на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Про минуле караїмів і сучасну популяризацію їхньої історії

     Історія караїмської громади Галича на тлі великої історії нашої давньої столиці займає особливе місце. Справа у тому, що саме завдяки князеві Данилу Галицькому, який у 1245 році відвідав Золоту Орду, караїми появилися на наших теренах. Займалися вони тоді в основному торгівлею і мали заповнити ту прогалину, яка з’явилася у торговельних відносинах із країнами Сходу. Відтоді вони творили у Галичі свою культуру, оберігали звичаї, традиції і, найголовніше, віру. Власне інакшість караїмів і стала однією з причин зникнення цього етносу. Проте живою є у Галичі пам’ять про їх представників, якою тут опікуються досить ретельно.

Переглядів: 2116 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подорож у світ професій

     Дитинство – найщасливіша й важлива пора у житті людини, упродовж якої відбувається засвоєння норм поведінки, через ігри формується світосприйняття. Ознайомлення дітей з розмаїттям професій дасть їм можливість підсвідомо з раннього віку налаштувати себе на конкретну з них, мріяти про неї і з роками добиватися реалізації цих мрій.
З цією метою головним спеціалістом Галицького районного центру зайнятості Сірко Л.І. 18 вересня серед старшої групи дошкільнят ясла-садочка №1 «Дзвіночок» проведено конкурс дитячого малюнку під назвою «Цікавий світ професій».

Переглядів: 3047 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Соцопитування

     Громадська організація «Інститут розвитку міста» провела соціологічне опитування серед мешканців виборчого округу №84, до складу якого входить Тисменицький, Галицький та Тлумацький райони. Предметом дослідження стало виявлення вподобань виборців серед кандидатів у народні депутати України по мажоритарному округу. На запитання опитування: «Якщо би вибори відбувалися сьогодні, за кого Ви би віддали свій голос?», респонденти відповіли наступним чином:

Переглядів: 1829 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Ще не почався опалювальний сезон, як на газовому ринку стало по-справжньому гаряче. Ціна за тисячу кубометрів знову зросла і в четвертому кварталі 2012 року становитиме 432 долари. Незважаючи на «зацементованість» договору зі «старшим братом», Україна продовжує знижувати закупівлі російського газу. Це може призвести до позову з боку «Газпрому». Проте, на думку експертів, то аж ніяк не трагедія. У відповідь на претензії наша держава може вимагати знизити ціну на газ, що вже відкрито роблять європейські країни. «…у відносинах України і Росії давно говорять про політику, а не про економіку, говорять про те, що Україна залишається одним з найцікавіших для Газпрому ринків газу», – вважають аналітики (УНІАН). І знову та сама біда: або ми ввійдемо у Митний союз, або ризикуємо грітися хіба що самогоном домашнього виробництва чи палкою любов’ю до Батьківщини.

Переглядів: 1886 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      16 вересня 2012 року у Бурштині відбулися урочистості з нагоди Дня міста. В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації  Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький,  заступник начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації Вадим Козленко, депутати обласної ради Олександр Джура та Володимир Купчак, директор Бурштинської ТЕС Володимир Мазяр, міський голова м.Рогатина Володимир Гусак. Видатним жителям міста було вручено медалі «За заслуги перед Прикарпаттям», почесні грамоти голови облдержадміністрації та грамоти голови райдержадміністрації і голови районної ради

Переглядів: 1805 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ять про загиблих

     19 вересня 2012 року за ініціативи Комітету Вшанування солдатів, полеглих у бою під Дитятином,  та Генерального Консульства Республіки Польща у Львові відбулися урочистості  з нагоди 92-ї річниці битви під Дитятином. Участь у заходах взяли  голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, головний спеціаліст з питань пам’яток національного значення Міністерства культури України в Івано-Франківській області Лідія Максим`як. Польську сторону представляли: сенатор Лукаш Абгаровіч,  консул...

Переглядів: 2476 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Жалиборівська сільська рада реалізовуватиме ще один проект

     Минулого тижня до жалиборівської громади завітали партнери проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку, соціальної роботи та мобілізації громад» Фаза 2 2012-2015 менеджер ЗУРЦ Левко Довган та консультант проектів Українського фонду благополуччя дітей Оксана Вінницька. На зустріч зібралася ініціативна група села. Зустріч проходила в приміщенні школи. Представники проекту привітали громаду села з тим, що за результатами конкурсу комісія партнерів проекту затвердила заявку громади для подальшої участі у проекті. Під час зустрічі обговорено проблемні питання громади села та умови реалізації проекту. З обох сторін висловлено сподівання щодо плідної співпраці у рамках проекту.

Переглядів: 1650 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будьмо милосердними

     Шановні галичани!
Щорічно 1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана. Це ще один привід пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити велику шану і повагу, християнську любов ветеранам війни та праці, нашим батькам, стареньким одиноким людям, які живуть поруч з Вами.

Переглядів: 1427 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Олімпійські ігри у Галицькій гімназії

     Давнє латинське  прислів’я  говорить : «В здоровому тілі – здоровий дух», тобто здорова людина має силу для того, щоб жити, працювати і навчатись. Ми мусимо дбати про наше самопочуття. А для цього потрібно займатись спортом, щоб завжди бути у формі, бути більш організованими і дисциплінованими.

Переглядів: 1600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У спадок – українська пісня

     16 вересня 2012 року у Народному домі м.Галича відбувся концерт заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків.
Щирими оплесками зустрічали галичани кожну пісню у виконанні молодих співаків. А пісні з репертуару батька артистів Назарія Яремчука «Стожари», «Зелений гай», «Тече вода»   співав увесь зал.  По закінченні виступу начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марія Іваськів, дякуючи гостям за концерт, сказала «Сьогодні галичани зібралися у цьому залі, щоб віддати данину пам’яті Вашому батькові, який, відійшовши у вічність, залишив Вам великий спадок – українську пісню. А в тій пісні є два крила –Назарій та Дмитро».                              
Брати Яремчуки подякували глядачам за теплий прийом і, зокрема голові райдержадміністрації Григорію Івасишину, за сприяння у проведенні концерту.

Переглядів: 2062 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До недобросовісних прикарпатських продавців алкоголю застосовано штрафних санкцій на понад 400 тисяч гривень

     За порушення умов цінової політики, реалізацію та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв суб’єкти господарювання втратять ліцензію на продаж зазначеної продукції. Про це під час зустрічі з представниками бізнесу, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами заявив голова ДПС в Івано-Франківській області Віктор Рахміль.

Переглядів: 1280 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net