на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Михайло ДОВБЕНКО: Наша відповідь Путіну – єдність довкола Президента Порошенка та його команди

     Шановні краяни! Через декілька днів ми будемо робити свій вибір. Вкотре він є визначальним, бо 26 жовтня вирішуватимемо не тільки свою долю, а й майбутнє наших дітей.Сьогодні я звертаюся до вас з проханням підтримати команду нашого Президента – «Блок Петра Порошенка». Маємо розуміти, що вибори до Верховної Ради – це черговий етап протистояння з російською агресією. 26 жовтня не можна сидіти вдома: треба йти і рятувати свою країну - голосувати за тих, кого боїться Москва. Найнебезпечніший супротивник для імперської Росії - Президент Порошенко. Він організував другий дипломатичний фронт проти російських загарбників у Європі та світі, завдяки чому Путін щоденно втрачає мільярди доларів. Москва багато дала б за ослаблення Петра Порошенка. І, якщо фізичне знищення неможливе, росіяни готові платити чималі гроші для зменшення політичного впливу нашого Президента. 

Переглядів: 711 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дорога українська родино!

     26 жовтня ми одночасно обиратимемо Парламент своєї країни та, по суті справи, новий Уряд. Адже нова Верховна Рада формуватиме новий Кабінет Міністрів та обиратиме Прем’єр-Міністра.Такою була воля Революції гідності – встановити чіткий розподіл влади між Главою Держави, який забезпечує її незалежність і національну безпеку, та Урядом,який несе повну відповідальність за здійснення внутрішньої і зовнішньої політики держави. Українці вибороли цей розподіл високою ціною, і в нас ніколи не буде диктаторів з імператорськими повноваженнями.На вибори я йду з «Народним Фронтом» - союзом сильних духом патріотів, які прийняли на себе виклик, суворіших за яку не знала жодна владна команда в Європі від часу Другої світової війни. 

Переглядів: 745 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Часто мені здавалося, що зневіра у потугах чинного політикуму – моя проблема і, напевно, провина. Мовляв, ну що ж це за песимізм? Стільки нових облич, чимало людей вийшли з лав Майдану…Очільники влади в один голос тридзвонять про «люстрацію» парламентськими виборами, про те, що все буде добре: зиму перезимуємо, кордони відвоюємо, з Путіним «порішаємо». І все було б нічого, якби якось я не проходила повз увімкнений телевізор якраз під час трансляції передвиборчої агітки…Комуністичної партії. Начебто мертвої, похованої, а тепер, бачте, знову повсталої з попелу подібно до міфічного фенікса. 

Переглядів: 707 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Юлія Тимошенко закликала голосувати за Миколу Зелінського

     «Він Ваш земляк. Він любить Вас і любить землю, на якій народився. Ця людина абсолютно чесна! Він ніколи не був у ніяких кланах, не заплямований корупцією, не був депутатом Верховної Ради. Він просто чесно служив Україні там, де міг!», – так представила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко кандидата в народні депутати у 84 виборчому окрузі Миколу Зелінського під час зустрічі 21 жовтня у Тисмениці із жителями міста,  навколишніх сіл району та закликала підтримати його на позачергових виборах до Верховної Ради України, що відбудуться 26 жовтня цього року. 

Переглядів: 813 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міцна родина – дружня громада – успішна Україна!

     Це гасло успішно втілює в життя кандидат в народні депутати у нашому окрузі сільський голова Старого Лисця Анатолій Лущак. Саме міцна родина забезпечила йому успіх на місцевих виборах у 2006 році. Очоливши у 2010 році Старолисецьку сільську раду вдруге,  він так само зумів згуртувати майже чотиритисячну громаду в міцну родину. Позаяк село в усі часи було колискою самоідентичності, саме воно було, є і сподіваємося буде індикатором змін в країні, тому від його успішного розвитку залежатиме майбутнє України. 

Переглядів: 888 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Юрій Луценко: Досвідчений економіст Михайло Довбенко потрібен у Парламенті

     Відомий український політичний діяч, в’язень режиму Януковича Юрій Луценко закликав виборців проголосувати за «Блок Петра Порошенка» та мажоритарних кандидатів, висунутих цією партією, зокрема, кандидата у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» у виборчому окрузі №84 Михайда Довбенка.«Михайло Довбенко є членом нашої команди. Він потрібен у Парламенті як досвідчений економіст та фінансист, який має змінити закони з оподаткування, інвестування та багатьох інших важких для простої людини проблем», – сказав Юрій Луценко.

Переглядів: 775 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася зустріч координатора мережі «Опора» та начальника УСБУ в Івано-Франківській області

     21 жовтня відбулася зустріч координатора представництва Громадянської мережі «ОПОРА» в Івано-Франківській області Івана Маруняка з начальником Управління СБУ в Івано-Франківській області Миколою Найдичем. Учасники обговорили необхідність якісної і реальної взаємодії між органами правопорядку та спостерігачами «ОПОРИ» для того, щоб мінімізувати кількість  правопорушень під час підготовки й проведення парламентських виборів 26 жовтня. 

Переглядів: 769 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Увага! Потрібні добровольці!

     Батальйон оперативного призначення Національної Гвардії України повернувся із зони АТО. Здійснюємо доукомплектування. Оголошуємо набір добровольців до нашого підрозділу.

Переглядів: 703 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Європейський вал» наблизить мир і відкриє ворота в Європу

     Новий проект Прем’єра Арсенія Яценюка «Європейський вал» дозволить облаштувати кордон із Росією і припинити постачання в Україну бойовиків та зброї. А крім того, відкриє українцям дорогу до безвізового режиму з ЄС і завантажить українські підприємства додатковими замовленнями. Що важливо: левова частка фінансування за міжнародними донорами, а це робить «Європейський вал» надзвичайно вигідним для України.У Росії було б значно менше можливостей для розпалювання війни на нашій території, якби між нашими країнами був добре облаштований кордон. Ця проблема рідко потрапляла в об’єктиви телекамер, але 20 років важких перемовин із Росією щодо демаркації завершилися нічим. 

Переглядів: 854 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щастя батьківства

     Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає ще більш актуальнішою і гострішою. Особливо тепер, в умовах тотальної економічної та соціально-політичної кризи. В Україні близько 100 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, велика кількість яких влаштована в дитячі будинки. Тут діти отримують соціальні, медичні та освітні послуги і забезпечені усім необхідним для життя. Але як би дитині не було добре в дитячому будинку, кожна хоче мати сім’ю, де її дадуть не тільки харчі та одяг, але й любов та взаєморозуміння. Коли приходиш в будь-який дитячий будинок, завжди знайдеться дитина, яка вибіжить до тебе назустріч, протягне крихітні рученята і назве тебе мамою.

Переглядів: 919 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Роман Вірастюк зігріє військових

     Кандидат у народні депутати у 84-му виборчому окрузі Роман Вірастюк передав представникам «Самооборони» м. Коломиї військовий одяг, який вони доставлять українським солдатам у зону АТО.Під час вручення військового спорядження, яке відбулося у штабі «Самооборони» м.Коломиї, Р.Вірастюк зазначив, що з самого початку прийняв рішення не займатися марнотратством, тобто  не вдаватися до розміщення зовнішньої, радіо- та телевізійної  реклами.  

Переглядів: 702 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В гостях у Степана Бандери

     В сузір’ї дат, якими позначений поступ українського народу до самоутвердження своєї нації і своєї держави, воістину героїчним  і визначним є свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке сьогодні тісно переплелося із Днем творення Української Повстанської Армії. В цей день ми вшановуємо пам’ять наших героїв, вклоняємось їх мужності, незламності і величі духу. Згадуємо поіменно борців за волю України. І серед них, чи не найвеличніше, ім’я Степана Бандери.

Переглядів: 782 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Художник живе доти, доки про нього пам’ятають

     Напередодні 87-ої річниці від дня народження світлої пам’яті Михайла Фіголя в Національному заповіднику «Давній Галич» відкрилася виставка робіт нашого земляка, заслуженого художника України, лауреата мистецької премії ім. В. Стефаника. На відкриття заходу, крім працівників заповідника, прийшли рідні та друзі митця.Михайло Фіголь був унікальною людиною, талановитим митцем, закоханим у рідний край. 

Переглядів: 987 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Слов’янськ просить про допомогу

     Благодійна організація «Фонд «Відродження Слов’янська» прохає надати можливу допомогу мешканцям м. Слов’янська Донецької області, житло яких постраждало внаслідок військових дій, що відбувалися у період з 12 квітня по 5 липня 2014 року. Наразі в місті повністю зруйновано у приватному секторі 193 будинки, зазнали часткових руйнувань 1437 будинків. Серед багатоповерхівок міста пошкоджено 40 будинків (196 квартир). 

Переглядів: 756 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Андрій Садовий: Василь Кіндій є єдиним кандидатом від «Самопомочі» на Прикарпатті

     Міський голова Львова та лідер «Самопомочі» Андрій Садовий, у своєму телезверненні закликав мешканців Івано-Франківщини підтримати на виборах кандидата-мажоритарника Василя Кіндія«Дорогі франків’яни. Маю честь просити вас підтримати по 84 округу, куди входять Галицький, Тисменицький і Тлумацький райони, нашого однодумця і вашого земляка  – Василя Кіндія».

Переглядів: 790 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всеукраїнське братство ОУН-УПА підтримує Василя Кіндія

     Із підтримкою Василя Кіндія та його програми розвитку краю виступили ветеранські організації ОУН і УПА. Зокрема, про свою підтримку Кіндія публічно заявили  Всеукраїнське братство ОУН-УПА ім. генерала Тараса Чупринки, Братство ОУН-УПА Карпатського краю, обласна організація Конгресу Українських Націоналістів. Про підтримку Кіндієві також заявила обласна організація Товариство «Меморіал» ім. Василя Стуса.

Переглядів: 828 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Семен Семенченко приїхав підтримати «Самопоміч» та Василя Кіндія

     У вівторок  командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко завітав до на Прикарпаття підтримати кандидата від Об’єднання «Самопоміч» Василя Кіндія. «Ми спеціально із лідером «Самопомочі» Андрієм Садовим приїхали  на Івано-Франківщину, щоб підтримати нашого колегу Василя Кіндія. 

Переглядів: 704 | Коментарів: 0 Детальніше >>

найбільша кількість люстраційних скарг на Матейка. Він захищається брехнею про Галабалу

     Активісти партії “ВОЛЯ” вимагають спростувати заяву головного лікаря Галицької районної лікарні Мирона Матейка про те, що передвиборча агітація кандидата у 84 окрузі Ольги Галабали фінансується за кошт  одіозного  Віктора Медведчука.  З такою вимогою волівці пікетували приміщення суду, де відбувалося засідання.Кандидат в народні депутати від партії “ВОЛЯ” у 84 округу Ольга Галабала подала до суду позов на Мирона Матейка  за наклеп і вимагає спростувати неправдиву інформацію про неї, яку він озвучив на зборах працівників Галицької районної лікарні.  

Переглядів: 752 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Громадянська позиція» підтримує Ольгу Галабалу

     «Політична партія Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» на виборах в мажоритарному окрузі №84 підтримала кандидата від партії «Воля» Ольгу Галабалу», - про це на прес-конференції в Івано-Франківську повідомив голова обласної організації партії «Громадянська позиція» Микола Ладовський. «Партія вважає, що ми сьогодні повинні підтримувати людей Майдану, активістів, які проявили себе в реальній роботі. Сьогодні у Верховній Раді не вистачає депутатів з активною громадянською позицією, людей, які вміють мислити і творити. Тому я звертаюсь до громадян, щоб вони підтримали у 84 окрузі Ольгу Галабалу», – заявив М. Ладовський.

Переглядів: 896 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ситуація у 84 окрузі різко змінилась: лідирує Ольга Галабала

     Реальна робота на окрузі та підтримка однопартійців забезпечує Ользі Галабалі потрапляння в Парламент.Лідером стала кандидат у народні депутати Ольга Галабала, висунута партією «ВОЛЯ». Фактично за три тижні вона збільшила відрив від своїх конкурентів удвічі.Серед причин такого стрімкого росту рейтингу партійці називають те, що кандидат не просто веде виборчу кампанію, а вже реально починає вирішувати проблеми округу.

Переглядів: 711 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net