на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Увесь спектр послуг — в одному Центрі

     Увесь спектр послуг — в одному Центрі6 жовтня 2010 року в місті Івано-Франківську (вул. Незалежності, 9) відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг в м. Івано-Франківську, в якому надаватимуться послуги для суб’єктів господарювання (Реєстраційна палата, Дозвільний центр) та мешканців міста (муніципальні служби виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, які надають адміністративні послуги).
У відкритті Центру взяв участь Віце-прем’єр-міністр України з питань регіональної політики Віктор Тихонов, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, представники громади міста...

Переглядів: 4128 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дружня зустріч

     Дружня зустрічБільше п’яти років триває тісна співпраця та дружні стосунки між Галицьким районом та ґміною Даброва Опольського воєводства (Польща).
Після створення у 2003 році Галицької гімназії її директор Володимира Тихонь побувала у сусідній Польщі з групою керівників установ та спеціалістів в галузі освіти, медицини та культури. Переймаючи досвід, галичани відвідали ряд навчальних та дошкільних закладів ґміни, ознайомилися зі специфікою їх реформування та обговорили з керівниками цих закладів питання щодо подальшої співпраці. Результатом відвідин стало підписання у 2004 році угоди між Галицькою райдержадміністрацією і районною радою та ґміною Даброва про співпрацю у галузі освіти, культури та медицини. У 2005 році до цієї партнерської угоди долучилася ще й школа з регіону Ленгеде у Німеччині.

Переглядів: 3852 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шана освітянам енергоколеджу

     Бурштинський енергоколедж ІФНТУНГМинулого тижня в актовій залі Бурштинського енергоколеджу ІФНТУНГ відбулись урочистості, присвячені Дню працівника освіти. Сорок п’ятий рік відзначають педагоги навчального закладу своє професійне свято. Доречно сказати, що у коледжі працює близько сотні висококваліфікованих педагогічних працівників з великим багажем знань, які передають підростаючому поколінню, майбутнім енергетикам та економістам. Серед них: В.Дремлюга, О.Дремлюга, В.Остапенко, І.Возняк, М.Андреєв, О.Джура, Р.Ціж, В.Лихопій, Б.Боднар, І.Богуцький, М.Ємбрик, М.Шувар, Г.Остафійчук, Н.Денис, О.Іванців, С.Іванців, В.Марусячин, А.Міка, Б.Рибчук, П.Сверида, Г.Серветник, Б.Слободян, Т.Чолій.

Переглядів: 4750 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Згадує баба Марта Хованець

     Марта ХованецьВ післявоєнний період за совєтської окупації кожний день, кожна пережита година виставляли нашим людям складні проблеми і клопоти, які переростали в страх і безвихідь. Тож повернімося лицем до тих страшних минулих часів, коли біда надходила несподівано, а людське життя не вартувало гроша. Дехто каже, що так склалося, але так не повинно було складатися. Тому ми повинні про це писати сьогодні й завжди, бо до цього нас зобов’язують живі свідки минулого.
Однією із таких свідків є баба Марта Хованець, яка проживає в Бурштині. Слово за словом вона розмотує сплетіння своїх спогадів, які поступово віддзеркалюють страдницьке життя бурштинців і бурштинських родин в часи більшовицької займанщини...

Переглядів: 4591 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І ожила пам’ять

     ТростянецьЖовтий вогонь осіннього сонця, як неопалима купина, світить крізь морок темних дворів. Земну силу віщому живому вогню посилають хвилі осіннього лісу, що біжать, переплітаючись аж під небесами. А за могутніми плечима лісу затаїлося чудове село Тростянець. Саме в цьому селі на Долинщині після двотижневого рейду у далекому 1944 році зупинилася на спочинок повстанська сотня «Яструба».
Ранок 11 листопада видався по-осінньому тихим і сонячним. Здавалося, ніщо не віщувало біди. Повстанський кухар частував вояків пісною кашею. Хтось впивався барвами чудової природи, хтось зайвий раз перевіряв зброю, а хтось просто відпочивав...

Переглядів: 3588 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чому зникає найзахідніша гілка українців?

     ЛемкиРозпад Київської Русі сприяв формуванню нових особливостей світогляду мешканців її колишніх окраїн. Крім того, що на західних землях Русі ще довго зберігалася давня назва «руські», «русини», панівні верстви нав’язували ще додаткові назви – «угророси», «карпатороси», «словакороси». Це для того, щоби остаточно розшматувати і відірвати частку єдиного народу від його матірного осередку, підірвати корені єдності колишньої Русі. Саме тому різні політичні кола навипередки намагалися нав’язати залежним народам свої ідеї, стремління, власні інтереси.

Переглядів: 4271 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Санітарно-епідеміологічна служба святкує професійне свято

     Санітарно-епідеміологічна службаВідповідно до Указу Президента України у другу неділю жовтня працівники державної санітарно-епідеміологічної служби відзначають своє професійне свято.
Основними пріоритетами  для працівників СЕС залишаються забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення району, профілактика інфекційних захворювань, сприяння розв’язанню  екологічних проблем, формування здорового способу життя.
Основні напрямки роботи санепідслужби протягом року полягали у ліквідації наслідків повені, держнагляді за станом  централізованих водопроводів та джерел водопостачання, контролі за ...

Переглядів: 4491 | Коментарів: 0 Детальніше >>

10 жовтня – всесвітній день психічного здоров’я

     10 жовтня – всесвітній день психічного здоров’яЗа визначенням ВООЗ, психічне здоров’я - це стан душевного благополуччя, яке дає кожній людині можливість здійснювати власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати. Порушення душевного благополуччя, душевної рівноваги може спричинити розлади психіки та поведінки.
За ініціативою Всесвітньої  організації охорони здоров’я (ВООЗ) з 1992р. у жовтні кожного року відзначається Всесвітній день психічного здоров’я з метою залучення до вирішення проблем психічного здоров’я урядових структур, громадських та релігійних організацій, медичних фахівців, пацієнтів та їх родичів...

Переглядів: 4745 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Медики-галичани пропагують здоровий спосіб життя

     Медики-галичани пропагують здоровий спосіб життя2 жовтня на базі спортивного комплексу Бурштинської ДРЕС проводилась сьома спартакіада Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я. Відбулися зональні змагання з міні-футболу серед команд Долинського, Калуського, Рогатинського, Рожнятівського, Тисменицького та Галицького районів.
Команда медичних працівників Галицького району, яку очолив головний лікар Мирон Матейко, здобули перше місце, обігравши у фіналі команду м.Калуша з рахунком 1:4. Медики-галичани увійшли до фіналу змагань.

Переглядів: 3907 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Великий ремонт

     2010 рік для Галицького району  виявився плідним на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціально-культурної сфери та бюджетних установах, впорядкування спортивних майданчиків та ремонту спортивних споруд.
– Результат проведених робіт відчутно, – каже заступник голови районної  державної адміністрації Ірина  Чернега, – вже завершено об’єкти за Програмою ЄС/ООН у Більшівцях (дитячий садок), ФАП у с.Жалибори, дошкільні заклади №1 і 2 у місті Галичі. Цієї неділі чекає відкриття оновлений дитячий садок «Теремок» у Залукві. На завершенні ремонтні роботи у Галицькій №1 і Комарівській загальноосвітніх школах.

Переглядів: 4094 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький РЦСССДМ взяв участь у роботі Всеукраїнського семінару…

     Особливості діяльності органів, установ та служб у сфері протидії  торгівлі людьми; створення механізму перенаправлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми на національному та регіональному рівнях; особливості надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми – теми Всеукраїнського освітнього  семінару «Соціальна та правова допомога жертвам торгівлі людьми, враховуючи питання торгівлі дітьми в Україні», організованого і проведеного 29 вересня Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Переглядів: 3357 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Освіта Прикарпаття

     Протягом звітного періоду обласної ради п’ятого демократичного скликання на потреби освітянської галузі краю з бюджету області виділено понад 5 мільярдів 250 млн.грн. Для порівняння, галузеві видатки 2004 року були на рівні 284 млн.грн., а 2009 р. зросли до 1 мільярда 256 мільйонів. За чотири з половиною роки за ці кошти в різних районах Прикарпаття введено в експлуатацію 25 об’єктів освіти (загальноосвітні школи, дитячі садочки, спортивні зали, в тому числі військово-спортивний ліцей в Надвірні). Будівництво ще чотирьох об’єктів планується завершити до кінця року. На вирішення житлових проблем педагогів з обласного бюджету виділено понад два з половиною мільйони гривень.

Переглядів: 3654 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Понад 100 млн.гривень забезпечено надходжень до бюджетів всіх рівнів Галицькими податківцями

     ДПІЗа 9 місяців 2010 року Державною податковою інспекцією в Галицькому районі забезпечено надходження платежів до зведеного бюджету в сумі 102,4 млн.грн. Про це повідомив під час проведення брифінгу заступник начальника ДПІ в районі – начальник відділу оподаткування юридичних осіб Сергій Олександрович Канюка і подякував платникам податків району за порозуміння та сумлінну сплату податків. Втілення в життя ідеології відкритості, довіри й партнерства у стосунках між платниками податків та подаківцями – мета та основний напрямок роботи ДПІ в Галицькому районі.

Переглядів: 3703 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інформація про роботу «гарячої» телефонної лінії при районній державній адміністрації за дев’ять місяців 2010 р.

     Загальна кількість звернень, які надійшли по «гарячій» телефонній лінії до районної державної адміністрації за дев’ять місяців 2010 року становить 12, з них від пільгової категорії громадян надійшло 2 звернення, від багатодітних сімей, одиноких матерів – 3.
У зверненнях піднімались питання, пов’язані із вирішенням: ...

Переглядів: 3509 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стан розгляду звернень громадян за дев’ять місяців 2010р.

     Загальна кількість звернень громадян, які надійшли на розгляд до районної державної адміністрації за дев’ять місяців 2010 року, становить 737 звернень (за дев’ять місяців 2009 року – 847 звернень), з них письмових – 591 (за дев’ять місяців 2009 року – 762 звернення), на особистому прийомі у голови районної державної адміністрації – 146 (за дев’ять місяців 2009 року – 85 звернень).
Від органів влади вищого рівня до районної державної адміністрації надійшло за дев’ять місяців 2010 року 177 звернень (за дев’ять місяців 2009 року – 262 звернення).

Переглядів: 3631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ви – наша сила, наша звитяга

     Адміністрація і трудовий колектив Бурштинської ТЕС з глибокою пошаною привітали  своїх ветеранів зі святом – Днем ветерана праці, яке відзначається в Україні щороку 1 жовтня.
“Найбільшу, найкращу частину свого життя  Ви беззастережно віддали обраній справі та рідному підприємству. І сьогодні ми знову згадуємо добрим словом Вашу самовіддану  працю, завдяки якій звання „бурштинський енергетик” стало почесним і пошанованим, згадуємо Ваші досягнення, Ваші мудрі поради,  і вкотре  щиро дякуємо долі за те, що Ви у нас є.  Ви – наша опора, наша сила, наша звитяга!”, – говориться у  святковому привітанні директора Бурштинської ТЕС Мирона Романіва.

Переглядів: 4011 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На одному диханні

     В останні дні вересня пройшла  звітно-виборна профспілкова конференція Бурштинської ТЕС.
 Цьому передувала відповідна кампанія у цехах електростанції, де  енергетики об’єктивно оцінювали роботу своїх цехових профспілкових активів. Було обрано голів цехкомів, серед яких і нові,  і досвідчені працівники. Майже  на всіх цехових  зборах роботу профкому ТЕС було визнано задовільною.  Колективи цехів делегували своїх представників до складу профкому підприємства.

Переглядів: 3449 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про призов громадян на строкову військову службу

     1. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України від 29 жовтня 2009 р. № 879/2009 з 1 жовтня 2010 р. по 30 листопада 2010р. проводиться призов громадян на строкову військову службу.
2. Виклику та явці на призовну дільницю Галицького та Рогатинського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, 1992 р. народження, яким в період чергового призову виповнилося 18 років, а також громадяни, які народилися у 1985-1992рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин...

Переглядів: 4179 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про стан ринку праці в галицькому районі станом на 01.10.20010р.

     Центр зайнятостіПротягом січня-вересня 2010 року за послугами районного центру зайнятості звернулося 2248 чол. незайнятого населення, 53% (1182 чол.) з яких – жінки, 52 % – молодь до 35 років.
Станом на 01.10.2010 року в центрі зайнятості перебувало на обліку 718 чол. незайнятого населення, з них жінок – 372 , молоді у віці до 35 років – 347 чол. Робітничі місця займали 359 чол., посади службовців – 257 чол., особи без професії – 102 чол.
Рівень безробіття станом на 01.10.2010 року становив 1.95%.
Протягом січня-вересня 2010 року службою зайнятості району працевлаштовано 802 чол. незайнятого населення, з них – 440 жінок (55 %) ...

Переглядів: 3576 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бездомним громадянам – посилену увагу

     На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р. № 1402-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції соціального захисту бездомних громадян до 2012 року» та від 21.04.2010 р. № 998-р «Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 року» управлінням праці та соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації розроблено план заходів щодо соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.
Зокрема, питання підготовки до осінньо-зимового періоду 2010-2011 років розглянуто на виробничій нараді з працівниками територіального центру соціального обслуговування.

Переглядів: 4098 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення до мешканців Івано-Франківщини!

     Щорічно на території області є випадки пожеж, надзвичайних ситуацій, травмування та загибелі людей на них. За 9 місяців поточного року на Івано-Франківщині зареєстровано 6 надзвичайних ситуацій.
Впродовж поточного року в області зареєстровано випадки загибелі людей внаслідок різного роду надзвичайних ситуацій. Так, за 9 місяців 2010 року через ураження електричним струмом загинуло 9 осіб, ураження блискавкою стало причиною загибелі 2 мешканців краю, 7 осіб загинуло через отруєння чадним газом, ще 52 мешканці краю потонули на водних об’єктах, з них 4 – діти.

Переглядів: 3789 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net