на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Чия земля?

     Мешканців Бурштина зацікавило, хто ж господарюватиме на земльній ділянці, яка звільнилася від дерев у парку імені Шевченка, що знаходиться у старій частині міста, хто дав на те дозвіл, щоб зрізати там насадження.
По суті. З куп сухого коріння видно, що дерев зрізано чимало і робилося це ще далеко до сьогодні. Ця територія знаходиться дещо далі від центральної дороги, а саме на повороті до села Озеряни. Можливо, тому ніхто й не відреагував на такий вчинок скоріше. Тож для того, щоб прояснити ситуацію, редакція газети “ГС” звернулася до Бурштинської міської земельно-екологічної служби, зокрема до її начальника Володимира Копаниці. Ось що він відповів:

Переглядів: 1729 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Необережність ледь не призвела до біди

     В редакцію звернулася група мешканців села Залуква, стурбованих екологічною ситуацією в селі, викликаною діяльністю фермерського господарства «Агроінвест», яке господарює на території населеного пункту. Стурбованість залуквян не є безпідставною. За їх повідомленням 15 вересня 2011 року під час випасання худоби сталося раптове захворювання півтора десятка корів.

Переглядів: 1608 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Мар’яна Рудак: Про події в області

     Чорнобильці «за» справедливість!
Прикарпатці, котрі потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи (загалом їх на Івано-Франківщині 1340 осіб), відстоювали свої права під стінами Верховної Ради. Причина – прийняття законопроекту «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень». Словом, кажуть чорнобильці, 16 категорій пільговиків можуть забути про соціальну допомогу. Акція протесту, розповідають, була мирною і спокійно доти, доки один афганець не сказав:

Переглядів: 1558 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Поташник: Про події в районі

     Район презентував туристичну галузь
23 вересня в Івано-Франківському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. І.Франка відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні. У представленні туристично-рекреаційного потенціалу Івано-Франківщини під красномовною назвою «Писанкове Прикарпаття» була організована виставка-презентація, участь в якій взяли всі райони нашої області, навчальні заклади, які готують фахівців туристичної галузі, та окремі туристичні підприємства.

Переглядів: 2167 | Коментарів: 1 Детальніше >>

30 вересня – день усиновлення

     День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.
Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок суспільства, держави.

Переглядів: 1698 | Коментарів: 0 Детальніше >>

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку

     В Україні налічується понад 14 млн. пенсіонерів, а це люди, вік яких більший за 55-60 років. Як же досягти того, аби життя людини було повноцінним, сповненим радощів, успіхів і перемог.
Під впливом різних несприятливих факторів, з якими впродовж життя зустрічається людина, її організм зазнає тих чи інших ушкоджень – різноманітні травми, опіки, операції, захворювання. Відбувається збій у збереженні цілісності організму.

Переглядів: 1802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хай старість буде Вам на радість!

     Щорічно 1 жовтня в Україні та у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
Це ще один привід пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити велику шану і повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям.

Переглядів: 1361 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася колегія

     27 вересня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання: про стан готовності підприємств житлово-комунальної галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр. та хід виконання розпорядження голови ОДА від 22.04.2011 року №260; про роботу Галицького РЦСССДМ щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми і молоддю;...

Переглядів: 1623 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Компетентні, творчі, перспективні

     Коли ще не було на землі жодної професії, професія вчитель вже існувала. Школою був навколишній світ, а людина, яка знала й розуміла більше за інших – учитель, стояла перед учнями не з книжкою в руках, а зі словом на устах. Учитель навчав жити, бачити, розуміти, вів за собою.
Змінюється час – змінюється парадигма освіти, вектори розвитку навчального закладу, залишається незмінним тільки бажання справжнього керівника бути на вістрі часу, не зупинятися на досягнутому.

Переглядів: 1698 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Життя, окрилене талантом

     Світлана Ярославівна ГуйтанТалант любові – рідкісний талант. А Вчитель – це завжди цілий світ. Світ Любові. Справжній педагог народжується з почуттям глибокої поваги до людини, з серцем, яке переповнене любов’ю до рідної землі.
Така Світлана Ярославівна Гуйтан – учитель іноземної мови Мединської загальноосвітньої школи І-III ступенів.
Доля щедро обдарувала її різними талантами: вміла кравчиня, художник, ерудований організатор і дизайнер, самобутній поет і композитор. У її долі талант і професія тісно переплетені в одне ціле.

Переглядів: 1694 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місія та стратегія психологічної служби

     Розвиток психологічної служби та позитивні досягнення в її діяльності були б неможливими без плідної самовідданої роботи практичних психологів та соціальних педагогів, які створюють осередок розвитку психологічної служби району.
Видатний педагог В.Сухо-млинський писав: «Я не боюся ще раз повторити: турбота про здоров’я – найважливіша праця вихователя. Від життєдіяльності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток».

Переглядів: 2021 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Добрі справи Лева Чачковського

     Кожна людина, яка живе на землі, повинна залишити після себе добрі сліди. Вони не обов’язково мусять виражатися у мистецьких чи літературних творіннях. Це можуть бути просто добрі справи, які людина робить у силу своїх можливостей, залежно від рівня її моральних якостей. Таким добродійником був свого часу і Лев Чачковський, про якого відомий археолог Я. Пастернак сказав: «Він був дуже скромним чоловіком, але небуденної вдачі, якого велику активність і живу молодечу рухливість мусили подивляти всі, що його знали».

Переглядів: 2297 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І біль і радість одночасно

     Такі почуття переповняли душу і серце минулої середи на концерті заслуженого артиста України, Героя України Анатолія Паламаренка. Людини, слово якої впродовж десятиліть, в різні суспільні формації, заставляло серце швидше битися, розум – активніше думати, пройматися радістю та гордістю за його великий талант, тішитися прекрасною українською мовою, яка в його устах звучить якось особливо – співуче, колоритно, досконало.

Переглядів: 1446 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Графіка Левка Бондаря

     У Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» розпочався осінній виставковий сезон. Започаткувала його виставка графіки відомого барда та художника Левка Бондаря, яка відкрилася 27 вересня. Значна кількість присутніх на заході засвідчила, що наша, досить різноманітна за своїми мистецькими вподобаннями громада, потребує подібних атракцій і хоче частіше бути дотичною до світу мистецтва.

Переглядів: 1785 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Порядок складення та подання запитів на публічну інформацію

     Відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI “Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547 “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” та постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 “Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” і з метою створення...

Переглядів: 1528 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інноваційний підхід бібліотекарів до обслуговування книгокористувачів

     Зрідка Президенти України все-таки дослухаються до голосу Господнього.
Такою оказією в новітній історії, без сумніву, можна вважати подію 14-тилітньої давнини, коли на 7-му році буття незалежної України згідно з Указом Президента від 14 травня 1998 р. №471/98 день святих великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії (Мудрості) був визнаний також і як Всеукраїнський день бібліотек.
Цей випадок переконливо засвідчив про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція як бібліотека.

Переглядів: 4035 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що трапиться одного дня, коли Україна здобуде нарешті політичну свободу?..

     Ще в 1984 році польський релігійний та громадський діяч Адам Загаєвський висловив сумнів щодо подальшого духовного розвитку посттоталітарного суспільства: “Що трапиться одного дня, одного чудового дня, коли Польща здобуде нарешті політичну свободу? ... Чи все те, що вдалося у польській ситуації зберегти, врятувати од повені, од знищення і навіть піднести над небезпекою – наче високий прекрасний мур, усе те, що постало як відповідь на загрозливий виклик тоталітаризму, зникне в той самий день, коли зникне й виклик”...

Переглядів: 1489 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Переваги подання електронної податкової звітності очевидні

     Підприємствами Галицького району узято темп на ведення податкового обліку в електронному вигляді. Загальна кількість платників податку на додану вартість регіону, які звітують за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку, досягла 116 або 89,2%, у тому числі 98 (або 85,7%) платників ПДВ-юридичних осіб та 32 (або 100%) платників ПДВ-фізичних осіб.

Переглядів: 1667 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Газ – це благо, але ним треба вміло користуватись

     З 14 вересня по 15 жовтня цього року Галицьке управління по експлуатації
газового господарства проводить місячник безпеки користування газом.

Шановні користувачі газом!
Суворо дотримуйтесь правил користування газом і газовими приладами.

При наявності в приміщенні запаху газу необхідно:

Переглядів: 1580 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Навчання та перевірка знань з охорони праці та допуск до виконання робіт

     Працівники підприємств, установ, організацій при прийомі на роботу і періодично в процесі роботи повинні проходити навчання і перевірку знань з питань охорони праці відповідно до Типового положення про навчання з питань охорони праці та згідно з відповідним положенням, затвердженим керівником підприємств.

Переглядів: 1631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ризоманія — небезпечна вірусна хвороба цукрових буряків

     Ризоманія — одна з найнебезпечніших хвороб цукрових буряків. У заражених вірусом рослин відбуваються глибокі метаболічні зміни: уповільнюються ріст, розвиток і процеси цукронакопичення, порушується функціонування провідної системи, що призводить до зменшення вмісту води в коренеплодах, зменшується вміст сухих речовин, загального й альфа-амінного азоту, а кількість натрію, калію, кальцію зростає порівняно зі здоровими коренеплодами. Уражені буряки стають дерев’янистими, часто загнивають із хвостової частини. Внаслідок цих змін погіршуються технологічні якості коренеплодів і знижується вихід цукру із сировини.

Переглядів: 2483 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Освітній рівень населення області

     Впродовж ряду років, починаючи з 2000 року, Головним управлінням статистики здійснюється вибіркове обстеження умов життя домогосподарств, одним з питань дослідження якого є рівень освіти населення.
За отриманими даними, серед осіб, вік яких  передбачає наявність освіти (6 років і старші), повну вищу освіту отримали 13%, базову вищу – 2%, неповну вищу – 14%, повну загальну середню – 39%, базову загальну середню – 16% та 10% – початкову загальну середню.

Переглядів: 1656 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прямі іноземні інвестиції в економіку у січні-червні 2011 року

     Станом на 1 липня 2011р. в економіку Галицького району іноземними інвесторами з 7 країн світу вкладено 712,7 тис.дол.США прямих іноземних інвестицій (акціонерний капітал). Обсяг іноземного акціонерного капіталу порівняно з обсягом на початок року зменшився на 14,6%.
Основними інвесторами залишаються нерезиденти Кіпру.
Найбільш привабливими для інвесторів виявилися підприємства промисловості, де зосереджено понад 96% іноземного капіталу.

Переглядів: 1640 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДАІ проводить огляд доріг

     На регульованому переїзді перегону «Ходорів–Івано-Франківськ» 19 вересня водій автомобіля ВАЗ, ігноруючи вимогами сигналів світлофорної та звукової сигналізації та дорожнього знаку 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено», виїхав на залізничний переїзд, де здійснив зіткнення із вантажним поїздом. Внаслідок ДТП водій та пасажир автомобіля отримали тілесні ушкодження.

Переглядів: 1528 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Футбольний турнір

     4 вересня у місті Галичі відбувся турнір ветеранів «Кому за 40» на спортивному майданчику Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Участь у турнірі взяли футбольні команді із Тустані, Водник, Залукви, Комарова. Матчі завершилися з таким рахунком: Тустань-Водники – 3:1, Тустань-Залуква  – 1:1, Тустань-Комарів  – 2:0

Переглядів: 1699 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net