на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ювілей школи

     Минулої неділі педагоги Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили своє професійне свято, яке в цьому році співпало з 60 –літнім ювілеєм навчального закладу. До рідних стін зійшлися і з’їхалися учні – теперішні і колишні, які є гордістю школи, місцевої громади і нашої держави.

Переглядів: 1091 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Настання осені ознаменувалося не тільки шаленим тиском на ЗМІ, але й збільшенням обертів проросійської інформаційної кампанії: журналісти із сусідньої країни затято переконують свою аудиторію в тому, що Україні, як-то кажуть, буде «гаплик» після підписання Угоди про асоціацію. Телевізійники вправно аргументують це за допомогою схем, графіків, а також Глазьєва і йому подібних. В Україні позиції мас-медіа також неоднозначні.

Переглядів: 925 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обираємо українське, купуємо прикарпатське

     Такий лейтмотив спільного засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради, де розглянуто питання «Про хід віконання разпорядження обласної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року №550 «Про наповнення споживчого ринку області товарами місцевих віробників».

Переглядів: 947 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Під час колегії відбулося нагородження грамотами та медалями славетних галичан за вагомий особистий внесок у різні галузі народного господарства та з нагоди 1115-ї річниці міста Галича.

     У галузі охорони здоров’я медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» нагороджено Мосяк Марію Андріївну – завідувача офтальмологічним відділенням Галицької центральної районної лікарні.
За багатолітню плідну церковну діяльність, утвердження ідеалів духовності, милосердя і злагоди в суспільстві, духовне виховання молоді грамотою голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради – отця-мітрата Василя Завірача – декана Галицького деканату УГКЦ.

Переглядів: 1004 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДПІ повідомляє

     Для сплати єдиного соціального внеску галицьким платникам податків відкрито нові рахунки
З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочинає процедуру адміністрування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри».

Переглядів: 886 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілей храму Святителя Миколая

     29 вересня в с. Вікторів у храмі Святителя Миколая проходили святкування з нагоди 1025-річчя Хрещення України –Руси та 130-річчя храму Святителя Миколая.
Урочистості розпочалися із зустрічі архиєреїв, Владики Романа Митрополита Вінницького і Брацлавського, який є уродженцем Галицького району, а коли перебував у священичому сані, то був настоятелем храму Святителя Миколая с. Вікторів.

Переглядів: 1163 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичан проводжали до війська

     Нещодавно в Народному домі м.Га­лича відбулися урочисті проводи юнаків району до лав Збройних Сил України. На легку та добру службу новобранців благословили декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василій Завірач та декан Галицький УАПЦ митрофорний протоієрей Іоан Кузь. Від районної влади юнаків привітали керуючий справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бобрис та заступник голови райдержадміністрації Людмила Сівецька.

Переглядів: 852 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Держбюджет та податкові пільги

     Україна вважається далеко не найбагатшою країною з невеликим держбюджетом. Але в нас - одна з найбільших в світі кількість пільг на душу населення. Звичайно, безкоштовний проїзд, субсидії на «комуналку» та знижки на соціально значущі ліки для пенсіонерів не підлягають обговоренню: вони потрібні саме тому, що українці в своїй країні теж не надто багаті. Однак є категорія пільговиків, які користуються державною допомогою не за потребою, а лише тому, що так їм вигідно. Це бізнесмени, які п’ять чи десять років тому вибили для себе поблажки у сплаті податків. Через них держбюджет щороку втрачає приблизно чверть своїх надходжень, хоча ці гроші цілком могли б спрямуватися на підтримку соціальних пільг.

Переглядів: 915 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Активніше протидіяти туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

     Відбулося засідання обласної ради з питань протидії захворюваності
на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІД.
Про стан виконання за 9 місяців 2013 року «Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, доступу населення до діагностики, лікування, догляду та підтримки хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД на 2009-2013 роки» поінформувала присутніх заступник головного лікаря обласного центру СНІДу Наталія Приходько.

Переглядів: 955 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З думою про Кобзаря

     Велич Кобзаря незаперечна. У цьому, на мою думку,  нема потреби  когось переконувати. Тому, готуючи тематичну сторінку, присвячену 200-річчю від дня народження Генія українського народу, гімназійна родина мала на меті донести до читачів інформацію про те, як же вшановуємо  Кобзаря ми.

Переглядів: 970 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Думки вголос від гімназійної родини

     Великий художник і поет, пророк і мислитель… Не важко здогадатись, про кого йде мова. Звичайно, про Тараса Григоровича Шевченка.
Він завжди є для нашої родини прикладом волелюбної людини, патріота, борця за кращу долю свого народу. Кожен його вірш сповнений палкою любов’ю до України, якій присвятив усього себе.

Переглядів: 1201 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тарас Шевченко і світова література

     Перші відгуки про Шевченкові твори з’являються в польській і чеській критиці вже в 40-х роках XIX століття. Але широкий і цілеспрямований інтерес до його поезії формується серед слов’ян у кінці 50-60-х років, свідченням цьому є значна кількість присвячених йому статей (переважно польських) і перші переклади його творів польською, чеською і болгарською мовами (Л. Совінського, А.Гожалчинського, І. В. Фріча, Р. Жинзифова тощо).

Переглядів: 7072 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Дмитро Донцов – батько українського інтегрального націоналізму

     Нещодавно  всі свідомі українці відзначали 130-у річницю від дня народження Дмитра Івановича Донцова – громадсько-політичного діяча, талановитого публіциста, ідеолога українського націоналізму.
Народився він в м. Мелітополі  Таврійської губернії (теп. Запорізька область) 17 (30) серпня 1883 року(за деякими джерелами 10 вересня). Побутові умови в батьківському домі були добрими. На жаль, батьки скоро померли( тато – в 1993, у віці 53 роки, а мати – у 1894, в 39 років) і Дмитра та його братів і сестер виховував дід по матері.  Сам Дмитро в листі до Євгена Маланюка писав: „Українця з мене зробили Гоголь, Шевченко, Куліш і Стороженко, яких я знаю з того часу, як навчився читати, цебто від 6 років життя… Родився я в Таврії, де і провів перші 17 літ життя, в країні, яку можна назвати нашою Америкою, етнографічною мішаниною з українців, поляків, жидів, болгарів, німців, греків, турків і росіян… Родина теж була «таврійська», цебто мішана: дід до кінця життя не навчився по-російськи, мати називалася Франціска (Франя), тітка – Поліна, їх вітчим був німець-колоніст. Оповідала мати, що прабабка моя була італійка… Звідки ж у мене якісь російські впливи?”

Переглядів: 2323 | Коментарів: 0 Детальніше >>

10 жовтня – Всесвітній день захисту зору

     Всесвітній день захисту зору громадськість відзначає кожного другого четверга у жовтні. Люди повинні замислитись про можливості профілактики сліпоти та проблем, пов’язаних із зором, адже три чверті випадків таких захворювань можуть бути попереджені або вилікувані.

Переглядів: 1040 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Суб’єкти господарювання мають перейти на КВЕД-2010 до кінця нинішнього року

     З 1 січня 2012 року набрав чинності новий національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД-2010). При цьому наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2013 № 113 чинність національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація економічних видів діяльності» (КВЕД-2005) відновлено до 31 грудня 2013 року.

Переглядів: 821 | Коментарів: 0 Детальніше >>

головне управління статистики в Івано-франківській області інформує

     Підприємствами Галицького району за січень-червень 2013р. виконано будівельних робіт на суму 6,6 млн.грн. Індекс будівельної продукції у cічні-червні п.р. порівняно з відповідним періодом 2012р. становив 75,2%.
Частка району у загальнообласному обсязі будівельних робіт становила 1,7%, що відповідає 6 місцю серед міст обласного значення та районів області.

Переглядів: 742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net