на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ой у лісі, на полянці…

     Сьогодні, після 69 років від часу створення УПА, не один історик задається запитанням: як могла повстанська армія без будь-якої допомоги ззовні впродовж десятиліття протистояти двом найсильнішим тоталітарним державам тогочасного світу – фашистській Німеччині і більшовицькій Москві?
Ніхто не заперечуватиме, що це була реалізація стратегії ОУН – опиратися лише на власні сили, на всенародну підтримку боротьби за волю і державність. Але стратегія реалізувалася в тактиці, у практиці боротьби і спротиву окупантам.
Досвід, вироблений українським підпіллям, справді був і залишається цінним. Однією із його складових були таємні схрони, бункери і криївки, в яких перебували вояки, діяли підпільні шпиталі, друкарні, ідеологічні вишколи.

Переглядів: 2460 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання V Форуму місцевого розвитку Галицького району

     Співпраця з Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2» розпочато 25 серпня 2011 року з підписання Угоди про партнерство.
25 серпня асистентами Проекту проведено районний семінар, 27 вересня – перші діалоги з громадами у селах Комарів, Блюдники, а 6 жовтня – у селах Бовшів та Маріямпіль.
20 жовтня координатори обласного ресурсного центру громад Леся Попелюх і Олеся Хомин разом з районним координатором Зоряною Орловською провели перші навчальні тренінги для керівників громад, які перемогли у відборі сільських рад для участі в Проекті ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2».

Переглядів: 1744 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж 9 місяців свідчить про стабільний розвиток району

     Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2011 року, про стан легалізації заробітної плати, про стан забезпечення населення району якісною питною водою відповідно до вимог розпорядження райдержадміністрації від 08.12.2010 року №402 «Про районну програму «Питна вода на 2011-2015 роки» та про підсумки забезпечення організованого відпочинку і оздоровлення дітей району у 2011 році відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 12.05.2011 року №187 йшлося на черговій колегії Галицької районної державної адміністрації, засідання якої відбулося 25 жовтня.
Саме про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за перших три квартали року ми поцікавилися у голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина.

Переглядів: 1630 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в області

     Лікувальна ферма для дітей. На Прикарпатті маленьких хворих на ДЦП, синдром Дауна та аутизм лікують... коні та вівці. У планах власників ферми, яку назвали “Ковчегом”, поповнити хлів ще й іншими тваринами, як у добрі біблійні часи. Заняття з іпотерапії — тобто на кониках — для дітей безкоштовні. Тетяна Масевич, інструктор-іпотерапевт, говорить, що комплексно з масажем та іпотерапією можна досягти дуже великих результатів.

Переглядів: 1576 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в районі

     Робочий тиждень керівництва району. Робочий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин розпочав з наради із заступниками, де було обговорено основні питання життєдіяльності району.
Крім того, керівник району взяв участь у засіданнях колегій обласної та районної державних адміністрацій, провів нараду з питань реалізації продукції, що виробляється товаровиробниками області та району. Взяв участь у нараді з керівниками облавтодору і службою автомобільних доріг щодо ремонту доріг на території Галицького району
Впродовж тижня Григорій Івасишин здійснив об’їзд місцевих рад, відвідав бюджетні установи району та здійснив прийом громадян з особистих питань

Переглядів: 1686 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілей союзянок

     23 жовтня в Галицькому РНД відбулась святкова академія, приурочена 20-річчю відродження Галицької організації Союзу українок.
До проведення святкових заходів долучилися осередки Союзу українок міста Галича, селища Більшівці, сіл Залуква, Крилос, Кінчаки, Нараївка та Сапогів.
Союзянки представили власні виставки декоративно-ужиткового мистецтва та підготували концертну програму. Жінки, одягнені в українські строї, виконували відомі народні пісні, а також відтворили мелодії і слова пісень своїх бабусь.

Переглядів: 1963 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ВАСИЛЬ ЧУДНОВ: Урядом створено всі умови для того, щоб регіональна влада могла ефективно вирішувати проблеми своїх територій

     На сьогодні пріоритетним напрямом державної політики уряду є створення сприятливих умов для стабільного соціально-економічного розвитку територій, підвищення їх конкурентоспроможності та вирішення стратегічних регіональних завдань. Саме на досягнення цих результатів, на думку народного депутата, члена Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Василя Чуднова, і зорієнтований проект Державного бюджету на 2012 рік.

Переглядів: 1345 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профорієнтаційна робота з молоддю!

     25 жовтня Галицьким районним центром зайнятості проведено профорієнтаційний захід „Ярмарок кар’єри”, у якому взяли участь заступник начальника Галицького РВ УМВС з кадрового забезпечення Гамлявий Ю.П., помічник начальника по роботі з персоналом Галицького РВ ГУМНС в Івано-Франківській області П’ятківська І.М., представник 160-го ТЦК інструктор Калабанька Т.С., учні 10-11 класів Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. та 23 безробітних громадян у віці від 18 до 30 років. Мета заходу – донесення присутнім інформації про можливості навчання у вищих навчальних закладах вказаних структур та особливості прийняття у подальшому на роботу і проходження служби.

Переглядів: 2000 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звітно-виборні збори пам’яткоохоронців району

     24 жовтня відбулися чергові звітно-виборні збори Галицької районної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. Ці збори є обов’язковим заходом, які передують обласній конференції Товариства, яка відбувається раз на 5 років (найближча відбудеться в грудні ц.р. у м.Івано-Франківську). Захід проведено в приміщенні Національного заповідника «Давній Галич» – що не є випадковим, адже дана наукова установа вже майже два десятки років є відповідальною за збереження та виявлення пам’яток на терені Галицького району і є флагманом пам’яткоохоронного руху на Прикарпатті.

Переглядів: 1585 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Учнівські проекти

     27 жовтня у відділі освіти РДА відбувся районний етап конкурсу учнівських проектів «Я – громадянин України», у якому взяло участь 11 шкіл району.
Даний проект створений з метою активізації громадянської позиції у школярів. Адже учні разом із керівником проекту обирають актуальну тему для їхнього села, селища чи міста. Різноманітність тем, представлених на конкурсі, не може не тішити, оскільки юне покоління цікавиться проблемами з різних сфер сьогодення – від історичних до соціальних.

Переглядів: 2863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До чого призведе пенсійна реформа?

     У ході реформи, уряд, М.Азарова має намір підвищити мінімально необхідний страховий стаж з 5 до 15 років. Фото: Українське фотоЗ такими запитаннями зараз дуже часто звертаються люди до юристів, в Пенсійний фонд, щоб роз’яснити їм, як дальше буде вирішуватися питання про нарахування їм пенсій. Всі хочуть знати, що передбачає ухвалений Закон.
10 вересня 2011 року Президент України підписав ухвалений 8 липня 2011 року Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної реформи» (№ 3668 – VІ). Закон набрав чинності з 1 жовтня 2011 року. Згідно із цим законом, усі пенсії, призначені до набрання ним чинності, продовжують виплачуватись у встановлених розмірах, без будь-яких обмежень, в тому числі й працюючим пенсіонерам.
Ухвалений Закон передбачає: ...

Переглядів: 1643 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Прикарпаттяобленерго» дбає про білого лелеку

     «Прикарпаттяобленерго» влітку 2011 року започаткувало природоохоронну програму «Лелека». Мета програми – організувати діяльність енергетиків із охорони білого лелеки на Прикарпатті шляхом підняття на металеві платформи гнізд, розташованих на опорах. Вона розрахована на 2012-2016 роки і передбачає встановлення майже 500 таких платформ на опорах ліній електропередач Івано-Франківщини, що потребуватиме фінансових витрат на суму понад 350 тисяч гривень. Спеціалісти Галицького РЕМу, які вже мають 10-річний досвід у цій справі на теренах нашого району, протягом п’яти років установлять 26 лелечих платформ.

Переглядів: 1739 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чому змінюється клімат і як цьому запобігти?

     Екологічна катастрофа та глобальне потепління – страшилка чи реальність? За відповіддю ми звернулись до Володимира Котванова, який цілком присвятив себе проблемам зміни клімату та сучасної екологічної кризи.
Першим встановив причини і сутність кліматичних змін, запропонував логічне пояснення сутності життя як елемента біосинтезу.

Переглядів: 3070 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Екологічні проблеми малих міст. Вирішуємо разом!

     “Вирішення екологічних проблем у малих містах” — така назва тематичного семінару, що відбувся в Івано-Франківському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Учасниками стали міські, селищні голови, працівники виконавчих комітетів міських рад, а також референт Фонду Ганса Зайделя доктор Юрген Вальхсхьофер, який презентував німецький досвід сприяння місцевих органів влади у вирішенні проблем довкілля. Тривав семінар три дні — від 25 до 27 жовтня.

Переглядів: 4171 | Коментарів: 0 Детальніше >>

БИБЕЛ, КРАСНА І ТРОНТА – ДВА ПРЕКРАСНІ ГРАДИ

     У серпні 2011 року газета «Галицьке слово» подала працю автора книги «Світ східних галлів» Теодозія Короля під заголовком «Галли і Галич». Багато читачів були здивовані від прочитаного, а житель с.Набережне Зеновій Клюса відшукав автора статті і два дні ходив з ним околицями рідного села. Подаємо результат їх мандрів...

Переглядів: 2306 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Постатям галицької історії присвячена нова книга краєзнавця Івана Драбчука

     Особа в світовій історії завжди посідає центральне місце. Саме завдяки діяльності окремих персоналій зміцнюються або руйнуються держави, постають нові міста, розвивається економіка. Життєвий чин осіб, які змагалися за майбутнє свого народу і держави, завжди привертає увагу дослідників впродовж багатьох десятиліть. Незважаючи на наявність значної кількості праць, присвячених державним мужам, кожен новий дослідник може віднайти нові цікаві сторінки їхніх біографій, відкрити загалу досі невідомі факти.

Переглядів: 2337 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зареєстровано черговий випадок лептоспірозу

     Зареєстровано випадок захворювання на лептоспіроз у жителя с. Жалибори.
У цьому році це вже третій випадок захворювання. Всі три випадки лептоспірозу реєструвалися в населених пунктах Більшівцівської зони: с.Кінашів, с.Жалибори, смт.Більшівці.
Усі випадки пов’язані з перебуванням на водоймах даної місцевості, під час професійної діяльності чи відпочинку.
Це свідчить про те, що територія нашого району і надалі залишається ендемічною щодо лептоспірозу.

Переглядів: 1991 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Давній Галич» знайомить із славними земляками – сучасниками

     Від давніх часів і до сьогодення у суспільстві триває пошук компромісу між матеріальними і духовними прагненнями його одиниць. Особливо це притаманно сучасному століттю, коли всі заклопотані і їхній життєвий шлях пролягає між працею та домом. Проте з плином часу людина починає пошуки прекрасного – мистецтва. Пізнавши його, починає по-іншому дивитися на світ, пробує позитивно змінювати свій світогляд.
У Галичі стало традицією щомісячно знайомити поціновувачів мистецтва з новими художніми полотнами, творцями яких є наші сучасники-земляки та митці з інших регіонів, а згуртовує усіх Картинна галерея Національного заповідника «Давній Галич».

Переглядів: 1717 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В гості до «Берегині»

     У Бурштині знаходиться один із рідкісних музеїв, який займається збиранням, вивченням та збереженням опільської ноші. Це історико-етнографічний музей „Берегиня”. Тут знаходиться велика колекція рідкісних вишитих рушників, сорочок та ще багато інших вишивок. Крім того, тут є речі господарського та хатнього вжитку. Протягом більше десяти років його існування музей відвідали сотні людей.

Переглядів: 1467 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Степан Пушик – гість училища

     Засідання обласної секції викладачів української мови та літератури професійно- технічних навчальних закладів області відбулося минулого тижня у Бурштинському вищому професійному училищі торгівлі та ресторанного сервісу. У ньому взяли участь професор Прикарпатського університету, відомий письменник, лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка Степан Пушик, заступник начальника відділу освіти і науки головного управління освіти і науки Івано- Франківської обласної державної адміністрації Ганна Кирдяк, представники навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області, викладачі української мови і літератури професійно-технічних навчальних закладів області.

Переглядів: 1553 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

      18 жовтня в м. Галичі на базі спортивного комплексу відділу освіти, за сприяння РО профспілки працівників освіти (голова І.Петраш) відбувся ІІ турнір з настільного тенісу серед працівників освіти. У турнірі взяли участь вчителі фізичного виховання із Блюдниківської ЗОШ, Дем’янівської ЗОШ, Деліївської ЗОШ, Бурштинської ЗОШ №1, Комарівської ЗОШ, Бовшівської ЗОШ, Жалиборської ЗОШ, Яблунівської ЗОШ, а також головний спеціаліст відділу освіти РДА Іван Йосифів.

Переглядів: 1408 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net