на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Ювілей церкви

     У 1992 році в с.Задністрянське було зведено Божий храм в ім’я великомученика Дмитрія
З тих пір минуло 20 років, як парафіяни села приносять  в подяку Господові молитву та  жертву духовну.
На облагородженій території храму знаходяться капличка Матері Божої, велика дзвіниця та хрест в пам’ять посвячення місця для будови церкви.
На ювілейне свято зібралися  мешканці села, гості, приїхали священослужителі Більшівцівського та Галицького деканатів УГКЦ.

Переглядів: 2063 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Голова спостерігачів від ПАРЄ, голова групи соціалістів у ПАРЄ Андреас Ґросс заявив, що за останні роки в Україні посилився вплив олігархів. Аналізуючи парламентські вибори, складається враження, що у нашій державі демократія не просто «гальмується», а знаходиться у стані рецесії. “Як на мене, вона (Україна) туди (до авторитаризму) не рухається: вона й так під авторитарною владою”, – сказав А. Ґросс («Тиждень.ua»).

Переглядів: 1412 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Освячення престолу

     У минулу неділю відбулося посвячення  нового престолу у Коростовичівському столітньому храмі святих Бориса Гліба.
Вранці церковні дзвони скликали на Службу Божу прихожан та сповіщали про приїзд Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина.
На подвір’ї церкви його гостинно запашним короваєм та квітами зустрічали парафіяни та молодь, вітаючи найкращими словами та побажаннями, а настоятель храму о. Любомир Іваночко вручив Владиці хрест для ведення Божої служби.

Переглядів: 2428 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      9-11 листопада делегація Галицького району, очолювана головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним,  в рамках підписаної Угоди про співпрацю відвідала Львувецький повіт Республіки Польща.

Переглядів: 1157 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’яті Дмитра Вітовського

     11 листопада в сільському клубі с. Медуха відбувся концерт, присвячений 125-річчю від дня народження Дмитра Вітовського. Розпочали концерт учні Медухівської школи І-ІІ ступенів. Вчитель Ганна Мислюк підготувала вірші та пісні на патріотичну тематику. В концерті взяли участь гурт «Забава» (кер. Марія Іваськів), чоловічий ансамбль «Відродження» (кер. Степан Іваськів),  солісти Петро Николин, Руслана Демченко, Володимир Мальків, які подарували глядачам пісні про село, Україну.

Переглядів: 1657 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мислимо глобально, діємо локально»

     Під такою назвою в кінці минулого тижня у смт. Більшівці в Центрі миру і поєднання, що знаходиться при монастирі францисканців проводилися навчальні курси, в яких взяли участь усі бажаючі – представники бізнесу, громадських організацій, студенти, учні старших класів зі Львівської та Івано-Франківської областей.

Переглядів: 1590 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицькі податківці привітали переможців конкурсу „Податки очима дітей – 2012”

     Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Податки очима дітей” набув широкої популярності серед дітей Галицького району. Він дає можливість виявити наскільки діти розуміють роль, значення та місце податків у житті громадян, суспільства, держави  Незважаючи на свій вік, діти виявили добре розуміння того, якими важливими та необхідними для розвитку держави є податки та зуміли віднайти потрібні сюжети і кольори для висвітлення, здавалося б складної теми.

Переглядів: 1844 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Немеркнуча слава “Слова...”

     У Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася друга Міжнародна наукова конференція «Слово о полку Ігоревім» та його доба» (на посвяту Ярославу Осмомислу). Науковці, історики, літературознавці з Києва, Львова, Івано-Франківська, Черкас, Москви зібрались у Галичі, щоб обговорити питання авторства та нові напрямки дослідження давньоруської пам’ятки, висловити свої зауваження щодо інтерпретацій так званих «темних місць» твору, проаналізувати політичну ситуацію у Київській Русі епохи «Слова…»

Переглядів: 1491 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НА ОДНОМУ ДИХАННІ малює свої натюрморти Володимир Гловацький

     Народився народний різьбяр у селі Семаківці у селянській родині. Звідси і особливе ставлення до рідної землі, до праці, до народних традицій і звичаїв. Після закінчення Київської сільськогосподарської академії працював аграрієм на різних посадах. Сьогодні – начальник управління агропромислового розвитку Галицької райдержадміністрації.
А почалося все з того часу, коли Володимир Гловацький дізнався, що його обійстя побудоване на місці, де в давнину стояв храм Божий. І вирішив він поставити тут каплицю. Побудував її власними руками. Більше того, плід його роботи – внутрішнє її наповнення: іконостас, образи святих, скульптури ангелів.

Переглядів: 3019 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Давайте відмовимось від куріння

     Тютюнопаління – найпоширеніша у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від тютюну внесено в Міжнародну класифікацію хвороб. Нікотин є своєрідним стимулятором нервової системи, що має патологічний вплив на організм, особливо у розвитку ракових хвороб. За статистикою, щорічно від захворювань, спричинених тютюнокурінням у світі помирає понад 4 мільйони людей, в Україні –110 тисяч. Про проблеми з тютюнопалінням ми ведемо бесіду з лікарем наркологом Олександрою Грицай.

Переглядів: 3736 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Позолочена акція» для Палійчука яко кандидата на крісло Сича

     Поки експерти намагаються визначити остаточний розклад сил у новообраній Верховній Раді, на Прикарпатті назріла власна інтрига щодо виборного  представництва. Ця провінційна парламентська інтрига місцями не менш захоплива, аніж «центральна». То ж аналітична група «Фіртка-Магус» проаналізувала, хто ж має реальні шанси на крісло голови обласної ради.

Переглядів: 1727 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Боротьба церкви проти пияцтва

     Алкоголь – це універсальна отрута, яка діє на весь організм.  Алкоголь нерівномірно розподіляється в тканинах тіла. Найбільше його поглинає головний мозок, тому що в нервових клітинах головного мозку є велика кількість ліпідів, у яких алкоголь розчиняється краще, ніж в інших середовищах. У молодих людей судини мозку порівняно великого розміру (це потрібно для повноцінного живлення клітин, які ростуть), тому приплив крові до них більший. Зберігається алкоголь у головному мозку до 90 днів. При важкому отруєнні алкоголем гине декілька тисяч клітин сірої речовини головного мозку.

Переглядів: 2139 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Першість області з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

     Уже вдруге команда вихованців  туристсько-краєзнавчого гуртка Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Федорняк Володимир  Ігорович) бере участь в першості області з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях.
Змагання проходили з 9 по 11 листопада в смт. Вигода Долинського району , участь у яких взяли 17 команд від міст та районів області.
Команду нашого району представляли: Сокольський Микола,Пелих Віталій, Панчишин Ілона, Братчук Роман – учні Комарівської ЗОШ. Змагання відбувались на дистанції «Смуга перешкод «Зв’язки»»ІІ-го классу ,що включає  конкурсну програму  із в’язання вузлів  та  краєзнавчу вікторину . Проживання команд було організовано у Вигодській ЗОШ І-ІІІ ст.. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснював Івано-Франківський обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Переглядів: 1734 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«А над світом українська вишивка цвіте»

     На базі Крилоської ЗОШ І-ІІІ ступенів 8 листопада 2012р. завідуюча бібліотекою с. Крилос О. Федорняк для учнів 1-5 класів провела годину народознавства «А над світом українська вишивка цвіте».
Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно багатшим.

Переглядів: 2145 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Прикарпатті проходить тиждень безпеки дорожнього руху

     З 12 по 18 листопада у рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, проходить Всеукраїнській Тиждень безпеки дорожнього руху.
Ще у 2010 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, якою проголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Мета Десятиліття – надати можливість для довгострокових та скоординованих дій на підтримку безпеки дорожнього руху і як наслідок – забезпечити передумови для суттєвого скорочення втрат на автомобільних дорогах.

Переглядів: 1502 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net