на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ой не ріж косу...

     Довга косаКоса завжди була гордістю українки.  Дівчат змалку привчали доглядати за волоссям, щоб воно росло швидше і було красивим. А для цього існувало чимало рецептів: як мити, чим зміцнювати, чим полоскати, щоб воно мало приємний запах і вигляд.
– Я не раз хотіла обрізати косу, – каже учасниця театралізованого дійства «Закосичені галичанки», яке проходило в рамках святкування Дня незалежності у місті Галичі , мешканка села Блюдники Ірина Басовська, – та син Лесик не дозволив. Він завжди каже: «Ти у мене, мамо, найкраща. На тебе всі заглядаються».  От і викохала я косу понад ...

Переглядів: 3612 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виступ голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка на урочистому засіданні, присвяченому 19 річниці незалежності України

     ВишиванюкВаші преосвященства! Високоповажне зібрання! Дорогі краяни!
Сердечно вітаю Вас від імені обласної державної адміністрації, усього депутатського корпусу, від себе особисто зі святом, яке кожен українець поправу ставить в один ряд зі святами Різдва Христового, Великодня, Вознесіння - з Днем Незалежності України, Днем народження України!
Складним і непростим шляхом пройшов наш народ до незалежності. Коли 19 років тому Україна здобула  незалежність, багато хто не вірив в її майбутнє - як в Україні, так і в світі.

Переглядів: 2114 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сільгоспвиробники вперто роблять свою справу

     Сільське господарствоСільськогосподарська галузь сьогодні переживає нелегкі часи. Товаровиробник докладає всіх зусиль щоб держава мала хліб і до хліба. Та, на превеликий жаль, у кінцевому результаті господарник залишається ніби біля розбитого корита. Виявляється, що його продукція нікому не потрібна. Виходить, що привезти із закордону штучний продукт дешевше, ніж підтримати свого виробника. Та, не зважаючи на труднощі, сільгоспвиробники вперто роблять свою справу. Мабуть, тому наш район протягом 2009-2010 років на фоні області виглядає досить пристойно. Про це свідчать дані статистики.

Переглядів: 2171 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галичани відсвяткували День незалежності

     Залуква
«Величне свято в нашого народу, свято України, її роду…». Саме під такою назвою пройшло відзначення Дня незалежності України в с.Залуква. 22 серпня  на площі біля БК відбувся святковий концерт за участю кращих виконавців – аматорів  художньої самодіяльності. Церковний хор, вокально-молодіжний гурт, ансамбль «Перлина», чоловічий квартет, солісти та дуети створили прекрасний святковий настрій всім глядачам. А духовий оркестр став окрасою концерту. Також була представлена виставка квітів, овочів, фруктів, українських вишивок під назвою «Україно! Ти для мене диво»...

Переглядів: 4089 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З турботою про дітей

     Дитячий садочок, ліжечкаВ День незалежності України гідним подарунком для галичан стало відкриття додаткової змішаної групи в навчально-освітньому закладі №1 «Дзвіночок».
Перед початком святкового дійства декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач провів ритуал освячення оновленого приміщення для нових вихованців садочка.
Почесними гостями свята були голова Галицької районної державної адміністрації Григорій Івасишин, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега, міський голова міста Галича Орест Трачик, батьки та діти новоствореної групи.

Переглядів: 2006 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Організатор освітнього середовища

     Костишин Віра ВолодимирівнаЗвичайна сільська школа. У центрі села. Завжди на видноті. Велична та ошатна, прикрашена калиновими гронами і чорнобривцями, завжди наповнена метушнею та веселими голосами дітвори. І навіть випадково потрапивши у колектив, розумієш: тут дійсно всі почуваються однією командою, де цінують теплі стосунки, де щиро радіють чужому успіху.
Ось уже 10 років Віра Володимирівна Костишин – директор Тустанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, досвідчений і вмілий організатор освіти з високим рівнем культури. Скільки ентузіазму, запалу, доброї енергії, творчості в цій чарівній жінці. Вона випромінює стільки тепла, що його вистачає на весь учнівський та вчительський колективи. Їй притаманні вміння планувати й організовувати, оперативно приймати рішення й забезпечувати їх виконання.

Переглядів: 2081 | Коментарів: 4 Детальніше >>

До вершин професійної майстерності

     Т.В.Єршова - вчитель математикиВересневий ранок... Яскраве сонце, яке ще зранку огортало своїм теплим промінням землю, оповіщало погожий день.
Світло було і в неї на душі. Легке хвилювання порум’янило щоки, але очі іскрилися щирістю, погляд був проникливий і зосереджений. Саме такою вона, Тетяна Вікторівна Єршова, у 2000 році переступила поріг Блюдниківської ЗОШ І-III ступенів як учитель математики та інформатики.
Уже з перших днів поринула в роботу. Невтомна праця, увага до дітей, а також послідовність у роботі допомогли вчительці досягти вагомих успіхів на педагогічній ниві, знайти добрих друзів. ЇЇ завжди хотіли бачити, з нею завжди бажали спілкуватися.

Переглядів: 1981 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кроки до творчості – кроки до успіху!

     Гавриш Василь Васильович“Без успіху учня не буває  успіху вчителя”, – ці слова стали педагогічним кредо вчителя історії та правознавства Кінашівської ЗОШ І-ІІІст. Гавриша Василя Васильовича, переможця районного та учасника обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2010» у номінації «Правознавство».
Бути вчителем Василь Васильович мріяв з дитинства, тому після закінчення школи без вагань обрав історичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту імені В.Стефаника.

Переглядів: 3016 | Коментарів: 2 Детальніше >>

На стежині відкриття

     Кудляк Ганна ІванівнаЛюдина не може домогтися успіху, якщо не вірить в нього. Дорога до нього завжди буває відкритою для людей рішучих, які мають віру та сміливість. Саме ця наполегливість у думках на перемогу, усвідомлення своєї сили допомогла Кудляк Ганні Іванівні, вчителю географії Галицької ЗОШ 1-3ст №1, отримати перемогу в районному етапі Всеукраїнського конкурсу. “Учитель року – 2010” у номінації « Географія».
У навчально-виховній роботі Ганна Іванівна віддає перевагу інноваційним технологіям, зокрема інтерактивним формам організації навчального процесу.

Переглядів: 1693 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учитель, на якого чекають учні

     Грудзевич“Вірю в талант кожної дитини” – професійне кредо Василя Павловича Грудзевича, учителя трудового навчання, який після закінчення  педагогічного коледжу  розпочав трудову діяльність в Кінашівській ЗОШ І-ІІІ ст.
Перші уроки, перші враження, перші перемоги. Так рік за роком шліфувався професіоналізм, добре володіння методикою викладання предмета.
Постійні пошуки нових форм і методів навчання і виховання, любов до дітей, прагнення не відставати  від життя та долати труднощі – такі риси характеризують В.Грудзевича.

Переглядів: 4193 | Коментарів: 21 Детальніше >>

У творчій лабораторії вчителя

     Закінчила Ужгородський  національний університет, хімічний факультет, спеціаліст вищої категорії.
Дембовська Надія Степанівна – закоханий у свою професію педагог. Вона наділена невичерпною енергією, завжди  працює  з повною віддачею. Ґрунтовно знає свій предмет, досконало володіє методикою його викладання.
Головна мета роботи вчителя – створити оптимальні умови  для розвитку та самовираження кожного учня як особистості.
Найважливішою умовою успішного  виховання компетентної, творчої  особистості, на думку вчительки, є формування загальної культури мислення.

Переглядів: 2240 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято молодості і краси

     ОріфлеймНезалежно від віку кожна жінка прагне бути красивою. Тому-то ми й намагаємося підкреслити свою природну вроду різноманітними засобами, які пропонують нам косметичні компанії. А ті, намагаючись догодити своїм споживачкам, вигадують все нові і нові способи якнайдовше зберегти нашу молодість та красу. Втім, створити косметичний засіб – одна справа. Головне – донести його до споживача, навчити користуватися ним, розповісти про переваги цього засобу над іншими. Саме це і є одним із найголовніших принципів роботи  компанії Оріфлейм. 

Переглядів: 1880 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Злагода будує

     БільшівціІдея розбудови держави повинна проходити через серце та свідомость кожної людини. Крок за кроком разом в спільній роботі в ім’я процвітання рідного краю ми зможемо надати Україні оновленого обличчя, звеличити її новими гідними справами та забезпечити незалежне майбутнє.
«Згода – будує, а незгода – руйнує», – під таким гаслом 24 серпня 2010 року декан Більшівцівський УГКЦ о.Леонтій Насташинський освятив возведення  нового храму святого пророка Іллі в селі Жалибори.

Переглядів: 1913 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Паломницька подорож до Свято-Преображенського монастиря

     Паломницька подорожМинулого тижня, на свято Преображення Господнього, парафіяни церкви святого Володимира міста Галича разом із ієреєм Іоаном Кузем, деканом Галицьким УАПЦ, вирушили в паломницьку подорож до Угорницького Свято-Преображенського чоловічого монастиря.
Про Угорницький монастир згадується, що заснований  він 1560 року. З цього монастиря десятирічним хлопцем розпочав своє віддане і плідне служіння Богові і Пресвятій Богородиці преподобний Іов, ігумен Почаївський, нині канонізований Православною церквою. За писемними згадками, прийшов він сюди десь 1561 року. Прожив і прослужив у цьому монастирі Іов 30 років, а пізніше за проханням Костянтина Острозького був переведений в Дубенський монастир.

Переглядів: 2301 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Говерлі відновлено пам’ятний знак “Тризуб”

     ТризубУ травні 2010 року було зруйновано скульптурну композицію „Тризуб” на вершині гори Говерла. Політичні сили області заявляли про наругу над нею вандалів, правоохоронні органи – шкідливий вплив високогірного клімату. Так чи інакше, після більш ніж трьох місяців словесної перепалки та пояснень, справа не зрушила з місця.
Батько композиції, колишній Президент країни В.Ющенко, який 10 липня 2008 року підписав Указ про встановлення пам’ятного знака на найвищій географічній точці України - горі Говерла та в липні цього року побував на вершині біля його руїн разом із своїми соратниками з „Нашої України”, не зробив жодних заяв та практичних кроків щодо реновації „Тризуба”.

Переглядів: 3001 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбувся ФІнал літніх спортивних ігор

     фінал спортВ рамках святкування 19-річниці незалежності України та 60-річчя створення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» минулими вихідними на центральному стадіоні ВФСТ «Колос» м.Галича відбулися фінальні літні сільські спортивні ігри, в яких взяли участь команди із сорока населених пунктів району.
В урочистому відкритті змагань взяли участь голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, заступник голови районної ради Михайло Мах, начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту районної державної адміністрації Олександр Чабак, голова районної організації ВФСТ «Колос» Іван Бабій.

Переглядів: 2158 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Аннелізе Гуес – член благодійної організації

     Організація “Міст” у Баварії надає допомогу та втілює різні проекти допомоги людям похилого віку та інвалідам в країнах Східної Європи.
За час співпраці, а це вже 6 років, з Аннелізе придбано меблі, а також м’який інвентар, пральну машину, холодильник для нашого стаціонарного відділення, частково оплачено ремонтні роботи пункту гарячих обідів та продуктових наборів, придбана пральна машина-автомат для надання послуг з прання одиноким перестарілим та придбаний мікроавтобус. Всі кошти Аннелізе збирала у спонсорів Баварії. Розказувала їм, що в Украні є такі соціальні заклади і потребують тієї чи іншої допомоги.

Переглядів: 1424 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ще одна жертва води

     Невтішна звістка надійшла до редакції 23 серпня. Як повідомили працівники Галицького РВ ГУ МНС, цього дня близько 19:00 год. у р.Дністер, на території Галича, рибалками виявлено тіло утопленика. При огляді тіла чоловіка працівниками РВ УМВС та швидкої медичної допомоги встановлено, що його вік приблизно 50 років. Слідів насильницької смерті не виявлено. Особу утопленика досі не встановлено і звернень щодо зникнення чоловіка у райвідділ міліції не надходило. Труп направлено на судово-медичну експертизу для  встановлення остаточної причини смерті.

Переглядів: 1601 | Коментарів: 0 Детальніше >>

влада реагує На зауваження громади

     Під час зустрічі керівництва обласної державної адміністрації з мешканцями селища Більшівці громадою було піднято питання про виконання екологічного законодавства ПзВКП «Еліта», яке знаходиться на території населеного пункту.
Зважаючи на гостроту піднятого питання, 26 серпня було скликано розширене засідання виконкому Більшівцівської селищної ради, в роботі якого взяв участь голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.

Переглядів: 1886 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виявлено незареєстрованих найманих працівників

     Один із важливих напрямків роботи ДПІ в Галицькому районі – детінізація заробітної плати та відносин у сфері зайнятості населення, зокрема, запобігання випадкам виплати заробітної плати в”конвертах”. З метою виявлення та легалізації незареєстрованих трудових відносин працівниками ДПІ в районі здійснюються рейди: обстеження місць торгівлі, об’єктів будівництва та ремонтних робіт, об’єктів виробничої діяльності. За результатами проведених перевірок виявлено...

Переглядів: 1561 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустрічі з мешканцями району

     В рамках проведення зустрічей з населенням області щодо питань соціально-економічного розвитку населених пунктів в районі працює робоча група під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Василя Плавюка.
Перші зустрічі відбулися 21 серпня за участю першого заступника начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації, начальника управління Павла Аврамченка, першого заступника начальника управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Валерія Ванди, першого заступника начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Івана Будзака, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина та його заступників і керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації у селі Бовшів та селищі Більшівці.

Переглядів: 2015 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Політичні шоу повертаються

     З наступного тижня на українських телеканалах стартують суспільно-політичні ток-шоу. Як повідомляє «Телекритика», першим в ефір вийде “Свобода слова” з Андрієм Куликовим на ICTV 30 серпня. Програма виходитиме щопонеділка о 23:00.  Третього вересня стартує новий сезон “Шустер live” на ТРК “Україна”. Програма починатиметься у п’ятницю о 20:20, повідомили в прес-службі каналу. Щоденного “Шустер live” на ТРК “Україна” більше не буде. Крім того...

Переглядів: 1907 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Читач обурюється

     ЛистДоброго дня! Звертаюсь до Вас з надією, що ви надрукуєте мою історію. Нещодавно був госпіталізований в районну лікарню. Там, в новій поліклініці, встановили новий рентген-апарат. Про нього писала Ваша газета і показували по телебаченню. Чиновники говорили про цю так потрібну річ для нашого району. Все здавалося б просто - зробив знімок і все. Та це тільки так на папері. Насправді треба вичекати в черзі десь 3, а то і більше годин, хоча стаціонарні хворі нібито повинні йти без черги...

Переглядів: 1845 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net