на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Столітній ювілей

     100 років27 жовтня голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Богдан Попович привітали із 100-річним ювілеєм мешканку села Ганнівці Блюдниківської сільської ради Ганну Іванівну Сенів.
– Мені напрочуд приємно сьогодні бути поруч з Вами і говорити слова вдячності за прожиті і пережиті Вами роки, – звернувся до ювілярки Григорій Михайлович.

Переглядів: 1610 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Візьмімо на себе відповідальність за своє сьогодення і майбутнє своїх дітей

     Вибори - 2010Завершилися передвиборчі перегони. У неділю ми черговий раз прийдемо до виборчих дільниць і свідомо віддамо свої голоси за представників від народу до органів місцевого самоврядування. За обранців, які протягом місяця рвали на собі «останню» сорочку та розповідали про свою принциповість у справах, що стосуються громади і тепер, впродовж п’яти років гарантуватимуть їй (громаді) гідне життя і дієві соціальні блага.
Впродовж місяця ми мали нагоду розібратися у прізвищах, обіцянках, конкретних справах. І саме від нас тепер залежить: «продамося за гречку», чи доведемо таки, хто є носієм влади в Україні.

Переглядів: 1810 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулося засідання колегії

     Колегія в Галицькому районі26 жовтня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на порядку денному якої стояли питання:
- про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2010 року;
- про хід виконання рішення координаційної ради облдержадміністрації з питань дітей від 27.08.2010 року та районної програми «Про подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2008-2010 роки»;
- про стан розвитку фізичної культури і спорту в районі: досягнення, проблеми, перспективи.
При розгляді першого питання, зокрема, зазначено, що

Переглядів: 1798 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Приязна адміністрація”

     З метою удосконалення роботи органів виконавчої влади з громадськістю щодо поліпшення якості послуг та своєчасності їх надання, підвищення рівня відкритості та прозорості у діяльності органів виконавчої влади, спрямування роботи державних службовців на задоволення потреб громадян, формування високого рівня особистісних, професійних та етичних якостей державних службовців Постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007р. № 933 з 2008 року започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація».

Переглядів: 1351 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відтепер вони під опікою Матері Божої

     Пам’ятник войнам афганцям– Моє тіло існувало поза свідомістю. Втиснуте у військовий однострій, оповите густим чорним димом і пилом чужої землі воно лежало поміж гір. Пажерливі язики вогню отруйно шипіли довкола. Мені було байдуже і до вогню, і до куль, що дзиготіли поруч. Здавалося, що тіло ось-ось спалахне факелом...
Його мозок точило єдине слово «Афганістан»! У небі, наче знак долі, майже торкаючись крилом гір, пронісся «чорний тюльпан». Над горами нависли свинцеві хмари. Його проймав страх. Нікому не була потрібна ця війна, що ламала людські долі і спотворювала молоді душі.
Суботнього дня 23 жовтня галичани вкотре зібралися на святому для кожного з них місці: біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям, спорудженого двадцять років тому по вулиці Львівській. Зібралися, щоб відкрити і освятити вже реконструйований монумент юнакам, які не повернулися на галицьку землю з тієї страшної війни…

Переглядів: 2005 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день статистики

     У сучасному світі все більше зростає роль статистичної інформації в економіці та суспільстві, адже наявність усебічної й об’єктивної інформаційної бази є першочерговою передумовою ефективного управління соціально-економічними процесами. На сьогодні одним з найбільших досягнень світової офіційної статистики є розробка міжнародних методів і стандартів, що дозволило створити уніфіковану платформу збору й обміну даними за рахунок застосування таких методів і стандартів на національних рівнях й наступної розробки порівняльних даних на регіональних і міжнародному рівнях. На національному рівні офіційна статистика забезпечує моніторинг багатьох галузей економіки, зокрема, промисловості, сільського господарства, інвестицій та будівництва, зовнішньоекономічної діяльності, торгівлі, ринку праці, соціального забезпечення, освіти та охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища, демографічної ситуації тощо.

Переглядів: 1578 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сільгоспвиробники мають шанс отримати компенсацію

     29 вересня поточного року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову «Про порядок використання у 2010 році коштів стабілізаційного фонду, виділених для здійснення заходів з охорони та підвищення родючості грунтів».
Порушуючи дану тему, ми звернулися за роз’ясненнями до головного спеціаліста з розвитку рослинництва управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимира Бакалярчика, який, зокрема, зазначив, що керівникам підприємств слід звернути увагу на те, що бюджетні кошти виділяються сільськогосподарським підприємствам на безповоротній основі для часткової компенсації вартості мінеральних добрив вітчизняного виробництва, які були придбані за прямими угодами або через операторів (після 1 липня 2010 року).

Переглядів: 1518 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Енергоколедж є прикладом розбудови держави…

     Енергоколедж є прикладом розбудови держави…Національно-патріотичне виховання підростаючого покоління було і залишається одним із пріоритетних завдань у діяльності адміністрації Бурштинського енергетичного коледжу ІФНТУНГ. Цьому передує планомірна системна робота щодо формування в юнаків та дівчат почуття любові до своєї Вітчизни, виховання на героїчних прикладах минулих поколінь. Студенти навчального закладу беруть активну участь у всіх масових заходах, які проводяться у місті Бурштині. Вони є частими гостями в етнографічному музеї «Берегиня», музеї національно-визвольних змагань.

Переглядів: 2086 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допомагаємо вирішувати життєві проблеми

     Допомагаємо вирішувати життєві проблемиУ системі соціального захисту населення значну роль відіграє Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Зі всіх соціальних служб, створених у районі найбільше видів послуг надає Галицька районна виконавча дирекція Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (надалі районна виконавча дирекція). Її діяльність безпосередньо пов’язана із ров’язанням важливих проблем у житті людини.
На запитання нашого кореспондента відповідає директор Галицької районної виконавчої дирекції Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Іванна Пульгай.

Переглядів: 1692 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net