на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Бабуся щиро вірить, що її онучка стане на ноги

     Нещодавно соціальні мережі вкотре сколихнуло повідомлення про Алінку Глухову, яка мешкає в селі Німшин і залишається прикутою до ліжка після того, як нелюд-вітчим побив її. 

     Трагедія сталася кілька років тому, внаслідок чого дитина отримала надзвичайно важкі травми. Проте, завдяки  Божій ласці, маленька Алінка залишилась живою. 

Переглядів: 735 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Завершився другий тур місцевих виборів. Як і очікувалося, явка електорату була вкрай малою: загалом на дільниці прийшло всього лише понад 3 млн осіб, що становить 34 %. Найбільш активно голосували в Тернопільській та Чернігівській областях, найменш - на Херсонщині.

Переглядів: 585 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вихованці ДНЗ «Казочка» отримали ігровий майданчик

     ДНЗ «Казочка», що діє на базі НВК с.Жалибори, відчинив свої двері в 2013 році. Тут створені всі необхідні умови  для навчання та виховання дітлахів. 

У «Казочці» виховується  23 дитини, але не тільки з с.Жалибори, а й інших населених пунктів – Поділля, Курова та Кінашева.

Переглядів: 755 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чому про нове керівництво районної ради читачі «Галицького слова» дізнаються аж через тиждень?

      Сьогодні новообрана районна рада збереться на своє перше сесійне засідання.
Найголовніші питання, які розглядатимуться, – інформація голови Галицької районної виборчої комісії про результати виборів 25 жовтня 2015 року, обрання голови районної ради та його заступника. 

Переглядів: 693 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За чиї гроші поїдуть діти до школи?

     «Він був господарем свого слова: «Слово дав – слово забрав».

Батьки учнів Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 побоюються,  щоб таке вкотре не сталося з черговою обіцянкою міської влади налагодити підвіз школярів з Галич-Гори на навчання та назад. Адже з таких віддалених місць Галича, як  урочище «Мигалі» чи «Кут», маленьким містянам дістатися до навчального закладу, особливо в зимовий час, проблематично. Про відвідування позаурочних гуртків та секцій не варто й говорити.

Переглядів: 946 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День спільних дій в інтересах дітей

     Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини.

Ратифікувавши в 1991 році Конвенцію ООН про права дитини, Україна не тільки поклала на себе зобов’язання щодо захисту прав дітей, але й визнала свою відповідальність перед світовим співтовариством щодо забезпечення на своїй території всіх положень цього документа, підтвердила свій курс на підтримку загальнолюдських цінностей та розбудову демократичної держави. 

Переглядів: 617 | Коментарів: 0 Детальніше >>

20 листопада – День дитини

     У світі понад 2 мільярди дітей, 8 мільйонів з яких – це маленькі українці.

Кожна дитина має право на освіту, здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство, право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження і насильства.

Переглядів: 850 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даруючи кров, рятуєш життя»

     Україна є однією з найбільш небезпечних країн для учасників дорожнього руху. За роки незалежності на наших дорогах трапилось понад 1 млн дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло понад 166 тис. чол. та було травмовано майже 1 млн 200 тис. чол. Кожен третій загиблий - дитина або молода людина. 

Переглядів: 657 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Донорство крові – крок патріотизму і милосердя

     14 червня у всьому світі відзначається День донора крові - знак подяки тим людям, які добровільно дарують кров, щоб зберегти життя.

Мільйони людей вдячні за своє життя донорам, людям, яких вони ніколи не зустрічатимуть, людям, які добровільно і без будь-якої нагороди дарують кров.

Переглядів: 624 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дубівці: сім років потому

     Розповіддю про Дубівці наша газета розпочинає творчий проект «Як ся маєш, рідне село?». Його ціль – показати галицькі села такими, якими вони є, відслідковувати кроки сільських голів на благо людей, а  тому населеному пункті, де необхідна буде наша підтримка, допомагатимемо впливом журналістського слова. Гадаємо, що небайдужі селяни підкажуть нам адреси «SOS».

Переглядів: 1430 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Футбол єднає всіх і всюди!

     У неділю, 15 листопада, в с. Дубівці відбулося урочисте нагородження гравців ФК «Дубівці», які стали бронзовими призерами у районному чемпіонаті з футболу (І ліга).

Маючи сильну волю та тверде бажання, молоді й енергійні футболісти села самоорганізували  команду і разом із капітаном Петром Савчуком, не жаліючи ні сил, ні часу, ні навіть власних коштів, досягли високих результатів. 

Переглядів: 674 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Скільки їх – збудників сепаратизму?

     Коли вже увірвався терпець

     У шахтарському селищі, що під Донецьком, звичайна родина Гнатюків збиралася в дорогу.                                                                    

– До отчого дому. На Станіславщину, - із задоволення зауважив би раніше батько  сімейства, горняк Михайло. 

Але зараз він важко зітхнув і сказав зовсім інакше:

Переглядів: 555 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Неминучість примирення, яке лякає

     Прийде час, і війна обов’язково закінчиться. Відбудуються напівзруйновані міста та села, відновляться автобусні та залізничні маршрути на Донбас і назад - кому куди потрібно. Так кажуть оптимісти. Але хто відповість, як відновити людські стосунки, як примирити непримиренних? Наприклад, батьків, родичів, друзів та знайомих ось цих красивих молодих людей – на світлинах.

Переглядів: 707 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вихідці з Опілля – дослідники історії княжого галича

     Крилоський  музей історії Княжого Галича славиться в Україні й далеко за її межами збірками старожитностей доісторичної доби, давньоруського часу, а також християнського сакрального мистецтва. Напередодні відзначення Всесвітнього дня музею хочемо розповісти про тих вчених, вихідців із нашого краю, які найбільше прилучилися до виявлення безцінних документів минувшини з підземного архіву давнього Галича.

Переглядів: 815 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про відзначення Міжнародного дня волонтера

     Щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера.

Міністерством соціальної політики спільно з Асоціацією благодійників України проводиться четвертий Національний конкурс “Благодійна Україна”, мета якого - відзначення кращих українських благодійників, у тому числі й волонтерів, і найбільш ефективних благодійних ініціатив.  

Переглядів: 687 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Служба «101» інформує

     З настанням осінньо-зимового періоду у пожежну охорону дедалі більше надходить повідомлень про пожежі та трагічні випадки, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, пічного опалення та електрообігрівачів. 

Переглядів: 710 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ» завершила посів озимих

     Агрохолдинг «МРІЯ» завершив посів озимої пшениці під урожай 2016 року, засіявши культурою площу 61,4 тис. га. Місяцем раніше компанія завершила посів озимого ріпаку, під який цьогоріч відвела 20,6 тис. га. Таким чином, «МРІЯ» успішно здійснила осінню посівну кампанію на загальній площі 82 тис. га у Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській та Рівненській областях.

Переглядів: 583 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Даношу» нагородили подякою Прем’єр-міністра

     12 листопада в обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Як зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Марія Савка, щороку всі працюючі в аграрному секторі області виробляють продукції на суму в 5,6 мільярдів гривень.

Переглядів: 694 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галицькому районі з допомогою «МРІЇ» відремонтували дорогу

     Дорогу протяжністю близько 15 км відремонтували у Галицькому районі Івано-Франківської області. 

Ямковий ремонт вдалося здійснити спільними зусиллями райдержадміністрації і компанії «МРІЯ». Нині ремонтні роботи завершено, і мешканці сіл Залуква, Комарів, Сапогів та Бринь вже можуть засвідчити покращення якості дорожнього покриття.

Переглядів: 553 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький РВ УМВС інформує

     Повідомляємо про прийняте рішення щодо припинення діяльності Галицького РВ УМВС в Івано-Франківській області (ЄДРПОУ  08672733), що знаходиться за юридичною адресою: м. Галич, вул. Шевченка, 9 (Наказ УМВС України в Івано-Франківській області №1326 від 30.10.2015 р.), яким визначено та затверджено голову ліквідаційної комісії - Воробчака Андрія Романовича.

Переглядів: 750 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net