на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Майже так, як у Малевича…

     Вже неодноразово доводиться чути про те, що Галич, як столиця древнього князівства, не завжди відповідає вимогам історичного центру. Йдеться зокрема про автобусні зупинки в напрямках Львова та Івано-Франківська. І якщо зупинка у Львівському напрямку ще менш-більш освічується ліхтарями автозаправної станції, то ті, хто прямує з Галича до Івано-Франківська, змушені в темну пору доби очікувати на свій транспорт у суцільній темряві. Останню «розсікають» лише вогні автомобільних фар, що проїжджають повз зупинку. 

Переглядів: 671 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято радості, тепла і надії

     У Святвечір кожного з нас обіймає особлива духовна радість. Відчули її і підопічні стаціонарного відділення Галицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в смт Більшівці разом з отцем-мітратом Василем Завірачем. Він привітав присутніх зі святом Різдва Христового, яке несе кожному з нас нові надії і сподівання.

Переглядів: 718 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Івано-Франківській облраді все-таки створять окрему комісію з питань учасників АТО

     Члени постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики підтримали пропозицію депутата облради від партії «ВОЛЯ» Андрія МАРІЙЧИНА щодо створення окремої депутатської комісії, яка займатиметься вирішенням проблем прикарпатських учасників АТО. Під час засідання депутатської комісії наголосив, що мав один неприємний інцидент і не знав до кого звернутися.

Переглядів: 600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок експорту об’єктів регулювання

     Підкарантинні матеріали й об’єкти вивозяться за межі України в режимі експорту в супроводі фітосанітарного сертифіката, виданого державним фітосанітарним інспектором, із зазначенням їх походження та адреси закордонного вантажоотримувача. Фітосанітарний сертифікат видається на кожну партію підкарантинних матеріалів, що експортуються у відповідності до вимог Продовольчої і сільськогосподарської організації, Організації Об’єднаних Націй, діючих міжнародних умов з карантину та захисту рослин країн торговельних партнерів, які ратифіковані Україною, та вимог країн-імпортерів.

Переглядів: 675 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Остерігаймося грипу!

     На грип та подібні захворювання хоч раз у житті, а здебільшого декілька разів на рік, доводилося хворіти кожному. 

Віруси, що викликають дані захворювання, передаються двома основними шляхами: повітряно-крапельним — через вдихання мікрочастинок слизу з дихальних шляхів хворого, що потрапляють у повітря при чханні, кашлі, розмові;  контактно-побутовим — при попаданні вірусу з поверхні предметів, брудних рук на слизові здорової людини. 

Переглядів: 617 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Наші волонтери щасливо повернулися з-під нещасливого Щастя

     У заголовку - не гра слів, а наша реальність, в якій превалює всенародне бажання миру, наближення якого дуже залежить від захисників Вітчизни, котрі мужньо тримають стратегічні позиції в зоні проведення АТО, та й від кожного на мирній території України, звідки постійно йде допомога хлопцям на Схід.

Переглядів: 747 | Коментарів: 0 Детальніше >>

То ціни загубили совість чи ті, хто їм потакає?

     «Дивіться, люди добрі, вже навіть продавці бояться цін на товари, якими торгують, тому на цінниках пишуть вартість не кілограма, а 100 грамів м’яса свинини, курячої тушки, фаршу та печінки!» – сказала, стоячи біля вітрини в одному із магазинів Галича, місцева мешканка. 

Переглядів: 776 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Нові Скоморохи – центр троїстих бажань, що прагнуть здійснення

     Сьогодні наша рубрика «Як ся маєш, рідне село?» завершує вивчення життя-буття на теренах Новоскоморохівської сільської ради, якій підпорядковано три населених пункти: власне Нові Скоморохи, Старі Скоморохи та Підшумлянці. А це з точки зору управління означає, що в одного сільського голови повинна боліти голова одразу за три села. Можливо, саме через таке троїсте, чи інакше кажучи, потрійне навантаження в 2013 році тодішній керівник сільради завчасно склав повноваження. Тоді парламенту України довелося призначати дострокові вибори, в результаті яких, не боячись труднощів, новим головою став Михайло Степанович Перепічка. А на останніх чергових – у жовтні 2015-го – у діючого голови був тільки один опонент. Отримавши перевагу в 72 голоси, Перепічка залишився з громадою й надалі.

Переглядів: 2065 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Унікальне видання побачило світ у ПП «Галицька друкарня плюс»

     Напередодні Нового 2016 року вперше в історії новітнього Галича побачило  світ оригінальне презентаційне видання перекидного настінного календаря «Галич у давній  гравюрі з приватної колекції Андрія Чемеринського». Детальніше про проект у розмові з співавтором календаря, старшим науковим співробітником Національного заповідника «Давній Галич», членом Національної спілки краєзнавців України Андрієм Чемеринським.

Переглядів: 793 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Громада с. Тустань відвідала біогазовий завод

     11 січня депутати Тустанської сільської ради разом із головою відвідали біогазовий завод ТзОВ «Даноша». 

Іван Кальковець, керівник дільниці з вироництва біогазу, розповів про його історію та технічні деталі виробництва. 

Переглядів: 847 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нагородження футбольної команди «Касова» села Бовшів

     9 січня 2016 року в приміщенні Будинку культури с.Бовшів відбулося вшанування футбольної місцевої команди «Касова», яка в минулому році стала володарем кубка району з футболу та виборола золоті нагороди чемпіонату району. 

Переглядів: 771 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net