на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У селі Сокіл народним методом будується клуб

     Якісні зміни в соціально-економічному розвитку населених пунктів відбуваються через втілення громадських ініціатив, написання проектів розвитку, що спрямовані на покращення базової місцевої інфраструктури.
У с.Сокіл дуже дружня і згуртована громада, спроможна з власної ініціативи втілювати в життя проекти, на які подекуди чекають роками.

Переглядів: 1100 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Останні тижні перед проведенням листопадового саміту будуть справді напруженими. Вже тепер ЗМІ завзято обговорюють тему вірогідності підписання Угоди про асоціацію. Складається враження, що саме мас-медіа і створюють оцю напругу...

Переглядів: 1022 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Робота зі зверненнями громадян

     З метою забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», відповідних Указів Глави держави та Уряду  управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації особистий прийом громадян проводиться відповідно до затверджених графіків.

Переглядів: 788 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ми в Європі були, є і будемо

     У Галичі відбувся круглий стіл на тему «За крок до асоціації з ЄС: що асоціація з ЄС дасть простому українцю». У ході жвавої і цікавої дискусії присутні висловлювали свої «за» і «проти» Угоди про Євроінтеграцію, наводили приклади переваг і труднощів на шляху до Євросоюзу.

Переглядів: 1005 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Використати наявні резерви

     Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. У ній взяли участь голови, секретарі та бухгалтери міських, селищної, сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району і представники ЗМІ.

Переглядів: 870 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На шляху до «писанкового» району

     Нещодавно відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації на базі Демешківської сільської ради. Розглядалося питання «Про роботу виконкому Демешківської сільської ради щодо соціально-економічного та культурного розвитку території у частині виконання делегованих повноважень».

Переглядів: 910 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Слава і честь вам, герої!

     Як швидко лине час… Уже минув рік з часу відкриття у Більшівцях Парку Пам’яті борцям за волю України, приурочине до 70-ї річниці створення УПА. Всім присутнім запам’ятався той день 2012 року і спогадами про героїчну боротьбу УПА на теренах нашого краю, і звернення до сучасників керівників районної та місцевої влади,  спогадами та побажаннями районного провідника Братства вояків ОУН-УПА Миколи Яцківа та сина Романа Шухевича Юрія Шухевича.

Переглядів: 1033 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Українська Повстанська Армія відзначила 71-у річницю

     В районі відбулися заходи із вшанування армії нескорених. Справжньою несподіванкою було творче вирішення вечора-пам’яті «Згадаймо всіх героїв нині», який відбувся минулої неділі у Будинку культури с. Залуква.

Переглядів: 1131 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В пам’яті безсмертні

     9 років тому на вулиці Данила Галицького у районному центрі з ініціативи та при сприянні депутата міської ради Олега Кантора у свято Покрови Пресвятої Богородиці було споруджено і освячено каплицю на честь Покровительки України.

Переглядів: 1027 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Школа – наш рідний дім, тут затишно й цікаво живеться нам усім

     Ще здається відлунює мелодія першого дзвоника, а вже пройшло майже два місяці навчання. Для нас, учетелів та учнів Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., вони пройшли дуже швидко, бо шкільне життя  в нас насичене цікавими подіями.

Переглядів: 1568 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поширення творів Т.Шевченка на західноукраїнських землях

     У 1841 році письменник Євген Гребінка видав у Петербурзі український літературний альманах «Ластівка», де було вміщено п’ять творів Кобзаря. Вже наступного року Маркіян Шашкевич у листі до приятеля дуже прихильно відізвався про цю книжку. Отже, є підстави стверджувати, що перше ознайомлення галицьких діячів культури з творами Т. Шевченка відбулося в 1842 році через альманах «Ластівка». А з листа І.Вагилевича до Я. Головацького за 1 липня 1843 року дізнаємося, що того року жителі Галичини вперше познайомилися з «Кобзарем».

Переглядів: 1786 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Його ідеї житимуть вічно

     «Уже для багатьох поколінь українців – і не тільки українців – Шевченко значить так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все у ньому зрозуміло, і він завжди з нами, в нас,  – писав
І. Дзюба.
 – Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике і вічне. Волею історії він ототожнений з Україною, і разом з її буттям… він росте і розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення…»

Переглядів: 1130 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Так непросто сподіватись…

     Підсвідомо радів життю. Хоч тринадцятирічним під важким тягарем праці він відчував себе набагато старішим. Єдиним промінчиком сонця серед похмурого ранку зблиснула усмішка Оксани.

Переглядів: 1039 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Еколого-пізнавальна стежка «По урочищі «Чертіж» у с.Височанка

     Еколого-пізнавальна стежка прокладена через букові, дубові, березові, кленові, ялицеві насадження. Протяжність маршруту – 2км. Час проходження –одна година.

Переглядів: 1990 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спалювати опале листя категорично забороняється

     У наші  двори прийшла осіння пора. Листя з дерев опало. Кожен господар впорядковує своє обійстя по-різному. Той, хто спалює листя, – отруює себе і всіх навколо.

Переглядів: 1425 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як живеш, школо?

     Серед проблем розвитку української освіти слід виділити питання функціонування сільської школи, яка стикається з комплексом проблем, зумовлених регіональними особливостями кожного населеного пункту, умовами сільськогосподарської праці, певною замкненістю сільського життя, особливостями життєдіяльності сім’ї, недостатньою соціально-культурною інфраструктурою, малокомплектністю, віддаленістю від культурних, методичних та наукових центрів, територіальною роздрібненістю населених пунктів. Тож як все-таки функціонують сільські навчальні заклади в умовах, що склалися?

Переглядів: 1010 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика та лікування грипу

     Грип – різновид застуди (ГРВІ). Він відрізняється від неї стрімким початком. Симптоми грипу: сильна слабкість, сонливість, розколювальний головний біль, біль в очах, суглобах, м’язах, жар. Іноді  – біль у горлі, кашель, нежить, нудота, блювання, пронос.

Переглядів: 928 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всеукраїнський день боротьби проти раку грудної залози

     Щорічно в світі виявляють близько 1 млн нових випадків раку молочної залози. Це найчастіша форма злоякісних пухлин у жінок, що складає близько 19% від усіх злоякісних новоутворень. Імовірність виникнення раку збільшується з віком прямо пропорційно, приблизно 4% хворих складають жінки молодші 30 років. Найбільша смертність від нього у віці 40-50 років, що представляє собою актуальну проблему нашого часу. Серед причин високої смертності в Україні особливо необхідно виділити пізнє виявлення і високий показник занедбаності.

Переглядів: 773 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розлади психіки та поведінки при соматичних захворюваннях

     Людський      організм  функціонує як складна цілісна     система, що включає окремі органи, частини тіла та психічну сферу.

Переглядів: 5771 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Участь у фестивалі «Дари лісу»

     У вересневі дні цього року делегація Галицького району на запрошення керівництва повіту Львувек Шльонський Республіки Польща побувала на п’ятому Дольношльонському фестивалі  «Дари лісу». Свято лісу відкривалося під оркестр мисливських ріжків та з дотриманням цікавих лісових традицій.

Переглядів: 1149 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спорт

     МІНІ-ФУТБОЛ. В рамках проведення районної спартакіади минулими вихідними на стадіоні «Колос»  м.Галича  пройшли змагання з міні-футболу серед  ветеранів спорту, старших 40 років.

Переглядів: 1574 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net