на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Блюдникам – 600 років

     7 жовтня село Блюдники відсвяткувало свій 600-річний ювілей. Сюди завітали голова райдержадміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, начальник інформаційно-аналітичного управління облдержадміністрації Сергій Каліфіцький, заступник голови районної ради Михайло Мах.
Розпочалося свято з благословення місцевого пароха УГКЦ о. Михайла Лаврука і спільної молитви за рідне село, освячення пам’ятного  знака та покладання квітів до пам’ятника воїнам, загиблим у роки Другої світової війни, і до могили воїнів УПА.

Переглядів: 1845 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Коротка інформаційна парадигма минулого тижня
Політика. Радник Президента Андрій Портнов заявив про те, що Віктор Янукович планує скоротити тисячі працівників спецпідрозділів Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ («ЛінаБізнесІнформ»). Згідно з новим Кримінально-процесуальним кодексом, СБУ фактично не розслідуватиме економічні та корупційні злочини, отож, імовірно, ліквідують деякі її підрозділи. Крім того, Президент ініціює повне відсторонення парламенту й інших політичних органів від процедури призначення суддів та їх притягнення до кримінальної відповідальності.  «Пропонують скасувати перше призначення суддів на 5 років і одразу призначати їх безстроково» («Українські новини»).

Переглядів: 1391 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Молодь – нова еліта нації”

     10 жовтня 2012 року у Галицькому районі  перебували учасники Всеукраїнського молодіжного форуму «Молодь – нова еліта нації». Мета цього заходу – обмін досвідом між представниками Всеукраїнських молодіжних громадських організацій та дорадчо-консультативних органів при головах облдержадміністрацій, налагодження співпраці задля реалізації спільних проектів.

Переглядів: 1530 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      5 жовтня 2012 року у Народному домі м.Галича відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Участь у святі взяли голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, заступник голови районної ради Михайло Мах та педагоги з усього району. Декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василій Завірач та протоієрей декан Галицький УАПЦ отець Іоан Кузь благословили вчителів та наголосили на великій значущості праці вчителя, яка є запорукою духовно-морального та інтелектуального зростання нації.

Переглядів: 1252 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тарас Виноградник планує очолити силовий блок опозиції

     Кандидат в народні депутати України по мажоритарному виборчому округу № 84 Тарас Виноградник планує очолити «силовий блок опозиції» у Верховній Раді. Про це він розповів під час прес-конференції для представників прикарпатських ЗМІ.

Переглядів: 1816 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Житлові субсидії або кожна людина має право на субсидію

     Фактично сьогодні вже по всій країні ведеться активна робота з оформлення субсидій для населення. Нагадуємо, що цього року субсидію на житлово-комунальні послуги може отримати майже кожен, хто звернеться до управління праці та соціального захисту населення із заявою, надасть декларацію про свої доходи, які надаватимуть йому право на субсидію. Громадянам, які мають інші доходи, крім пенсій і соціальної допомоги, необхідно додати довідки про доходи.
Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані поштою. Громадянин несе відповідальність за надані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

Переглядів: 1384 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ЛЮДСЬКІ ДОЛІ

     У липні минуло 62 роки від дня вивезення тисяч українських родин на спецпоселення в Сибір. Вони були звинувачені “іменем імперії” у бандпосібництві і запроторені у непрохідні нетрі сибірської тайги на вимирання. Серед цих родин була і наша сім’я Дирди Деонізія та Євдокії з с. Залуква. В сім’ї було 3 дітей: старша дочка Ярослава була вже заміжня і жила в с.Завій Перегінського району (тепер Калуського). Вона взяла до себе брата Василя. Ми з ним двійнята. А було мені та братові тоді неповних по сім років. Мене з батьками вивезли в Сибір, сестру та її чоловіка арештували і вислали в сталінські концтабори: сестру — у Воркуту, а її чоловіка (Козарука Василя) — у Джезказган (Казахстан). Так сталося, що брат залишився в Залукві один серед рідні. Довелося йому сповна пізнати сирітську долю.

Переглядів: 1533 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Героїчна боротьба УПА

     День 14 жовтня визнано днем утворення Української Повстанської Армії. Організація Українських Націоналістів, що була створена на Конгресі у Відні 1929 р. свідомою українською молоддю, лідером якої був Є.Коновалець, мала на меті здобути незалежність  України. Для цього у 1942 р., уже після смерті Євгена Коновальця, на Поліссі в жовтні був організований І Відділ Української Повстанської Армії. Його створив військовий референт Крайового проводу ОУН на північно-західних землях, син священика, колишній старшина польської армії Сергій Качинський (Остап).

Переглядів: 2916 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Герої України на древній Галицькій землі

     9 жовтня цього року галичани мали нагоду поспілкуватися з видатною людиною сучасності – поетом, державним і громадським діячем, депутатом Верховної Ради колишнього СРСР, народним депутатом перших скликань незалежної України, дипломатом, Героєм України, нашим земляком Дмитром Павличком, який у досить відвертій обстановці поділився своїми думками й оцінками щодо сьогоднішньої соціально-економічної і політичної ситуації в Україні. Як поета-громадянина і патріота України його тривожить те, що наша держава на 22-ому році незалежності втрачає цю незалежність у вигляді наступу на українську мову, духовність, свободу слова, українську незалежну церкву, засилля олігархічно-кланових угрупувань, які цинічно грабують державу і довели до зубожіння переважну більшість суспільства.

Переглядів: 1597 | Коментарів: 0 Детальніше >>

КРАЙ ЧЕРЕМОША Й ПРУТА відвідали учасники прес-туру і побачили,

     що Снятинщина, на перший погляд, мало чим відрізняється від інших районів Івано-Франківщини. Хіба що розташована вона південніше, клімат тепліший, добре родять фрукти та цукровий буряк.
Культурну та літературну славу району принесли художник Василь Касіян, письменники Марко Черемшина, Лесь Мартович та Василь Стефаник. Про останнього російський „босяк” Максим Горький сказав, що пише він (Стефаник) „коротко, сильно, страшно”.

Переглядів: 1923 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Медико-санітарне забезпечення інвалідів-чорнобильців І категорії

     На виконання доручення Президента України від 15 березня 2012 р. № 1-1/598 з метою забезпечення соціальної політики щодо підвищення стандартів життя змінами до державного бюджету на поточний рік області передбачено додаткові асигнування на комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування постраждалих громадян, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС (інвалідів-чорнобильців 1 категорії).

Переглядів: 1843 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До Всесвітнього дня психічного здоров’я

     Одним із критеріїв громадського здоров’я є психічне здоров’я, яке за визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) характеризується станом душевної рівноваги, здатністю самостійно долати життєві перепони, стреси, плідно працювати.

Переглядів: 1802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безкоштовний сервіс ДПІ – отримання елекронних ключів

     Платники податків на практиці вже змогли впевнитися в суттєвих перевагах подання податкової звітності в електронному вигляді. Тепер не потрібно витрачати свій час на відвідування податкової  інспекції, стояти в чергах, не потрібно купувати бланки декларацій, вести звітну документацію у паперовому вигляді. Достатньо лише зберігати електронні аналоги документів та квитанції податкового органу про її прийняття.
Для подання податкової звітності в електронному вигляді  отримуйт...

Переглядів: 2106 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Більшівцях відкрито центр фізичного виховання і спорту

     5 жовтня 2012 урочисто відкрито спортзал Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. До селища Більшівці завітали поважні гості: народний депутат України Ігор Зварич, депутат обласної ради Зіновій Береговський, заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький, заступник голови обласної ради Остап Дзеса, начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослав Карабін, голова райдержадміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, керівники Богородчанського, Городенківського, Верховинського, Долинського, Коломийського, Рогатинського, Рожнятівського, Тлумацького районів, представники місцевого самоврядування, духовенство, педагоги та учні Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., батьки.

Переглядів: 2302 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net