на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Педагоги Прикарпаття обговорювали шляхи забезпечення якісної освіти

     Створити належні умови для виховання, навчання, оздоровлення, розвитку творчих здібностей дітей - такі завдання ставлять перед собою, починаючи новий навчальний рік, працівники освітянської галузі.
Про шляхи забезпечення якісної освіти йшлося на обласній науково-практичній конференції педагогічних працівників. У виступах присутніх акцентувалося на тому, що в кожному сучасному закладі освіти повинен бути басейн, декілька спортивних залів, комп'ютерна техніка, рекреаційні зони, кваліфіковані кадри.

Переглядів: 1022 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Украшії з іронією і без..

     Нещодавно   ЗМІ розривалися    від новин про торговельний
конфлікт між Україною та Росією. Істерика довкола «війни» росла, як на дріжджах: мовляв, все, північний сусід «захлопнув пастку». Росія стала реальною загрозою, ми ризикуємо перетворитися на п'яту колону Кремля! Минув тиждень, паніка вщухла. Тепер не залишається нічого іншого, як сісти і задуматися, що ж відбувалося насправді.
Чи можна назвати торговельний конфлікт війною?

Переглядів: 891 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ШКОЛА, В ЯКІЙ ЛЮБЛЯТЬ ДІТЕЙ

     Минула пора літніх канікул. Діти Тус-танської ЗОШ І-ІІІ ст. доволі відпочили, засмагли, набралися нових сил і тепер готові продовжити навчання, а першокласники - розпочати його. Шкільне навчання -це праця, яка потребує значних зусиль. В навчальному процесі важливим є не лише сам час занять, але й відпочинок на перервах.

Переглядів: 811 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Якісна освіта має бути доступна кожній дитині

     Так наголосив у своєму виступі на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та відділу освіти голова РДА Григорій Івасишин

     Узасіданні колегії взяли участь начальники відділів та управлінь, голови місцевих рад, керівники правоохоронних органів та комунальних підприємств, директори освітніх навчальних закладів району
Основним у порядку денному було питання про готовність навчально-виховних закладів району до нового 2013-2014 навчального року та впровадження Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

Переглядів: 938 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роман Чернега долучився до акції «Шкільний портфелик»

     У р а м к а х благодійної акції «Шкільний портфелик» народний депутат України Роман Чернега вручив комплекти учнівського приладдя, рюкзаки, одяг та інші подарунки п'ятьом дітям-сиротам нашого району.
Як зазначила начальник служби у справах сім'ї Галицької РДА Емілія Думан, в районі налічується 20 дітей-сиріт та 62 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Переглядів: 957 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Реформа медичної галузі триває

     Жителі с.Бовшів отримали нову амбулаторію
Напередодні Дня Незалежності в селі Бовшів відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На захід завітали перший заступник директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, депутат обласної ради Микола Олінійчук, голова райдержадміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сівець-ка, заступник головного лікаря центральної районної лікарні Любомира Водославська, працівники медичної галузі...

Переглядів: 1024 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани урочисто відзначили День Державного Прапора України

     23 серпня галичани  урочисто відзначили День Державного Прапора України.
На майдані Різдва у м.Галичі зібралися представники районної та міської влади, депутати районної ради, керівники політичних партій і громадських організацій, учнівська молодь та громадськість району.
З нагоди свята відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якій взяли участь голова рай-держадміністрації Григорій Іва-сишин та голова районної ради Петро Стрембіцький. Під звуки національного Гімну України піднявся у височінь синьо-жовтий стяг держави.

Переглядів: 831 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З Днем народження тебе, Україно!

     ГАЛИЧ. 24 серпня в усіх храмах району було відслужено літургії, приурочені цій даті.
Святкування розпочалися на площі Волі у м.Галичі, де керівники району поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку. Урочистою ходою центральною вулицею районного центру під звуки духового оркестру святкова колона вирушила на Майдан Різдва. Колону делегацій із всіх населених пунктів району, учасників визвольних змагань, священнослужителів, представників політичних партій, громадських організацій, учнівської молоді та галичан очолили керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Серед крокуючих були і представники знатних галицьких родів із всього району , а окрасою колони стало дерево роду, яке символізувало об'єднання багатьох поколінь галичан.

Переглядів: 1896 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Над Галичем прозвучали позивні фестивалю «Золотий тік»!

     24 серпня 2013 року на майдані Різдва м. Галича відбувся гала-концерт відкритого обласного пісенного фестивалю «Золотий тік», присвячений 22-й річниці Незалежності України, адже він заснований у 1991 році і є ровесником Незалежної України. Захід відбувався за підтримки облдержадміністрації, райдержадміністра-ції та районної ради.
Учасників фестивалю привітали меценат співочого конкурсу, заслужений артист України Віктор Грибик, заступник начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Василь Тимків, заступник голови райдержадмі-ністрації Людмила Сівецька. У вітальному слові Василь Тимків сказав:

Переглядів: 2008 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Таку повагу треба заслужити

     Зворушливими, теплими, по-людськи щирими були подячні слова для пароха церкви св. Параскеви УГКЦ с. Межигірці о. Василя Чередарчука з нагоди пошанування його плідної і багаторічної праці на пастирській ниві у Божому винограднику.

Переглядів: 1084 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мистецтво Галицького краю»

     Врайоні розпочалися творчі звіти, присвячені 1025-річчю Хрещення Київської Русі та 200-літтю від дня народження Т. Шевченка
25 серпня в с. Дубівці відбувся творчий звіт БК під назвою «Калинова моя Україно». Площа перед БК святково прибрана.
У фойє БК представлено виставку вишиванок Мирослави Легінь та майстрів-художників (подружжя Панчак). Книжкову виставку «Рідну землю, де живем, Україною зовем» оформили
бібліотекарі сільської бібліотеки.

Переглядів: 1004 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Титан праці

     27 серпня біля меморіальної дошки на будівлі адмінбудинку Національного заповідника «Давній Галич», встановленої на честь Івана Франка, відбулося вшанування Великого Каменяра.
Всебічно обдарований, енциклопедично освічений, надзвичайно працьовитий, Франко проявив себе на багатьох ділянках української культури. Він - поет, прозаїк, драматург, критик та історик літератури, перекладач, публіцист, видавець, філософ, а ще - громадсько-політичний діяч.

Переглядів: 2018 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Франкові - 157!

     Багатогранний письменник, критик, публіцист, учений, громадсько-політичний діяч...Важко повірити, але кожна з цих дефініцій стосується однієї людини. Зважаючи на масштаб раціоналістичної думки та діапазон чуттєво-художнього сприйняття світу, Івана Франка, без сумніву, можна вважати генієм. Це людина, яка створила себе сама невтомною щоденною працею.

Переглядів: 1092 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Загальні методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у п'ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів

     2013/2014 навчальний рік є особливим для учнів п'ятих класів. Адже саме з 1 вересня в основній школі розпочнеться поступове впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти й нових навчальних програм з усіх базових дисциплін.

Переглядів: 1542 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поради батькам п'ятикласників

     * Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, шкільним психологом.
* Якщо в родині відбулися події, що вплинули на психологічний стан дитини, повідомте про це класного керівника. Саме зміни в сімейному житті часто пояснюють раптові зміни в поведінці дітей.
* Цікавтеся шкільними справами, обговорюйте складні ситуації, разом шукайте вихід із конфліктів.

Переглядів: 1153 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Посилити безпеку на дорогах

     328 серпня по 8 вересня 2013 року проходитимуть цільові профілактичні заходи на автошляхах щодо дотримання учасниками дорожнього руху швидкісного режиму, правил маневрування та обгону, проїзду перехрестя, пішохідних переходів і з врахування факторів, що безпосередньо впливають на стан аварійності та тяжкість її наслідків,
дотримуючись при цьому вимог нормативних документів та чинного законодавства.

Переглядів: 793 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зарплата в конверті порушує законні права громадян

     Прокуратура Галицького району спільно з інспекцією праці проведено перевірки додержання ЗУ «Про оплату праці». Під час перевірки виявлено чимало фактів порушень при оформленні трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками.

Переглядів: 899 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Прикарпатті проведено антитерористичні навчання

     14-16 серпня у Івано-Франківську та області відбулись антитерористичні навчання, організовані   Штабом   Анти-
терористичного Центру при Службі безпеки України.

Переглядів: 728 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чому слід відбувати покарання у вигляді громадських робіт

     Івано-Франківським міським судом завершено розгляд справи 30-річного жителя обласного центру Прикарпаття, який впродовж тривалого часу ухилявся від відбуття покарання у вигляді громадських робіт, які йому були призначені судом.
В Івано-Франківському міському суді завершились слухання у справі мешканця Івано-Франківська, 1982 року народження, якого ще у 2012 році було засуджено за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж) до 120 годин громадських робіт.

Переглядів: 859 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Понад 2 млн грн надійшло до місцевих бюджетів від галицьких спрощенців

     За сім місяців 2013 року платники податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 2149 тис. грн єдиного податку, що на 538 тис.грн більше минулорічних показників. Ріст надходжень - результат позитивних новацій в оподаткуванні, сервісному обслуговуванні суб'єктів господарювання. Про це повідомила під час засідання «круглого столу» з суб'єктами господарювання-«єдинщиками» начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Переглядів: 800 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net