на сайті  
   
 
Неділя, 24 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Тепер «Колос» має особливе зерно здоров’я

     4 грудня 2015 року на стадіоні ВФСТ «Колос» у м.Галичі відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Переглядів: 689 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Нещодавно французькі журналісти цинічно розкритикували Петра Порошенка за його буцімто зухвалу промову на кліматичній конференції у Парижі. Мовляв, як він лише посмів прирівняти загибель 130-ти французів від терактів до конфлікту на сході України? Фу, який несмак! «Українців спіткала жахлива доля, але ще гірше мати президента, який йде на що завгодно, щоб отримати співчуття світу», - підлив олії у вогонь журналіст «France 24». 

Переглядів: 601 | Коментарів: 0 Детальніше >>

То ж для чого «щука в річці»?..

     Якось у день журналіста один столичний газетяр щиро дякував президентові за те, що той не Наполеон, а тому толерантно ставиться до людей пера. Бо Бонапарт у відносинах з репортерами волів мати хлист та шпори (так він колись казав).

Переглядів: 706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Попри ворожий вогонь, галицькі хлопці тримаються мужньо

     У цьому особисто переконався  волонтер, який тільки-но повернувся з позицій українських Збройних сил на Донбасі. Ви його знаєте…Це - Михайло Вітовський, голова Галицької районної організації Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану та очільник громадської організації «Галич «Майдан». Завітавши до редакції «Галицького слова», Михайло Іванович охоче розповів про враження від недавньої волонтерської поїздки.

Переглядів: 809 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Талант і доля Романа Федоріва

     Під такою назвою в Галицькій районній бібліотеці відбулося засідання «Літературної вітальні», присвячене 85-річчю від Дня народження видатного українського письменника, в якому взяли участь бібліотечні працівники та наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич». 

Переглядів: 692 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичани побували на конференції в Києві

     26-27 листопада 2015 року в Національному заповіднику “Софія Київська» відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Софійські читання», присвячена 1000-літтю пам’яті великого київського князя Володимира Святославича та святих Бориса і Гліба. Наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич» М. Костик, І. Креховецький, А. Фіголь взяли участь у «Софійських читаннях», на яких розповіли про свої результати досліджень з історії та археології Галича у давньоруську добу.

Переглядів: 651 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Галич у давній гравюрі» готується до друку

     Національний заповідник «Давній Галич» підготував до друку перекидний календар на 2016 рік «Галич у давній гравюрі». На сторінках календаря відображені стародавні гравюри з приватної колекції старшого наукового співробітника відділу охорони культурної спадщини, магістра історії, члена НСК Андрія Чемеринського.

Переглядів: 797 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перерахунок пенсії з 1 грудня 2015 року

     З вересня поточного року збільшено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Його встановлено на рівні 1074 грн. Однак, не всім категоріям громадян пенсію підвищено з 01.09.2015 року. Деякі з них продовжували отримувати 949 грн. Ситуація склалася внаслідок фіксації їхніх виплат відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 року № 265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян». 

Переглядів: 807 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Увага! Зміни до субсидій

     3 листопада 2015  року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 р. №842, якою внесено зміни до постанови КМУ від 06.08.2014 р. №409 «Про встановлення  державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування».

Переглядів: 600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги страхувальників!

     Відповідно до пункту 3.10 Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності (у тому числі основний), затвердженого постановою правління виконавчої дирекції Фонду від 30.11.2010 року №30, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  у Галицькому районі  просить  до 25 січня 2016 року подати до робочого органу Фонду відомість розподілу чисельності працівників та річного фактичного обсягу реалізованої продукції за видами економічної діяльності за 2015 рік.

Переглядів: 584 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сучасний інформаційний сервіс!

     Відповідно до Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді, затвердженого Постановою правління ПФУ 07.09.2012 року №16-1, з 1 жовтня 2012 року працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. 

Переглядів: 639 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Храм дочекався свого фахівця

     Якось, перечитуючи  католицький суспільно-релігійний сайт «CREDO», натрапила на пораду,  яку дав настоятелям і парафіянам тих храмів, де стіни поки ще голі, голова Білоруського союзу художників Ригор Ситніца: «Нехай краще вони побудуть деякий час голі, нехай вони будуть намолені, а коли у парафії з’являться гроші, тоді потрібно кликати фахівців. Не довіряйте самовпевненим богомазам, звертайтеся у професійні організації.

Переглядів: 767 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запалюючи свічку, молюся про спокій...

     Похоронним дзвоном по всій нашій землі прокотилася страшна чума Голодомору. Ніколи-ніколи світ не бачив такого штучно створеного лиха. Ніколи-ніколи про горе настільки великого масштабу так голосно не мовчали в той час, коли 10 мільйонів людей просто щезли з лиця землі, ніби й не народжувалися, не росли, не кохали, не плакали, не сміялися, не жили...

Переглядів: 706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Від слова до слова – зложиться мова»

     Переоцінити роль спілкування в житті людини неможливо. Перші склади, слова діти опановують вдома. У кожної людини, дитини є кілька зон спілкування: на роботі, з друзями, в колективі.

Переглядів: 908 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Червона передова Івана Гули та його бойових побратимів

     Доля – не вітер, а човен з вітрилами людських рис, характерів, поглядів, устремлінь. Когось із нас вони вигідно підіймають над буденністю, а когось залишають непомітним серед приземленого люду, когось жбурляють у штормові, але вирішальні моря подій, а когось залишають у тихих, та нічого незначущих, гаванях.

Переглядів: 976 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чи будуть зміни у селі, де вкотре керує жінка?

     За українською традицією на господарці повинен бути чоловік. Саме тому Леся Петрівна задоволена, що у складі виконкому є сильні чоловіки, які при потребі підставлять плече. А вона в даному випадку саме та жінка, що тримає три кути. Тож за все, що зараз побачимо,  відповідає п.Леся. 

Переглядів: 815 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Вулична соціальна акція «Марш здоров’я»

     Понад чверть століття пройшло з того часу, як ми дізналися про жорстоку й жахливу хворобу, яка дуже швидко розповзлася по всіх континентах, загрожуючи майбутньому нашої планети. Ця хвороба – СНІД. Проблема ВІЛ/СНІДу загрожує безпосередньо життю молодого покоління. 

Переглядів: 901 | Коментарів: 0 Детальніше >>

14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом

     В Україні, за офіційними даними, кожен п’ятий мешканець має діабет, а кожен двохсотий залежить від інсуліну. 

У Галицькому районі нараховується 1319 хворих на цукровий діабет, 14 з них - діти. За 9 місяців 2015 року виявлено 107 хворих, з них 1 - дитина. В  районі прийнято програму «Здоров’я галичан», з якої виділено 5тис. грн для хворих на цукровий діабет. За 9 місяців 2015 року використано на цукрознижувальні таблетки 8134 тис. грн. Хворі на цукровий діабет забезпечені інсуліном на 100%. 

Переглядів: 591 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безпека наших дітей – наша відповідальність

     У Галицькому районі  з 23 жовтня по 6 листопада  проходить перший раунд вакцинації дитячого населення від поліомієліту. 

Вакцинації підлягають діти віком від 2 місяців до 5 років 11 місяців 29 днів, незалежно від того, чи була малеча вакцинована раніше. 

Переглядів: 748 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що маємо – не цінуємо, коли втрачаємо – шкодуємо

     Прикарпаття - один із небагатьох регіонів України, на території якого знаходиться значна кількість природних парків, заповідників, заказників. Ці території характеризуються великим ландшафтним та біологічним різноманіттям, але вони межують з мисливськими угіддями, де часто має місце виснажливе використання природних ресурсів. Вплив негативних чинників призводить до зниження чисельності окремих, в минулому -численних, видів. Одним із таких є заєць сірий (інша назва - заєць-русак).

Переглядів: 1059 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net