на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Захисти нас, Мати Божа, своїм омофором!

     14 жовтня християни східного обряду пошановують Покрову Пресвятої Богородиці. За легендою, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу Константинополь, намагаючись захопити місто. Мешканці столиці Візантії у щирій молитві звернулись до Богородиці з проханням про порятунок. І Богородиця, за оповіданнями, з’явилася перед людьми та вкрила їх своєю покровою (омофором). Вороги вже не могли побачити цих людей. Як вказують деякі джерела, вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами.

Переглядів: 4506 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято в Бурштині

     День міста БурштинаДля мешканців Бурштина вже стало традицією зустрічати свято рідного міста вагомими здобутками. Цьогоріч, за словами міського голови Ярослава Громка, значних успіхів у праці домоглися енергетики Бурштинської ТЕС (директор М. Романів), завдяки наполегливій праці яких вдалося значно скоротити витрати палива на виробництво електроенергії, зменшити кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище.
У півтора рази збільшився випуск збірного залізобетону у порівнянні з 2009 роком працівниками ВАТ “Домобудівник” (директор О.Хом’як).
На сьогодні стабілізувалась робота ТзОВ «Західрембуд» (директор Л.Головчак), зокрема, з ремонту і будівництва доріг, житлового фонду. До свята працівниками підприємства оновлено вулиці Т.Шевченка, Січових Стрільців.

Переглядів: 7512 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міф про трансгенну загрозу

     Міфи про ГМОЗа останні роки аграрна сфера в Україні набирає нових обертів. Більшість областей проводить політику відновлення сільського господарства і тепер ми щовесни бачимо збільшення посівних площ. Разом з тим з’являються нові технології вирощування рослин, але звичайний подорожній захоплюється красою золотистих нив, литаврами соняшника та яскраво-жовтим ріпаком, а не назвами сортів та видів. Сьогодні ми з вами навіть не замислюємось над тим, що росте в нас за селом. Нам ніхто не повідомляє, яке насіння використовують аграрії (генномодифіковане чи звичайне).

Переглядів: 3788 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Круглий стіл

     Круглий стіл у Галичі21 вересня в Галицько-Рогатинському об’єднаному військкоматі відбулося засідання круглого столу щодо виконання вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією». В заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега, військовий комісар об’єднаного Галицько-Рогатинського військового комісаріату Борис Ястремський, прокурор Галицького району Ігор Стефанишин, голова військово-лікарської комісії, заступник головного лікаря району Любов Водославська, працівники правоохоронних органів, військового комісаріату та районної державної адміністрації.

Переглядів: 6016 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За вимагання хабара СБУ затримала начальника відділу внутрішньої безпеки податкової

     Марія Римар, прес-група Управління СБУ в Івано-Франківській області20 вересня співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області у різних районах області провели два одночасних затримання за підозрою у вимаганні і одержанні хабара.
Зокрема, за вимагання хабара у сумі 1 тисяча доларів США було затримано начальника відділу внутрішньої безпеки при ДПА в Івано-Франківській області. Варто наголосити, що регіональні відділи внутрішньої безпеки при Державній податковій адміністрації, підпорядковуючись безпосередньо ДПА в м. Києві, покликані боротися з корупцією у лавах податківців.
Але начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПА в Івано-Франківській області, всупереч не лише власним посадовим обов’язкам, але й Кримінальному Кодексу України, вимагав хабара за те, що не ініціюватиме проведення додаткової перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства в місті Долина, на якому підлеглі йому співробітники податкової виявили порушення.

Переглядів: 3165 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Йдемо до тих, хто прагне зробити життя в Україні якісним»

     Віктор БалогаСтарт нового політичного сезону, що традиційно припадає на осінь, цього року має одну, але надзвичайно важливу особливість. Він збігся з початком виборів до місцевих органів влади, що в наступні п’ять років визначатимуть умови, в яких житиме кожен із нас. Тому до 31 жовтня немає жодного сенсу дивитися репортажі з Верховної Ради, бо головні політичні новини зараз народжуються у селах, райцентрах і містах по всій країні.

Переглядів: 3808 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Держава починається з дітей

     Дитина-студент«Гармонійний, всебічний розвиток можливий лише там, де два вихователі –школа та сім’я – не лише діють одностайно, ставлячи перед дітьми ті самі вимоги, а є однодумцями, поділяють ті самі переконання…». Цей вислів В.Сухомлинського став епіграфом районного батьківського форуму «Співпраця школи і сім’ї у вихованні гармонійної особистості», який відбувся 17 вересня під патронатом відділу освіти районної державної адміністрації.

Переглядів: 2336 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проблема адаптації шестирічок до школи

     Не хочу до школиВступ до школи — переломний етап у житті дитини. Він пов’язаний з новим типом стосунків з оточенням (ровесниками й дорослими), новим видом основної діяльності (навчальної, а не ігрової). У житті дитини змінюється все: обов’язки, оточення, режим. Це «кризовий період» у житті дитини, і ця «криза» виявляється у тому, що свої ігрові потреби дитина має задовольняти навчальними способами. Процес адаптації до шкільного життя у дітей триває по-різному — від 2 тижнів до 2-3 місяців (залежно від рівня їх готовності до школи, психофізіологічних особливостей та стану здоров’я). Вирішальну роль тут відіграє сформований у дошкільному віці рівень готовності до школи, «шкільної зрілості».

Переглядів: 7114 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Особливості створення та діяльності окремих видів кооперативів

     Михайло СтасюкХочеться розглянути особливості створення та діяльність молочарського кооперативу. Адже його запровадження дасть змогу виробникам забезпечити безперебійний продаж лишків продукції, підвищити надходження до місцевого бюджету та стабілізувати поголів’я ВРХ в районі.
Процес створення даного кооперативу складається з кількох етапів. Членами молочарського кооперативу є лише фізичні особи – виробники молока в особистих підсобних господарствах.
Ініціативна група створюється не з усіх засновників, а з найбільш активних лідерів на селі. Кооператив об’єднує ...

Переглядів: 7379 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зелений туризм – вигідний бізнес

     Залений туризмСьогодні в лексикон українців вкоренилося поняття зелений туризм – один із видів бізнесу з розвиненою туристичною інфраструктурою, який вже давно набув поширення у цивілізованих країнах. Зрештою, це бізнес, який не потребує великого стартового капіталу.
Даний вид підприємництва дає змогу вирішити проблеми зайнятості населення. А для українського села може стати панацеєю від багатьох проблем. Не залишається поза увагою й міський житель, для якого зелений туризм є чудовим способом розслабитись, відпочити фізично і духовно.

Переглядів: 4455 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Правовий всеобуч

     Утримання аліментів
– Я бажаю розлучитися з чоловіком. Від шлюбу маю неповнолітню дитину, на утримання якої хочу стягнути аліменти. З яких доходів можуть утримуватися аліменти?
М.Т., м.Бурштин
Аліменти утримуються з усіх видів заробітку, у тому числі й з додаткової винагороди за основною роботою і за сумісництвом. Постановою Кабінету Міністрів України №146 від 26.02.1993 року затверджено Перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів. Окрім заробітної плати аліменти можуть стягуватись з:
- усіх видів доплат і надбавок до заробітної плати, грошових і натуральних премій, оплати надурочної роботи або...

Переглядів: 4528 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”

     МНС у Галичі17 вересня на спортивному майданчику Галицького РВ ГУ МНС в м. Галичі проводилась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”, мета якої – інформування населення про діяльність МНС України, спрямоване на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, особливо в частині запобігання травмування та загибелі людей під час їх виникнення;
- привернення уваги широких кіл населення держави до питань цивільного захисту;
- наочно засвідчити кращий досвід (вже набутий регіональними підрозділами МНС) та показати ті перспективи, які у найближчому майбутньому стануть реальними в царині захисту життя та майна людей, матеріальних і духовних цінностей народу.

Переглядів: 3406 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Газ – це благо, але ним треба вміло користуватись

     Природний газЗ 14 вересня по 15 жовтня цього року Галицьке управління по експлуатації газового господарства проводить місячник безпеки користування газом.
Шановні користувачі газом!
Суворо дотримуйтесь правил користування газом і газовими приладами.

Переглядів: 3151 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net