на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
ПАТ “Івано-Франківськцемент” покращить соціально-економічний розвиток Межигірців

     Наприкінці минулого року на території Межигорецької сільської ради виробничими підрозділами ПАТ «Івано-Франківськцемент» розпочато розробку кар’єру з видобутку гіпсового каменю.

Переглядів: 2252 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Нам сотні разів розповідали про голодомор, політичні репресії, світові війни, комунізм, диктат Радянського Союзу, дисидентів та велетів українського слова. Завдяки щорічним відзначенням пам’ятних дат ми добре знаємо про важливість рідної мови і могутність незламного людського духу, про репресії на теренах Батьківщини, загибель мільйонів людей, довгий та кривавий шлях до незалежності. Будь-який школяр скаже, що українці – багатостраждальна нація, у якої постійно відбирають мову, історію, право на самобутність.

Переглядів: 1277 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Голоси виборців рахуватимуть під спецнаглядом

     Центрвиборчком затвердив порядок здійснення відеоспостереження на виборчих дільницях на паламентських виборах 28 жовтня цього року. Відповідний проект постанови було прийнято на засіданні Центвиборчкому, повідомляють Українські новини.
Проект передбачає, що функціонування системи в режимі відеозапису й збереження відеозображення під час підрахунку голосів здійснюється після закінчення голосування на дільниці.

Переглядів: 1566 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      10 вересня 2012 року у залі засідань районної ради відбулася нарада із секретарями та бухгалтерами міських, селищної та сільських рад району. Участь у нараді взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович, голова районної ради Петро Стрембіцький, депутат обласної ради  Володимир Купчак,  начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації та районної ради.
Керівник апарату районної державної адміністрації Надія Кицела зупинилась на забезпеченні виконання основних завдань органів виконавчої влади і місцевого самоврядування», які визначені Законом України «Про вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року» та постановами ЦВК.

Переглядів: 1786 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Меморандум про чесні вибори між кандидатами, які балотуються у народні депутати по одномандатному виборчому округу №84

     Передвиборна боротьба набирає все більшої гостроти. Редакції газет «Галицьке слово» (Галич), «Злагода» (Тлумач), «Вперед» (Тисмениця), а також інформаційний сайт “ЛІХТАРІ Галицькі” пропонують кандидатам в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 84 підписати Меморандум про чесні вибори. Цей документ не матиме правових наслідків, він публічно засвідчить прагнення кандидатів чесно й відкрито змагатися за перемогу.

Переглядів: 1416 | Коментарів: 1 Детальніше >>

17 вересня – День рятівника

     Враховуючи значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України надзвичайних ситуацій  установлено в Україні День рятівника, який відзначається щорічно 17 вересня.

Переглядів: 1207 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як поводитися при виникненні пожежі у квартирі

     Пожежа – надзвичайна ситуація, виникнення якої не передбачиш. Від того, наскільки грамотно й адекватно будуть вжиті заходи для її усунення, залежить, чи буде вона легко ліквідована, а чи перетворитися в стихію, що заподіє величезний збиток. На жаль, більшість наших мешканців не мають необхідних знань про те, як слід діяти при пожежі. У цій статті мова йтиме про пожежі в будинку, квартирі.
Причини:

Переглядів: 2854 | Коментарів: 3 Детальніше >>

В областях залишать по три-чотири райони

     До Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування надійшов урядовий законопроект про проведення в Україні адміністративної реформи, яким пропонується скоротити кількість районів в областях країни. Про це УНН в коментарі повідомив секретар Комітету, народний депутат від Компартії Сергій Гордієнко.

Переглядів: 1334 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень Олімпійського руху в Галицькій ЗОШ №1

     Урочисто розпочався тиждень здоров’я і Олімпійського руху в Україні у Галицькій ЗОШ №1 організаційною загальношкільною лінійкою, на яку було запрошено головного спеціаліста відділу освіти РДА Івана  Йосифіва, голову молодіжної адміністрацції району  Степана  Данилюка.
З 3 по 7 вересня у школі проведено: конкурс-виставку стінгазет на спортивну тематику,  естафетне свято «Веселі старти», бесіди щодо пропаганди здорового способу життя.
Завершили тиждень Олімпійським забігом, в якому взяли участь вчителі та учні школи.

Переглядів: 1686 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запровадження прозорих механізмів реєстрації земельних ділянок та видачі державних актів є одним із ключових чинників у проведенні земельної реформи

     Запровадження прозорих механізмів реєстрації земельних ділянок та видачі державних актів, спрощення та скорочення всіх процедур, а також запровадження комфортного обслуговування громадян є важливою складовою діючої земельної реформи.

Переглядів: 1447 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує

     Окремі показники діяльності підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності у містах та районах області у 2011 році

За підсумками 2011 року на 10 тисяч осіб наявного населення області припадало 55 підприємств. Серед міст та районів вищим, ніж в цілому по області, цей показник був у містах Івано-Франківську (121), Коломиї (105), Калуші (69), Яремче (58) та Рогатинському районі (79).

Переглядів: 3081 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Олександр Сич: «Фаховість державних службовців є свідченням міри розвитку держави»

     Таку точку зору висловив голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, виступаючи на Всеукраїнській конференції «Наука і влада: реформи регіонального рівня», організаторами якої спільно виступили Національне агентство України з питань державної служби, Івано-Франківська обласна рада та обласна державна адміністрація, а також Яремчанська міська рада і магістратура державної служби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Переглядів: 1870 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майбутнє міста – вже за крок

     Нещодавно у Бурштині відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії соціального партнерства ДТЕК та міста Бурштин.
Це було вже друге засідання робочої групи, в якому взяли участь представники громади та влади міста, директор ТЕС Володимир Мазяр, менеджер з корпоративної соціальної відповідальності ДТЕК Вікторія Гриб, незалежний консультант стратегічного планування Петро Мавко, академік Академії енергетики України, радник голови ОДА з питань енергетики Роман Пилип’юк, заст.нач. управління паливно-енергетичного комплексу ОДА Вадим Козленко.

Переглядів: 1723 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збори бурштинських енергетиків

     456 осіб, делегованих від 2265 членів профспілки Бурштинської ТЕС, нещодавно взяли участь у зборах, на яких відбулося підписання нового колективного договору між ДТЕК Бурштинська ТЕС та трудовим колективом підприємства. 

Переглядів: 1409 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мстислав Удатний і Галич

     Під осінь 2012 року виповнилося 795 років з часу утвердження Мстислава Удатного в Галичі. За новими дослідженнями  Мстислав Удатний був онуком галицького князя Ярослава Осмомисла, сином його доньки, ім’я котрої невідоме. Вчені припускають, що ця донька була похована поруч з батьком в Успенському соборі Галича(останки княгині з золотим чільцем на голові віднайдено Ярославом Пастернаком в Крилосі під час розкопок у 1937 році). Мстислав Удатний княжив у Галичі з серпня 1217 по вересень1227 року і підтримував дружні, родинні стосунки з своїм зятем Данилом Галицьким.

Переглядів: 5635 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сліди кельтів у галицькій історії

     Етнічна карта Європи, що складалася тисячоліттями, складна і заплутана. На світанку історії народи приходили і осідали тут, змінюючи один одного. І кожен народ вніс свою лепту в будівництво великого будинку європейської культури. Приносили вони і свої таємниці, багато з яких не розкриті і донині. Така таємниця пов’язана і з Галіцією (Галичина, Західна Україна). Із цією землею пов’язані долі багатьох народів і в першу чергу кельтів. У стародавності їх називали галлами або галатами. Вчені ставлять значення їх культури в один ряд з досягненнями античного світу. Зараз від кельтів-галлів залишилися деякі народи – ірландці, горці Шотландії і деякі інші на північному заході континенту. Але багато століть тому все було інакше...

Переглядів: 2127 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не допустіть пожежі у своїй оселі

     З початку року на території Івано-Франківщини  виникло 13 пожеж у житловому секторі, причиною яких було порушення правил користування або несправність газових приладів.
 Майже в кожній квартирі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Щоб газ приносив людям лише радість і тепло, потрібно дотримуватись правил безпечного користування ним, пам’ятати, до яких наслідків призводить порушення цих вимог.

Переглядів: 1345 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оздоровлення дітей – членів сімей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду в 2012 році відбулося

     Згідно Постанови Правління виконавчої дирекції Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності «Про фінансування оздоровлення дітей – членів сімей застрахованих осіб за рахунок  коштів Фонду в 2012 році» від 15.05.2012р. №11 протягом літа проведено часткове фінансування оздоровлення дітей - членів сімей застрахованих осіб Галицької районної виконавчої дирекції ІФОВ ФССзТВП в трьох оздоровчих дитячих закладах області, з них: ДЛОК «Сокіл» - оздоровлено 423 дитини; «Україна», смт. Ворохта – 3;...

Переглядів: 1539 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Позаминулої ночі землянам пощастило

     У ніч на 14 вересня над Землею пролетів астероїд - на відстані в 3 мільйони кілометрів від нашої планети (за космічним мірками це небагато - всього близько 7,4 середніх відстаней від Землі до Місяця.
 Спостерігати його можна було лише через потужний телескоп. Небесного гостя розміром з 10-поверховий будинок вчені помітили лише місяць тому. Спочатку йому присвоїли статус потенційно небезпечного, але, розрахувавши траєкторію руху, фахівці зітхнули з полегшенням.

Переглядів: 1749 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«До України пригорнусь!»

     Під такою назвою відбувся тематичний виступ колективів художньої самодіяльності сіл Кінашів та Курів в с. Жалибори. Звучали пісні про Україну у виконанні тріо з с. Кінашів (Галина і Марія Карас та Богдана Михайлишин), солістів Марії Лабенської та М.Грабарської.
У виконанні ансамблю «Берегиня» із с. Курів зачаровано звучали народні пісні. Тематичну композицію «Без верби і калини нема України» представили глядачам діти с. Курів під керівництвом завідувача клубом Ольги Крупи.

Переглядів: 1456 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги орендодавців

     Державна податкова інспекція в Галицькому районі нагадує: здаючи нерухомість в оренду, не забувайте нотаріально посвідчувати ці відносини, своєчасно декларувати доходи та сплачувати податки до бюджету.
Громадяни, які надають в оренду іншим громадянам нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо), зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету за ставкою 15% та/або 17%. Податок сплачується протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.

Переглядів: 1327 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net