на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Урочистості у Вікторові

     14 жовтня 2014р. з нагоди 20-річчя відкиття храму Покрови Пресвятої Богородиці та 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля до с.Віторів з архипастирським візитом завітав Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. У співслужінні декана Галицького УГКЦ о. Ігоря Броновського та ще дев’яти священиків Владикою Володимиром  було освячено новий престіл храму, виготовлений за кошти парафіян. 

Переглядів: 1222 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Вибори відбулися. Очікувано, що 5-відсотковий рубіж легко здолали «Блок Петра Порошенка» та «Народний фронт», ба більше – другому навіть вдалося обігнати провладну партію. Несподіванками став успіх «Самопомочі», яка здобула направду високий результат, а також сумнівний тріумф так званої «опозиції» (себто колишніх регіоналів), якій пощастило відхопити левову часту голосів виборців на Дніпропетровщині, Західному Донбасі та в Кривому Розі. 

Переглядів: 840 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Делегація району поклала квіти на могилу Дмитра Вітовського

     Одним із діячів, що залишили глибокий слід у військово-політичній історії Галичини, був організатор і керівник переможного Першолистопадового зриву 1918 року у Львові, організатор Української Галицької Армії, перший державний секретар військових справ Західно-Української Народної Республіки полковник Дмитро Вітовський.

Переглядів: 977 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інтелігенція та козацтво передали літературу співробітникам УСБУ – учасникам АТО

     Івано-Франківський обласний клуб української інтелігенції ім. Богдана Лепкого та Міжнародна громадська національно-патріотична організація Українського козацтва передали колективу Управління СБУ в Івано-Франківській області патріотичну та релігійну літературу для учасників АТО.Військові СБУ в зоні АТО отримають духовний та громадянський заповіти українця – Біблію та «Кобзар». 

Переглядів: 1005 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Більше трьох тисяч адміністративних послуг отримали платники в Галицькому центрі обслуговування платників

     «Протягом звітного року в Центрі обслуговування платників району надано громадянам та платникам податків 3206 адміністративних послуг», -про це повідомила начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Переглядів: 800 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майже 63 млн грн ЄСВ надійшло від галицьких платників

     «За січень-вересень 2014 року платниками сплачено до бюджету 62,9 млн грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове страхування . Зокрема , у вересні платниками ЄСВ спрямовано до бюджету 6,2 млн грн», -  про це повідомила начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Переглядів: 906 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ПЕРЕМІЩЕНИХ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНОЇ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ТА РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЮ ГАЛИЦЬКОГО РАЙОНУ

     Кабінетом Міністрів України прийнято постанови від 01.10.2014 року № 509 “Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” та № 505 “Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”.

Переглядів: 827 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Митрополит Андрей Шептицький

     У 70-ті роковини смерті великого Митрополита Андрея Шептицького, подвижника церковного з’єднання

     Час біжить невпинно, якого не можемо зупинити, наздогнати чи повернути назад. Він закарбовує в нашій пам’яті добрі і важкі хвилини протягомлюдського життя. Тому пам’ятаймо сторінки нашої історії в різні періоди часу нашої Української держави.Першого листопада виповнюється 70 років з часу смерті Митрополита Андрея Шептицького. 

Переглядів: 1373 | Коментарів: 0 Детальніше >>

14 листопада – Всесвітній день діабету

     Згідно з даними ВООЗ, захворюваність на цукровий діабет в середньому становить 1,5-4 %, значно зростаючи в розвинутих країнах світу (до 5-6 %). У структурі ендокринних захворювань цукровий діабет становить 60-70 %. На дитячий контингент припадає 8% хворих з цією патологією. Нині у світі налічується близько 150 млн хворих на ЦД, в Україні – близько 1 млн. Насправді  захворюваність значно більша, оскільки у кожного другого-третього ЦД залишається недіагностованим.

Переглядів: 917 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика інсульту та його попередження

     «Попередити легше, ніж лікувати» - цей класичний вислів особливо відноситься до інсульту.Попередження інсульту ( та його повторення) полягає в правильному режимі праці та відпочинку, раціональному харчуванні та врегулюванні сну, нормальному психологічному кліматі в сім’ї та на роботі, своєчасному лікуванні серцево-судинних захворювань: ішемічної хвороби серця та гіпертонічної хвороби.

Переглядів: 769 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Увага! Будьмо обережними на вулицях!

     Враховуючи зміни графіка проведення осінніх канікул для учнів загальноосвітніх навчальних закладів ВДАІ Галицького РВ УМВС проводить комплексні профілактичні заходи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх у цей період.

Переглядів: 965 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Іван Шувар – Заслужений діяч науки і техніки України

     Щороку у першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства. Хоча про них сьогодні згадують дуже мало, особливо на сторінках періодики, все- таки є ще люди, які заслуговують на увагу та шану. Нещодавно стало відомо, що одним із найкращих працівників сільськогосподарської сфери став наш краянин, уродженець с. Бовшів, а нині житель львівщини – Іван  Антонович Шувар, директор Інституту післядипломного навчання Львівського НАУ, доктор сільськогосподарських наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Академік АН ВО України і МАНЕБ. Указом Президента України Петра Порошенка від 3 жовтня 2014 року він отримав звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Переглядів: 3230 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net