на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«Ніколи не зрадити народові України…»

     Минулого вівторка в приміщенні Народного дому м.Галича відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України.

Провести призовників і побажати їм щасливої служби, здоров’я, витримки і мужності прийшли представники районної влади – заступник голови районної ради Любов Гордійчук та керівник апарату райдержадміністрації Іван Зельманович.

Переглядів: 675 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чергові будні парламенту

     Черговий тиждень сесійної роботи видався для депутатів, у тому числі для М. Довбенка, достатньо напруженим, але продуктивним. 

У межах Експертної ради фракції, яку він очолює,  перед розглядом у залі детально розглядались та аналізувались з точки зору доцільності їх підтримки 4 тематичні блоки законопроектів: 
- питання розвитку ІТ-індустрії; 
- питання підвищення ефективності децентралізації і забезпечення розвитку територіальних громад;
- питання підтримки сільгоспвиробників і аграрного сектору в цілому та
- питання реформи паливно-енергетичного сектору.

Переглядів: 466 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Приватні виконавці. Чи потрібні вони українцям?

     П’ятого жовтня набрав чинності Закон України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів", який визначає основи організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) органами державної виконавчої служби й приватними виконавцями, їхні завдання та правовий статус. 

Переглядів: 652 | Коментарів: 1 Детальніше >>

У Вікторові відзначили День села

     Народний депутат Віктор Шевченко привітав громаду села Вікторів, що у Галицькому районі, з Днем села. 

У 458-ий день народження згадували історію села та відзначили вагомі досягнення його мешканців. Давнє поселення, що постало як брама до величного Галича, нині відоме спортивними здобутками: місцевий ФК "Луквиця" став чемпіоном району з футболу та власником кубку з міні-футболу. Сьогодні гравців вітають із перемогами, сподіваючись нових. Сприятимуть цьому й дарунки, які до свята підготував народний депутат України Віктор Шевченко. 

Переглядів: 653 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спасибі за милосердя

     З нагоди відзначення 1 жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, Галицьким територіальним центром надання соціальних послуг зроблено чимало добрих справ.

Переглядів: 567 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Історик нації. Відзначення 150-річчя від Дня народження Михайла Грушевського

     

     29 вересня минуло 150 років від Дня народження українського історика, науковця, громадського та політичного діяча, голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Сергійовича Грушевського (1866–1934). 

Переглядів: 570 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицька молодь вболівала за «Шахтар»

     29 вересня наша молодіжна організація «Українська молодь – Христові» разом із своїм духовним наставником о. Володимиром Кузюком побувала на футбольному матчі Ліги Європи «Шахтар – Брага». 

Переглядів: 728 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Скарбниця та оберіг раритетних пам’яток писемності Галича

     Історія бібліотечної справи на теренах України має давнє коріння. За словами літописця, особливий нахил до книг мав Ярослав Мудрий, «читаючи вдень і вночі». При Софіївському соборі була велика бібліотека, де налічува¬лося 960 книг, які переписували і перекладали з грецької слов’янською мовою.

Переглядів: 758 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Твій голос за Галич – крок до його перемоги

     Цього тижня Галич став журналістською Меккою Прикарпаття. У вівторок наше особливе місто стало творчою площадкою для журналістів обласних телекомпаній «Галичина», «Карпати», «РАІ» та обласного радіо. А сьогодні Галич – в очікуванні телевізійників провідних ТБ-каналів всеукраїнського рівня з Києва. Причому разом із ними має приїхати Микола Томенко, автор Всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка». Як ми зазначали у попередньому випуску «ГС», ціль акції полягає у тому, щоб  приділити більше уваги історико-культурним та туристично-рекреаційним особливостям цих міст, надати їм більшої інвестиційної привабливості.

Переглядів: 1589 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома громадян району

     Враховуючи складну епідемічну ситуацію щодо інфекційної  захворюваності в області, з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливими спалахами гострих кишкових інфекцій серед населення району повідомляємо, що одним із поширених джерел харчових отруєнь можуть бути продукти, заражені мікробами, що виділяють дуже сильні токсини (отрути білкового походження). Це, в першу чергу, паличка ботулізму. Харчові отруєння виникають при вживанні консервованих продуктів – м’яса, риби, плодів та овочів заражених спорами цих бактерій, що розвиваються без доступу кисню. 

Переглядів: 520 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мирослав Дочинець побував у Галичі

     Цікавий тур зустрічей провів на Прикарпатті  відомий письменник, лауреат Шевченківської премії Мирослав Дочинець. Протягом кількох днів він відвідав Калуш, Галич, Бурштин та Рогатин. У нашому місті творча зустріч із ним відбулася у Національному заповіднику «Давній Галич». 

Переглядів: 535 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ Агрохолдинг» продовжує нарощувати свій технічний парк

     Агрохолдинг «МРІЯ» продовжує купувати сучасну сільськогосподарську техніку, яка щадна до ґрунту при обробітку. Так, нещодавно технічний парк компанії поповнився п'ятьма колісними тракторами «Case IH M34R2P Magnum 340» і ще п'ятьма гусеничними «Case IH Steiger Quadtrac 500». Вартість покупки сягає 2 млн 615 тис. доларів. Трактори придбані на умовах лізингу терміном на 30 місяців.

Переглядів: 672 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net