на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
ПРЕЗИДЕНТ ДОВІРИВ МИХАЙЛОВІ ДОВБЕНКУ

     Кандидатом в народні депутати від політичної партії «Блок Петра Порошенка» по виборчому окрузі №84, до якого входить і наш район, буде Михайло Довбенко. 

Переглядів: 939 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Вічна парадигма історії: за свободу борються одні, а до влади приходять інші, - писала Ліна Костенко. - І тоді настає лукава, найпідступніша форма несвободи, одягнута в національну символіку, зацитькала національним пафосом, вдекорована атрибутами демократії». Вкотре переконуюся, що мислителі рідко коли помиляються у своїх висновках та прогнозах. Ось і тепер наближаються чергові парламентські вибори. 

Переглядів: 922 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бурштину – 460!

     14 вересня місто Бурштин відзначало 460 років від часу свого заснування. З цієї нагоди в ПК «Прометей» відбулася святкова сесія Бурштинської міської ради. На святкуванні побували керівники району та області, організацій та установ, що діють в місті. 

Переглядів: 921 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Книжкові мости єднають серця»

     З метою привернення уваги громадськості до ідеї національної єдності держави і вирішення проблем бібліотек на Сході України  23 вересня 2014 року стартує благодійно-просвітницька акція «Книжкові мости єднають серця».

Переглядів: 784 | Коментарів: 0 Детальніше >>

21 вересня – День працівників лісу

     Уже традиційно, у третю неділю вересня, відзначається День працівників лісової галузі України. Нинішнє свято проходить в 10-ту річницю з часу створення Галицького національного природного парку. Ліс – це справжній, живий скарб довкілля,який займає левову частку території нашої природоохоронної установи в майже 11 тисяч га. 

Переглядів: 860 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Добровольчий Український Корпус «Правий сектор» – новітня ОУН-УПА

     На шлях визволення України від ворожої окупації стає нова сила. З ініціативи Правого сектору в боротьбу за омріяну українську державу із загарбником вступає Добровольчий Український Корпус – об’єднання добровольчих та запасних батальйонів фронту, які формуються для ротації бійців та, у випадку повномасштабної московської інтервенції, для організації партизанського руху опору у всіх куточках України.

Переглядів: 920 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В зону АТО відбули співробітники УСБУ

     Служба безпеки України бере участь у протидії терористам та окупантам на Сході України від початку антитерористичної операції. Не є виключенням співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області: дехто з них перебуває вже в третій ротації, інші - проходять посилену оперативно-бойову підготовку.

Переглядів: 936 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З 1 жовтня деякі види адміністративних послуг міграційної служби надаватимуться за новою процедурою

     Відповідно до законодавства деякі адміністративні послуги, які дотепер надавалися міграційною службою суб’єктам звернень, з 1 жовтня 2014 року надаватимуться виключно через Центри надання адміністративних послуг. Зокрема, йдеться про такі види послуг, як оформлення та видача паспорта громадянина України, оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого, вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні особою 25- і 45-річного віку, реєстрація місця проживання особи, зняття з реєстрації місця проживання особи, реєстрація місця перебування особи, оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи.

Переглядів: 996 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тернистим шляхом Михайла Коцюбинського

     

17 вересня 2014 року минає 150 років від дня народження Михайла Коцюбинського – українського письменника, автора таких відомих творів, як «Дорогою ціною», «Intermezzo», «Fata morgana», «Тіні забутих предків»… Зокрема, завдяки фільму Сергія Параджанова під тією самою назвою («Тіні забутих предків») ім’я Коцюбинського знають добре у світі, а також і завдяки перекладам письменника. 

Переглядів: 1078 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дорогою Івана Мазепи

     21 вересня 2014 року виповнюється 305 років від дня смерті Івана Степановича Мазепи, українського державного і політичного діяча, гетьмана Лівобережної України. Ще за життя Івана Мазепи про нього багато писала преса Англії, Франції, Нідерландів, Швеції, Німеччини, Польщі. Йому присвячували свої книжки І.Орновський («Муза Роксоланська», 1688), С.Яворський («Луна голосу, що волає в пустелі»), С.Мокрієвич («Виноград, домовитом благим насаджений», 1697), Д.Туптало («Руно орошенное», 1697), П.Армашенко («Тетр оголошеної слави», 1699), «Добродію і ктитору» І.Мазепі дякують у передмовах до трагікомедій професор Київської академії Феофан Прокопович («Володимир», 1705), літератор Лаврентій Горка («Йосип Патріарха», 1708).

Переглядів: 1123 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Він жив для добра і любові»

     10 вересня виповнилось 120 років від дня народження видатного українського письменника, кіносценариста, кінорежисера, художника, мислителя, громадського діяча Олександра Петровича Довженка. З нагоди цієї дати 10 вересня у читальній залі Галицької ЦБ відбувся літературний вечір-портрет «Він жив для добра і любові», у якому взяли  участь директор Галицької ЦБ  Л. Сєдова та працівники центральної бібліотеки. 

Переглядів: 989 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Друкар, пам’яті доброї гідний

     Іван Федоров або Федоро́вич, (1510–1530, Велике князівство Московське  — † 5 (15) грудня 1583, Львів) — друкар, діяч східнослов’янської культури, один із перших східнослов’янських типографів, а також гравер, інженер, ливарник. У 1564 році в Москві  видрукував свою першу книгу — «Апостол». У 1566 році через переслідування з боку російського духівництва та бояр, покинув Москву та переїхав до Великого князівства Литовського, а згодом до Львова, де у 1574 році уклав і надрукував перший східнослов’янський посібник — «Буквар» з граматикою та здійснив друге видання «Апостола».

Переглядів: 1322 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшанування пам’яті жертв фашизму

     Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму започатковано у 1962 році саме у вересні (друга неділя), тому що на цей місяць припадають дві, пов’язані з Другою світовою війною, дати - день її початку і її повного завершення.День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та голоду. 

Переглядів: 1188 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДАІ контролює використання водіями мобільних телефонів

     ВДАІ з обслуговування Галицького району ГУМВС України в Івано-Франківській області інформує, що на території Львівської області з метою зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму, підвищення транспортної дисципліни водіїв та забезпечення безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі в період з 10 по 30 вересня 2014 року проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мобільний телефон».

Переглядів: 966 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Увага молодим та активним!

     Івано-Франківська «Самопоміч» запрошує усіх велосипедистів, роуллерів та загалом усіх любителів гострих відчуттів. Разом маємо чудову нагоду познайомитись з однією із найекстримальніших велодоріг України – Івано-Франківською Набережною імені Василя Стефаника.20 вересня 2014 року о 10.00 год. від автомобільного мосту в Пасічній до площі перед магазином «Комфі» вирушить колона велосипедистів дорогою «смерті».

Переглядів: 910 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Повертайтеся живими!”

     Несподіваними і дорогими гостями Галицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 12 вересня цього року стали 15 бійців батальйону “Прикарпаття”, які їхали в зону АТО і по дорозі вирішили зупинилися в м. Галичі. 

Переглядів: 1048 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Благодійна виставка-аукціон

     Кожна дитина по-своєму унікальна, і потреби  її є особливими. Кожен син або дочка становить незмірну цінність для своїх батьків і родичів, а всі діти разом – неоціненний скарб суспільства. І хоча ще дуже далеко до повної відкритості в обговоренні ролі, прав та можливостей  дітей з особливими потребами, все ж є люди, котрі не залишаються байдужими до них. 

Переглядів: 792 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Олімпійський тиждень у навчальних закладах району

     З 8 по 12 вересня 2014 року з метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури і масового спорту, а також з нагоди Дня фізичної культури і спорту у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень. Він проводився у вигляді вікторин, усних журналів, естафет, показових виступів вихованців спортивних шкіл та секцій, а також олімпійських ритуалів. 

Переглядів: 867 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ми мандруємо лісом…

     11 вересня 2014 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Бурштина було організовано і цікаво проведено День Здоров’я. Учні 5-11 класів колоною вирушили в ліс, що поблизу міста.У цьому заході взяли участь 284 учні і 19 працівників школи. Саме вчителі організували цікавий відпочинок для школярів. Кожен класний колектив мав свою назву і девіз, які озвучувались перед початком змагань. Учасники грали у веселі ігри, брали участь у естафетах і конкурсах, перетягували канат, набивали м’яч.

Переглядів: 842 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень спорту

     З 8 по 12 вересня 2014 року у Галицькій ЗОШ І-ІІІ №1 проходив тиждень фізичної культури і спорту в Україні. Урочисте відкриття цього заходу відбулось на шкільному подвір’ї.  Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто загинув на Сході під час проведення АТО. Перед присутніми на загальношкільній лінійці виступили директор навчального закладу Марія Савчук та головний спеціаліст відділу народної освіти Іван Йосифів. 

Переглядів: 1040 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Швидше! Вище! Сильніше!

     В рамках Олімпійського тижня у п’ятницю, 12 вересня,  у Галицькій гімназії відбувся захід «Діти – олімпійська надія України». Свято розпочалось урочистим внесенням Олімпійських прапора і вогню. Додали настрою учасникам вітальні слова начальника відділу у справах сім’ї,  молоді та спорту п. О. Чабака, головного спеціаліста відділу освітиІ. Йосифіваі  директора гімназії  п. В. Тихонь. 

Переглядів: 986 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Терпкий полин пам’яті»

     Так називається книжка нашого земляка, уродженця Галицького району, журналіста за професією Ярослава Орната, видана видавництвом «Нова зоря» в Івано-Франківську. У ній особисті спогади, аналітичні кореспонденції, документальні нариси, інтерв’ю, що їх друкував автор у газетах і журналах Прикарпаття. 

Переглядів: 1074 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net