на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Гарний другий дім отримали дітки села Мединя

     21 вересня 2012 року відбулася знаменна подія для жителів с.Мединя – урочисте відкриття дитячого навчального закладу, який розрахований на 40 місць для дітей у віці від 3 до 6 років.

Переглядів: 3392 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Страшно, коли не рухаєшся вперед: життя стоїть на місці, а зміни не поспішають додавати кольору будням. Та повертатися до старих звичок, будити минуле і творити теперішнє за його жорстокими правилами – значно гірше. Невже ми і справді помаленьку стаємо свідками відродження радянської дійсності – з її привидами, кошмарами та скелетами у шафі? Спершу вигадали закон, який буцімто рятує дискриміновані нацменшини, забезпечуючи їм право розмовляти рідною мовою (а насправді створюючи родючий ґрунт для повнокровного функціонування «русского языка» і його всепоглинання). Тоді накинулися на ТВі, перекриваючи каналу кисень.

Переглядів: 1476 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола АЗАРОВ: “Підготовлено бюджет стабільності і розвитку”

     На засіданні Уряду 12 вересня 2012 року з розгдяду проекту державного бюджету на 2013 рік Прем’єр-міністр України Микола Азаров у своєму виступі наголосив: «Підготовлено бюджет стабільності і розвитку, четвертий посткризовий бюджет.

Переглядів: 1337 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      21 вересня 2012 року в залі засідань районної ради відбулася нарада-семінар з питань реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення, запобігання надзвичайним ситуаціям, готовності органів управління та сил реагування на надзвичайні ситуації в області техногенного та природного характеру.  Участь у нараді взяли представники районних спеціалізованих служб цивільного захисту, сільських рад, підприємств та організацій району. 

Переглядів: 1517 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Колегія

     26 вересня 2012 року голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів чергове засідання колегії, у якому взяли участь перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Василь Ковальчук, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівники установ та організацій району, міські, селищний,сільські голови та секретарі рад, керівники правоохоронних органів.

Переглядів: 1376 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День усиновлення

     30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії, Україна святкує День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння. В цей день я вітаю тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Але в цей урочистий день ми також повинні думати й про тих хлопчиків і дівчаток, які ще чекають такої бажаної для них родини.

Переглядів: 2309 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Школа для молодого вчителя

     Щороку, коли благодатна осінь  робить перші кроки по Галицькій землі, в освітянську родину вливається нове поповнення – молоді вчителі.  І відповідальність за їх адаптацію лягає на плечі працівників районного  методичного центру відділу освіти Галицької райдержадміністрації. Саме тому й було створено школу молодого вчителя, мета діяльності якої – допомогти молодому спеціалістові подолати складний етап перших кроків на вчительській ниві.

Переглядів: 2906 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Від професіографічної екскурсії – до власної справи

     Одним з важливих напрямів профорієнтаційної роботи служби зайнятості є проведення професіографічних екскурсій. Галицьким районним центром зайнятості було організовано для безробітних осіб екскурсію до перукарні «Комплімент», яка мала ряд завдань: на прикладі показати, що організація власної справи, а тим більше, у сфері послуг населенню – реальний спосіб вирішити проблему працевлаштування; дати можливість безробітним громадянам побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватись як і з роботодавцем, так і з професіоналами своєї справи.

Переглядів: 1840 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Співучасника вбивства Миколи Шкрібляка довічно ув’язнено

     На Прикарпатті судом першої інстанції до довічного ув’язнення засуджено співучасника вбивства у 2002 році кандидата в народні депутати Миколи Шкрібляка
Івано-Франківський міський суд виніс вирок у кримінальній справі, порушеній Управлінням СБ України в Івано-Франківській області стосовно жителя м.Бендери, 1962 року народження, громадянина Республіки Молдова Юрія Мідрігана – співучасника резонансного вбивства Миколи Шкрібляка. Його визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258 Кримінального Кодексу України (терористичний акт) та ч. 1 ст. 263 Кримінального Кодексу України (придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу).

Переглядів: 1494 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Служба зайнятості – роботодавцям

     Державна служба зайнятості надає широкий спектр послуг роботодавцям: інформаційні та консультаційні послуги, підбір персоналу, в тому числі з використанням профдіагностичних методик, організація профнавчання, підвищення кваліфікації необхідних спеціалістів, у тому числі на робочих місцях, допомога в організації оплачуваних громадських робіт, також надання дотацій для працевлаштування безробітних громадян.

Переглядів: 2015 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дмитро Герчанівський – січовик і публіцист

     Нерідко буває так, що ім’я якогось історичного діяча є дотичним до певних подій, котрі не завше пов’язані з його малою батьківщиною. Тоді ім’я залишається на слуху, хоча відтворити, бодай, якісь біографічні складові немає змоги, бо ніхто  про особу  і про його життя чи походження нічого конкретного  не пам’ятає. Так було із Дмитром Герчанівським, доля якого занесла не деякий час до Крилоса, де він обіймав посаду управителя митрополичих дібр і був активним у громадському житті села. Власне немалою заслугою Д. Герчанівського  стало те, що саме він у «Альманасі Станіславіської землі» опублікував  статтю «Крилос і його княжий двір» і таким чином став одним із перших популяризаторів  його славної минувшини. Однак  життєпису автора статті ми не знайшли ні в енциклопедії, ні у Вікіпедії. Проте за згадками у різних книгах та статтях ( в тому числі й інтернетних), ми усе ж спробували відстежити його непросте життя.

Переглядів: 3285 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Акорди Митуси

     За вікном осінь. Вона  може бути і золотою, і дощовою. І від того, з яким настроєм вона нас зустрічає, залежить  стан нашої душі. Від цього і рядки, народжені під її впливом, такі різні.  Проте ми зауважили, що, незважаючи на постійні зміни  погоди, поети люблять писати про осінь. Вона ніби дає можливість щось осмислити, підвести якусь риску, оцінити себе і  навколишній світ.
 Осінь, що рясніє різнобарв’ям, відлунює спогадами і дає надію на майбутнє. З нею ми щось ніби втрачаємо, але щось більше беремо для себе. Отакою вона є із року в рік. Тому у сьогоднішній добірці поезії ми підібрали вірші про осінь. То ж нехай ці рядки принесуть насолоду поціновувачам поетичного слова і саме завдяки їм люди зможуть побачити  справжню красу цієї пори року.

Переглядів: 1795 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Говерла – Мекка для українців

     На порозі свого 20-літнього ювілею колектив Бурштинської телерадіокомпанії „РАІ” вирішив підкорити найвищу точку в Україні – Снігову Гору , так в перекладі з угорської означає слово Говерла.

Переглядів: 1775 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Конструктивний діалог триває

     У  Державній податковій інспекції у Галицькому районі  проводиться планомірна робота у напрямку перетворення ДПС із фіскального органу в сервісну службу.
Крок за кроком діяльність податкової служби спрямовується на підтримку платників податків, на створення умов для зручного ведення бізнесу. А бізнес, в свою чергу, демонструє нам сумлінне виконання своїх обов’язків щодо сплати податків. За підсумками  8 місяців поточного року до Зведеного бюджету мобілізовано 174,2 млн.грн, до Державного – 50,3 млн. гривень.

Переглядів: 1526 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Родове коріння Зигмунда Фрейда

     Тисмениця не так давно відзначила своє 950- ліття. Як і в кожного міста, у ньому  є теж  чимало цікавинок, котрі відкривають маловідомі сторінки  славної історії. Одна з них стосується походження  людини,  ім’я якої добре відоме в усьому світі. Це Зигмунд Фрейд – батько психоаналітики. Декілька років тому у періодиці появилася інформація про те, що цей відомий учений народився саме у Тисмениці. Однак з часом це припущення довелося спростовувати. Проте, як кажуть, диму без вогню не буває. Щось таки мусіло зв’язувати родину Фрейдів із цим давнім галицьким містечком.

Переглядів: 1859 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про правила етичної поведінки

     17 травня 2012 року прийнято Закон України «Про правила етичної поведінки». Цим Законом встановлено, що особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, під час виконання своїх службових повноважень зобов’язані:
— неухильно додержуватися вимог закону та загальновизнаних етичних норм поведінки;
— діяти виключно в інтересах держави або органів місцевого самоврядування;

Переглядів: 2303 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розмова з дитиною захистить від небезпеки

     Світять лампочки в помешканнях, працює телевізор, гуде комп’ютер, шумить пральна машина та порохотяг, вмикається холодильник... Усе це відбувається завдяки тому, що вже понад століття у наших домівках є електроенергія. Електроенергія — це благо цивілізації, якщо нею користуватися обережно. Шановні батьки! Поговоріть з дітьми про небезпеку ураження електричним струмом. Нагадуйте своїм дітям і самі завжди дотримуйтеся правил користування електроприладами та норм поведінки поблизу енергетичного обладнання.

Переглядів: 1557 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Необережність під час куріння призвела до пожежі

     На сьогоднішній день однією з основних причин виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем.  Кожна десята пожежа виникає з вини людей, які зловживають спиртними напоями. Нерідко, “підпивши”, людина кидає недопалок, де попало, або лягає спати із непогашеною цигаркою. Таке легковажне ставлення до правил пожежної безпеки, здебільшого, закінчується трагічно.

Переглядів: 1429 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення до мешканців краю

     З давніх-давен вогонь був другом людини, даючи їй тепло та затишок. Водночас він не вибачав легковажного чи байдужого ставлення до себе, жорстоко караючи усіх довкола. Часи ідуть, все у світі змінюється… Ми навчилися  приборкувати  стихії  або  хоча б мінімалізувати наші втрати у боротьбі з нею. Та кількість пожеж, зареєстрованих від початку року на Івано-Франківщині, – а їх більше тисячі семисот – переконливо свідчить про одне: хоча причини пожеж різні, наслідки завжди однакові - знищене чи понівечене майно, нажите важкою працею, і, що найстрашніше – втрачені людські життя.

Переглядів: 1305 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика - основне завдання Фонду

     Дешевше запобігти нещасним випадкам на виробництві, ніж ліквідувати їх наслідки.
Тому одним із основних завдань страхування від нещасного випадку є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів.
В відділенні Фонду в Галицькому районі працює консультативний пункт з питань охорони праці, де кожний може одержати кваліфіковану, всебічну допомогу щодо організації належної роботи з охорони праці та профілактики нещасних випадків на виробництві.

Переглядів: 1621 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома населення Галицького району

     Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє про зміни у законодавстві стосовно підвищення соціальних гарантій особам, які здійснюють догляд за інвалідом І-ІІ групи внаслідок психічного розладу. 

Переглядів: 1384 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До Всесвітнього дня серця

     За рішенням Всесвітньої федерації серця, починаючи з 2000р, щорічно в останню неділю вересня відзначається Всесвітній день серця.
Серцево-судинна патологія є актуальною та займає перше місце в загальній структурі захворюваності жителів нашої країни і за останні 10 років збільшилася на 55,3%.
«Профілактика серцево-судинних захворювань серед жінок і дітей» – тема Всесвітнього дня серця 2012 року.
Передумови, які послужили для акцентування уваги, ВООЗ вважає наступні:

Переглядів: 1744 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net