на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Нарешті здійснилося!

     Новий навчальний рік для ДНЗ «Дубочок» розпочався з довгоочікуваної та напрочуд приємної події – відкриттям II групи.

Так, 4 вересня 2015 року садочок прийняв до себе ще 18 дошкільнят. Тому цьогоріч велика і дружна родина ДНЗ нараховуватиме 76 вихованців.

Переглядів: 834 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Стартували передвиборчі перегони: де-юре - 5-го вересня, а де-факто - кілька тижнів тому. Експерти заговорили про химерне протистояння Яценюка й Саакашвілі. Ляшко демонстративно заявив про вихід своєї фракції з коаліції. Опозиційний блок щодень менше скидається на опозицію: виникає враження, що рано чи пізно він може влитися в партійну систему сильнішої політсили. 

Переглядів: 538 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі будівельники повернулися зі Сходу

     Зі сходу України повернулася бригада галицьких будівельників, які працювали на зведенні інженерних  споруд з метою зміцнення обороноздатності держави.  Деякі з них побували на Донбасі уже не вперше. За словами  галичан, які брали участь у будівництві, свою роботу вони виконали професійно та якісно, адже розуміли, що кожен зведений об’єкт,  у разі обстрілу ворога,  може врятувати життя нашим воїнам.

Переглядів: 586 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення громадських діячів Івано-Франківщини щодо подій 31 серпня 2015 року

     Революція гідності стала потужним поштовхом до системних змін в Україні, адже за роки Незалежності практично усі сфери суспільного життя зазнавали тільки “косметичного” ремонту, що негативно вплинуло як на рівень життя українців, так і на міжнародне становище держави.

Переглядів: 596 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні виборці Галицького району!

     25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців,  відділ ведення Державного реєстру виборців Галицької районної державної адміністрації просить Вас перевірити свої персональні дані в базі даних Реєстру виборців.

Переглядів: 724 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги роботодавців!

     Повідомляємо, що, у відповідності до положень норм чинного законодавства України, роботодавцям за кошти Фонду соціального захисту інвалідів надається фінансова допомога на поворотній і безповоротній основі, цільова позика та дотація для створення робочих місць, призначених для працевлаштування інвалідів, які зареєстровані у державній службі зайнятості як безробітні.

Переглядів: 526 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як політики-популісти перекрутили зміни до Конституції заради виборів 25 жовтня

     Як “Свобода”, “радикали”, “Самопоміч” та “Батьківщина” почали передвиборчу кампанію  з брехні та теракту.

31 серпня вся країна з жахом спостерігала за подіями під стінами парламенту. За кілька днів потому в Жовтих Водах, Цюрупинську та Зміївці матері ховали загиблих бійців Національної  гвардії Дмитра Сластикова, Олександра Костіна та Ігоря Дербіна. 

Переглядів: 565 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«ВОЛЯ» веде на вибори понад 1000 кандидатів у ради Прикарпаття

     «Ми чітко розуміємо: зміна облич відбулася, але система не змінилася. Сьогодні немає результату, на який ми можемо опертися і сказати, що рухаємось у правильному напрямку» - про це заявив народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко під час зустрічі майбутніх кандидатів в депутати обласної й місцевих рад від партії «ВОЛЯ», що відбулася в Шешорах.

Переглядів: 588 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Росії повторно засудили вчителя за вірші на підтримку України

     Орловський обласний суд погодився з вироком Кромського районного суду, який обрав міру покарання колишньому вчителю іноземної мови Олександру Бившеву у вигляді 300 годин обов’язкових робіт, а також додаткове покарання - позбавлення права на два роки займатися викладацькою діяльністю, передає «Joinfo.ua».

Переглядів: 586 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До Дня міста галицькі активісти «ВОЛІ» провели історичну акцію

     Активісти «ВОЛІ» в Галичі до Дня міста організували акцію – за найкращі знання історії рідного краю вони дарували перехожим буклет «Туристична карта Галицького району». 

На площі біля пам’ятника королю Данилу Галицькому перехожим ставили п’ять питань.

Переглядів: 493 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даноша» підвела підсумки жнив

     На відміну від минулого року, цьогоріч збір урожаю зернових культур для ТзОВ «Даноша» пройшов оперативно та в умовах сухої і сприятливої погоди.

Отож 7-го липня техніка виїхала в поля з озимим ячменем, розпочавши таким чином відлік збору урожаю. Після цього роботи продовжили на полях з ріпаком, озимою пшеницею, тритикале, ярим ячменем та вівсом. Уже 12 серпня збір урожаю зернових культур завершили.

Переглядів: 544 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Агрохолдинг «МРІЯ» дбає про благоустрій

     Агрохолдинг «МРІЯ» – один із небагатьох орендарів, що дбає про благоустрій сільських громад у населених пунктах, де обробляє землі. Так, з початку поточного року на такі потреби компанія виділила вже понад 1 млн грн і продовжує фінансувати цю сферу в рамках соціально-інвестиційного бюджету у всіх шести областях, де веде діяльність.

Переглядів: 557 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ятаємо…

     

     7 вересня 2015 року у віці 47 років передчасно пішов із життя Мартинюк Андрій Євгенович – начальник  відділу взаємодії з правоохоронними органами оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій апарату районної державної адміністрації.

Переглядів: 756 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Висловлюю вдячність людям доброї волі

     Я, мама двох синів, які служать у зоні бойових дій, висловлюю щиру вдячність людям, котрі допомагають наших захисникам. Зокрема, Саноцькому Василю Павловичу, голові Більшівцівської селищної ради. Він неодноразово надавав волонтерську допомогу моєму синові Клюбі Миколі, який на даний час знаходиться на передовій  у Луганській області на 29 блокпосту.

Переглядів: 866 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net