на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
«День Петра і Павла» в районній раді

     Минулої п’ятниці депутати обирали нового голову районної ради та його заступника.

     Вже місяць минув з того дня, коли мешканці району обрали міського, селищного та сільських голів, депутатів сільських, селищної, міської, районної та обласної рад. За цей час районна виборча комісія зібрала, впорядкувала та передала до ЦВК всі результати виборів та зареєструвала обраних до районної ради депутатів.

Переглядів: 958 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Ще донедавна обурювало те, якими озлобленими стали чимало пересічних українців. Варто не зорієнтуватися у кількох чергах у майстерні, де лагодять парасольки й сумки, як на тебе тут же по-хамському накинуться з криками, образами, «тиканнями» і навіть лайкою. Ба більше: ти навіть не зможеш пояснити, що став не туди мимоволі, не зауваживши специфіки всієї процедури.

Переглядів: 683 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Насташине та Куничі під сонцем надії

     Сьогодні нова рубрика «ГС» «Як ся маєш, рідне село» вибрала Насташине, де у владі сталося диво, якого в наш час не буває навіть у кіно. Про що мова, розкажемо дещо пізніше, бо вже по дорозі туди люди перехопили нашу увагу розповіддю, що в них у селі не так.

     Так ось, по дорозі в село нам розповіли таке:

Переглядів: 1494 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поїдете до Курова безплатно, якщо маєте на це право

     «Люди добрі, та що це у нас діється?! Прочитав нещодавно у газеті, що за законом маю право на безплатний проїзд на приміському маршруті як пенсіонер за віком. Та ледь зайшов у автобус і сказав про це водію, як він одразу почав нервувати. Мовляв, господар сказав, що досить вже возити всіх підряд за його кошти. То що я міг вдіяти? Битися чи як?!» – емоційно запитував редакцію по телефону пасажир. І хоч свого прізвища не назвав, що дозволяло нам сприймати його звернення як анонімку, котру маємо право не розглядати, ми все-таки вирішили взятися за цю тему. Тим паче, що, мабуть, нема в районі людини, яка б не була свідком дебатів між пасажирами та водіями щодо оплати проїзду. 

Переглядів: 1490 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні»

     17 – 18 листопада 2015 р. під егідою Української Православної Церкви Київського Патріарха відбулася V (ювілейна) Міжнародна наукова конференція «Православ’я в Україні», присвячена 400-літтю Київської православної богословської академії. Відкрив науковий захід, що проходив у рамках навчального закладу-ювіляра, його ректор, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський, професор Епіфаній (Думенко). 

Переглядів: 697 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«За правду і долю нових поколінь…»

     Пройшло довгих два роки, відколи постав Майдан, який  возз’єднав українців не тільки за етнічними ознаками, але й за силою духу, консолідував усі верстви населення, покликав на суттєві зміни…

І сьогодні Майдан знову кличе людей, які творили історію. Але цього разу для того, щоб вшанувати тих, хто віддав своє життя за Україну. 

Переглядів: 669 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома пільговиків!

     Відповідно до пунктів  1 та 5 Прикінцевих положень Закону України “Про національну поліцію”  з 7 листопада 2015 року втратив чинність Закон України “Про міліцію”. 

Переглядів: 575 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відтепер бюджетні установи можуть сплачувати за передплату преси наперед

     У рамках спільної роботи «Укрпошти», Національної спілки журналістів України, Української асоціації видавців періодичної преси, ДП «Преса», представників різних ЗМІ щодо розвитку в Україні послуг з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою на законодавчому рівні вдалося закріпити право бюджетних установ оформлювати передплату періодичних видань на наступний рік у поточному році.

Переглядів: 574 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Юних галичан посвятили в гімназисти

     Коли килим листковий на землю лягає, холодного осіннього дня до Галицької гімназії приходить одне з найкращих свят у шкільному році – свято «Посвята першокласників у гімназисти».

Переглядів: 680 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діти з Міжрегіонального реабілітаційного центру чекають подарунків від Святого Миколая

     День Святого Миколая  Чудотворця – саме той час, коли усі ми можемо проявити милосердя і допомогти з подарунками.

В рамках акції «Миколай іде до сиріт» волонтери спільноти «Твори добро», що діє при церкві Св.Йосафата у Бурштині,  щороку підтримують дітей-сиріт, інвалідів, малозабезпечених.  До них долучаються небайдужі мешканці міста, які готові допомогти хоч маленькою лептою. 

Переглядів: 575 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Боєць повернувся з війни... Як знайти для нього потрібні слова і допомогти?

     Вони заплакали обоє – боєць, який тільки-но повернувся з гарячого сходу України та спіткнувся з безліччю труднощів, і вона, соціальний працівник, покликаний сприяти вирішенню проблем, що виникають у таких, як він. І щирі сльози співчуття в його ситуації – це вже підтримка, але не єдина.

Переглядів: 677 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Трагедія українського народу 1932–1933 років

     Голодомор 1932–1933 років був найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити протистояння радянській владі. «Голод запланувала Москва для знищення українського селянства як національного бастіону. Українських селян знищили не тому, що вони були селянами, а тому, що вони були українцями», – писав американський професор Р. Конквест.

Переглядів: 553 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Агрохолдинг «МРІЯ» привітав своїх співробітників з Днем працівника сільського господарства та підбив підсумки сезону

     Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» привітала своїх співробітників із професійним святом – Днем працівника сільського господарства, яке традиційно відзначається в Україні щороку у третю неділю листопада. Святкування відбулося у Палаці культури «Березіль» у м. Тернополі цієї п’ятниці, 20 листопада. На заході, куди було запрошено, окрім працівників «МРІЇ», також багато почесних гостей – представників від влади та місцевих громад, компанія підбила підсумки сільськогосподарського сезону, що минає.  За їх результатами керівництво Агрохолдингу подякувало співробітникам, нагородило кращих працівників за найуспішніші показники в роботі та поділилось планами на наступний рік.

Переглядів: 1102 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net