на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Кольоровий Галич»

     Галицькі гімназисти – це та молодь, яка завжди бере активну участь в розвитку рідного міста. Це діти небайдужі до долі народу, до історії та звичаїв України. Так, протягом тижня галицькі гімназисти провели кілька акцій, тим самим проявивши себе з якнайкращої сторони.

Переглядів: 914 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Якщо влада втрачає голос, народ починає говорити гучніше. Нещодавно ця стара аксіома сповна втілилася у громадській блокаді продовольчих вантажів, які прямують із України до Криму. Активісти в Херсонській області у трьох напрямках буквально заблокували в’їзд грузовикам, мовляв, що ж це таке - Росія окупувала півострів, а наші міністри не проти «зони вільної торгівлі»?

Переглядів: 570 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«ВОЛЯ» представить команду Галичини та План розвитку Прикарпаття

     25 жовтня на місцевих виборах у нас буде можливість «перезавантажити» владу по всій області. Зламати стару систему зможуть тільки нові люди, які не були до цього в політиці, не причетні до корупції та олігархів… Люди, які перевірили свої якості Майданом, волонтерством і фронтом. Люди ВОЛІ…

Переглядів: 588 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проявімо милосердя до людей похилого віку

     1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, які засвідчують глибоку повагу українського суспільства, зокрема громадян Галицького району, до найстарших мешканців. 

Переглядів: 716 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Заощаджуй! Оформи житлову субсидію! Не плати зайвого!

     Субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації, або особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла, і на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг (далі — орендар).

Переглядів: 608 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«ВОЛЯ» виступає проти безгосподарності влади Галича

     Влада міста Галича на Івано-Франківщині «викидає гроші на вітер» у питанні забезпечення мешканців водопостачанням. У цьому переконані представники партії «ВОЛЯ».

Переглядів: 620 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«ВОЛЯ» вимагає звільнити головного лікаря Івано-Франківщини – корупціонера Матейка

     Люди ВОЛІ спільно з громадськістю провели під стінами Івано-Франківської ОДА акцію протесту з вимогою звільнення новопризначеного керівника департаменту охорони здоров’я ОДА Мирона Матейка.

Переглядів: 744 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Час «Українського об’єднання патріотів»: «УКРОП» іде на вибори

     Політична партія «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»  виникла з руху волонтерів та добровольців, громадянських активістів і просто патріотичних громадян. Це політична сила для всіх тих, хто готовий вести безкомпромісну війну зі старою корумпованою системою, яка загрожує існуванню країни, з російським агресором.

Переглядів: 696 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«УКРОП» проти фальсифікацій. Івано-Франківська обласна виборча комісія розпочала роботу з порушення законодавства

     У суботу, 19 вересня, члени Івано-Франківської обласної виборчої комісії розглядали та затверджували питання поділу виборчих округів. Однак, воно виявилось проблемним, адже робота розпочалась з порушення законодавства. Голова Івано-Франківської обласної організації політичної  партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», який і виявив ці порушення, разом з представниками двох інших політичних сил зумів на цьому етапі зупинити фальсифікацію.

Переглядів: 628 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сучасність у минулому Василь Тимків: «Дуже б хотілося зберегти національну пам’ять…»

     Нещодавно, 20 вересня 2015 року, на теренах нашого краю відбулося чергове перепоховання жертв комуністичного терору. Розкопки  поховань в селищі Єзупіль велися з 2012 року. В братській могилі (13 домовин, котрі підготувала місцева селищна рада) були захоронені рештки 225 осіб. Самі ж розкопки проводило обласне історико-просвітницьке товариство «Меморіал».

Переглядів: 863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

50 років школи Творчий доробок Заслуженого вчителя України

     Наритник Тетяна Миколаївна розпочала трудову діяльність у 1968 році на посаді вчителя української мови та літератури у Бурштинській середній школі №2. У 1978 р. призначена заступником директора з виховної роботи Бурштинського торгово-кулінарного училища. З 1981 по 2010 рік працювала вчителем української мови і літератури Бурштинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Переглядів: 1595 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виховуємо патріотів…

     15 вересня 2015 року  в  Жалиборівському НВК відбулося свято квітів на тему «Я - громадянин України і пишаюся цим». 

Кожен клас підготував по 3 композиції - з квітів, з овочів і фруктів, а також  малюнок.

Переглядів: 750 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будівництво школи в с.Крилосі триває

     Фундамент під будівництво школи в с.Крилосі було закладено ще в 2009 році.  Відтоді минуло багато часу, а роботи не проводилися. Змінювалося керівництво як держави, так і районної влади… До Крилоської школи приходили все нові й нові учні, які потребували нового навчального закладу. Проте через нестачу коштів будівництво школи зупинилося. Лише в 2015 році в районному бюджеті з’явилися потрібні кошти на відновлення будівництва навчального закладу в с.Крилос. 

Переглядів: 626 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звітно-виборна профспілкова конференція Бурштинської ТЕС ДТЕК

     17 вересня відбулась звітно-виборна профспілкова конференція Бурштинської ТЕС ДТЕК. На ній були присутні представники трудового колективу, адміністрації та профспілкового комітету станції, голова обласної ради профспілок Гриньків В.Т. та  мер м.Бурштина Курляк П.І. 

Переглядів: 1075 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Бурштині відсвяткували День міста

     20 вересня у Бурштині відбулось святкування Дня міста. І хоч цей день розпочався з грози, бурштинцям та гостям це не зіпсувало свята. 

Для хорошого настрою організатори продумали цікаву та різноманітну програму, що включала в себе багато заходів: футбол, шахи, турнір із регбі, настільний теніс, велопробіг, авіамодельний турнір та ін. Вулиці міста прикрасили різноманітні виставки народних умільців, ярмарки, дітей розважали атракціони та мультфільми у форматі «7D». 

Переглядів: 1051 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день серця

     В останню неділю вересня, починаючи з 2000 року, за ініціативою Всесвітньої федерації серця проводиться Всесвітній день серця. Основна його мета - підвищення обізнаності населення про серцево-судинні захворювання, необхідність максимального привернення уваги людей до свого здоров’я, здійснення профілактичних заходів.

Переглядів: 537 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Акція «День серця»

     У рамках проведення Дня серця в м.Галичі на майдані Різдва проходила акція, головна мета якої - надання практичних рекомендацій населенню щодо профілактики розвитку серцево-судинних захворювань. 

Переглядів: 510 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Травматизм та його попередження у дітей

     Термін “травма” означає тілесне пошкодження при пораненні. Пошкодження, які повторювались у певній групі населення, називаються травматизмом.

Під дитячим травматизмом слід розуміти сукупність раптово виниклих ушкоджень серед дітей різного віку. 

Переглядів: 814 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сказ – це небезпечно!

     Сказ – це гостра інфекційна хвороба, що виникає після укусу зараженої сказом тварини. Хвороба протікає з сильним ураженням нервової системи і зазвичай закінчується смертю.

Переглядів: 713 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оголошення

     Колектив Галицької ЦБ запрошує своїх читачів, всіх мешканців та гостей району взяти участь у заходах, організованих з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек:

Переглядів: 604 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Для нас немає чужих дітей!

     Щороку 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, який встановлений Указом Президента України від 27 листопада 2008 року №1088/2008, враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї та з метою підтримки і  розвитку національного усиновлення. 

Переглядів: 725 | Коментарів: 1 Детальніше >>

З 1 жовтня 2015 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних сил України

     Шановні призовники!

Боронити свою державу – це почесний обов’язок кожного громадянина України.

Сьогодні Батьківщина довіряє Вам найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. 

Переглядів: 611 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Приписка до призовної дільниці

     Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” в січні-березні 2016 року буде проводитися приписка громадян 1999 року народження до призовної дільниці Галицького району.

З метою організованого і якісного проведення приписки Вам необхідно в термін до 01.10.2015 року подати в військовий комісаріат списки юнаків 1999 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці.

Переглядів: 804 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НРУ та КУН йдуть на вибори спільно

     21 вересня спільною конференцією Галицьких районних організацій «Народний Рух України»  та «Конгрес Українських Націоналістів» прийнято рішення йти на вибори 25 жовтня 2015 р. єдиною політичною командою.

Переглядів: 620 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розпочалася орендна виплата зерном за 2015 рік

     Минулого тижня ТзОВ «Даноша» розпочала орендну виплату за земельні паї у натуральній формі (зерном пшениці) в селах, де компанія орендує землю. 

Як відомо, земельний банк «Даноші» налічує близько 12 тисяч гектарів землі на Прикарпатті. А це – 38 сіл та понад 10 тисяч договорів оренди. 

Переглядів: 690 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рак картоплі

     Рослини-господарі. З культурних рослин збудник раку вражає лише картоплю. Під час штучного зараження в лабораторних умовах уражалася значна кількість видів пасльонових, у тому числі різні сорти томатів.

В Україні рак картоплі зареєстровано в 13 областях. На Закарпатті збудник зареєстрований з 1924 року. 

Переглядів: 1260 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відшкодування за виплату середньої заробітної плати працівнику, призваному під час мобілізації на особливий період

     Відповідно до ст. 119 КЗпП (зі змінами, внесеними Законом № 1275) передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період,  зберігаються місце роботи, посада, а також їм компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, де вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. 

Переглядів: 606 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net