на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Залуквянські діти отримали спортивно-хореографічну залу

     11 вересня відбулося відкриття спортивно-хореографічної зали в учбовому корпусі №2 Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Введення в експлуатацію даного об’єкту відбулося в результаті реалізації проекту «Влаштування спортивно-хореографіччної зали в с.Залуква», який брав участь в третьому  обласному конкурсі проектів та програм розвитку органів місцевого самоврядування.

Переглядів: 1234 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Делегація Галицького району побувала у Німеччині

     Голова райдержадміністрації Григорій Івасишин та заступник голови районної ради Михайло Мах разом із делегацією Галицького району побували з візитом в Німеччині (земля Тюрінгія, м.Песник).
Метою візиту українців стало ознайомлення з роботою німецьких підприємств, закладів  освіти, культури,  медицини, обговорення перспектив подальшого українсько-німецького  співробітництва, залучення інвестицій в економіку Галицького району та  створення нових робочих місць.

Переглядів: 972 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Психологи кажуть, що віра у власну неповторність – запорука самоутвердження в колективі. Люди відчувають, коли співрозмовник поважає себе, тому навіть на підсвідомому рівні сприймають його за рівного. Нове тисячоліття не залишає місця для страху та комплексів: час хутко змітає тих, які бояться повірити в себе і бачать хіба що власні недоліки. Чим довше живу, тим частіше помічаю: грань між самоповагою і самозакоханістю надзвичайно тонка.

Переглядів: 977 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулися урочистості, присвячені Дню фізичної культури та спорту

     10 вересня на території спортивного майданчику Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося спортивно-культурне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту та олімпійському тижню. Організаторами заходу були відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації,  які підготували для дітей захоплюючу спортивну програму.

Переглядів: 981 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І співак, і меценат

     Наш Галицький край багатий талантами, серед них  – заслужений артист України, співак Віктор Грибик, який ще багато років назад проявив себе виступом на фестивалі «Золотий тік» у м.Галич. Здається, ще зовсім недавно молодий  талановитий співак родом із с.Задністрянське Віктор Грибик виступав на рідній сцені, в районі і області, шукав спонсорів для поїздки на фестивалі за кордон, щоб донести українську пісню в чужі далекі краї, розкрити її красу своїм чудовим голосом, а зараз – це самостійний самодостатній 36-річний відомий артист із званням заслуженого, який і сам є меценатом для молодих початківців.

Переглядів: 1472 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято у Задністрянській школі

     11 серпня 2013 р. в Задністрянській ЗОШ фахівець із соціальної роботи Галицького РЦСССДМ Давидова Марія спільно з головою молодіжної організації Демченко Русланою провели з учнями сьомого класу тренінг на тему «Лицарі Олімпії» присвячений Дню фізичної культури і спорту, а також олімпійському тижню.

Переглядів: 1038 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У районі втілюються соціальні ініціативи Президента України щодо популяризації здорового способу життя

     На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 10 вересня 2013 року відбулася зустріч із студентською молоддю у Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету.   

Переглядів: 1438 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Санаторно–курортне оздоровлення

     Санаторно-курортне лікування – один із видів лікувально-профілактичної допомоги, пов’язаної з використанням природних лікувальних факторів (мінеральні води, лікувальні грязі, сприятливий клімат тощо).
Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» визначає основи соціальної захищеності інвалідів в Україні і гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, які дають можливість інвалідам вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями і інтересами.

Переглядів: 1236 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пільги багатодітним сім’ям

     Підтримка української родини, жінки-матері, виховання у юних поваги до сімейних цінностей та відповідального ставлення до батьківства – усе це пріоритет державної сімейної політики. Щоб повністю подолати демографічну кризу, держава заохочує родини, аби у них народжувались більше малюків.

Переглядів: 1287 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Цьогорічний урожай зібрано

     В районі завершено збирання ранніх зернових і зернобобових на площі 13267 га. Одержано рекордний урожай  – 43267т. Середня врожайність  – 32,5 ц/га. В тому числі  сільськогосподарськими підприємствами зібрано 10281 га. Одержано 32825 т зерна при середній врожайності 31,1 т/га. Кращих результатів добились ТзОВ «Мрія Карпат»  – 38,5 ц/га, «Даноша»  – 35,9 ц/га, ПП «Рідна земля»  – 31,1 ц/га, ПРАТ «Більшівці риба»  – 28,9 ц/га.
Приступили до посіву озимих зернових ТзОВ «Мрія Карпат», ПАФ «Бовшівська», ПРАТ «Більшівці риба». В даних господарствах посіяно 710 га, з яких 500 га озимої пшениці та 210 га озимого жита. Крім того, на площі 6557 га посіяно озимий ріпак.

Переглядів: 1043 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Надходження від сплати екологічного податку зросли на 45,5 млн грн

     За вісім місяців 2013 року платниками  Галицького району сплачено до бюджету 133,0 млн грн  екологічного податку. Минулорічний показник перевищено більше, ніж на 45,5 млн грн або на 52%. Основним бюджетоформуючим платником екологічного податку  є  ПАТ ДТЕК „Західенерго”, яким сплачено до бюджету   99,8%  поступлень.
Всього з початку року Державною податковою інспекцією у Галицькому районі  до бюджетів усіх рівнів мобілізовано  317,2 млн грн платежів, доведені завдання виконано на 116,2%, а це на 44,2 млнгрн більше запланованих показників. Майже 42% у наповненні бюджету складає екологічний податок.

Переглядів: 949 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ризоманія — небезпечна вірусна хвороба цукрових буряків

     У заражених вірусом рослин відбуваються глибокі метаболічні зміни: уповільнюються ріст, розвиток і процеси цукронакопичення, порушується функціонування провідної системи, що призводить до зменшення вмісту води в коренеплодах, зменшується вміст сухих речовин, загального й альфа-амінного азоту, а кількість натрію, калію, кальцію зростає порівняно зі здоровими коренеплодами. Уражені буряки стають дерев’янистими, часто загнивають із хвостової частини. Внаслідок цих змін погіршуються технологічні якості коренеплодів і знижується вихід цукру із сировини.

Переглядів: 928 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Протидія жебрацтву в громадських місцях, особливо з використанням дітей»

     Жебракуванням називають випрошування у оточуючих грошей та інших матеріальних цінностей, також воно часто поєднується із бродяжництвом. В Україні досить актуальною  залишається проблема жебракування у громадських місцях, особливо з використанням дітей.

Переглядів: 1145 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Менінгококова інфекція

     У зв’язку із реєстрацією неодноразових випадків захворювання менінгококовою інфекцією у Львівській області хочемо розповісти про цю небезпечну недугу.
Менінгококова інфекція – це гостре інфекційне захворювання з повітряно-краплинним механізмом передачі,викликається бактерією менінгококом. Для нього характерна зимово-весняна сезонність,проте захворюваність може реєструватися впродовж усього року.

Переглядів: 1434 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що необхідно знати про сказ

     Ще півстоліття тому в Україні щороку реєстрували понад 150 випадків сказу. Завдяки вакцинації  ця смертельна хвороба почала відступати. Наприкінці 90-х спостерігались лише поодинокі випадки.
Сказ – це гостра інфекційна хвороба, належить за міжнародною класифікацією до особливо небезпечних  інфекцій,бо завжди закінчується смертю.Хворіють на сказ лисиці, вовки, собаки, зайці, вівці, коні, щурі.

Переглядів: 1176 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

     1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу українського суспільства, зокрема, громадян Галицького району до найстарших жителів. Сьогодні в районі налічується три тисячі одиноких, перестарілих, малозабезпечених громадян та інвалідів, які обслуговуються територіальним центром, крім того діє стаціонарне відділення на 50 місць для одиноких, одинокопроживаючих громадян та інвалідів в смт. Більшівці, пункт видачі гарячих обідів, продуктових наборів,пункт обігріву в зимовий період.

Переглядів: 1368 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оберігаймо раків

     Напевно нема такої людини, яка б залишилась байдужою при словах “варені раки”. Більшість згадують шумні і веселі виїзди на природу, ловлю раків, їх приготування та поїдання... Річкові раки зустрічаються в річках і озерах з піщаним, злегка мулистим дном і урвистими берегами. Живуть раки 15-20 років і можуть досягати 20-25 см завдовжки. Але таке трапляється не часто. Переважно довше 8-10 років вони не живуть. В Україні раки представлені двома видами: довгопалий та широкопалий. Довгопалий рак більш стійкий до забруднення водойм, більш плодючий, тому витісняє широкопалого.

Переглядів: 1174 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Важкоатлети нашого району – срібні призери чемпіонату області

     З 7 по 9 вересня у м.Коломия проходив чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 13 та 15 років. Дві команди важкоатлетів нашого району теж взяли участь у цих змаганнях. Переможців і призерів визначали за сумою двоборства (ривок + поштовх).

Переглядів: 1260 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net