоднішнього дня, сьогоднішнього свята - Дня незалежності. І в цей ювілей, і в усі наступні не маємо права залишати в забутті ту Україну, історія котрої нараховує тисячоліття. Св’ята нашої сучасності не повинні затьмарювати видатних діячів минулих століть - тих, хто не дожив ні до проголошення незалежності, ні до її двадцятирічного ювілею, і хто ніколи ні на мить не втрачав віри в утвердження української державності.

Переглядів: 3961 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Виступ голови Галицької районної ради Петра Стрембіцького під час урочистої сесії з нагоди Дня Прапора та Дня незалежності України

     Петро СтрембіцькийШановні депутати демократичних скликань, шановні запрошені!
У нашій тисячолітній історії, за словами Михайла Грушевського, Україна і український народ переживають хвилі, що випадають кожному народову лише єдиний раз, коли з’являється можливість відновити свою державну самостійність.
Лише наприкінці бурхливого ХХ століття, 24 серпня 1991 року, ми остаточно реалізували цю можливість і стверджуємо: українського питання немає. Є вільний, великий український народ, який будує свою долю в нових умовах свободи.

Переглядів: 2669 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Облаштовуються сільські стадіони

     Бовшів28 серпня на сільському стадіоні у Бовшеві вібулося велике спортивне свято з нагоди відкриття новозбудованого приміщення для організації спортивних змагань.
Історія зведення цієї двоповерхової споруди сягає 1978 року. Саме тоді, за словами сільського голови Бовшева Ганни Очкур, було залито фундамент.  І тільки зараз, завдяки зусиллям самих бовшівчан, сільського голови, місцевих підприємців, керівництва ПАТ «Бовшівська», ТОВ «Галвапно», а також за підтримки районної державної адміністрації та районної ради, будівництво вдалося завершити.

Переглядів: 2476 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Бурштині створили «живий» прапор

     У День вшануваня Державного  Прапора України,  члени молодіжної організації „Молодіжна рада Бурштина” вирішили відзначити  це свято  по-своєму, зібравшись  в обідню  пору на центральній  площі міста. Юнаки і дівчата  прийшли сюди, одягнувши сині та жовті  футболки, щоб створити собою живий  синьо-жовтий прапор, що символізує  чисте мирне  безхмарне  небо над жовтим кольором хлібного поля, яке є символом мирної праці і добробуту.

Переглядів: 1623 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкрито реконструйований басейн

     Напередодні Дня незалежності України у Бурштині відбулося урочисте відкриття реконструйованого плавального басейну, що стало добрим подарунком до ювілею нашої держави.
Відкриття відбулося завдяки фінансовим  вкладенням ПАТ „Західенерго” та його партнера  приватної Донбаської топливно-енергетичної компанії, яка є енергетичним підрозділом найбільшої бізнесгрупи в Україні.
Роботи з відновлення плавального басейну тривали з травня 2011 року. Їх вартість становить близько трьох мільйонів гривень.

Переглядів: 1658 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення політичних партій та громадських організацій

     Ми стурбовані тим станом речей, що відбуваються у нашому місті. Перш за все, це питання музею опільського краю “Берегиня” , яке завдяки Вашим рішенням, було загнане в глухий кут і до сьогодні музей не має свого приміщення. Хоча депутатами та Головою міста минулої каденції було виділено з бюджету немалі кошти на вирішення даного питання. Також є ряд інших спірних рішень, прийнятих Вами, які на нашу думку, не відображають потреб громади та несуть в собі певні ризики.

Переглядів: 1425 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Господарювати на землі буде вигідно, а спекулювати – зась

     За  оцінками експертів, ціна на землю щороку стрімко зростатиме, а  ось  спекуляція на ринку землі – буде виключена. При перепродажу ділянки у перший же рік після придбання державне мито складе 100 відсотків  від нормативної оцінки, а це – близько 20 тис. гривень за гектар. Отже, при  перепродажу паю, середній розмір якого  становить  чотири гектари, торговцю землею доведеться  сплатити  80 тис. гривень митних зборів. Спекулювати землею стане вкрай невигідно.

Переглядів: 1407 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net