на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Яблуневий дивосвіт

     Галицька земля  чудова і багата, бо все в нас є: гори і долини, швидкі ріки, потічки співучі, дрімучі ліси.  А ще є люди, які вміють працювати і своєю працею дивують світ. Саме про людину, яка віддала себе праці на землі, ми поведемо мову.
Іван Бурчак живе у невеликому галицькому селі Медуха. Живе на обійсті, де свого часу народився і виріс міністр Західно-Української Народної Республіки Дмитро Вітовський. Тут, посеред подвір’я, до недавнього часу росла велика стара яблуня, посаджена у далекому ХІХ столітті. Сьогодні її вже нема. Старість взяла своє. Проте поряд з будинком на восьми сотках розкинувся чудовий яблуневий сад, закладений п’ять років тому руками Івана.

Переглядів: 2728 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нове в пенсійному законодавстві

     Пенсійний фонд України1 жовтня 2011 року набув чинності Закон України « Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Цим законом внесено зміни до 22 законів, якими керуються при призначенні та виплаті пенсій. Внесено ряд змін і до Закону України « Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
В першу чергу ці зміни стосуються пенсійного віку і страхового стажу. Відповідно до статті 26 цього закону особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу.

Переглядів: 3246 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Петро Шкутяк іде у відставку

     Петро Шкутяк – депутат Івано-Франківської обласної ради, син народного депутата України Зіновія Шкутяка - за власним бажанням написав заяву на звільнення з посади голови Долинської РДА. Документ уже погодив Михайло Вишиванюк, то ж останнє слово залишається «за» Президентом України Віктором Януковичем, в адміністрації якого заяву поки не прийняли. Чому вирішив звільнитися, він розповів журналістам на зустрічі в Івано-Франківську.

Переглядів: 3031 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Понад 206 млн грн сплачено платниками Галицького району з початку року до Зведеного бюджету України

     Із прийняттям Податкового кодексу України змінились взаємовідносини між платниками податків та податковою службою, створено атмосферу взаємної довіри, що в свою чергу позитивно вплинуло на наповнення бюджетів всіх рівнів.  
Так, за підсумками дев’яти  місяців поточного року державною податковою інспекцією Галицького  району забезпечено виконання завдань з наповнення дохідної части бюджетів всіх рівнів – державного, місцевих, у т.ч.бюджетних призначень, затверджених органами місцевого самоврядування, що відповідає темпам економічного розвитку району.

Переглядів: 1408 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Внесено зміни до бюджету

     Чергова восьма сесія Галицької районної ради п’ятого скликання відбулася вчора. За досить короткий час (трохи більше двох годин) депутати розглянули 17 питань порядку денного. Результатом такої оперативності стало, напевно, детальне опрацювання цих питань у депутатських комісіях, які працювали напередодні сесії.

Переглядів: 1864 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будівництво по-новому, або як працювати замовнику

     На зміну Закону України «Про планування і забудову територій» з 12 березня 2011 року набрав чинності Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  з прийняттям якого з’явилось чимало змін у правилах містобудівної діяльності. До недавнього часу суб’єкти галузі були ще у  стані шоку, адже  новий закон є, а діяти за ним без підзаконних документів не було змоги. Нарешті все стало на свої місця. А тому ми вирішили запитати про нове для забудовників у головного архітектора району Ігоря Крета.

Переглядів: 2845 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Про події в області

     День створення УПА. Цьогоріч минає 69 років від дня створення Української Повстанської Армії. 14 жовтня 1942 року за рішенням Політичного проводу ОУН для захисту мирного населення України від знущань німецької окупаційної влади було сформовано УПА. Саме ця багаточисельна військова сила зуміла потужно протистояти німецьким і радянським каральним військам. Жахливі наслідки діяльності Радянської влади на Україні, голодомори, репресії, терор і масові вбивства, а також не менш миролюбна політика Гітлера, остаточно озлобили людей проти Німеччини і московського більшовизму. Лише створення Української Повстанської Армії сприяло державницьким та патріотичним почуттям мирного населення, котре масово вливалося у її ряди. І вже через три роки УПА нараховувала близько півмільйона осіб.

Переглядів: 1869 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в районі

     Робочий тиждень керівника району. З обговорення основних питань життєдіяльності району на нараді із заступниками розпочав робочий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.
Крім того, впродовж тижня керівник району провів нараду з начальниками територіальних органів центральної виконавчої влади в районі щодо виплати заробітної плати та погашення боргів до податкового і Пенсійного фондів. За участю керівників державної податкової інспекції та управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі було обговорено питання роботи підприємств житлово-комунальної галузі.

Переглядів: 1767 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збережемо красуню карпатських рік!

     З давніх часів форель вважають королівською рибою. Та й недаремно, адже зовнішністю вона разюче виділяється серед інших карпатських риб яскравим пістрявим забарвлення. За своїми смаковими якостями форель — особливий делікатес з ніжним і смачним м’ясом. Проте зараз ця королівна карпатських річок опинилася на межі зникнення.

Переглядів: 2649 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Закоханість митця у рідний край

     Не тільки в Україні, а й далеко за межами нашої Батьківщини відоме ім’я Василя Пилип’юка – лауреата Шевченківської премії, заслуженого діяча мистецтв, президента видавничого підприємства «Світло й Тінь», члена Національних спілок журналістів та фотохудожників України, почесного доктора Української академії друкарства. Маестро світлинникарства, як справедливо називають сьогодні уродженця с. Новоселиця Снятинського району, зумів не тільки побачити мільйони неповторних миттєвостей, а зберегти своє їх бачення для сучасників і прийдешніх поколінь. 75 високохудожніх фотоальбомів, які витворив Василь Васильович, утверджують тему буття і вічності у мистецтві.

Переглядів: 1683 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дорога до успіху

     «Діти тим талановитіші і розумніші, чим більше можливостей бути талановитими ми їм даємо». Ці слова О. Грединарової слід взяти собі за постулат, коли маєш справу з вихованням обдарованої дитини.
Нема формули, за якою слід виховувати дитину, щоб вона виросла творчою особистістю, здатною мислити нестандартно, сприймати та усвідомлювати мистецтво, створювати його самостійно, вкладаючи власну уяву і фантазію. Але є важка, цілеспрямована та наполеглива співпраця вчителів, батьків та самої дитини.

Переглядів: 2480 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Відкритий лист

     Голові Івано-Франківської обласної ради
Депутатам Івано-Франківської обласної ради
Депутатам Верховної Ради України
від Івано-Франківської області

     Я, Яцків Микола Максимович, голова Галицької районної станиці Братства вояків ОУН-УПА, директор музею Визвольних змагань Галицького району, голова комісії Відновлення прав реабілітованих Галицької районної ради (у Галицькій районній раді на даній посаді працюю уже 17 років, з них 11 років – на громадських засадах; усі посади, які я обіймаю, взаємопов’язані) і як багатолітній політв’язень комуно-більшовицького режиму вважаю, що маю право на цей лист.

Переглядів: 2064 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Крокуємо повстанськими стежками

     Вже стало традицією у Височанській школі  напередодні  свята Покрови Пресвятої Богородиці вшановувати пам’ять славних земляків, воїнів УПА, членів ОУН, серед яких Марійка Петришин, Йосип Костюк,  Михайло Дяченко.

Переглядів: 1961 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Повстанськими стежками

Пам’ять – сила. Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ – нацією, країна – державою.
М. Грушевський

     Захід, присвячений пам’яті героїв УПА, був проведений у Народному домі смт. Більшівці. Даний захід – це культурно-освітній твір, який збагатив глядачів не тільки емоційно, але й духовно.
Його проведенню передувала велика організаторська робота. Підготовка розпочалася із впорядкування і прибирання могил у Парку Слави в смт. Більшівці та в с. Слобідка, за що належне треба віддати селищному голові В. Саноцькому.

Переглядів: 2128 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відзначення річниці створення УПА

     14 жовтня бурштинці відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці та свято створення УПА, яке припадає на цей день. Цьогоріч відзначалася 69-а річниця нескореної армії, яка була взірцем величі духу, армії, що була відмінною від всіх інших, які діяли під час Другої світової війни.
В цей день вшановували всіх синів України, що полягли за її волю і незалежність.

Переглядів: 1503 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Щоби пам’ять наша не була сірою…”

     Одночасно із релігійним святом Покрови Пресвятої Богородиці патріотична частина українського народу відзначала 69-у річницю створення легендарної, воістину народної Української Повстанської Армії. Цю славну дату з великою пошаною відзначали і ми, галичани.
Як голова районної станиці Братства вояків ОУН-УПА від імені Братства висловлюю щиру подяку:

Переглядів: 1481 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Щоби пам’ять наша не була сірою…”

     Так сказав після панахиди біля місця загибелі трьох повстанців о. Іван Петляк, парох церкви святої Покрови. Він закликав присутніх не лишень в молитві, а й усіх добрих діяннях не забувати наших національних героїв, щоб підростаюче покоління виховувалось на героїчному прикладі тих, яких немає серед нас.
Хто вони, ті, кого прийшли 16 жовтня вшанувати жителі Вікторова, учнівська молодь?
Їх було троє!..

Переглядів: 1890 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допомога співзалежним від алкоголю

     Алкоголізм – явище, з яким кожен з нас зіштовхується протягом життя у сім’ї, в знайомих. На вулиці бачимо перехожого, сплячого на тротуарі… Тут різниці нема, адже алкоголізм – це завжди алкоголізм. Різниця лише в тому, наскільки близькі наші стосунки з таким хворим…
Тема «Життя співузалежнених і допомога їм» була головною на семінарі для священослужителів Галицького деканату УГКЦ, який відбувся 12 жовтня у Галицькому РНД.

Переглядів: 1775 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прийомна сім’я – це для мене

     Найкраще середовище для життя й розвитку дитини – сім’я. Якщо це можливо, кожна дитина має зростати в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації.

Переглядів: 3849 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Осінньо-зимовий пожежонебезпечний період

     Щорічно в нашій державі виникає близько 60 тис. пожеж. Лише за дев’ять місяців 2011 року в Україні виникло 49 тис. 930 пожеж, унаслідок яких загинуло 1822 особи, в тому числі 51 дитина, 1154 особи отримали травми.
Загальні збитки від пожеж за дев’ять місяців 2011 року склали понад два мільярди гривень. Щоденно в державі, виникає приблизно 135 пожеж, на яких гине сім людей та четверо отримують травми.

Переглядів: 1541 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Виплати дітям війни

     У січні 2006 року набув чинності Закон України «Про соціальний захист дітей війни», яким передбачено, що громадянам, яким станом на 2 вересня 1945 року не виповнилося 18 років, пенсії підвищують на 30 відсотків. А ось про належне фінансування виконання закону парламентарії не подбали. Упродовж останніх років ця обманута категорія пенсіонерів штурмує державні установи, годинами вистоює у чергах, аби добитися доплати, яку їм передбачено законом.

Переглядів: 2799 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

      14-15 жовтня 2011 року в м. Галичі проходили змагання серед учнів ДЮСШ 1999 року народження та молодші. В цьому чемпіонаті взяло участь 7 команд ДЮСШ (Галицької, Богородчанської, Долинської, Тлумацької, Рожнятівської, Снятинської та Івано-Франківської ДЮСШ №2). Команди були розподілені на дві групи. Перша група змагалась в спорткомплексі, а друга – в спортзалі Галицької ЗОШ №1...

Переглядів: 2165 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Здоров’я

     Про те, що здоров’я є найціннішим скарбом, ми іноді розуміємо тільки тоді, коли шукаємо лікарів і дорогих ліків. Щоби цього не сталося, краще дбати про нього з дитинства.
– Профілактичні медичні огляди мають важливе значення для виявлення захворювань у дітей, особливо шкільного віку, – розповідає дільничний педіатр Бурштинської міської лікарні Ірина Мельник.

Переглядів: 1492 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Осінній бал

     Сутінки опустилися на Галицьку землю і оповили все місто. Земля ще парувала чи то від пройденого дощу, чи то від снігу. Зазвичай, вечірнє місто осінньої пори дрімає у своїх турботах. Та того вечора над Галичем панувала особлива атмосфера. Місто потопало у веселому гаморі, ніби впиваючись красою, вишуканістю та неповторністю…
Ще зранку осінь владно вступила у свої права і суворо диктувала умови природі… І тільки їй. В Галицькій гімназії цього дня вона зірвала у гімназистів справжній шквал емоцій та почуттів. Сьогодні свято…Бал!!! Осінній бал, який має на меті відродити історію класичного танцю, пригадати притаманні українцям манери поведінки, прищепити любов до української пісні.

Переглядів: 3034 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Навчаються керівники громад - учасників проектів ПРООН/ЄС

     Координатори обласного ресурсного центру громад Леся Попелюх і Олеся Хомин,  разом з районним координатором Зоряною Орловською провели перші навчальні тренінги для керівників громад, які перемогли у відборі сільських рад для участі в Проекті ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-2».

Переглядів: 1784 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net