на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Віктор Пинзеник підтримує Володимира Гергелюка

     1 жовтня у районі перебував екс-міністр фінансів України, депутат Верховної Ради попередніх скликань, кандидат у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Віктор Пинзеник. У зустрічі взяли участь голова обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Роман Чернега та кандидат в народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» по 84 мажоритарному округу Володимир Гергелюк.
   На зустрічі зі студентами Віктор Михайлович окреслив своє бачення розвитку економіки та інвестиційної політики у нашій державі, відповів на багаточисленні запитання, які стосувалися і газових угод, і вступу України у митний союз, і забезпечення житлом, і надання першого робочого місця молоді, і політичних поглядів кандидата в народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка». Слухачі почули вичерпні відповіді, а Віктор Михайлович висловив задоволення від того, що студенти Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ мають активну життєву позицію, цікавляться і стурбовані нинішньою політичною та економічною ситуацією в країні.

Переглядів: 1519 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Герой України Дмитро Павличко висловив свою підтримку Володимиру Купчаку

     Цього тижня в Івано-Франківську на запрошення єдиного опозиційного кандидата в народні депутати по одномандатному виборчому округу № 84 Володимира Купчака побував Герой України поет Дмитро Павличко.

Переглядів: 2628 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Хто я є і куди прямую? Що маю на своєму шляху? Кого тримаю за руку, чим керуюся і в що вірю? Чого боюся, а за що готовий боротися, долаючи страх? До якого етносу належу? Чи сповідую національну ідею? Хто такі українці на строкатому полотні світової цивілізації?
Невже я таки володію правом вільного вибору?
Не встигаєш вранці прокинутися та протерти очі, як у голові зринають сотні запитань. Певно, найбільша біда людини – втрата зв’язку з минулим, байдужість до сьогодення і примарна віра у «завтра».
Хто ми є та куди йдемо?

Переглядів: 2048 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відзначено Міжнародний день людей похилого віку

     1 жовтня 2012 року у районі відзначено Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Цього дня до стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та непрацездатних громадян у смт.Більшівці завітали представники влади, духовенства та учні місцевої школи. У своєму привітальному слові голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин запевнив, що влада і надалі буде робити все можливе, щоб покращити умови перебування літніх людей у даному закладі. Керівник району побажав присутнім міцного здоров’я, життєвої енергії та довгих років життя. Декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач благословив присутніх та подарував іконки Божої Матері.

Переглядів: 1451 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      28.10.2012  в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру ім. І.Франка проходила виставка-презентація «Писанкове Прикарпаття», де було представлено туристично-рекреаційний потенціал Івано-Франківської області та регіонів-партнерів. Виставка проходила в рамках заходів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні.

Переглядів: 1637 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про відшкодування матеріальної шкоди потерпілим та членам їх сімей на виробництві

     Нещодавно наш кореспондент зустрівся із начальником відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Євстахією Король, яка дала грунтовні відповіді, які хвилюють сьогодні працюючих громадян нашого району щодо відшкодування матеріальної шкоди потерпілим  та членам їх сімей на виробництві

Переглядів: 1583 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани поповнять ряди Збройних Сил України

     2 жовтня 2012 року в Народному домі м.Галича відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України. У залі зібралися представники влади, духовенства, призовники та їхні батьки, ветерани і учнівська молодь.  На добру службу благословили юнаків священик УГКЦ о.Василь Заверач та декан Галицький УАПЦ протоієрей  Іоан Кузь. Керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела  у своєму привітальному слові зазначила: «Дорогі призовники! Будьте мужніми і чесними, допомагайте один одному, не забувайте, що стоїте на охороні рідного краю, його честі і поваги, пам’ятайте, що ви – нащадки галицьких князів».

Переглядів: 1420 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учениця Галицької гімназії в подарунок від податківців отримала путівку на відпочинок

     Цьогоріч до нагород, які учениця Галицької гімназії Ірина Чабанюк завоювала завдяки вмінню співати, танцювати, малювати, додалася ще одна – перше призове місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей» у номінації «Твори декоративно-прикладного мистецтва».

Переглядів: 1483 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Повстанськими стежками

     Експедиційний загін громадської молодіжно-юнацької організації Королівський клуб, який створено при Галицькій гімназії (керівник М. Непийвода), здійснив піший похід повстанськими стежками.
28 вересня члени Королівського клубу Галицької гімназії та учні Кінашівської школи вирушили з Галича до Крилоса.Потім їх маршрут проходив через село Вікторів і остання зупинка – село Височанка.
Учасники експедиції зупинилися біля могили повстанців (Тиндик), а у Будинку культури

Переглядів: 1193 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бібліотекарі району відзначили своє професійне свято

     28 вересня 2012 року  в м.Галичі відзначено Всеукраїнський день бібліотек.  Урочистості розпочалися зі Служби Божої у Церкві Різдва, де бібліотекарів району благословив о.Вододимир Кузюк.  У  Народному домі з професійним святом присутніх привітала начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Олена Щурик, яка висловила подяку всім бібліотечним працівникам району за їх кропітку працю, безмежну відданість улюбленій справі та повсякденне прагнення бути корисними. Грамотами голови райдержадміністрації та голови районної ради було нагороджено кращих працівників бібліотечної системи району: Олександру Крук (с.Бовшів), Ганну Николин (с.Комарів), Марію Гой (с.Жалибори).

Переглядів: 1341 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майстер своєї справи

     Мабуть не помилюся, коли скажу, що відтворити себе в учнях прагне кожен, кого називаємо ми гордим, мудрим і величним словом — Учитель.
З давніх-давен відома істина: бути вчителем – то не проста справа. І я певний, що нікому й на думку не спаде сперечатися з цього приводу. Адже сучасне техногенне суспільство постійно перебуває у вирі змін, а відтак потребує фахівців, які вміють, готові й здатні нестандартно реагувати на ці зміни.

Переглядів: 2957 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Обмін досвідом і зародження нових творчих ідей

     Вчитель…На долю цієї людини випадає дуже важка та клопітка робота, оскільки саме він повинен навчити та виховати дитину, за яку було б не соромно, якою можна було б пишатися перед суспільством, сформувати та розвинути в дитини загальнолюдські, духовні та моральні якості, відкрити перед нею нові горизонти знань. А це вимагає від педагога неабиякої майстерності, глибокого знання своєї справи.

Переглядів: 1319 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Створюємо позитивний імідж закладу

     Перед українською національною школою стоять надзвичайно важливі завдання: підготувати до життя людину, здатну визначати свою роль у громадському житті, цілеспрямовано використовувати власний потенціал як для самореалізації в професійному й особистому плані, так і в інтересах суспільства, держави.
Виконавцем цих завдань є сучасний педагог. Він має усвідомлювати свою соціальну відповідальність, бути об’єктом особистого і професійного зростання, вміти досягати нових педагогічних рівнів, бути провідником ідей державотворення, носієм культури та загальнолюдських цінностей.
Саме тому діяльність колективу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 вибудовується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя, гармонізації й гуманізації відносин між учнями і педагогами, школою та родиною, ґрунтуючись на ідеї усвідомленого вибору особистого життєвого шляху.

Переглядів: 2870 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ціна свободи

     ХХ століття займає особливе місце в героїчній і водночас трагічній історії українського народу. За 40 років (1914-1954рр.) насильницькою смертю загинуло понад 200 мільйонів українців, а сотні тисяч були у фашистських і комуно-більшовицьких концтаборах, виселені з рідної землі, загнані в колгоспне рабство, позбавлені рідної церкви, історії, до краю обмежені спілкуванням рідною мовою, в наслідок чого і до сьогодні тисячі українців розмовляють чужою мовою.

Переглядів: 1826 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поїздка в Тростянець

     30 вересня делегація Галицького району, яку очолила керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела, здійснила поїздку у с.Тростянець Долинського району, де знаходиться братська могила 28 воїнів УПА із сотні «Ромка» і «Ясьміня», які загинули 11 листопада 1944 року в бою з військами НКВС. Серед полеглих – 5 вояків з Галицького району.  Ініціатором відвідання місця поховання виступив голова Галицької районної станиці Братства вояків ОУН-УПА Микола Яцків. Він розповів, що дану могилу було відновлено завдяки старанням членів Братства, а внаслідок проведеної пошукової роботи встановлено імена загиблих галичан. Члени делегації поклали до могили вінок, запалили свічки та промовили спільну молитву за всіх полеглих за Україну. А потім на могилі звучали повстанські пісні. Сивочолі ветерани згадували минуле: свою тривожну юність та бойових побратимів.

Переглядів: 1650 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Східняки в УПА

     Ми не довго роздумували  над тим, як назвати дану статтю, бо Інтернет-ресурси по цьому запиту видають цілий потік різноманітної інформації. Її, звісно, потрібно  ретельно перевіряти і аналізувати, щоб розставити усі крапки над «і». Адже якогось  повного узагальнення з цієї проблематики поки що не зроблено, тож перед дослідниками відкрите ціле поле великої праці. Зрозуміло, що і газетні шпальти не найкраще підходять для цього, але користуючись тим, що наближається 70-та річниця створення УПА, ми вирішили відстежити, хто у уродженців східних областей України брав активну участь у визвольному русі на західних теренах нашої держави.

Переглядів: 1933 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Борцям за волю України

     Нас військомат не призивав
І нам повісток не вручали,
Оркестр нам маршових не грав
І проводи нам не справляли.
Ми добровільно тайно йшли
В ОУН і армію УПА,
Щоб стати враз до боротьби
Супроти німця й москаля...

Переглядів: 1606 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У жовтні проходитиме комплекс цільових заходів щодо профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті

     З 1 по 31 жовтня в державі триватиме комплекс заходів з безпеки дорожнього руху. Головна мета заходу – є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху на пасажирському автотранспорті.
Працівники ДАІ в декілька етапів здійснять додаткові перевірки технічного стану пасажирських автотранспортних засобів, особливо тих, що використовуються для перевезень дітей і пасажирів. Інспекторський склад дорожньо-патрульної служби проводитиме цілеспрямований нагляд за дотриманням водіями транспортних засобів, пішоходами і пасажирами Правил дорожнього руху: швидкісного режиму руху, використання водіями та пасажирами ременів безпеки тощо.

Переглядів: 1295 | Коментарів: 1 Детальніше >>

11 ЖОВТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ЗОРУ

     Кожного другого четверга у жовтні громадськість відзначає Всесвітній день захисту зору. Люди повинні замислитись про можливості профілактики сліпоти та проблем, пов’язаних із зором, адже три чверті випадків таких захворювань можуть бути попереджені або вилікувані.
Зір – одна з фізіологічних функцій сенсорної системи, за домопогою якої людина отримує 80-90% інформації про навколишній світ. Ця інформація необхідна не лише для повноцінного існування та орієнтування людини, але і для естетичного сприйняття світу, реалізації прагнень.

Переглядів: 1394 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Найцінніше сьогодні – здоров’я!

     Внесено зміни  до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Постанова № 43 від 31.07.2012 р., набула чинності з 14.09.2012 р.). Прийнято рішення про зменшення розміру часткової оплати за путівки для санаторно-курортного лікування:
- для дорослого з 30 до 20 відсотків;

Переглядів: 1601 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net